Torchlight 1 + 2

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět

Hlasování: Co si o Torchlight myslíte?

Super, lepší než Diablo!
16
12%
Dobrá hra, ale na Diablo nemá.
66
50%
Nic moc, ale ukrátím si jejím hraním čekání na D3.
22
17%
Slabá napodobenina, hrát ji nebudu.
19
14%
Hrůza!
9
7%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 08.12.2009, 10:11 hod.

Nevím jak vy, ale mě už to přijde trošku moc sprostý...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Torchlight

Příspěvek od Lord_Sp » 08.12.2009, 17:43 hod.

ani ne D3 byl i v provedení Warcraftu 3 :/

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 09.12.2009, 11:49 hod.

Jenže to si blizz vykrádá svoje hřiště.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Torchlight

Příspěvek od Lord_Sp » 09.12.2009, 18:18 hod.

je to jen mod který se bude hrát tak tyden možná dva dokud to lidi prestane bavit takže nevidim vtom niaký moc velky popud :-D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 10.12.2009, 08:47 hod.

Někdo by to mohl brát jako dobrou reklamu před vyjitím D3, mě to ale spíš připadá trošku ubohé...

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Torchlight

Příspěvek od Hrus » 15.12.2009, 09:50 hod.

Co ti prijde sprosty a ubohy?
Ze se skupina fanousku diabla rozhodne udelat mod (tj pretvorit jinou hru) do podoby Diabla?

Nevim, jestli Torchlight vykrada od Diabla nebo od jinych her, ale to, ze nejaky FANOUSEK (ne softwareova firma a ne za ucelem obohaceni) vytvori prostredi, ktere pripomina Diablo, tak to mi jaksi neprijde ani sproste, ani ubohe.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 15.12.2009, 10:57 hod.

Pani, zabudate na to, ze torchlight uz nie je singleplayer_only

http://www.youtube.com/watch?v=30d3Fz5OwWM
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Torchlight

Příspěvek od Hrus » 15.12.2009, 11:40 hod.

Torchlight je SP only.
Tohle je unoficcial MOD Torchlightu, ktery umoznuje MP hru.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Torchlight

Příspěvek od Spellsword » 15.12.2009, 12:10 hod.

Prý bude Torchlight MMO. Dělají pokroky - od napodobení Diabla až do WoW.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od hami » 02.06.2010, 18:19 hod.

nevíte jak se počítá poškození pokud máš 2 zbraně??
mě se zdá, že se poškození bere jen podle té silnější zbraně.

také vám torchlight nabíhá tak dlouho??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Torchlight

Příspěvek od HELLERcz » 12.09.2010, 06:59 hod.

Dlouhej loading této hry je holt všeobecnej problém a je jedno, jakej PC máš.

Jinak hlasoval jsem pro možnost 2, co tu máte v anketě :)

A těším se na 2. díl této hry, snad vyjde dříve než Diablo 3 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 12.09.2010, 12:31 hod.

Na dlhy loading time vydali opravny patch
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Martin1711
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od Martin1711 » 07.12.2010, 17:15 hod.

Ahoj lidi,
mám dotaz ohledně TL. Na kámošově noťasu, který jsem měl nějakou dobu půjčený, jsem měl možnost zahrát si anglickou verzi TL. I když Diablo u mě stle vede, tak mě hraní TL naprosto nadchlo (po zklamání z věčně padajícího Titan Questu). Svého alchymistu jsem dostal až na level 28 a našel samozřejmě spoustu skvělého vybavení. Problém ale nastává, protože si chci koupit českou verzi (hlavně kvůli mladé a mladšímu bráchovi, kteří s AJ moc nekamarádí) a všude čtu, že si anglicke savy s českou verzí nerozumí. Nevíte někdo, co s tím? Díky moc

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 07.12.2010, 17:24 hod.

Je to jak píšeš. Nic s tím nenaděláš. Doporučuji začít odznova, já mám lvl 37 za 6,5 hodiny, takže to zas taková ztráta času není.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od Mirda » 07.12.2010, 18:24 hod.

