Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Barbarian

Příspěvek od Mephisto » 16.07.2010, 07:19 hod.

Bod už jsem tam dal, zkusím někde sehnat Axe s + to warcries, ale váhám, jestli tam těch bodů nemám dát víc.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Barbarian

Příspěvek od Kubis » 16.07.2010, 07:24 hod.

Já bych dal do BO určitě víc bodů, protože Barbar na sobě moc těch +skills nemá..a jelikož nemá štít tak je pro něj life dost důležitej..dokud mlátí potvory, ze kterých může sát, tak je pomalu nesmrtelnej, ale když sát nemůže, už to taková sranda není.
Doporučuji si přečíst návod na Frenzy Babu na stránkách Sue ( Chaos Sanctuary )...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 16.07.2010, 07:26 hod.

jn jen souhlasím... sue to má moc dobře napsaný a pochopíš frenzyho naprosto dokonale od těch stránek
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Mephisto » 16.07.2010, 08:11 hod.

Sueho jsem včera jen tak zběžně prolít a právě proto jsem zvažoval, jak frenzy barba jet. Zatím žádný all skills nemám, ale mám přes 2 cathans sealy a 2 díly sigona asi 20% sání života, takže téměř nikdo mi neubírá. Projedu si to ještě jednou pořádně a pak se rozhodnu.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 16.07.2010, 09:19 hod.

Sue není on ale ona. Ten build u ní je supr rozpitvaný. Jen osobně doporučuju jeď na kladiva-no dex=víc vita 8)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 16.07.2010, 22:33 hod.

Já bych teda raději oželil synergy a pořádně namakal BO. Nač ti bude mrtvej Barb se silěnjším dmg ... :wink:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 16.07.2010, 22:45 hod.

souhlas s drake... max BO je pro barbara skoro nutnost
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 24.07.2010, 18:02 hod.

lidi... dneska sem si Barbara "odoblíbil" :-D na Nm v chaos sem potkal dobrýho bosse obliviona... castil JEN decre (takže sem byl pomalej jak...) navíc měl auru holly freeze (to už bylo moc... jeden útok mi trval 4 vteřiny) a navíc byl extra fast :shock: takže mi pořád utíkal...
řeknu vám, nejnepříjemnější boos co sem kdy potkal... likvidoval sem ho asi 20 minut (nekecám)
merce mi zabil 4 krát a to sem na něj šel až měl mrtvý miniony a v širokým dalekým okolí nikde nikdo...
zabil sem ho tím stylem, že sem ho donutil utéct ke stěně, aby nemohl utíkat dál a z jedné strany stěny se k němu přibližoval merc a z druhý já... výsledek byl že boss tam lítal, že to vypadalo že spíš vibruje na místě xD (hrozně vtipnej pohled)... mezitím sem ho křesal s mercem...
nic z něj nepadlo... jel sem na pl8 conc barba....
píšu to sem 1. protože to byl zajímavej zážitek u kterýho sem se bavil tak jako už dlouho u dia ne...
2. abych se zeptal co byste dělali na mým místě (zapředpokladu že na něj narazím příště na hellu a nebudu ho moct natlačit na stěnu)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Mirda » 24.07.2010, 18:20 hod.

Já to řeším buď stejně jako ty, nebo se na toho bosse prostě vykašlu. Jak jsi sám zjistil, nic moc z něho nepadne a navíc Iron Maiden je pro barbara instantní smrt, takže na HC mám respekt i z obyčejných oblivion knightů.

Ale možná by stačilo použít Stun, pokud máš dostatečné attack rating, tak by neměl utéct.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 24.07.2010, 19:25 hod.

Zajímavý zážitek. Já bych na něj zkusil leap attack, u něj hned trefit s frenzy, aby se částečně to zpomalení neutralizovalo, a pak doufat, že nebude zdrhat :) Teď si nejsem jistej, jestli Taunt funguje i na bosse...každopádně kdyby jo, docela dobrý způsob, jak ho udržet u sebe.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od BliiNky » 24.07.2010, 19:45 hod.

Na bosse taunt nefunguje bohužel :?

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Mirda » 24.07.2010, 19:59 hod.

