Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Re: Amazon

Příspěvek od Drakesis » 17.03.2011, 23:32 hod.

Tak todle je klasická bowka na fyzické poškození. Chyba nebude nikde, jen tento typ amazonky potřebuje pořádnej luk a neuplé Kuko neni zrovna ideální.

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 18.03.2011, 02:44 hod.

tak buď si upni kuko, nebo si něco slož, pokud nemáš štěstí na unikáty, jestli můžeš ladder rw, tak určitě harmony (tir+ith+sol+ko) s +6 do valkýry, bude se i později hodit na switch na nahazování V a v nějakém matrialchal bowu (asi i v ceremonial, což pro tebe bude přijatelnější na sílu) + 2 ama skills, nebo třeba hydrabowu bude mít i solidní dmg

jinak pak hratelnej bude faith (Ohm+Jah+Lem+Eld), ale to už je dražší záležitost, jestli jedeš na sp, tak si asi zaběháš pro runy

BotD v hydrabowu taky nezklame; jinak určitě nej luk je unikátní hydrabow windforce, akorát ten na NM tušim nepadá.. asi začni s tím harmony, popř. upnout kuko, nebo sehnat žlutej ceremonial +170% ED a víc (jde až +300%)

a zkus si najít nějaké talismany s poison/lightning dmg
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 18.03.2011, 08:33 hod.

Kuko bych neupoval, protože to navýšení nároků na dexterity je fakt maso a hlavně je to luk spíše pro arrish bowu na fire...

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 18.03.2011, 09:40 hod.

Klidně bych ten kuko upnul....dex řešit nemusí,už teď má s přehledem dost dex na to aby ho upnutý unesl a nárust dmg bude slušnej.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Lyon » 18.03.2011, 10:21 hod.

a co treba upnuty Lycanders aim?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 18.03.2011, 13:34 hod.

homer_cz: proč zbytečně vyhazovat runu Pul kvůli takové kravině? To už bych šel raději do nějakého runowého slova, třeba to Harmony, které je nesrovnatelně lepší než upnutý Kuko Shakaku a také nesrovnatelně levnější.

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 18.03.2011, 14:13 hod.

Tak já jsem původně jel na immolation, ale ty mrchy mají na hell nějak moc resistů páč i ty co nejsou fire imunne tím pižlám dlouho. Tak jsem hodil respec a takto to poklikal. Tak zkusím najít nějakej pořádnej luk.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Lyon » 18.03.2011, 17:43 hod.

Tak ona ta bow ama je dost o preferencich hrace.Vyzkousel jsem vsechno mozne a nakonec jsem zjistil,ze mi nejvice vyhovuje tohle: 20 GA,20 Valkyrie,5 critical,po jednom v uhybech a penetrate,20 freezing arrow a zbytek v synergii cold arrow.Uz jsem se proste nemohl divat na to,jak merc s valkyrou pul hodiny pizlaji physic imune.Je to spis takovy pseudobuild,ale mne vyhovuje.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 18.03.2011, 17:53 hod.

Mam dost peknejch unique luku, muzu ti klidne nejakej dat ;) .. jinak Harmony je dokonalej luk za par supu, vrele doporucuji :)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 18.03.2011, 18:09 hod.

Vorvy: To bys klidně mohl, ale jaksi za něj nemám co nabídnou..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 18.03.2011, 22:32 hod.

tak ja bowu zadnou zatim nemam a ani se nechystam, ale mam pro ni celkem peknej equip (+ama skills circlet, +ama rukavky, walkiria wing(+1),luky apod...)..

vzhledem k tomu ze zatim zadnou nemam bych ti to asi i dal ;)

EDIT: tak bohuzel nemam zadnej elite luk, ale myslim ze si vyberes. vsechno v tomhle albu je ti k dospozici, staci rict. Jinak muzu se podivat i po nejakym 4socket GM bow na to harmony, verim ze u krav bych ho drive nebo pozdeji nasel ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 18.03.2011, 23:12 hod.

Tak kdybys měl ten 4socket tak by to bylo bezvadný. Jinak všechno z alba jsou nádhery, ale je mi jasný, že jsi to asi nezískal za hodinu, takže řekni o čem jsi si jistý že to opravdu nevyužiješ.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 19.03.2011, 00:29 hod.

rekl jsem jasne ze ti dam cokoliv z toho co je v albu.. proste si staci rict, bo ti to mam poslat vse at si to vyzkousis? ;)

4sock GM bow nemam, ale kdyz ho najdu, schovam ho pro tebe ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Andrew26 » 19.03.2011, 12:20 hod.

Noo... tak jestli si teda můžu vybírat tak by se mi hodil ten Lycanders Aim,Mavina´s brnění, Passive and Magic skiller, Coronet a ty Rune Grasp rukavice... nebo jenom něco z toho.... když najdeš ten 4socket tak ti ten luk vrátím..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 19.03.2011, 12:30 hod.

tak vybrals dle meho ocekavani, ta coronet s teleportem se ti bude hodit ;) .. pres PM mi posli maila..

EDIT: do te PMky pripis, jestli je HC, jestli hrajes s plugy apod..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 19.03.2011, 13:50 hod.

hej tak hned z prvniho hloucku v kravine mi padlo toto: http://vorvy.rajce.idnes.cz/bow/#3.jpg
- fakt povedenej superior, ale co s nim ze? :(

chvili na to pak bartucs cut-throat :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 19.03.2011, 14:07 hod.

vorvy: luk socketneš v kostce a něco do něj narveš ,)

dd: tak jasně, že upnuté kuko je jedna z nejhorších možností, ale taky jedna z mála, co může udělat na nonledder postavě, pokud nechce skádat rw s jah; ono když nenapíše, za jakých podmínek hraje, tak je lepší zmínit všechny možné varianty, navíc mě pulka padá celkem často, tak bych asi nemluvil o vyhazování
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Amazon

Příspěvek od Vorvy » 19.03.2011, 14:32 hod.

prave ze v kostce ho nesocknu, protoze je superior.. musel bych to udelat u larzuka a ten mi tam hodi 5 socketu, potrebuju 4 na to harmony.. :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Amazon

Příspěvek od Durri » 19.03.2011, 14:44 hod.

jo, pravda.. tak to potom nic moc, leda bys tam chtěl hodit CtA, šance, že by ti dal Larzuk jen 4 díry při ilvl 81 asi neni, co?
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Amazon

Příspěvek od siroga » 19.03.2011, 15:33 hod.

ten ti da vzdycky maximalni pocet der ...

jinak k tomu superioru teda klobouk dolu , troufnu si rict ze sehnat zodku by bylo i snadnejsi

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“