Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam
Re: Barbarian

Příspěvek od Eol » 12.10.2010, 15:34 hod.

Ale no taak...nač hned zavrhovat neobvykle buildy :) ^^
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 12.10.2010, 17:21 hod.

protoze je zrejme, ze s touto postavou nebylo dosazeno titulu patriarch ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od BliiNky » 13.10.2010, 12:18 hod.

A co když jím bylo dosaženo titulu Guardian ? :idea:

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 13.10.2010, 14:35 hod.

az dolozi scrnem ze uz je alespon ve III aktu Hell, tak se mu velice rad omluvim.. ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Barbarian

Příspěvek od Eol » 13.10.2010, 15:54 hod.

Dosazeni Patriarcha je jen otazkou casu... ;) (Guardian, to uz je neco jineho)
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 13.10.2010, 17:07 hod.

no tak pokud ten build neni vhodne a s rozmyslem poskladan, tak to muze byt zalezitost na velice dlouhou dobu.. uz mi takhle pohorelo nekolik postav a jednou z nich byl aj necro summon, kterej byl spatne udelanej (na 1.07)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Jireky » 13.10.2010, 17:15 hod.

A to ani nezmiňuju svůj první char - Magic Arrow amazonku bez passivů. :lol:
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 13.10.2010, 17:33 hod.

A jak si to pwNila, což ! :lol:

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Jireky » 13.10.2010, 17:45 hod.

Když jsem se k ní vrátil, respecnul jí a samozřejmě dovybavil, áno. xDDDD

Ale tohle je téma o Barbarovi, tákže ...
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 17.10.2010, 19:38 hod.

Barbar je uplne na h... Char jako ve vsech hrach dobre vypadajici postavy jsou na Koko..

Potrebuje body do sily a vitality a do dex uz mi moc nezbyva ma problem se trfi ja kdyz hraju tak treba 20x promachne a to me dost vytaci ... treba o proti paladinou ktery mu se to stane jen zridka ...

takze sice uz snim hraju na Nighmare a tam je videt jak je na nic ...

sice ma dobre skilly ale na to ma moc malo bodu .. za 1 lvl 1 bod do Strom skilluu to je dost malo a co cekat je to stara hra a na tu dobu dobra snad 3 bude lepsi s barbarem co jsem koukal :)
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 17.10.2010, 19:58 hod.

TiTAN : Víš on problém s tím barbarem bude někde mezi klávesnicí a židlí... :roll: Barbar je postava které si každej zkušenej hráč váží, protože je to postava co dokázala nesčetněkát svou sílu v situacích kde ostatní classy umírají...
a jestli neznáš whirlwind barba nebo frenzy barba, tak nepiš nic o tom jak je pomalej ... jestli neznáš skill battle cry, tak nepiš nic o tom že netrefuje...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 17.10.2010, 20:04 hod.

asi tak nejak, tim spis pokud jsi teprve na NM, to musi jit jak po masle.. frenzy babu jsem hral uz asi 3x a problemy jsem zacal mit az tak v polovine Hell..
Kupodivu mě to stále baví..

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 17.10.2010, 20:10 hod.

Hm tak to ste mozna meli tak max stesti na drop a nebo nevim cim to je kolikrat do nich rezu rezu a rezu a nic a kdyz nepopojdu tak promachnu vzdycky
takze problem mezi klavesnici a zidli neni myslis jako ze nepouzivam skilly jo ? :-D :-D
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Jireky » 17.10.2010, 20:24 hod.

Bemik píše:TiTAN : Víš on problém s tím barbarem bude někde mezi klávesnicí a židlí... :roll
^2
:roll:
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Viper
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Viper » 19.10.2010, 08:11 hod.

Nazdar. :wave:

Pamatuje si tu na mě ještě někdo? Asi 3 roky sem tu nebyl... :{ Koukám že moc lidí co sem znal sem už taky nechodí...

