Příběh Bible - Nové skilly

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Bemik » 27.03.2011, 15:34 hod.

co třeba dobíjecí skill jako má feral u werewolfa a nebo maul u medvěda ... a asska ani nevim učeho :D (nehraju)
Prostě něco co by charakterům na blízko-bojujícím po jednom utoku za xx vteřin (20? 30? 60? ... ) přidal třeba OW (30-80%) DS (20-50%) a CB (15-30%) ... celkem dost by to mele charům zlepšilo ničivost utoků
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Vorvy » 27.03.2011, 15:47 hod.

me se libi napad Andrewa s tou asskou, mohl bys z toho udelat neco ve stylu "infection", ow, -%def per hit, slows target apod.. a co teprve kdyby se to sirilo dal? jako rabies? :love:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Andrew26 » 03.04.2011, 19:18 hod.

Nějak dneska srším nápady :)

Necro:
1) Nevím jestli máš zájem o nového sumonna, ale pokud ano tak bych prostě vytvořil jakéhosi "Bone Golema" Tedy napůl kostru napůl golema, kterej by při zasáhu zacastil třeba bone spear.
2) Útočná kletba. Tohle mi u necra děsně chybí. Prostě nějaká kletba která samá dokáže zabít. Je jedno jaké by způsobila dmg, jde jen o to aby sama zabila potvoru.

Druid: Děsná sranda by byla ho prostě "zneviditelnit" ale mám takovej zvláštní pocit, že to se asi nevydaří co?
1) Lighting skill u Shape-Shiftera. Zkrátka budeš moci mlátit s lighting dmg. Nádherná animace by byla, že do tebe praští blesk jako z thunder stormu a potom rozdáváš lighting dmg.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od ZOMB » 04.04.2011, 17:05 hod.

Fraxinus píše:Navrhoval bych pro sosu skill: Kulový Blesk. Vlastně je to to samé co Frozen OPrb, ale z koule budou lítat lightningy. Nebo aby byl větší bordel, tak chain lightningy :D
tak tady je pokus http://www.zomb.webzdarma.cz/35.jpg
ohledně druhého skillu... to bych asi se svými dovednostmi v moddingu nezvládl, ale až stanu modovým mistrem tak se ozvu ;) :D
jsem rád že tu píšete ty svoje nápady, zkusím na tom všem pracovat a postupně se budu ozývat, takže buďte trpěliví :!:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Fraxinus » 04.04.2011, 17:12 hod.

Nádhera ;)
Jenom škoda, že to není ukázáno v lokaci typu prostřední část Bishiboshova tábořiště :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Jireky » 04.04.2011, 17:17 hod.

:love:

Zajistil jsi si to, že tenhle mod budu hrát i já a to žádnej modovej gurmán nejsem. xD
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Necrolyta » 04.04.2011, 19:04 hod.

tak ten je hezkej
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od pan_Smrtka » 04.04.2011, 19:13 hod.

Kulový blesk se povedl, řekl bych snad že má lepší potenciál využití než třeba Thunder storm v orig diablu. Taky přispěju svojí troškou do mlýna:
Necro: Blood Star, dostupnost: lvl30
blood star jaký mají sukuby, měl by celkem masivní magic + physic damage, počínaje tak 150-300, platilo by se za něj životem v rozmezí 3% na lvl1 až 5% na lvl20. S každým levelem by se zvedlo damage třeba o 25 nebo 30% Synergie by mohl mít s blood golemem a life tap, pokud tyto skilly hodláš zachovat. Právě s těmito skilly by byl nejpoužitelnější.
Palach: Lunar bolt, dostupnost: lvl 18 nebo 24
lunar bolt je obdoba holy boltu, která zraňuje pouze démony. Podobně jako holy bolt doplňuje spoluhráčům zdraví, lunar bolt (pokud to jde namodovat) doplňuje manu. Nároky na manu by měl stejné jako holy bolt, damage a míru léčení/doplňování taky. Oba tyto skilly by měly vzájemné synergie a byly by provázány i tím, pokud chceš zachovat skill FoH, že z FoHu by vylétly oba bolty v náhodném počtu.
Ama: Multiple throw, dostupnost: dle uvážení
tohle je jen taková specialitka. Napadlo mě, že když má ama multiple shot, mohl by být zajímavý úplně stejný skill, jen pro oštěpy.

