Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 15:28 hod.

DD : Já už ani nevim, kolikrát jsem ten hřbitov vymlátil, podle tvýho návodu jsem hledat ten equip a nic, nakonec sem zklamán nulovým dropem kamenů si šel spravit chuť do Tristramu na NM a DB dropnul ten Hit Me amulet spolu s další zelenou bižutérií. Tak to budu zkoušet asi tam.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 29.03.2011, 15:30 hod.

Ano, Hit me ring padá i z DB na nm :D

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 29.03.2011, 18:21 hod.

na ty sutry to chce hodne trpelivost... treba v driftu ti aj za 20 her nemusi nic padnout....

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 29.03.2011, 18:30 hod.

sem do prvního videa HC nekráka vložil odkaz na stažení avalonu. Tak se snad avalon dočká známosti nějaké širší než jen české a slovenské.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: Avalon 2

Příspěvek od tencanek » 29.03.2011, 18:59 hod.

bubavanek: Já jel klasického zealota(ostatně jako v originál LoD a ancestral recall modu) a musím říct, že je to jeden z nejhorších early game buildů, tedy od levelu 1 do 110, už jen naexpit ho na stovku bylo peklo. A to vůbec nemluvím o hřbitově nebo tunelech. Na druhou stranu, end game ve full výbavě a krogoth charmech za něj byla docela napínavá.

Pokud na něj nemáš dobré věci a charmy, je to trápení.

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Avalon 2

Příspěvek od Durri » 29.03.2011, 18:59 hod.

Ahoj, můžete mi někdo pls trochu pomoct s rozdělením skillů u werewolf druida? nevím, co všechno a jak moc se dá vyhnat + all a + dudu skillama a nerad bych body házel zbytečně

zatim mam 10 + 10 ww a lycan, po 1 v duchu a zvířatech a 5 ve fury + nějaký prereq

a jaký máte názor na cyklone armor? používat, nebo ne?

a potom zhruba od jakého lvlu se dají chodit které über lvly? (i na normal a nm) myslel jsem, že tu někdy kdysi byl článek, jak expit v avalonu, ale nemůžu ho najít..
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 29.03.2011, 19:03 hod.

Určitě nevyhodíš body zbytečně tam, kde slouží jako synergie.
A začni, až dokončíš celý normal, s Ancient Tunnels (postačí vymlátit jednou, aby ses naexpil a dobře obléknul). Pak jsou uber levely až na hellu. Na nightmaru žádný nenajdeš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 29.03.2011, 19:17 hod.

Tak já třeba většinou jdu do Ancient Tunnels hned jak si v naexpim ve 2 aktu 30 lvl. Většinou v Canyon of the Magi. Hraju tedy jen SP, takže na P8 to jde rychle a tunely už pak s trochou trpělivosti jdou.

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 29.03.2011, 19:41 hod.

Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 19:50 hod.

Čau lidi, průůšvih !! Stáhnul jsem si opět Avalon z Grammova podpisu ( tím nepoukazuji na nějakou závadu ) a všechno mi šlape v pohodě, jenže mám úplně jinak nandaný skill body, neni nějaká možnost, jak s nima pohnout ? Prosím :(, nehraju to 2 měsíce abych to teď moch zrušit :(.

Díky moc za pomoc.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Avalon 2

Příspěvek od Lyon » 29.03.2011, 20:03 hod.

tak napr. hero editor umi prerozdelit body

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 29.03.2011, 20:07 hod.

A nebo plugy, možná lepší volba.

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 20:39 hod.

když to otevřu přes hero tak mi to postavu zničí, neboť má na sobě věci který nejsou tak úplně normál .... plugy, kde to vezmu ? Asi ti přídu jako naprostej ****, vy tu o tom furt píšete a já za boha nevim, co to vlastně je, jenom vim, že se s tim dá plnit Event v normál diablu a vyvolávat Warlord. Prosím napiš link :)

Díky

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 20:45 hod.

Ha, tak už plugy mám, ale nevím jak je používat :D ... Posun, ale stále to není ono, kdo poradí prosím ? :)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Avalon 2

Příspěvek od Lyon » 29.03.2011, 21:14 hod.

co na tom chces poradit?kliknes na krizek ve stromu dovednosti,skilly se resetujou a muzes je prerozdelit.hotovo.

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 21:17 hod.

No vidíš, ani to nebolelo :D ... Promiň no, nevěděl jsem o co jde no. Doufám, že tě moc neubylo.

Díky

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Avalon 2

Příspěvek od Lyon » 29.03.2011, 21:20 hod.

Tak ja nevim,metoda pokus omyl ne :).Ja si to taky nasel sam a ani jsem nepotreboval pomoc ;)

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 21:53 hod.

Já to taky nakonec metodou pokus omyl udělal, akorát že mam nainstalovaný jak d2LoD tak i avalon 2 a nechtěl jsem si to nějak rozkopat, ikdyž si dělam zálohy tak víš co, když je ta možnost, že mi někdo poradí :)

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Avalon 2

Příspěvek od Durri » 30.03.2011, 00:26 hod.

fraxinus: díky, ještě jedna maličkost, ve zvířatech funguje jako synergie taky jen pevný bod, nebo i body z +skillu?
na NM nejsou ani ty běžné? mauso, forgotten tower, krypta, tristam.. ?

bubavanek: já teď 30+ expil na bishiboshovi, až někam do 35 dával půl lvlu na run a slušný drop

filus: o tomhle vím, ale to je jen návod na rush, nechci, aby mne někdo protáhl na hell a na 96 lvl, chci si tam doexpit sám a užít si uber lvly, ale nevěděl jsem, kdy si tam zruba budu moct dovolit jít, abych tam nechodil třeba každé 2 lvly a neripal, i když by to také byla možnost
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 30.03.2011, 00:47 hod.

mrkni se na má videa v HC příbězích. Tam je ukázané, co tě čeká a nemine, a taky to, že uber lokace na NM nejsou nic moc, ale je to dobrý si osahat místní terén, než to sjedeš naostro na hellu. ;)U zvířat výjimečně platí i synergie z +skillů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Avalon“