Torchlight 1 + 2

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět

Hlasování: Co si o Torchlight myslíte?

Super, lepší než Diablo!
16
12%
Dobrá hra, ale na Diablo nemá.
66
50%
Nic moc, ale ukrátím si jejím hraním čekání na D3.
22
17%
Slabá napodobenina, hrát ji nebudu.
19
14%
Hrůza!
9
7%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Torchlight

Příspěvek od NOX » 08.02.2011, 16:57 hod.

Garn: Ako som uz pisal, velmi lahko sa da umriet.
Ze je to tazke som ani nehovoril, vsetko sa da prejst bez vetsich problemov na kazdej btiaznosti. A ako si vravel, hral si to na easy, tipujem ze si si pekne nafarmil itemy a potom si si zahral aj tazsiu obtiaznost a mal si to tak ovela jednoduchsie- co ti iste velmi ubralo s obtiaznosti.- ak si to tak nerobil, tak pardon :{ ,odhadujem to preto lebo takto sa to robi v D2, ak mas smolu na drop al. ine patálie...
A ze polka skillu nanic? to teda hej, to jedine ti uznavam, ale v Diable to tak tiez byvalo kym neexistovali synergie.
Atributy to iste co v D2, no problemo s tym, niektory ludia by sa urazili keby sa to rozdelovalo automaticky
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 08.02.2011, 17:58 hod.

Tipuješ špatně. Mýmu mainovi nikdy nic dobrého nepadlo, takže i kdybych chtěl, tak si nic poslat nemůžu. V Diablu jsem na tom stejně. A po 16 hodinách hodnotit hru je vcelku fail. Dohraj tak 3-4 postavy na různý obtížnosti jako já (no dohrál jsem jen 2, zbytek je rozdělaný a už se mi k tomu nechce vracet), zkus si easy, nahraj tak 50-60 hodin a pak prohlašuj, že je to dobrá hra. :wave: Vsadím se, že jsi na žádném bossovi neripnul a ani si nepamatuješ jména a nedokázal by jsi popsat ani ability a ve které lokaci jsou. Když by ti někdo řekl, že Diablo 2 je kravina a potom dodal, že si nepamatuje jaké spelly dělá Diablo, tak ho zabiješ do hlavy. Tak mi přijde, že to hodnotíš ty.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od NOX » 08.02.2011, 20:13 hod.

Myslim ze ked clovek prejde celu hru, tak ju moze zhodnotit :!: ,nemusim hrat 60 hodin aby som si nakoniec povedal kde su muchy. Taktiez nemusim hrat obtiaznost easy aby som zistil ze to tam je lahke a potom sa tam nudil ze su moc slaby.Mená bosov si nahodou pamatam :wave: , ale ich spelly vecsinou nie pretoze neboli vynimocne ako v diable , a ani s nimi nic nezmohli, skor tie ich summony boli schopne. A ako som uz pisal, pri Ordrakovi som bol 3 krat :dead: - a boli to summoni kt. to spôsobili :-|
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 08.02.2011, 22:51 hod.

"Myslim ze ked clovek prejde celu hru, tak ju moze zhodnotit"
"Taktiez nemusim hrat obtiaznost easy aby som zistil ze to tam je lahke"

Určitě není možné ji zhodnotit objektivně a komplexně.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 09.02.2011, 09:39 hod.

Garn: tak tos tohle dohrál víckrát jak diablo :D

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 09.02.2011, 09:55 hod.

O tom nepochybuj.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 09.02.2011, 13:17 hod.

Stejně je podle mne v tomhle nesmysl srovnávat diablo a torch. Diablo má více variabilit, tvoření itemů pomocí run, crafty...více herních postav s lepšími abilitami (využitelnějšími)...torch se tvářil hezky, ale je to taková srandička na chvíli. Pak nudí.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 09.02.2011, 16:01 hod.

The "entire Flagship Seattle team" consisting of 14 people (the branch of Flagship which created the original Mythos) signed on to Runic Games at the time of its formation

Full production on the game started around November 2008, giving the entire project a development period of approximately 11 months. As of July 2009, 25 team members were working at Runic Games

Release date: October 27, 2009


Osobne suhlasim s nazorom, ze postavam chyba balanc a diverzita. Na dropy sa stazovat nemozem, no gameplay zacne po chvili naozaj NUDIT. Na grafiku sa zvyka velmi pomaly. Za velke plus povazujem vydanie komplet modding tools, no za obrovske minus absenciu TCP/IP (co im bolo otlkane o hlavu uz od sameho zaciatku)

no myslim si, ze robota 25 ludi za 11 mesiacov, s ohlasenim pokracovanim a buducim MMO si zasluzi trocha uznania.




btw. kde ste boli vsetci, ked sa spustila beta a Runic travili na fore kazdu volnu chvilu?

