Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36
Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 19.03.2011, 23:42 hod.

siroga: s nižším ilvl předmětu by měl i míň, na BN píšou, že když chceš max, tak ilvl 40+ a můžu potvrdit, že mi párkrát vrazil do polearmy na normal jen 1 díru, ale stejně, +3 bow skills je mazec
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 20.03.2011, 01:20 hod.

Takový GM bow aby mu Larzuk dal 4 sockety nemůže nikdy padnout.
Na 4 sockety by musel mít ilvl 26-40,to je maximálně do druhého aktu NM ale elite předměty padají až na Hell.Jediná šance jak Larzuka donutit dát elite předmětu méně než maximální počet socketů je předhodit mu předmět vylepšený z low kvality,takový má ilvl 1. GM bow vylepšený z low kvality by od Larzuka dostal 3 sockety...
Tady je seznam všech socketovatelných předmětů s tím jaký je jejich maximální počet socketů podle ilvlu.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 20.03.2011, 08:40 hod.

Durri: mazec je hlavne tech 15%ED, to je myslim max pro superior, do AR je tusim 1-3, takze tam to mohlo byt lepsi, ale koho vytrhne +3AR? ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 20.03.2011, 16:45 hod.

Mám ještě jeden dotaz k Amazonce.. vyplatí se jí runové slovo peace? Případně do čeho ho mám šoupnout.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 20.03.2011, 18:37 hod.

pro strafe/multiple shot amu je to myslím zbytečnost..najde se x lepších věcí..
pro cold a fire by to myslím i šlo..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 21.03.2011, 09:48 hod.

Andrew26: včera se mi Vorvy zmiňoval, že bys možná potřeboval píchnout s tvojí amou. Včera jsem dropl luk Matriarchal bow, 4 sockety a +3 to bow and crossbow skills - má sice menší dmg než Grand Matron Bow, ale na drohé straně má o 10% lepší ias, takže bych možná volil víc tenhle luk, než GMB. Pokud bys ho chtěl, tak mi dej vědět přes PM, jinak mám ještě od Lyona skiller na bow and crossbow.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 21.03.2011, 09:58 hod.

ano, navic to harmony by to dohnalo ele dmg a usetrilo by to spoustu starosti (navic harmony je dost levny na to, aby se dalo slozit kdykoliv znovu do lepsiho luku) ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 21.03.2011, 12:57 hod.

Damagedeath: Tak to by byla úplná nádhera.. myslím že to dmg oproti Grand MB by mě zase nezabilo, ale zase stejnej problém. Nemám co ti za to dát..

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Amazon

Příspěvek od Jendoslav » 21.03.2011, 13:16 hod.

2Andrew26: Psssst nikomu to neříkej ale DD je mesiáš ve světě D2 a k tomu filantrop dá ti to když hezky poprosíš ;) ;) ;)
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Amazon

Příspěvek od Alyx » 21.03.2011, 13:29 hod.

Jendoslave, ty si fakt na ránu...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 21.03.2011, 13:46 hod.

Andrew26: Tvoje odhodlání a chuť hrát mi bude dostatečnou odměnou, snad i nějaký ten screen, který obohatí naše fórum...Lepší je, když to využiješ ty, než když se mě to bude válet v bedně :D

Jinak byl by i ten Grand matron, ale jen s +2 to bow and crossbow skills.

Pošli mi v PM svůj e-mail a já ti zítra pošlu ty luky oba. Jinak ještě bych mohl nabídnout unique Goldstrike Arch, kterej když se upne, tak díky nárůstu 50% ias, velmi slušnýmu dmg (+ dmg na demons a undead) a pěknýmu bonusu do přesnosti není vůbec k zahození - dá se ještě osocketovat u Larzuka a dát tam třeba Shael na ještě lepší ias nebo něco na damage...možná i amn na lifeleech...nejlepší by ale byl Ruby jewel of fenvor (15% ias a 40% damage), ale to už nechám na tobě... Mám tyto luky asi 4 nebo 5, tak vyberu ten nejlepší a dám ti ho tam taky...

