Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320
Re: Barbarian

Příspěvek od Konig » 14.01.2011, 09:24 hod.

Frax: A co si pod tím představuješ? Že sem dá tu svou HC postavu? Se vsadím o kilo, že tenhle týpek to není schopný untwinked HC v žádném případě dohrát, a když RIPne, beztak si to v Heru oživí.

S tímhle člověkem je opravdu ztráta času se bavit, protože dle toho co píše, je buď úplně neschopný, nebo nepochopil principy Diabla. A očekávát, že dohraje HC untwinked, je asi jako předpokládat, že mi Bill Gates pošle pár mega na účet :lol: :D

peperon: Probuď se, protože si tady každému akorát pro smích. Ty tvé výlevy typu, přijď se podívat na extraligu jak hraju rugby, mě rozesmívájí, i teď ve škole. A kecy typu, max dmg build s low vita asi nebude nic extra - tak to potom je asi chyba u tebe, když to nedokážeš žejo? A co na sobě nosíš? BOTD s Phoenixem? Joo, tak to jsi GURU, když dokážeš s tímhle dohrát SC.


Obrázek
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Barbarian

Příspěvek od homer_cz » 14.01.2011, 09:33 hod.

No nevím....podle mne si dost ustřelil....ten člověk toho ví asi víc než ty kdy pravděpodobně vědět budeš...
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Barbarian

Příspěvek od Konig » 14.01.2011, 09:44 hod.

Tož těžký sarkasmus, nebo tvůj druhý nick?
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 14.01.2011, 09:50 hod.

tak untwinked u tohoto buildu zas takovy problem nebude, ten equip neni zas TAK drahej na to aby se nedal sehnat (nekdo namitne ze 3x LO je hodne, ale porad je to mene nez BotD).. problem bude hra pred dosazenim psaneho equipu, protoze tam ty HP potreba budou.. ale dav by mohl kontrolovat pokrikama..

autor se zda byt az extremne presvedcen o dokonalosti tohoto buildu, coz muze vest ke dvoum situacim: zaprve diky sve agresivite RIPne pred dohranim.. zadruhe bude posedly svou neomylnosti tak, ze si postavu bude ozivovat jen aby nam dokazal, ze ma pravdu on..

a hned jak se vyporada s HC barbem, tak se muze vrhnout na HC elemental rangera, treba se dostane dal nez ja amater na 82lvl.. ;)
Kupodivu mě to stále baví..

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Barbarian

Příspěvek od siroga » 14.01.2011, 10:07 hod.

ja nevim proc mu tady cpete at to s timhle buildem jde hrat na hc, koukam ze ste tu skvela parta a docela drzite pohromade jeden rekne negativni nazor a vetsina se toho drzi... pise to v kazdym prispevku ze tohle neni HC build a ze na HC by mnel pulku veci jinejch ... a co se dmg tyce a myho novyho poznatku o tom jak funguje cb(ohledne toho na cem je-diki homer_cz) tak podle mne je tohle fakt docela mass dmg biuld se kterym bych mu pomalu i veril ze sejme dia na hell na 3 hity. jinak co se volby zbrane tyce tak tu nekteri mneli vytky ohledne pb, to ze je neznicitelna je podle mne vedlejsi vec oproti tej wep speed a mymochodek kdyz chce barb mit mece a v kazdym aspon tech 5 socketu a mit max wep speed tak jedina moznost je dual pb...

PS doufam zo to nebylo jen vyhrozovani ze sem hodis svuj HC char, docela bych rad videl (jen ze zvedavosti) a zkusil jak ten tvuj sc tak i hc build jelikoz oproti tomu s botd a beast tady na webu mne prijde aspon vic dmg deelerskej...

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od peperon » 14.01.2011, 10:21 hod.

Musim začít to hcčko od znova? Začal jsem asi před týdnem, jsem Conc/zerker barb na 83 lvlu. Plánuju to táhnout aspoň do 90+ abych byl v součastný době na HC i SC baba ladderu.

Siroga dej si to na facebook nebo tu udělejte tlačítko, to se mi libí.

To bude zase reakcí na FB, doufám že neprošvihnu nějaký typu, vrať se z5 na facebooku noobysone.
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 14.01.2011, 10:51 hod.