Po vojne je kazdy generalom...
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 09.02.2011, 16:06 hod.

Podle mne nezaslouží, Ale je to jen můj názor. A nejsem generál ;)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 09.02.2011, 16:29 hod.

"Po vojne je kazdy generalom..."

Hodně jsi pobavil :D Hlavně že bugy, které jsem jim posílal před xy lety při betě HGL ještě když byli Flagship Studios nejsou fixnuté dodnes. :D Dokonce jsem jim v demu Torchlight 2 našel pravopisnou chybu v tooltipu. Jsem zvědavej, jestli to opraví. :lol:
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 09.02.2011, 17:04 hod.

Garn píše:"Po vojne je kazdy generalom..."

Hodně jsi pobavil :D Hlavně že bugy, které jsem jim posílal před xy lety při betě HGL ještě když byli Flagship Studios nejsou fixnuté dodnes. :D Dokonce jsem jim v demu Torchlight 2 našel pravopisnou chybu v tooltipu. Jsem zvědavej, jestli to opraví. :lol:

V tomto by som sa obratil na HGL revival (ressurection?) team. myslim ze je vacsia sanca ze ich opravia nez hanbisoft (japonci?) ktory ma teraz prava aj source.

Moc rad by som si TL2 demo vyskusal. Mozes poskytnut link?

Co sa tyka chyb v texte, treba kut kym je zelezo horuce. Napisal si im do fora? (popripade tam zalozit grammar nazi topic - no offense, tiez patrim ku GN's). Z ich for viem, ze staffaci zvykli citat vsetko
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 09.02.2011, 17:18 hod.

Nemám už teď zájem opravovat Hellgate. Stejně si nic z toho nepamatuju.

Pro demo si zajeď na letošní GamesCom, na netu k dispozici není. Hádám to asi stihneš ještě před vydáním. Na stránkách TL2 sice bylo Q1/2011, ale už tam je jen 2011, takže jim to asi trochu nevychází.

Řekl jsem to tomu týpkovi co mě tam pouštěl, třeba mi i rozumněl. =)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Kapos
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od Kapos » 26.07.2011, 22:52 hod.

No hru jsem hrál. otom jsem si jí sehnal domu, ale Spálená grafická karta a celkový stav mé staré mašiny, my nedovoluje to hrát bez sekání. Tákže to již nehraji. No kdybych nepoznal Diablo II, a nevšimnul si že to je "Copy" (nejde si nepovšimnout) Tak jsme si řekl, že si adši budu hrát Diablo. :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Torchlight

Příspěvek od Drakesis » 27.07.2011, 19:30 hod.

Tak jsem si to včera nainstaloval a neni to vůbec špatný. Udělal jsem toho čaroděje nebo co to má bejt za týpka a celkem sranda. Dokonce i psisko mám. :lol:

Pe7er
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Torchlight

Příspěvek od Pe7er » 11.08.2011, 22:50 hod.

je to taká nedokončená hra by som povedal, po chvili to začne nudiť, nedohrál som to, ale hrozne,hrozne moc im držím palce aby sa im dvojka podarila, z tochto videjka http://www.youtube.com/watch?v=yDDfVai8mkI mam dobrý pocit a náhodne generované prostredie mi sakramentsky pripomína D2, vyzerá to konečne k svetu :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Torchlight

Příspěvek od HELLERcz » 12.08.2011, 06:27 hod.

Já už to prošel 2x a nyní to mám rozehráno po dlouhé odmlce opět .. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Torchlight

Příspěvek od Tib3rian » 20.08.2011, 17:32 hod.

Hral som po 15 level a uplne sa mi to sprotivilo. Grafika podla mna nie je vobec ako v D3. Je ovela cartoonovejsia az mi je z toho na vracanie. Skoda, lebo hratelnost a skilly su najlepsie z pomedzi vsetkych diablo klonov.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 28.08.2011, 13:42 hod.

Na zlepsenie TL existuje real textures plugin. Ale je to pravda ze po par rovnakych mine leveloch to zacina nudit :(
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
everhard
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: Torchlight

Příspěvek od everhard » 07.10.2011, 13:12 hod.

dohral jsem to asi před tydnem .Dobrá hra ,ale na mě moc krátká ! během týdne jsem to dohral , ale těším se na dvojiku a na MP .
God is of f.uck

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Torchlight

Příspěvek od AJey » 07.10.2011, 15:05 hod.

no kdyz budes mit original stream TL mas achivu k plneni na par mesicu
D3Pedia.cz

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“