HC ladder po resetu

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
hypno
Quill Rat
Příspěvky:8
HC ladder po resetu

Příspěvek od hypno » 27.03.2011, 16:34 hod.

Zdravím maniaci,

chystám se opět prosadit na hardcore ladderu zítra po resetu.

Sháním pár spolehlivých a schopných lidí do party, se kterými bychom co nejdříve dokončili hru. Poté hell brs na denní bázi až do úplného zblbnutí a vyčerpání. Mám ambice být aspoň v top 10.

Potřebuji hráče, kteří se dlouhodobě orientují v HC, znají zdejší poměry a "umí v tom chodit" (aby pak někdo nekoukal že dostane townkill). Samozřejmě základem je že když se řekne v 20:00, tak nebude nikdo chybět.

Já osobně pojedu první soso, čili static field, tele, lighting dmg. Hodil by se barb(BO), Pala(Convi), Necro(amp, lower res, CE...) + dmgeři dle libovůle.

Postněte své zkušenosti s HC, časové dispozice a jakou classu byste hráli.

Díky, Hypno :wave:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC ladder po resetu

Příspěvek od Slw » 28.03.2011, 15:28 hod.

ono se fakt neco deje... i na arreatu cosi pisou... ze by??? pokud prekonam sve casove dispozice rovnajici se temer 0, tam meho windyho najdes na acc slw4 (pokud si vzpomenu na heslo) ;)
co Ty Javore?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC ladder po resetu

Příspěvek od Javurek » 28.03.2011, 16:10 hod.

Já už momentálně chci hrát pouze mód Hell unleashed na hardcore a na battle netu budu softcore .)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC ladder po resetu

Příspěvek od Marast » 29.03.2011, 08:39 hod.

Tak i já jsem si nainstaloval Hell unleashed a vytvořil si prozatím jenom postavu na singlu. Chtěl jsem se zběžně podívat na změny a hrát jsem ještě pořádně nezačal. Každopádně. Názor hráče, který už v tomto módu něco odehrál bych vítal. Samozřejmě v příslušné sekci. ;)
Co se týče Battle netu. Bylo by fajn si tam zase zahrát, ale má to hned několik háčků. :{
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC ladder po resetu

Příspěvek od Slw » 29.03.2011, 15:19 hod.

tak sem se tam mrkl... trochu sem stouchl do vosiho hnizda a zatim postupuju ... i Eola sem na sec zahlidl... uvidime jak dlouho me bn bude drzet (Mojave Wasteland je silna konkurence)
Jinak GL Javurku
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“