Ale Gramm si na mě bude pamatovat. Určitě si vzpomene na ty blbosti co sem tu plácal o Barbarovy... :D Tenkrát to ode mě byla taky z části provokace... :lol: No, nebojte se, s tím už sem skončil.

Jinak, už zase hraju Diablo. Tak sem začal nového Barbara, toho starého ještě někde mám, ale vzpomínám si že sem ho podělal. Např. sem dával body do energy. :D Budu vás průběžně informovat kde sem...
Moudrost budiž ti tvou cestou.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Barbarian

Příspěvek od damagedeath » 19.10.2010, 10:33 hod.

A jaké zaměření vlastně hraješ?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 19.10.2010, 12:12 hod.

Jednooborová chemie se zaměřením na vzdělávání, bych to tipl já.

Uživatelský avatar
Eagle_SK
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Eagle_SK » 19.10.2010, 16:29 hod.

TiTAN píše:... a nebo nevim cim to je kolikrat do nich rezu rezu a rezu a nic a kdyz nepopojdu tak promachnu vzdycky
takze problem mezi klavesnici a zidli neni myslis jako ze nepouzivam skilly jo ? :-D :-D
Tak toto poznam, ale mne sa to stava jak s barbarom tak s paladinom! to bude asi neaka posr... chyba hry. Kliknem na monstera, drzim tlacitko kym ho nezabije ale postava iba macha zbranou a nic. musim bud zautocit na ineho monstera alebo odstupit a znovu. A ako som povedal, stava sa mi to aj s paladinom a ten je na h... nie Barbar, to je asi naj char.

Kazdý , kto nema rad barbara povie , ze je to len tupa sila, a mlati bez taktiky=ziadna zabava ... Toto vsetko je ale paladin-presnejsie Avenger!!! celu hru prejde s jednym skilom a stale tým istým tahom, Skratka staci vediet len aky velky napor udrzi jeho stit a health a podla toho postupovat dopredu. taky zealot uz musi riesit problemy s imune to physical ale to staci jeden bod do vengece a viac-menej to staci. tesladin ma podobny problem s ItL, Hammerdin ma aspon zujimavy a neobvikly skill. dalsie buildy ma nenapadaju, hram Avengera a jedine co sa mi na nom lubi je aura conviction v kombináci s dvoma kuzelnicami(fire,lightnig napr) ale to sa da nahradit realmovym runovym slovom Infinity. a fanatizmus je tiez super.
ale taky berserker pokial neda vsetko na jednu ranu tak musi hrat sakra opatrne s 0 def. nema ziadny leach a bez toho sa velmi zle funguje. jedina vyhoda je malo imune to magic, co je nic moc. ostatne buildy (WW,frenzy,conc.) maju rovnaky problem ako zealot, ale oni to musia riesit ovela menej praktickym skilom beserk(prereg skills, 0 def)
SP SC:
Bowazon 86 Matriarch Pinka
FrenzyBarb 88 Patriarch Psychoman
Bonemancer 81 Patriarch Mrchozrut
Berserker 81 Patriarch Prezident
Avenger 82 Patriarch Eagle
FireSorceress 88 Matriarch Dracica

Uživatelský avatar
Viper
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Viper » 19.10.2010, 22:02 hod.

damagedeath píše:A jaké zaměření vlastně hraješ?
Concentrate - ale ještě přesně nevím jak to udělám, prozatím jsem rozhodnutej dát 20 bodů do mastery, 20 bodů do concentrate a 20 bodů do BO. Zbytek uvidim.
Drakesis píše:Jednooborová chemie se zaměřením na vzdělávání, bych to tipl já.
Tohle jsem trochu nepochopil, :D můžeš říct co si tím myslel? :lol:
Moudrost budiž ti tvou cestou.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 20.10.2010, 06:45 hod.

toho jsem si rozjel taky, ale nejak se nemuzu rozhodnout co mu vrazim do ruky, tak zatim vsecko cpu do bash jako synergie pro concentrate..premyslel jsem i o nejakem tom mace, ze bych mu na switch hodil nejakej obourucak do mist kde nebudu moc potrebovat block..
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“