Martin1711 píše:I když Diablo u mě stle vede, tak mě hraní TL naprosto nadchlo (po zklamání z věčně padajícího Titan Questu).
Titan Quest padá jenom na základní verzi, stačí nainstalovat patch nebo datadisk a padání by mělo přestat.

Martin1711
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od Martin1711 » 08.12.2010, 22:08 hod.

Je aspoň nějaký způsob, jak dostat z ENG savu předměty do CZ hry? Mám tam totiž pár prima kousků v inventáři a plnou truhlu již několikrát transmutovaných gemů. U Diabla mi stačilo domluvit se s kámošem a po LANu jsem předal vše jeho postavě, načež to on pak zase předal jiné mojí postavě. Výsledek byl o to lepší, že jsem si nahrál pro tu první postavu savy zpátky, takže mi ty předměty od ní nezmizely:o). U TL jde zálohovat savy, ale bohužel je tu ten problém z přechodem mezi CZ a ENG. Myslíte, že někdo pracuje na tom, aby se tento problém odstranil?

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 08.12.2010, 23:54 hod.

skus napisat na ich oficialne forum.

co si pamatam tak tam boli velmi ochotni moderatori priamo od runic
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od NOX » 07.02.2011, 20:21 hod.

Celkom dobra hra, len to trochu dlho loaduje. Akurat som to presiel na Hard obtiaznosti s vanquisherkou- trvalo mi to 16 hodin 20 minut, a dosiahol som 36. lvl . Niekto tu hovoril ze je to nevybalancovane a moc lahke, tak o com by asi inac bola Easy obtiaznost, ktoru hral :D ? iny vtipal to hovoril :D ...
Obtiaznost masochista vam ale neodporucam, lebo uz na harde sa da velmi lahko umierat- napr. Dark zealot v tych patrach 30 a viac , je schopny vam dat 1600 dmg ked mate fullHP 1700 a armor redukciu cca 250-500, tak to je dost blbe ze vas obycajny trotl da skoro na jednu ranu.

Mne len pride ten koniec fakt neefektny, co uz narobim.Nemalo by to 400 MB...
Chcel som pouzivat ten skill-horiaci sip, ale ma to take efekty ze ma trafal šľak ked som to pouzival,vybuch jak hovado-prilis hlasny, a obrazovka sa zatrasie, cize vam to trieska do usi a prd vidite lebo sa to trase jak nevem co.
A Ordrak sam je bezbranny- nevsimol som si ze by mi jeho spelly niako ubrali. Len tie jeho summony dokazu cosi ublizit cloveku, a je ich as prilis moc, ked som nemal kam ustupit pred nimi 3krat som umrel.
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Garn » 07.02.2011, 23:49 hod.

Mám rozehranýho Destroyera na Very Hard a je to easy. Jen je to zbytečně zdlouhavé a nudné, není to "těžké". Jediné co je "těžké" je přijít na to, že až do 10. levelu musíš za všechny utržené peníze kupovat potiony. A opakuju boss, který opakuje v pravidelných intervalech dva skilly není těžký. Jen na Very hard ho tam 10 minut kituješ kolem šutru, 15x se vracíš do města a dokupuješ full inv potek, ale to pořád není "těžké". A ano, je to unbalanced. Když si vymaxuješ ten last skill Vanq. ten déšť šípů, tak to dává asi 1/4 dmge jak explosive shot a vysaje ti to celou manu. Půlka těch skillů je nanic a nemáš šanci to zjistit dokud je nevymaxuješ. Od 40. levelu si dáváš už jen zbytečné skilly, protože ti tam už nic dobrého nezbývá. U spousty skillů jsou nedokonalé tooltip popisky a fungují úplně jinak, než je tam napsáno - třeba ta energopěst, když jedeš melee mága. Atd... Atributy jsou nesmyslné, za Vanquishera ti stačí maxovat Dex a kolem 30. levelu ti to za level přidává asi tak prd a půl, tak se vyplácí víc obrana.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 08.02.2011, 09:41 hod.

A největší nesmysl (hrál jsem to hc very hard) je, když si nakoupíš nebo dostaneš nějakou tu mapu lokace, kde se naexpíš a vrátíš se do hlavní dějové linie a máš o deset levelů víc než ostatní monstra.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“