Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomiko911
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Avalon 2

Příspěvek od tomiko911 » 01.03.2011, 20:14 hod.

Zdravím, mám problém s moji assassinkou vždy když pomocí skillu Shadow Master vyvolám bojovnici tak jakmile si pomocník aktivuje nějakou dovednost např: Blade Shield hra spadne s hláškou blablabla d2common.dll blablabla hra padá jen tehdy takže je asi nějakej problém s tím skillem. Mohl by prosím někdo s assassinkou vyzkoušet vyvolat tu pomocnici jestli to padne jako mě? Zkusil jsem přeinstalovat hru víc než 3x, mám origo hru takže žádné cracky a ani nepoužívám maphacky a kdoví co. Zatím dík Tom.
PS: doufám že to je ve správné sekci jak ne tak mě opravte dík.

Edit: Ani nevíš jak se mi ulevilo Grammatore, už jsem myslel že si za Assassinku vícekrát nezahraju.
Naposledy upravil(a) tomiko911 dne 01.03.2011, 20:31 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 01.03.2011, 20:23 hod.

jo tohle, na to sem zapoměl no...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
tomiko911
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od tomiko911 » 01.03.2011, 20:41 hod.

Grammator píše:jo tohle, na to sem zapoměl no...
Půjde to opravit snadno třeba nějaký patch atd? a nebo bude třeba počkat do další verze avalonu. Dik.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 02.03.2011, 06:03 hod.

další verze avalonu = další patch...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 02.03.2011, 21:36 hod.

Lidi, nechce někdo zahrát Avalon po hamachi? A když říkám avalon, tak avalon myslím. Pro samotnýho hráče mi to připadne trocha těžší, nejsu žádnej profík :)
Hraju bonera takže poškození - magic, poison, fire + trocha fyzickýho. Sháním teda někoho - blesky, chlad, fyzický.
Hradím pět návštěv, na dělení dropu bychom se dohodli.
Kdyžtak pište PM :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 02.03.2011, 21:41 hod.

já bych klidně skočil viď... :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 02.03.2011, 22:40 hod.

Ne, ty ne :D Nějakým záhadným způsobem killuješ všechno a to bych si nezahrál :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.03.2011, 15:35 hod.

Tak jsem včera nainstaloval Diablo a prdl si tam Avalon. A první dojem? Pokud to má být svižnější a rychlejší, tak mě hned zamrazilo při výstupu z města. Taková halda zombie, že by na to kulomet nestačil. Asi po 2 minutách kosení jsem je pouze oběhnul. V Cold Plains mě na jeden hit vyřídil nějakej šaman. Na pohřebišti u Blood Raven mě v kobkách rozsekali na prach a to ani nemluvím co se na mě seběhlo v Tristramu. Celkem slušný zlo tento mod. Asi jsem si měl něco víc přečíst o tom kdo co a jak, ale nebyl čas. Po 2 metrech pauzy od Diabla jsem ho instaloval ve 2 v noci a jsem sem si hafo zahrát.

Tak se chci zeptat...není někde nějakej stručnej návod míst, kde to fakt hoří? Abych tam zas nenaběhl ze zvyku z klasiky a nevyběhla tam na mě zas nějaká šílenost :) Díkec.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jireky » 26.03.2011, 15:37 hod.

http://www.avalon.alexpension.sk

Bezva web, checkni ho.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2011, 15:50 hod.

Přečti si avalonské HC příběhy, je jich tam pár, nebo zkoukni má videa ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

JCMurphy
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od JCMurphy » 27.03.2011, 18:05 hod.

snažil jsem se přečíst všech 218 stran tohodle tématu, bohužel jsem usnul asi u 80. strany...
avalona sem začal hrát zhruba před dvěma týdny... příčemž jsem ho stahoval z linku na diablo2lod.diablo3.cz cca za týden sem měl všecky hell záležitosti hotovy a dmg wake of inferno bylo 30k..... pak mi brácha řekl že mám stahovat z grammova podpisu a najednou dmg 150k a místo toho aby past naháněla pobíhající blby, tak střílí 3 firebally -.- lightning trapy taky brutální boost... by mě zajímalo jestli ten link byl několik let starej, nebo do téhle doby byla trap asska nehratelná..
pak mě taky zarazilo že druid spiriti mají skoro na všecko imunity... takže třeba na golden golemy to je ultimátní tank a já si můžu dát na čas
další věc :D když se dá žoldákovi ten unique shako s chance to revive... tak ne že se při smrti přemění on, ale přeměňuje všecky co zabil, takže mám za prdelí armádu hodnou necromancera (vampire/boneknight/skeleton/1%andariel/1%mephisto) tohle asi nebyl záměr, nebo jo? :D
mno.. potom mě zajímá jak se dá hrát avalon s meelečkem, když ti každej druhej exploduje do xichtu a dává ikčka
zajímavej nápad s magic založenou asskou... ale dmg oproti bonerovi to má na hxvno. tak možná eště doladit (jako synergii shadow mastera, kterej skape jenom když si minion kýchne :/ )
pak mě napadlo jestli nechceš stvořit nějakej curse co by kombinoval decrepify a lower magic když už phys chary mají amp + tap
no a teď to hlavní -> kde, jak a co se super conviction se dá co nejrychleji poskládat, protože celej avalon je založenej jenom na tomhle (pokud možno nefragmentový, protože 5 socketů do zbraně je diskriminace assky)
joo a eště proč mi najednou nejde nastavit /players set 8?? a proč mi na každý druhý nahrávání postavy crashne hra
btw... fire dmg 450k lighting 2-170k, hp 13k a overpowered blade fury

