Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 07.05.2011, 16:08 hod.

typuju že pul runu na upgrade zbraně na elite verzi nemáš
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 07.05.2011, 16:26 hod.

Pul zatím nemám, ale nějakou dobu ji hledám. Nevím ale jestli na Nightmare vůbec padne...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 07.05.2011, 16:46 hod.

skoro určitě může
a jaký máš celkový poškození
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 07.05.2011, 16:58 hod.

512-751 (s Fanaticism aurou), Attack Rating 5256

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 07.05.2011, 20:37 hod.

Ať tě ani nenapadne upgradovat Bloodrise na elitní verzi!! To radši najdi nějakou lepší (byť třeba rare) zbraň a tu si kdyžtak upgraduj.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 07.05.2011, 20:49 hod.

:D
Našel jsem Bonesnap. Masivní damage, ale nemožnost použití Holy Shieldu = smrt. Takže půjde do switche.
To bys nevěřil, jak těžké je najít slušnou 1-h zbraň. Padají buďto s větší dmg, ale bez bonusů, nebo naopak. Pořád koukám po nějaké se sockety abych do toho nacpal nějaký runeword. RW nejde do rare/etheral/magic věcí, co?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 07.05.2011, 20:50 hod.

751 jest krutě málo
rw do etheral jde
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 07.05.2011, 20:55 hod.

Nízkého damage jsem si vědom, proto usilovně hledám dobrou zbraň. Pak ještě dohledat potřebné runy, které nemám (sockety, RW)... Mám ale štěstí na Thul šutr - padá mi neustále. Místo toho potřebuju 2xTal, které jsem dnes ráno prodal... :D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 09.05.2011, 09:06 hod.

Jestli mohu poradit:

Vyměň brnění. Doporučil bych díky absenci odolnosí rw Smoke (Nef Lum) - +50% all res (pokud to narveš třeba do Dusk Shroudu, tak neutrpí ani tvoje defense - moc)
Zbraň - to je problém, hlavně jak říkal Frax neupni ten Bloodrise. Nevím, co máž za runy, ale určitě bych šel třeba do Black (ias, damage...například do Tyrant Clubu), Špatný není a dost levný je rw Honor

Ten defense je malej, pokud jedeš holy shield a syn defiance - můj smither má defense okolo 50k

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 09.05.2011, 13:40 hod.

DD: U mě je problém najít nějaký item, navíc s odpovídajícím počtem socketů. Třeba najdu věc s dobrými vlastnostmi, nacpu ji s runami do kostky a vznikne z toho item s jedním/dvěma sockety. Taková věc je mi nanic. A pokud např. vypadne brnění s pěti sockety, určitě bude mít defense 10...

50k defense? Nebudu se ptát, jak je to možný... :D

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od homer_cz » 09.05.2011, 14:06 hod.

No DD ti radil RW Smoke,na to ti dva sockety stačí ;)
A jestli hledáš brnko s pěti sockety tak to se nahledáš...maximum jsou 4 :lol:
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 09.05.2011, 17:11 hod.

Vypadá to, že se karty začínají obracet :D
Zvedl jsem si resisty, Lancera vyměnil za cold Ironwolfa, dál mu meč s RW Spirit, nějaký rare štít a šel na Hell. Ušel jsem víc jak sto metrů a jsem pořd naživu! Zombie boss je tuhej! Snad to tak vydrží :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 10.05.2011, 12:39 hod.

U toho defense hodně pomůže rw Fortitude do něčeho s vysokým base defensem - např. jakýkoliv elite armor bez nároků na sílu - např Archon Plate nebo Wire Fleece...Jedinou drahou runou je tam Lo (zkusit hellforge, padá i z Komtesy na hell, ale s malou pravděpodobností, padá i v Lower Kurastu ze superchestů). Podle mne jedno z nejlepších meele brnění, dá ti 200% defense, 300% damage, life...nádhera a hodně tě boostne i ten chilling armor právě v oblasti defense. Můj smiter má po aktivaci holy shieldu nějakých 36k defense a ten chilling armor to zvedne o dalších 20k (plus mínus)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 10.05.2011, 14:52 hod.

Dobrý nápad :) Jenže Elite itemy padají na Hell, že?
Dnes se zkusím dostat o něco dál. Nepřátele už nejsou tak silní, jen mám nízký defense, proto dostávám takové rány...

Bude Ironwolf merc dostávat bonusy z itemů? Třeba +Xdamage k jeho útoku nebo lifesteal? Neútočí fyzicky, takže nevím jestli +damage bude fungovat. Nikde jsem to nenašel...

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Mirda » 10.05.2011, 17:21 hod.

U Iron Wolfa se damage ze zbraně do jeho kouzel nezapočítává, musel by opravdu zaútočit přímo mečem (což myslím udělat může, ale nemá to moc význam). Stejně tak nebude fungovat ani life stealing apod.

A mimochodem, pokud jsem si správně vyložil větu "Nepřátele už nejsou tak silní, jen mám nízký defense, proto dostávám takové rány...", tak upozorňuju, že defense nesnižuje poškození, které obdržíš, ale pouze snižuje nepřátelům šanci na zásah. Damage může snížit leda damge reduction +x(%).

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 10.05.2011, 18:07 hod.

A co magický damage? Třeba "Adds cold damge X" nebo "20 poison damage for 5s" ?

Já jsem to spíš myslel tak, že dávám dostatečně velký damage, abych je zabil, ale i sám dostávám silné zásahy. :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Vorvy » 10.05.2011, 18:22 hod.

u ironwolfa ma smysl resit jen: resisty, defense+block, life a predevsim fcr.. a asi i nejakej ten all skill taky nebude marnej ale dmg neres ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 11.05.2011, 08:23 hod.

Spellsword: elite itemy padají od 4. aktu na nightmare

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 11.05.2011, 18:01 hod.

Našel jsem šedý item, není etheral ale socketed. Takže to musí být normal, že? Dá se normální item vylepšit receptem jako rare a unique? Nejsem si jistý, jestli se dají vylepšovat normal itemy...

EDIT: Hell, těš se, mám novou zbraň! >:D Do sekery jsem nacpal Crescent Moon RW. Damage se mi zvedl víc než dvojnásobně! Z těch trapných 761 se to zvedlo na 1832. :D

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od homer_cz » 11.05.2011, 19:19 hod.

Vorvy píše:u ironwolfa ma smysl resit jen: resisty, defense+block, life a predevsim fcr.. a asi i nejakej ten all skill taky nebude marnej ale dmg neres ;)
Souhlas...mimo toho bloku,ironwolf neblokuje.

DD: vsadíš se že od aktu 1? :D

Spellsword: normal itemy se nedají upgradovat...jinak ten Crescent Moon je super zbraň hlavně kvůli Static Field.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“