Siroga: pokud jsi reagoval na mne, tak si to precti poradne znova.. protoze ja mluvim o HC vybaveni, ktere sam autor zminoval ve svem buildu. Navic jsem take rekl, ze i na SC (krom te eni) je to velice levna zalezitost a da se to s trochou trpelivosti nasbirat.

a to ze tu na Peperona vsichni reagujou tak jak reagujou, je jen jeho vina. Nemel tu behem 20 minut urazit polovinu clenu fora. O dia vi svy, umi argumentovat sam, takze se obejde bez toho abys mu tu delal mamu.
Kupodivu mě to stále baví..

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od peperon » 14.01.2011, 11:00 hod.

Tim že jsem urazil 20 členů fóra myslíš to jaxem napsal build kuli týpkovi co řekl že barbara hrajou lidi co neumí používat kouzla a taktiku? Tim že jsem na otázku jaký je podle vás nejlepší/nejzábavnější subjektivně odpověděl? Mě bude stačit když mi vyjmenuješ polovinu tedy 10 členů které jsem urazil.

Jo a co je untwinked, hero a tak? To opravdu nevim, pro vaší informaci nepoužívám MH, v životě jsem nezapnul botovaci program, expim na Legit runech bez botů. Jsem conc baba na 83 lvlu na hc, nepodporuji zadne 3rd hack programy a pakliže o nich vy tolik víte tak je asi samy používáte ne?

Navíc to že sem dám svýho hc babu neznamená že musí být stejný build jako ten sc? Proč si myslíš že mám tenhle build na sc a ne na hc?
Naposledy upravil(a) peperon dne 14.01.2011, 11:06 hod., celkem upraveno 1 x.
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Barbarian

Příspěvek od siroga » 14.01.2011, 11:05 hod.

Vorvy píše:Siroga: pokud jsi reagoval na mne, tak si to precti poradne znova.. protoze ja mluvim o HC vybaveni, ktere sam autor zminoval ve svem buildu. Navic jsem take rekl, ze i na SC (krom te eni) je to velice levna zalezitost a da se to s trochou trpelivosti nasbirat.
o tom HC to nebylo na tebe, pred par prispevkama mu nekdo rekl ze kdyz je to tak dobrej char tak at to dohraje na hc...
peperon píše:Musim začít to hcčko od znova? Začal jsem asi před týdnem, jsem Conc/zerker barb na 83 lvlu. Plánuju to táhnout aspoň do 90+ abych byl v součastný době na HC i SC baba ladderu.

Siroga dej si to na facebook nebo tu udělejte tlačítko, to se mi libí.

To bude zase reakcí na FB, doufám že neprošvihnu nějaký typu, vrať se z5 na facebooku noobysone.
sry facebook nevedu... jinak je to nemyslel tak ze mas zacinat od znova ale jen bych rad videl aspon co mas za vybavu/screen rozdeleni bodu a tak... nevim proc se navazis zrovna do mne kdyz jsem jeden z mala co o tvem buildu nepremejslej zaujate z tvyho chovani ... jen tak mymochodem v diablu na tebe mozna nemam ani na uzivatele tohodle fora ale znam jaky to je vysvetlovat noobovi ze se tohle ma stavet a tohle ze je uplne k nicemu ... ja osobne vim ze se v diablu nevyznam natolik tak se naopak rad necemu priucim ... treba u toho lw sem nevedel ze se cb pocitaj jen pro nej, ted uz to vim tak uz bych asi neplacnul ze je lepsi aratas, lw+grief, kdyz se jede na cb tak je to tvoje lepsi ...

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od peperon » 14.01.2011, 11:10 hod.

Siruga: tohle bylo opravdove nedorozumění protože do tebe jsem opravdu rýpt nechtěl, to s tim dej to na facebook jsem myslel tak že kdbys to tam dal tak ti kliknu na to se mi líbí, do tebe opravdu žádná pruda

Já se do tebe nenavážim, jen by mě zajímalo čim jsem urazil dvacet lidí (dik za feedback).

Koniq: Jsem tu všem pro smích? a to s tim phoenixem a BOTD? Ty jsi pro smích, jsi ve škole a neumíš ani číst. Směješ se že hraju zároveň počítačovou hru a zároveň nějakej sport na úrovní? Fakt nevim co je ti xmíchu, až dokážeš něco jinýho než jen stupidně komentovat, tak by ses mohl přijít taky podívat na extraligu, ale ne s timhle přístupem žádný volňásky nebudou.
Naposledy upravil(a) peperon dne 14.01.2011, 11:50 hod., celkem upraveno 2 x.
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 14.01.2011, 11:39 hod.

uz jsem ztratil chut se s tebou o cemkoliv bavit.. je jedno co ti kdo rika, protoze i na pochvalu ci slusne jednani reagujes ofenzivne a urazlive.. Nerekl jsem ze si urazil 20 lidi, ale polovinu fora behem 20 minut, bylo to mysleno obrazne, vsichni to jiste pochopili..

uprimne, mel jsem chut si ten build zkusit a verim tomu ze nejsem sam, ale at je sebelepsi, tak svym pristupem si mi ho znechutil..