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 29.03.2011, 09:58 hod.

Zdravím.
Mohl by mi někdo poradit jakého paldu jet v Avalonu??? V normál jsem vždy jel Zealota ale v Avalonu tak nějak nevím, přemýšlel jsem nad Smiterem. Palda je zatím jedinej kterýho jsem v Avalonu nejel. Takže nějaké rady, popřípadě konečná výbava. Nebo aspoň štít, pokud pojedu Smite

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 29.03.2011, 13:06 hod.

Tak ja bych doporučil Vengeance a nebo FoH... to jsou asi 2 nejlepší buildy na Avalon, smith a ostatne aury ti daj skilly 110, takže Smith bych dával jen na kontrolu davu :)

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 13:25 hod.

Ahoj lidi, hraju necra s primárem bone spear, ale to neni tak podstatný. Sám projdu v klidu Burial Grounds, Pit. Pit of Acheron, Abbadon, Tristram, ale ne a ne mi padnout jedinej kámen, frag, elixír, nic :(. Mohl by mi tu s tím někdo helfnout? Bez BR se nikam nepohnu. Mam Game Ranger a Tunngle.

Díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 29.03.2011, 13:52 hod.

uz jsem to tak pul roku nehral, takze nvm jestli nedoslo ke zmene, ale kdyztak me nekdo opravi..

tak predevsim pro suroviny na BR se chodi jinam.. bonera jsem hral a potrebne veci jsem nasbiral v drifter cavern, stacila mi ke stesti jedna mrtvola a zbytek slo pomoci CE, behem pul minuty hotovo :)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 29.03.2011, 14:35 hod.

přesně jak ríka Vorvy na fragmenty musíš chodit Driften Cavern a Infernal Pit.... a lepší je si poskládat FragWord CABDD (Secret Art) viz. -> http://www.avalon.alexpension.sk/index.php?x=fws a mej primarne bone spirit a poison nova ;) dej po 20 bodu do teeth,bone spear,poison explosion,poison spear....bone spirit a novu ti daj +all skilly :)

Secret art neni tak narocny na sutry nez BR, a diky secretu budes mit Super convi, a tak budes zvladat lepsi ubery a sutry si nasbiras drive :)

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 15:21 hod.

Pánové díky, já jenom, že se tu psalo o tom, že to padá i v Acheronu. Jinak nemůžu sehnat ani Hit Me ring, ale už mam amulet, tak mi to dává naději :D , páč sem dal po pár bodech i do koster a golemů, tak je to taková směska humoru a satiry :).

Jdu zkusit ten drifter, ale pochybuju, že si tam vůbec škrtnu, ikdyž výbavu mam lepší než někteří co už tam chodí, tak snad :) Inf. pit, tam se moc nechytam. :(

Díky kluci :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 29.03.2011, 15:24 hod.

Do koster stačí jeden, i do mastery, i do golemů...pak to navýšíš all skillama.

Hit me ring padá třeba v Buried Grounds...

Mirks
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Mirks » 29.03.2011, 15:26 hod.

Jo ještě jedna otázečka, Swampy pit je takovej ten " chrám " nebo kobka nebo co to je v tý řece v Flayer Jungle ? Mi tam s kámošem šli a nikde nic jako brutální uber lvl ... Ví někdo kde je problém ? Avalon jsem stahoval na http://diablo2lod.diablo3.cz/ a i v grammově podpisu, takže nevim kde je chyba. :(

Díky za radu :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 29.03.2011, 15:28 hod.

Stahuj to jen z Grammova podpisu...jinak netuším, v čem by měl být problém, protože i na normal je to tam peklo...

Odpovědět

Zpět na „Avalon“