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 21.03.2011, 22:30 hod.

DD: 5? a já blázen zahodil 3. LoHy, že už je to moc :)

k tomu peace: ze začátku bych řekl dobré slovo pro každou amu, je poměrně levné, dá se složit v 6. aktu normal a asi bych mu dával přednost před unikátama, přecastit kdyžtak valkýru neni problém
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2011, 22:45 hod.

V 5. aktu. A peace je skvělá snad akorát jen těmi +2 skilly. Amě, když není na +skillech závislá, by slušelo možná více treachery. Sice je pro assassinku, ale těch +45% IAS se počítá.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 21.03.2011, 23:04 hod.

j, sry, nevim, kdej sem na tu 6ku přišel, ale mam ji prostě nějak zafixovanou; 2 all skills se hodí, i když to ias asi víc, nicméně runy na peace jsou celkem odpad a padají všude a do mefa nm je to pohodový brnko (nebo prostě do doby, než ti padne lem, nvm přesně u koho jde prvně, nejspíš lk truhly? )
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 22.03.2011, 07:49 hod.

Peace je dobré slovo, pokud jedeš například arrish amu, all skilly se hodí a jedinou její výhodou je, že to brnko doskládáš i pokud jedeš untwinked, ale samozřejmě jsou mnohem lepší brnění, např Chains of Honor :lol: :lol: :lol:

To byl vtip...prostě musíte brát v potaz, že Fraxinus poslední dobou Treachery nějak propaguje. Podle mne je to výsměch brnění, protože 45% ias je vážně OP, podle mne se museli překlepnout, když berete v potaz, že ass má skill Burst of Speed...podle mne by tam bylo daleko vhodnějších takových 10-20%...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Amazon

Příspěvek od Slw » 22.03.2011, 08:58 hod.

damagedeath píše: Podle mne je to výsměch brnění, protože 45% ias je vážně OP, podle mne se museli překlepnout, když berete v potaz, že ass má skill Burst of Speed...podle mne by tam bylo daleko vhodnějších takových 10-20%...
ot: a co takhle zafejdovaná trapka. tam se mi ten ias vždy náramně hodil
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 22.03.2011, 10:25 hod.

já hodně používal na amě Twitchthroe..a vůbec se mě to zdá docela dobré brnčo...navíc padá dost často, aspoň mě ...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 22.03.2011, 11:23 hod.

To je dobré brnění, zejména do začátku, ale 45% ias na brnění je fakt op. Jediný stejný výsledek mám, když nacpu 3x ias jewel do griswolda...Když si dál vezmete, že takovej ias máte na zbrani spíše u těch dražší anebo hodně drahých runeswords...

Jinak samozřejmě pro amu je nejultimátnější zbraň z hlediska ias nějaké to runesword do Demon Crossbow (tato zbraň je dokonce rychlejší než phase blade), např.: Brand, Faith (což je drahý)...Dá se i třeba Call to Arms, Harmony...

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 22.03.2011, 16:34 hod.

Samozřejmě že dávat Amazonce RW do kuší je z hlediska ias .....no buďme slušní - hloupost....Že má Demon Crossbow základní rychlost -60 je sice pěkné ale Ama velice rychle narazí na strop rychlosti útoku s kuší,i z normální výbavou bude rychlejší s lukem co má základní rychlost 0.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 23.03.2011, 09:41 hod.

Pokud je tam vysokej nárůst ias odjinud...já se bavil o ias samotné zbraňe...

Je sice fakt, že jsem demon cros dával spíš na kodiaka nebo wolfa, tam to však fungovalo velice pěkně. Je také třeba si uvědomit, že některé věci v diable teoreticky neplatí...musí se vyzkoušet

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“