Fraxinus: Pochybuji, že concentration barbarian bude mít leap attack nebo s frenzy - kdyby ano, taky by frenzy, byť třeba jen na 2-3 levelu, stačilo na vyrovnání efektu decrepify a bylo by po problému.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 24.07.2010, 20:24 hod.

Pravda, conc barbar nejspíš frenzy mít nebude (i když v této situaci se hodí), ale aspoň ten leap attack je dle mě povinnou výbavou pro všechny barbary bez ohledu na build.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 25.07.2010, 11:40 hod.

no leap sem teda nezkoušel... čekal sem že by zdrhnul když je extra fast, nepostojí na místě...
IM sem se nebál... nevim proč ale on castil za těch 20 minut aspoň třicetkrát curse a pořád jen a jen decre....
fryMI : na hell není nic "příliž jednoduchý" , musíš tam kombinovat skilly a přemýšlet... používat warcries abys všechny odehnal... někoho si přitáhl... oslabil obranu... popřípadě stunoval... ani ten barb není moc jednoduchej, není to jen klikání na nepřátele a čekání
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 25.07.2010, 12:19 hod.

IM už nemá, o to častěji místo toho dává decrepify, co je otravný samo o sobě. Párkrát by ti leapu uhnul, ale ne vždy. 8)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Barbarian

Příspěvek od homer_cz » 22.08.2010, 17:53 hod.

Primární zbraň nasazuj do levého slotu (tam co mají zbraň všichni) ,sekundární do pravého (tam co mívají ostatní štít).
Po switchi se levá zbraň nastavuje na primární,bez ohledu na to jestli byla nasazena první nebo druhá.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Barbarian

Příspěvek od homer_cz » 22.08.2010, 19:55 hod.

Zkusím to s obrázky....
Zde je vidět barbar nasazující velký BK meč do levého slotu
http://i36.tinypic.com/o59o54.jpg
Po nasazení ho drží v levé ruce - je to sekundární zbraň (byla nasazena jako druhá)
http://i37.tinypic.com/2m4rl9g.jpg
Switch...
http://i36.tinypic.com/2qaiq1y.jpg
A zpět...BK meč má v pravé ruce - je to primární zbraň :waving:
http://i33.tinypic.com/2gttgli.jpg

btw: patch 1.11
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Eagle_SK
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Eagle_SK » 03.09.2010, 19:19 hod.

Bemik píše:no leap sem teda nezkoušel... čekal sem že by zdrhnul když je extra fast, nepostojí na místě...
IM sem se nebál... nevim proč ale on castil za těch 20 minut aspoň třicetkrát curse a pořád jen a jen decre....
fryMI : na hell není nic "příliž jednoduchý" , musíš tam kombinovat skilly a přemýšlet... používat warcries abys všechny odehnal... někoho si přitáhl... oslabil obranu... popřípadě stunoval... ani ten barb není moc jednoduchej, není to jen klikání na nepřátele a čekání
Ja by som to riešil Wirlwindom. Tento skill som nespočet krát využil pri FrenzyBarbovy aj pri berserkerovy (1 skillpont +as), Jeho výhodu vidím v tom že sa pohybuje a zároveň útočí. takže by si počas tvojho 4sekundového útoku nestál na mieste ale stále by si sa približoval.
Podobnú situáciu som už s frenzybarbom zažil ale iba 1players takže Boss bol mrtvý "rýchlo" (moj merc s Bonehew Ogre Axe AmnAmn je väčší killer než ja) . S mercom sme ho zabili ale bol som rád že som to prežil lebo tam bolo vela minionov. ww som nepotreboval ale boli to najdlhšie cca 3 rany aké som zažil, moje aj mercove:)
SP SC:
Bowazon 86 Matriarch Pinka
FrenzyBarb 88 Patriarch Psychoman
Bonemancer 81 Patriarch Mrchozrut
Berserker 81 Patriarch Prezident
Avenger 82 Patriarch Eagle
FireSorceress 88 Matriarch Dracica

Uživatelský avatar
Marching_Rock
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Lanškrounsko Pardubický kraj

Re: Barbarian

Příspěvek od Marching_Rock » 12.10.2010, 11:51 hod.

Co se týče barbara myslím si že je to nej postava já bych doporučil Double swing + sinergie:Bash a to je potom nářez.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Barbarian

Příspěvek od damagedeath » 12.10.2010, 14:06 hod.

Nesmysl :wave:

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“