Pokud jsem se ti některým z těchto návrhů trefil do konceptu modu, budu jen rád
Obrázek

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od bubavanek » 06.04.2011, 16:47 hod.

U toho Blood Star bych klidně zvýšil náročnost na tvůj život, 5% je málo pokud by to mělo mít masivní dmg, navíc při použití s Life Tapem by ti to bylo jedno.
Ale jinak super nápady

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Necrolyta » 06.04.2011, 18:31 hod.

mě se líbí blood star, takový soucidal necromancer(soucidal=sebevražedný), životy bych taky zvýšil, vždyť už víš má paldinovo sacriface. je to dost hezká vlastnost, takový ,,krvyvý duch,, ;) . osobně já za necromancera neumim hrát a tak bych si to asi nevyzkoušel :(
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od pan_Smrtka » 06.04.2011, 20:58 hod.

Máte pravdu, rozmezí ceny blood staru je malé, 20 castů na plný život je moc. Rozmezí by teda bylo lepší tak 5% až 12%
Obrázek

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od bubavanek » 06.04.2011, 21:11 hod.

Klidně bych to pak i nadsadil na 50%

1000 life / 50% = 500 life pak 250 pak 125 pak 62.5
-vyžadovalo by to pak aspoň používání LT a byla by to mnohem větší zábava, samozřejmě by tomu muselo odpovídat i dmg. Člověk by si pak rozmyslel kdy to použít :D a ne aby to střílel jak z kulometu.
Popřípadě by se dmg odvíjelo od počtu life

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Marast » 06.04.2011, 22:50 hod.

Tak pokud by někdo byl vážně do nějakého módu schopen vytvořit onen nápad s blood star, nabízím se na testování. HC hra by mohla být vážně zajímavá. 8-)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od ZOMB » 07.04.2011, 06:24 hod.

Jen abyste věděli, skilly budu vytvářet se spell timerem (minimální doba mezi prvním a druhým castěním spellu) asi půl - jedna minuta - takže potřebuju opravdu nějaké "bomby" - a to platí pro všechny chary!
Pokud se jedná o můj názor na navrhovaný skill blood star, tak mě se prostě nelíbí... už ve Starém Zákoně daroval Bůh Mojžíšovi manu - takže ji musí využívat :D
jinak - ze začátku, sorceress a necro nemají skill attack! místo něj mají skill (zatím nepojmenovaný) který také stojí nula many a stane se základním skillem pro tyto dva chary - je to prostě střela, která má stejný damage jako attack - neboli poškození se počítá z damage ze zbraně - takže nový systém utoků pro nemelee cast chary!
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od bubavanek » 07.04.2011, 15:54 hod.

Tak to si mě potěšil, to je krásná novinka. Už se těším. Avalon mě nějak přestal bavit, nemůžu nějak dropnout potřebný věci ke vstupu do Avalonu, takže bych se dal zase do testování.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Welwet » 07.04.2011, 17:13 hod.

Počkej, to trochu nechápu..chceš říct že třeba za babu hodím jeden svůj maxlej spell, a potom budu muset používat další (které nebudou třeba maxlé),
nebo čekat a utíkat? :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od ZOMB » 07.04.2011, 19:11 hod.

přesně tak :D
ale čekej že překopu celý systém skillů, takže to nebude tak hrozné, jak se to teď může zdát ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od bubavanek » 08.04.2011, 20:18 hod.

Welwet: No takže za sosnu dáš jeden port a pak budeš 30 sekund čekat než se budeš moct portnout dál :D:D:D

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od Andrew26 » 08.04.2011, 20:24 hod.

No tak to je... dejme tomu že zvláštní.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Story of the Bible - Nové skilly

Příspěvek od bubavanek » 08.04.2011, 20:29 hod.

No musíš brát v úvahu zákony fyziky. Ono rozložení lidského těla a jeho následné zhmotnění na jiném místě sebou nese jistá zdravotní rizika :D Při nestabilní červí díře se můžeš octnout jinde. A je tu riziko oddělení částí těla při veliké únavě.
Z čehož plyne, že bych byl pro aby portění stálo i něco málo staminy :D

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“