:wave:
Kupodivu mě to stále baví..

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od peperon » 14.01.2011, 11:47 hod.

Ani půlku členů fóra jsem neurazil, to je tvůj názor brát ti ho nebudu, ani do tebe v posledních pár příspěvcích neprudim ale to je jedno, jen jsem se ptal, už to máš tak zažitý, ber si všechno osobně jen mě prosím netrestej tím že nezkusíš můj build... To mě opravdu netrápí.

Spíš to vypadá jako bys čekal na něco abys mohl napsat že jsem ti to znechutil. Ale za to že se hájim? Opravdu nevím jak bych mohl urazit tolik členů, navíc odpověd pro tebe opravdu nebyla nijak kompromitující, abys kuli tomu zavrhl celý build, ale jak říkám trestáš tím pouze sebe.

Jj taky pápá :wave: (kdyby sis náhodou myslel že mi tim naznačuješ že si plácáš na čelo tak tenhle smajl znamená že mi máváš)
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Barbarian

Příspěvek od Konig » 14.01.2011, 15:20 hod.

Ano, vskutku si mi pro smích i právě teď ;)

Hoď tvou postavu volně ke stažení, pak se budeme moci o něčem bavit.

Nebo víš co, ještě lépe - udělej video-dokumentaci svého barba jak ho přes HC táhneš do hellu, a nahoď to na net. Jestliže nevíš jak, Fraxinus ti mile rád poradí. Až toto uvidím, tak se ti klidně omluvím, ale na 90% tady pouze hážeš machra, o tom jak dokonalý nejsi, a ve skutečnosti skutek utekl.

A nechceš náhodou nahodit ten tvůj char na net, když je opravdu takový mega dmg dealer jak tady vyprávíš?
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od peperon » 14.01.2011, 15:26 hod.

Jo klidně ti ho hodim na net... Když mi řekneš jak, nechceš doufám heslo od mého B.net accountu...? Já totiž hraju jenom ladder, bez bota, bez mh, bez hacku. Poraď mi program se kterym to natočim na Macu a dám ti sem i video, dám ti sem co chceš, jinak xmíchu jsi mi ty, pakliže jen stahuješ cizý tvorbu... Zkus si udělat sám něco od píky. Zatím jsi mě moc nepotopil, zkus to líp, a zkus si připravit nějaký pořádný obviněný který je podložený, páč zatim vaříš z vody... ty charme z diabla na respec
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Barbarian

Příspěvek od Konig » 14.01.2011, 19:22 hod.

Aha, vlastník Applu. Tak potom je mi naprosto jasné, proč se chováš jak se chováš.

Stahuju cizí tvorbu, a nic neudělám od píky? To sis jen tak vycucal z prstu, a teď snažíš to použít proti mě? Budeš se muset ještě hodně snažit.

A víš co? Já ti tu radost udělám, a na battlenet se na toho tvého "über soldata" klidně podívám. Řekni kdy.

P.S.: Já tě potápět nemusím. To děláš ty sám svými komenty.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Grammator » 14.01.2011, 20:59 hod.

Konig: ač crapple taky nemusím, tyhle komenty nemaj váhu, jsou OT, a porušujou pravidla fóra... že na ně peperon neumí odpovědět adekvátně taky leccos napovídá, ale to už je jeho svědomí...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Javurek » 15.01.2011, 11:59 hod.

Přestaňte s OT, mluvte pouze k věci a už mě ty hádky nebaví. Peperon přestaň se pořád hádat, Svoje názory můžeš vyjádřit klidným způsobem. Jestli budu nucet smazat dalších několik tvých příspěvků které jsou OT, tak bude následovat officiální varování.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Grammator » 15.01.2011, 12:49 hod.

a to sem to tu zrovna včera promazával...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Barbarian

Příspěvek od kojot » 17.01.2011, 17:53 hod.

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli barbar u whirlwindu blokuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Jireky » 17.01.2011, 17:56 hod.

Jop.

//: A WW se nezastavuje, jedeš furt dál.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“