Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: Avalon 2

Příspěvek od Gladiator91 » 31.10.2010, 16:55 hod.

A jejda, Grammovi se něco nepovedlo...
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jireky » 31.10.2010, 18:13 hod.

... moje obvyklá nálada.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Avalon 2

Příspěvek od DeathHero » 01.11.2010, 19:14 hod.

ahoj jaky je maximum +all skills u craftu amuletu? me se povedlo jenom +3 all skills.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 01.11.2010, 21:33 hod.

nejspíš 3 all + 3 class (ama, assa, barb)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 02.11.2010, 00:09 hod.

Zdravim, kde by mi tak mohla nejlip padnout Gul runa. Ted mi v Disused Reliquary padla ZODka. Jsem nevědl že tu padaj

EDIT: DObrý už vím, a jen tak pro zajímavost recept Orb + Gul nefunguje, ale Avalonian + Gul jo, docela rád bych byl kdyby se zprovoznil ten Orb, nechce se mi plýtvat Avalonianama

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Avalon 2

Příspěvek od DeathHero » 02.11.2010, 01:40 hod.

ahoj orb + gul to radsi skus levnejsi variantu 1 fragment (A,B,C,D) + gul =summoning elixir.Nebo ho skus nadropovat pada z lordu v mausoleum nebo z golden peen nebo ze sester a liche z fane.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 02.11.2010, 21:13 hod.

DeathHero píše:ahoj orb + gul to radsi skus levnejsi variantu 1 fragment (A,B,C,D) + gul =summoning elixir.Nebo ho skus nadropovat pada z lordu v mausoleum nebo z golden peen nebo ze sester a liche z fane.
No tak Orb + Gul bohužel nefunguje a pro mě je to ta nejlevnější varianta, vzhledem k tomu když hraju plugY a nastavím si World Event tak z Bartuca to padá krásně.
Co se týče fragů tak ty se mi tak lehce nesháněj i když narunovat si fragment pieces z Freaka je otázka 5 runů. Ale spíš bych potřeboval sehnat nějaký ty obsidiany atd.

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: Avalon 2

Příspěvek od tencanek » 02.11.2010, 22:35 hod.

Gramme, když už budeš rozkopávat ten komp, nechtěl bys ještě před tím do nové verze vyhodit z hit me ringu prayer a místo toho dát třeba cleansing, ať neblokuje mana regen?

Amadeaus
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Amadeaus » 02.11.2010, 23:25 hod.

Nazdar lidi :) Zacal jsem hrat na realmu, tak bych se chtel nejak predstavit, at vite kdo vam tam pobiha :D Nejsem v diablu kdovijak zbehly a v avalonu uz vubec ne... mam akorat soso na singl lvl 88 ale dam si prd.. max pit of archeron ... xD Tak jsem se rozhodl pro realm, kde mi muze i nekdo pomoct a kde si budu mit s kym pokecat.. a muzu pomahat taky ja ze ano xD Tak jedu Asska firetrap/shadow ... lvl 40 aktualne, poroste rychle, Act 2 Normal ted dojizdim.. pokud by se chtel nekdo pridat tak mi proste joinnete hru nebo pisnete na icq 211375722 .. rad uvitam spolecnost.. treba i maly prutah pozdeji uberem :D Tak zatim lidi :)

Amadeaus
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Amadeaus » 03.11.2010, 14:27 hod.

Hehe tak jsem dojel normal za trapasku lvl 51 a ze kouknu na tristram v nightmare... to ze vybiju diabla, mephi etc. jsem cekal, ze tak lehce ne... no kdyz uz zbyval jen dark brother tak jsem si rekl ze ho testnu.. vytahl jsem na neho charged bolt sentry lvl 1 s +5all skills .. a rubal jsem ho :D stacila mala honicka kolem domku a moc rad mi odevzdal krasny drop a lvl :D Juchuu, me to bavi :P ... mam tu jeden (podle mne) obzvlast pekny kousek - Amulet setovy pro palacha na lvl 91 - Thunderslave amulet/+4 paladin skills a +50 str.. pro zacinajiciho palacha.. kdyby mel nekdo zajem predam.. najdete me na realmu xD .. a ted jdu toho zmetka usmazit jeste jednou :D

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 03.11.2010, 14:35 hod.

trapassa je po začátek dobrá, nasbíráš s ní slušnej gear později můžeš skusit bonemancera nebo fury dudu kterej je opravdu nadupanej, asi ho teď skusim , složil jsem si Beast Within to je panečku krásná sekerka:D Nebo WW baba s beastem:D

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jireky » 03.11.2010, 14:41 hod.

tencanek píše:Gramme, když už budeš rozkopávat ten komp, nechtěl bys ještě před tím do nové verze vyhodit z hit me ringu prayer a místo toho dát třeba cleansing, ať neblokuje mana regen?
To by pak musel přidat prayer charges a to jaksi nejde né?
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: Avalon 2

Příspěvek od tencanek » 03.11.2010, 14:49 hod.

