Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546
Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 20.04.2011, 09:37 hod.

No jo, to jsem ale lama... Je tam napsáno Attack a já si zvykl na Attack Rating...

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 13:38 hod.

Pokračuju v hlášení:
2. akt jsme prošli, z Duriela jako vždy nic potřebného nepadlo (jen Berserkers Hatchet). Žoldáci pravidelně chcípají a my je zapomínáme oživit, takže následně chcípáme taky, amazonka občas běhá s obouručákem, paladin furt používá dva útočné skilly, já nevím kam cpat stat/skillpointy a dnes jsme každý asi pětkrát chcípli v Spider Cavern.
Ale jinak to jde fajn. :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.04.2011, 16:55 hod.

Koukám, že to máte hodně divoký :) Ale na druhou stranu máte aspoň o zábavu postaraný. Ať se daří ;)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Lyon » 28.04.2011, 18:09 hod.

asi dost amaterismus co? :D

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od BliiNky » 28.04.2011, 18:15 hod.

Amaterismus=záruka tý pravý zábavy ;-)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 20:00 hod.

Zas takoví amatéři nejsme, aspoň doufám. :D Každý z nás předtím Diablo hrál.
Překvapuje mě, že jsme se dostali až do třetího aktu :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 28.04.2011, 20:01 hod.

pokud nejste amatéři, dohrajete hell. A až si začnete říkat profíci, dohrajete hell na hardcore ;) Nejlépe spolu i s jinou postavou každý sám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 20:15 hod.

Já vím. :) Diablo jsem začínal snad stokrát, pokaždé jsem došel někam do 2. aktu a konec. Řek jsem si, že by to stačilo a teď doma jedu palacha zealota a snažím se to dohrát do konce. Právě jsem v půlce 3.aktu na Nightmare. :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 28.04.2011, 20:53 hod.

A to ještě netušíš, jaké hrůzy tě čekají a nemionou na hellu >:D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 21:30 hod.

Pokud to bude horší než teď, tak si to fakt nedokážu představit :D Normal jsem projel bez problému a Nightmare je najednou děsně těžký...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 28.04.2011, 21:43 hod.

mě přijde night kolikrát jenodušší než normál (ale to člověk musí mít nasteckovaných hodně věcí v zásobě)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 21:52 hod.

To nemyslíš vážně :D Normal jsem celý projel na /p8, na Night mám problémy s /p1 :) Hlavně nízké rezisty a life... A taky dostávám od silnějších monster. Kdybych neměl 10% lifesteal byl bych dávno mrtvej :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 28.04.2011, 22:00 hod.

diť jo zealot je na life stealu totálně založenej
kdybych jen tak stál chcípnu za pár sekund, ale jelikož sekam mam life prakticky stále na max
jakou máš zbraň?? jinak rezy nebejvaj u palacha moc problém, protože když dáš třeba i takový levný RW jako rhyme to dobrýho pala štítu (+40 all res.) tak máš + 65 resist CBF a slušný blok
při použití trochu dražšího sanctuary dostneš až + 110 all. res takže v resistech bych problém neviděl
dmg poladí zeal (se synergií) + fana, obranu holy shield
na hell pro tebe asi bude velké překvapení celkem častá imunita monster vůči fyz. dmg
pokud bys chtěl moch bych ti ňákej item dát stejně už spoustu věcí vyhazuju páč se nikam nevejdou
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 28.04.2011, 22:05 hod.

Zbraň mám Bloodrise, kdyby ne rare štít, měl bych rezy v mínusu. Runová slova jsou super, ale na to potřebuju item se sockety a ten mi padl snad jednou a byla to sekera s jednim socketem...
BTW, runeword přepíše statistiky štítu, nebo je nechá a přidá svoje bonusy?

Dát item nemůžeš, jedu singl :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.04.2011, 23:00 hod.

hami píše:mě přijde night kolikrát jenodušší než normál (ale to člověk musí mít nasteckovaných hodně věcí v zásobě)
Tak třeba za takovou Frozen Orb Sorcku nemusíš mít v zásobě žádnej předmět a stejně to je na NM masomlejnek jak sviň. To pak expy lítaj jak šílený a nic se k tobě defacto nedostane.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 29.04.2011, 08:42 hod.

Dark_Deamon: jj tu sem jel nedávno hra na pl5-7 probíhala tak že sem hodil jeden až dva FO a šel dál páč přežil třeba jeden a o toho sem se nestaral

Spellsword: tak jestli chceš tak se můžem někdy spojit přes hamachi a zahrát si možná bych i měl postavu co je asi tak daleko jako ta tvá. A dal bych ti pár dobrejch itemů. Kdyžtak napiš tvůj lvl str a dex
jinak do bílího itemu si můžeš udělat normálně díry http://suewebik.net/d2/BasicHCube.html
rw se dá dát jen do šedých věcí a dle mých zkušeností bývalé staty zůstávájí např. když dáš rw sanctuary (až 70 all res.) do pala štítu kterej má +28all res. můžeš mí štít s +98all res. (pokud bys měl mal runu můžu ti to klidně vyrobit)
Naposledy upravil(a) hami dne 29.04.2011, 08:50 hod., celkem upraveno 1 x.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 29.04.2011, 08:49 hod.

Spellsword: Pokud jsi nenašel nic lepšího, než Bloodstar, tak máš 2 způsoby řešení tvé situace: Tu Bloodstar dej do horadrický kostky a přidej k tomu RAL, SOL a Perfect Emerald. Dmg tvé zbraně se cca zdvojnásobí.

Nebo využij možnost Gamble. Zkoušej to tak dlouho, dokud nedostaneš zbraň s dobrými vlastnostmi i rychlostí. Pokud bude spadat do kategorie normal items, udělej z toho pak exceptional verzi podobným způsobem: zbraň+ort+amn+perfect saphire.

Pokud uděláš jedno z tohohle, budeš si moci dovolit zvednout players a brzy seženeš i ten štít na Rhyme.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 29.04.2011, 10:06 hod.

hami: Ne, díky. Poprvé to chci dohrát sám (bez cizích věcí a programů). ;) RW snad jdou i do jiných než etheral věcí, ne?

Frax: Ty runy a emerald přepíšou i ostatní staty?
Gamble nemám rád, utratím hromadu peněz, které bych lépe využil na oživování merce...Třeba až na Hell.

Ale díky všem, až dorazím domů, něco zkusím. :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.04.2011, 10:36 hod.

Spellsword: Tak goldy jsou v D2 snad jen na gamble a oživení merce. Procentuelně bych to viděl tak na 85%/15% (gamble/merc). Já třeba než dorazím na Hell, tak je právě gamble mou záchranou na lepší předmět...pokud je fakt mizernej drop, což je snad vždy :D
Nejvíc se vyplatí investovat do Circlet, Amulet a Ring. A když máš luck a najdeš unikátní charm Gheed's Fortune, tak je právě gamble ještě víc únosnější.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 29.04.2011, 11:46 hod.

Nepřepíšou nic, pouze "základ" toho předmětu. Ten smaragd s runama do ničeho nevkládáš, jen je dáš společně s tou zbraní do kostky a imbueneš je.
A peníze jsou od toho, aby se prohrály v kartách :lol:
Na hellu jich budeš mít nakřečkovaných i tak dost, stačí prodávat cokoliv elitního a hole s +skilly, za to máš miliony za akt.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“