Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 02.07.2010, 08:25 hod.

no nevím, mě iron golem nešel vyvolat z ničeho než z normal předmětů ...z uber jde taky ? to se mi nějak nezdá

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 02.07.2010, 08:31 hod.

schnappii píše:no nevím, mě iron golem nešel vyvolat z ničeho než z normal předmětů ...z uber jde taky ? to se mi nějak nezdá
Proto to chci zkusit...v normal verzi jde i z rw, tak proč ne (jinak předmět musí být kovovej).

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 02.07.2010, 09:12 hod.

a vlastnosti iron golema se nějak odvíjí od předmětu, kterým jsi ho vyvolal ? jestli jo, tak by to z emperora mohl bejt celkem rasič :D

repeek
Fallen Shaman
Příspěvky:85

Re: Avalon 2

Příspěvek od repeek » 02.07.2010, 09:37 hod.

jo odviji, ale emperor je crystal sword ne? nevim nevim :lol:

btw aha poison, no ja jedu fire druidem a je to maso... Nejlepsi je Keeper of kurast (aspon myslim ze to haze on) co kdyz zapne gril - takovy ty firestormy v uhlu asi 90° - tak jsem mrtvej ve vterine. To uz jsem Gramma proklinal snad 100x :D. Potreboval bych nejaky equip s absorbem ale ty nejlepsi veci na druida moc nemaj :(

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 03.07.2010, 09:37 hod.

Srlok píše:DD: Ja ted nacal na realmu experimentalni multizonku, nemam moc cas, takze zatim jsem ji jen rushnul a je asi lvl 85 nebo tak. Mela by ve finale pouzivat lightning fury, plague javelin, freezing arrow a immolation arrow. Uvidime jestli bude schopna neco zabit a zda siroke spektrum elementu vyvazi urcite snizeni dmg kazdeho z nich. Nejvic me asi stve, ze pro ni neni zandej uber shifter, neco na zpusob soula, ale pro necaster char.
ved na nej nechaj soul shifter akurat to "prebi" spider shifterom...
a mam podobny build, ak mas na to veci, tak das freezing arrow, immolation arrow a plague javelin na max bez toho aby si musel obetovat co i len 1 dmg z hociktoreho z nich. Jedine co nemam max je lightning fury, na to uz body nezvysili :)
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 03.07.2010, 11:54 hod.

repeek: ano, emperor je crystal sword, tudíž nefunguje na IG

ale takovej beast within... :D

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 05.07.2010, 05:45 hod.

Zdravim vsechny a specielne DD .... co je nového v Avalonu ?? Uz jsem na svoji assku nesahl aspon 3 mesice :oops: :oops: :oops: a premyslim ze si cvicne neco vymlatim :wink:
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 05.07.2010, 06:49 hod.

zkus trophy quest...

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 06.07.2010, 10:52 hod.

je těžký vydolovat sigil v icy cellar ? už jsem ho projel tak 25 x a pořád nic ...dere mě to :D

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 06.07.2010, 11:43 hod.

schnappii píše:je těžký vydolovat sigil v icy cellar ? už jsem ho projel tak 25 x a pořád nic ...dere mě to :D
ja tam mam priemer tak 150 runov na stone
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 06.07.2010, 12:34 hod.

no, tak to je dobrý ... :D to mám co dělat ...a to si nedovedu představit jak vydoluju šutr z mausolea a crypt :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 06.07.2010, 12:36 hod.

šance se zvyšovat nebudou, líbí se mi že je to těžké... rád bych aby aspoň něco bylo v Avalonu vzácné, i pro blbý singlaře, který si dávaj Bartuca 100x denně...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 06.07.2010, 13:56 hod.

Blbý singlaře ? ...proč urážíš ?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 06.07.2010, 14:59 hod.

neuráží, naráží na drop Bartuca a na jednoduchost jeho vyvolání, což je na realmu trošku problém. V okamžiku, kdy bartuca dáš na singl, tak máš do dvou tří hodin nadupanej equip a nemáš větší problémy....

Filus: v mausoleu padá šutr na Trophy quest? se mi nezdá

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 06.07.2010, 15:10 hod.