Nevím, jestli jsi mě pochopil dobře, ale já myslel nahradit prayer cleansingem. Jak je známo, prayer žere manu(což by nevadilo). Vadí to, že blokuje regeneraci many a nejede souběžně s aurama meditation a evensong. Buď šlape prayer nebo mana regeny, nikdy ne oba dva naráz. A cleansing je podle mě díky reduce curse duration užitečné naprosto pro všechny postavy, které hit me využijí.

Jinak jsem v pondělí založil SP trapassu a docela hodně mě potěšilo, že vymlátila tunely na normal na P8 neprosto v klidu a k tomu ještě okamžitě po příchodu na hell sejmula azura(P4, level 75). A to na ní byl akorát ritual ring s conviction(z DB na nightmare). Gramm experiment, teslu a frank nepočítám, bez nich by ho dala akorát o tři vteřinky pomaleji.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 03.11.2010, 19:31 hod.

bubavanek píše:trapassa je po začátek dobrá, nasbíráš s ní slušnej gear později můžeš skusit bonemancera nebo fury dudu kterej je opravdu nadupanej, asi ho teď skusim , složil jsem si Beast Within to je panečku krásná sekerka:D Nebo WW baba s beastem:D
btw. BW bude mít konkurenci... ale práce se teď na nějaký čas zastavily, nemám teď moc času a o víkendu vůbec ne...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 03.11.2010, 19:48 hod.

btw. BW bude mít konkurenci... ale práce se teď na nějaký čas zastavily, nemám teď moc času a o víkendu vůbec ne...
No pro mě to taková tragédie není, vzhledem k tomu že nezvládám pořádně ani Swampy Pit ani Arachnid Lair. Taky bych řekl, že zrovna ty si můžeš dát klidně oraz.
Jen se chtěl zeptat když bych si chtěl na SP upravit drop v avalonu tak to nejspíš asi nepůjde přes MPQ abych si otevřl patch a byly tam tvoje změny, už jsem to zkoušel ale našel jsem jen původní Dia. Pokud to nechceš probírat tady, tak kdyby se ti chtělo přes PM.

Amadeaus
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Amadeaus » 03.11.2010, 23:03 hod.

tak dneska par runu na arona, DB, azura.. nejake veci napadali ale jete na ne nemam lvl .. zatim 90 ale uz slusny dmg celkem 100k+ :) a z azura mi padl asi napotreti soulstone :D happy :)

příště si ohlídej, aby jsi svoje posty neodesílal dvakrát. Smazáno... damagedeath

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 03.11.2010, 23:16 hod.

Amadeaus píše:tak dneska par runu na arona, DB, azura.. nejake veci napadali ale jete na ne nemam lvl .. zatim 90 ale uz slusny dmg celkem 100k+ :) a z azura mi padl asi napotreti soulstone :D happy :)
Docela luck s tim soulstonem, mě padl asi po 100 runech na P8

Amadeaus
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Amadeaus » 04.11.2010, 00:46 hod.

me napotreti p2 xD doufam ze sem nevycerpal sve stesti xD

Amadeaus
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Amadeaus » 04.11.2010, 11:39 hod.

sakra co to ... z niceho nic mi dneska prestal fungovat acc.. vcera jsem hral normalne a dneska pise account doesn not exist :/ tak jsem for fun zalozil novy jestli jde lognou a v pohode :/.. ja chcu svuj acc zpet, slo by s tim neco udelat ? hraju ho sice teprve tri dny ale tu assku mam rad.. a nechci delat novou.. uz si celkem davam ubery.. tak prosim kouknete na to nekdo acc kokixxx

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Gladiator91 » 04.11.2010, 12:40 hod.

http://paradisegaming.eu/viewtopic.php?f=4&t=325

písni to sem a Rusty to pořeší ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Odpovědět

Zpět na „Avalon“