Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Paladin

Příspěvek od Bemik » 10.04.2011, 17:19 hod.

jj charges na swtchi je mnohem lepší :) ... ale když máte jen jednoho bosse, není špatný dat mercovi něco s 5% AD... a switch nechat volnej pro Lifetap charges... ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 10.04.2011, 17:55 hod.

Vorvy píše:to uz je lepsi wandka s charges na switch ne? bude to mit i vyssi skill lvl a merc bude moct kuchat radnym zpusobem :)
ale vyssi skill lvl je skoro nanic, efekt to nezlepsi... a kdyz bude merc mit neco s ls tak mne staci ze nebude umirat, a ze budu muset zabijet vsechno ja je mi jedno, navic kdyz diki mercovi fakt budu moci zabit vsechno, a s casem kdyz mu das The Reaper's Toll tak sice nebude mit ad, ale jen dec ale zas s tim to dava i sam jelikoz si zajisti ze ho prisery nebudou tak mlatit ...

jen mi to prijde jednodussi a lepsi nez cpat body do vengeance a convy

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 10.04.2011, 18:48 hod.

duration a radius mi prijde docela uzitecnej u vetsiny curses, jestli ti to merc nahodi na 2 potvory, tak je to zealovy k nicemu, pac ten kosi celej hloucek.. takhle bys navic nebyl zavislej na mercovi a byl bys schopnej sundat vsechno sam..

ja nerikam, ze to co rikas ty je spatne, to vubec ne, jen me osobne to takhle prijde snazsi, merc nebude muset tahat nejakej magic item s ctc AD a bude moct davat pecky s tim nejlepsim co pro nej budes mit..

a ano, je to snazsi nez veng + conva, s tim 100% souhlasim..
Kupodivu mě to stále baví..

broot
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Paladin

Příspěvek od broot » 18.05.2011, 11:30 hod.

mám dotaz ke skilu Holy Shield po jakou dobu funduje nebo jaký je jeho pryncim když ho mám na switchi (je to pasivní skill?)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 18.05.2011, 11:36 hod.

kdyz se na ten skill podivas,mas tam napsany,jak dlouho funguje.po aktivaci klidne muzes switchnout,nezrusi se.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 18.05.2011, 11:37 hod.

Holy shield ti po aktivaci zvýší celkovou defense, block a damage skillu smite, a to o dost.

Trvá po namaxování hodně dlouho a poznáš to tak, že se ti štít změní na bílý štít s křížem.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 22.05.2011, 11:18 hod.

http://imageshack.us/photo/my-images/29 ... avens.jpg/
Jak může Fist of Heavens zranit někoho, kdo je immune to lightning a ještě k tomu magic resistant? Připočítává se k ní snad damage z charmů nebo z předmětů?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 24.05.2011, 08:22 hod.

Pochybuji, že bere damage z charmů. Neměl jsi předtím zapnutou Conviction?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 24.05.2011, 08:33 hod.

pokud ten ubytek HP byl zpusoben tim FoHem kterej tam zrovna pristava, tak by to convou nemelo byt :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 24.05.2011, 09:06 hod.

Právě, nevím, kterým to bylo způsobeno, proto se ptám.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 24.05.2011, 12:30 hod.

Navíc si teď úplně nejsu jistej, jestli pod toho velkýho tlustýho červa jde tu konvu vůbec aplikovat. Tušim totiž, že ani nejde proklejt.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 24.05.2011, 14:26 hod.

Conviction jsem určitě zapnutou neměl, protože tenhle skill vůbec nemám. Přepínal jsem mezi cleansing a holy shock, což mu přes imunitu nemůže ublížit. Stejně tak mercova aura, protože je i immune to cold. Navíc na něj ty aury nejspíš ani nedosáhly. Pomocí FoH jsem ho zabil zhruba na 30-40 ran, takže žádná sláva, nicméně mě udivuje, že to vůbec fungovalo.

Něco podobného se mi už ale jednou stalo s čarodějkou, když jsem pomocí firewallu zabil na hell Witch Doctora Endugu s vlastností immune to fire. K tomu však nemám screenshot.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 24.05.2011, 14:44 hod.

Jestli je to tak, jak říkáš, je to velmi podivné. Jakoby herní mechanismy ignorovaly imunity monster třeba nastavením 95% resistances stropu. Nemáš to Diablo modifikované zlehka?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 24.05.2011, 15:20 hod.

Diablo lehce modifikované mám (větší truhla, inventář a kostka, zvednutý max. počet klíčů a svitků, vlastní sety a runová slova), ale neupravoval jsem nic, co by zasahovalo do vlastností monster. Když jsem pak zkoušel použít Fist na řadová immune to lightning monstra, tak se jim vůbec nic nedělo. A u té čarodějky, co jsem v posledním příspěvku zmínil, jsem žádný mód určitě neměl.

Mimochodem, v. 1.12 pl8, ale to asi nemá na tuhle věc žádný vliv.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 24.05.2011, 15:21 hod.

OT: Nedalo mi to a testoval jsem toho tlustýho červa, takže ve verzi 1.11. se na něj neaplikuje aura convicion a ani na něj nelze aplikovat prokletí.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 24.05.2011, 15:39 hod.

Zkoušel jsem něco najít k tomuto problému, ale výsledky žádné. Nicméně mě zaujala tahle věta, je to z AS k ghostly monstrům:
Arreat Summit píše:Set to Damage Resist 80%: Immune to Physical Ghostly Champions will still display Immune to Physical, but they have actually been set to DR 80% nonetheless.
Je možné, že by něco podobného platilo i pro super unique monstra?
Pak mě taky napadlo, jestli nemohla vlastnost magic resistant přebít imunitu a srazit rezisty na 75%, ale to by se taky nejspíš nemělo dít.

Edit: Tak jsem zjistil, že "Coldworm is always Cold Enchanted and Magic Resistant". Nebude to opravdu tím? Stejně tak Endugu má tuhle vlastnost napevno. Nenašel by se nějaký dobrovolník, který by to odzkoušel u dalších magic resistant monster, třeba u Bishiboshe?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 24.05.2011, 17:04 hod.

Mirda píše:Diablo lehce modifikované mám
já bych to viděl na tohle
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 24.05.2011, 17:28 hod.

Myslíš, že nevím, co jsem upravoval? Spíš bych zkusil to s tím magic resistance, ale zatím jsem na to neměl čas (a chuť).

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Paladin

Příspěvek od homer_cz » 24.05.2011, 17:53 hod.

No já nevím co si upravoval a ani nevím jestli to víš ty,ale...nevidím že by byl imunní na jed...a to by měl být....a jak by přišel k tý imunitě na blesky mne teď taky nenapadá....
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Mirda » 24.05.2011, 19:53 hod.

Tak s magic resistant to nesouvisí. Napadá mě už jen jedna možnost: původně měl dostat immune to lightning, ale protože by pak měl tři imunity, tak se to neuplatnilo, ale přesto se tím v popisu přepsala imunita vůči jedu. Dává to smysl?

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“