HC Marshall

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Radian
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dubňany
Kontaktovat uživatele:
HC Marshall

Příspěvek od Radian » 19.03.2011, 17:18 hod.

Tak po předchozím nezdaru, který zavinily problémy s PC jsem se rozhodl, že to zkusím znovu. Moje nová HC postava se jmenuje Marshall a bude to nekromant sumonner. Pravidla: players X-povoleno,atma-povoleno(na přetahovaní věcí na úschovu),opakované nájezdy-Mephisto,countess, Lower kurast. ESC- zakázán, Plugy-povoleno.

Normal I.AKT
Moje postava se ocitá v táboře tuláku,zapínám players 8,po pokecu s NPC,dostávám první úkol.Po proběhnutí krvavého vřesoviště mám asi 5lvl a jdu splnit úkol probíhám proto doupětem zla z kterého udělám místo bez života, vybíhám proto z doupěte a jdu do další lokace na port a do města za akarou pro odměnu, jeden bodík do schopností se vždy hodí. Hned na to dostávám nový úkol takže směle za ním, po krátké procházce chladnými planinami, kde jsem po cestě potkal Bishiboshe který padl dřív než jsem stačil udělat screenshot sem byl překvapen brněním které z něj vypadlo1, chvíli po něm jsem narazil na hřbitov tam po krátce hře na honěnou moji kostlivci poslali k zemi i blood raven jejíž drop nebyl nic moc ale alespoň zlaťáky. V kryptě a mauzoleu nacházím obvyklé věci plus brnění ze setu artic které dostává lučišnice a nějaké další obvyklé věci. Lokacemi jako jeskyně,kamenné pole,podzemní chodba už procházím bez vážnějších problému kostry s golemem a lučištníci si podporovaní posílením škod si počínají dobře až na tábory fallenu s šamany v zadu tam mám neuvěřitelnou chuť tam vletět a umlátit to hůlkou. Tristan byl celkem slušným zvýšením zkušeností a nabušil jsem i lvl drop z griswolda nebyl z nejhorších ale zatím furt nic pro mě a prstýnek od akary s +35 gold from mosters mě alespoň přiměl sem pousmát. Při další cestě sem si zašel na Countess z které mě vypadl ITH runa prstýnek a amuletem plus obvyklé zlaťáky. Při přechodu na tamojskou vysočinu mě čekalo velmi pěkné přivítání a hned v zápětí jeden bosík,dropmě velmi potěšilamulet. Při další cestách jsem potkal pár dálích bosů ale nebudu tady zmiňovat vše, na vnějším nádvoří nacházím druhý unikát,u kováře to bylo bez problému a po cestě k Andariel sem taky nic zajímavého nenašel. Samotná andariel sice zabila kostry ale krvavý dolem podpořený železnou panou ji nakonec udolalandariel drop. Po krátkém rozloučení se s NPC ve městě se s warivem vydávam na cestu do Lut Goleinu.
Normal II. AKT
Po příchodu jsem pokecal s NPC ve městě a přijal úkol od Atmy na zabití Radamenta a najal nového žoldáka Emilia(obraný). Po cestě k němu jsem ve stokách nepotkal nic až tak moc težkého a samotný Radament taky nedělal problémy jeho drop sice nic moc ale odměna za jeho likvidaci byla adekvátní v truhle za ním jsem našel jako obvykle svitek a El runutruhla u Drognana se mi při prodeji věcí podařilo narazit na hůlku která dává +1 k sumoning skilum. To by snad na jeden den stačilo.
Na závěr zhrnutí
Staty:
Lvl-21
Síla-45(53)
Obratnost-25(27)
Vitalita-80
Energie-30
Skilly:
Zuby-1,Výbuch mrtvoly-1,Kostěné kopí-0(2),Kostěné brnění-0(2)
Posílení škod,Železná panna,Oslabení-po 1 bodu,Oslepení-0(1)
Vyvolání kostlivce-5(6),Mistrovství koster-6(8),Hliněný golem-1(2),Krvavý golem-1(2), Kostlivý mág-3(4), Mistrovství golemů-1(2)

Hodnoty uvedené v závorkách znamenají po nasazení výbavy.Přehled budu uvádět na konce káždého reportu.

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Andrew26 » 19.03.2011, 18:54 hod.

Bezva. Fandím ti ať to dotáhneš co nejdál. Jenom jestli se můžu zeptat, jakého plánuješ golema?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Welwet » 19.03.2011, 18:58 hod.

hodně štěstí...jen dovolím si radu, kvůli které jsem ripl já, (né za necra..) pořád sleduj jedním..(jedním a půl nejlépe) okem hp..páč se asi některé boje dost protáhnou, a člověk si potom nevšímá..ale lup a je to hold tam no.. ;)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Marshall

Příspěvek od Vorvy » 19.03.2011, 19:51 hod.

tak se summonem muze klidne koukat na HP obema :) .. jinak drzim palec ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Marshall

Příspěvek od Lyon » 19.03.2011, 22:43 hod.

welwet ma recht,takhle jsem z nepozornosti ripl se svym summonerem,nastesti jenom softcore,na hell.nikdy nebudes mit tolik zivotu,jako jine postavy,takze hlavne pak na hell si musis davat poradnyho majzla,pujdes dolu velice rychle.hodne stesti.

Uživatelský avatar
Radian
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dubňany
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Marshall

Příspěvek od Radian » 20.03.2011, 10:51 hod.

Andrew26 píše:Bezva. Fandím ti ať to dotáhneš co nejdál. Jenom jestli se můžu zeptat, jakého plánuješ golema?


Asi Krvavého kvůli jeho life-stealingu mám ho i ted a nemusím pit moc červené, ale zase hliněný zpomaluje a když do něj vrazím nějaké body(cca 5-10) tak bude mít víc života. Ale vzhledem k tomu že musím dat bod ještě do železného aby sem mohl mít i revievy tak ještě nejsu definitivně rozhodnutý.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Marshall

Příspěvek od Bemik » 20.03.2011, 12:51 hod.

držím palce :)
summonera sem měl kdysi jednoho, ale rychle mě přestal bavit :D snad ti vydrží dýl
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Marshall

Příspěvek od Lyon » 20.03.2011, 20:51 hod.

krvavej golem je podle me blbost.ja bych hlineneho nevymenil,jeho zpomaleni je k nezaplaceni.a zivoty?nemelo by byt problem se dostat nad 10k.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Marshall

Příspěvek od damagedeath » 21.03.2011, 09:43 hod.

Lyon - tak jeho věc, každý Golem má své výhody, je však pravda, že já bych jel spíš Iron Golema...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Marshall

Příspěvek od Lyon » 21.03.2011, 19:59 hod.

tak iron golema jeste dejme tomu,ale krvavej je dost neobvyklej.z tech 4 bych mozna rekl,ze uplne nejmene pouzivany.ale samozrejme kazdeho vec.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Welwet » 21.03.2011, 20:18 hod.

a proč iron a fire golema? to by mě docela zajímalo..a hlavně ten iron..?

Uživatelský avatar
Radian
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dubňany
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Marshall

Příspěvek od Radian » 21.03.2011, 20:40 hod.

Lyon píše:tak iron golema jeste dejme tomu,ale krvavej je dost neobvyklej.z tech 4 bych mozna rekl,ze uplne nejmene pouzivany.ale samozrejme kazdeho vec.
Jo já vím že je málo používaný ale zase mě ten life-stealing docela láká(navíc teď jsem v druhém aktu a scarabové s jejich blesky mě celkem lezou na nervi davaj mi dmg z dálky :-x a golem se mě stará o život), ale špatně nevypadá ani fire golem ten má docela slušný dmg. A při nejhorším mám respec tak by sem popřípadě dal ze 5 bodů do hliněného. Chci vyzkoušet který golem mě bude víc vyhovovat.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Marshall

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2011, 20:54 hod.

řek bych, že každej z nich má své + a své -. Ale žádný z nich není k ničemu. Já bych preferoval buď hliněného nebo iron golema.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Welwet » 21.03.2011, 20:55 hod.

seš si jistej ? scarabové nedáváj dmg na takovou dálku..a většinu by měl pohlltit nějakej ten kostlivec..tak si říkám, jestli to právě není tim golemem...:o/

Uživatelský avatar
Radian
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dubňany
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Marshall

Příspěvek od Radian » 21.03.2011, 21:10 hod.

Welwet píše:seš si jistej ? scarabové nedáváj dmg na takovou dálku..a většinu by měl pohlltit nějakej ten kostlivec..tak si říkám, jestli to právě není tim golemem...:o/
Ne golemem to není je to tím že všechny ty blesky a výbušné flašky co hazí kočky kostry nezachytí,navíc nemám moc life ani nějak extra silné brnění a o resistech se taky nedá moc mluvit.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Welwet » 21.03.2011, 21:13 hod.

Já jen proto, že co jsem hrál já tak golem né jen že přesává, ale funguje i naopak..za hodně zranění ho zase přenáší..

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Marshall

Příspěvek od Jireky » 21.03.2011, 21:43 hod.

Tak, v 1.13 to jde jen jedním směrem.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Marshall

Příspěvek od Lyon » 21.03.2011, 23:05 hod.

Jak pise Jireky,v patchi 1.13 uz se zraneni z krvaveho golema na hrace prenasi,zivoty ti jenom dava.Jinak je to samozrejme kazdeho vec,ktereho golema si vybere.Myslim,ze to psal Gram a souhlasim,nejlepsi je hlineny a nejoblibenejsi fire.Ale 10 lidi,10 nazoru.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Marshall

Příspěvek od damagedeath » 22.03.2011, 07:54 hod.

Welvet: Iron Golem je prostě masakrář, za chvíli pojedu speciální build na nekra se zaměřením čistě na Iron Golema...pak možná pochopíš...

edit: já bych třeba se summonerem Golema vůbec nejel, pokud valím kostry, je daleko lepší nacpat ty body jinam. Když mám namaxovaný Skeleton Mastery, tak bych jel spíš Revive, dal bych možná ty body do CE nebo natunil Lower Resist pro mágy...golema asi fakt ne. Pokud jde o zpomalení, pokaždé se hodí mít pro merce nějaký ten kvedlák, kterej zpomaluje, např. Kelpie Snare...Stejně dáte jeden bod do Clay golema, jeden do golem mastery jako prereq na summon resist, all skilly na to stačí...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Marshall

Příspěvek od Vorvy » 22.03.2011, 08:18 hod.

kelpie snare je ultimatni na akt bossy, napr takovej baal dostane lock a nemuze se portovat a nic.. revive jsou dobry (zrovna jedu revivemancera - tak uvidime jak moc dobry budou ve finale).. a DD ma pravdu, bez golema se da v pohode hrat ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“