Omluva, chyba na mojí straně ...padá jen v crypt. Ale to je taky oříšek:D ...rozhodně neodsuzuju složitost získání avalon trophy, jen jsem se ptal na jak dlouho to tak asi je. A bartuca teda na singlu opravdu neluxuju, od tý doby co mu gramm stopl možnost využití find item tak se to až zas tolik nevyplatí...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 06.07.2010, 18:58 hod.

uploaduju new verzi, drobné změny u summon druida, velké u trap assky...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 06.07.2010, 22:55 hod.

damagedeath píše:neuráží, naráží na drop Bartuca a na jednoduchost jeho vyvolání, což je na realmu trošku problém. V okamžiku, kdy bartuca dáš na singl, tak máš do dvou tří hodin nadupanej equip a nemáš větší problémy....

Filus: v mausoleu padá šutr na Trophy quest? se mi nezdá
v tomto mi mozes verit, po grammovi mam ohladom avalon trophy questu asi najbohatsie znalosti (a hlavne aj skusenosti), s grammovym suhlasom som aj vypracoval celu sekciu Avalon Trophy Quest na stranke, vsetko co je tam, plati (aj ked nemozem zarucit, ze sa niektore veci nebudu menit pri dalsich verziach.)
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 07.07.2010, 06:50 hod.

Filus: neboj, už tě doháním :D , nebýt toho, že jsem hrál vanillu na hc, tak bys měl zdatného konkurenta, to mi věř :D , jinak pouštím se do předělávek map, už mám nascreenovaný drop poloviny stounů na trophy quest, rady, tipy a triky jak co vymlátit...

bude toho hodně...nějak jsem si říkal, jestli ti to k něčemu bude...pokud ne, chtěl bych udělat zvláštní sekci Trophy Quest zde na fóru.

Schnappii: co meleš?! find item sice nefunguje u Bartuca (jen u elementálů ve ST2...narrubiany), ale ta šance na drop je tam opravdu vysoká. Naposledy jsem ho runoval s nova sosou a za hodinu a půl jsem měl 87 golden ore, 56 orb, 62 Avalonian a 21 Fragment X...pokud jde o SoJe...nejlepší lokací je Disused Reliquary, průměrně na run tam jeden padá a s nova sosou to mám vyplácené do deseti vteřin...

takže Schnappii, když si to tak vezmeš, sečteš a podtrhneš, tak jsem měl s nova sosou za hodinu a půl na Grammator´s Revenge, Azmodan Revenge, Valor of Sin...a pokud bereš v úvahu, že orb je brán v kostce na vytváření šutrů stejně jako av, ob, cr či na, tak máš všechno za chvíli poskládaný...Garmmator s tím hejbat moc nemůže, protože na SP to zaměřený není a pokud by chtěl vyrovna hru na SP, snížil by to na realmu, kde už tak je dosti haluz Bartuca vyvolat...a nehádej se... :D

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 07.07.2010, 10:05 hod.

damagedeath píše:Filus: neboj, už tě doháním :D , nebýt toho, že jsem hrál vanillu na hc, tak bys měl zdatného konkurenta, to mi věř :D , jinak pouštím se do předělávek map, už mám nascreenovaný drop poloviny stounů na trophy quest, rady, tipy a triky jak co vymlátit...
Tipy a triky mam samozrejme aj ja, poznam kazdu lokaciu (aj tie specialne na avalon trophy) velmi doverne, ale taktiky na specialne lokacie by som velmi nerad zverejnoval, uz to maju ludia o dost lahsie tym, ze vedia co a kde najst. Avalon trophy si treba zasluzit a z vlastnej jesitnosti nebudem pisat "urob to a to, tam a tam a za 5 minut mas vsetky stones of power...". Iste veci je lepsie nechat pod ruskom tajomstva, nech aj ostatni mozu spoznavat o com to je, ked nevies do coho ides, aspon budu mat z toho vacsiu radost :)
fyi, find item na bartuca uz nefunguje :)
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 07.07.2010, 11:10 hod.

Tak já měl na mysli jen uber lokace, kde to padá, nemyslím porty...například s nova sosou je problém zcela vymlátit kryptu či mausoleum (jen "zcela" :lol: )...

Na Trophy questu se mi líbí právě to, že to s jednou postavou nedáš (i když... :D ) a tím je podpořeno hodně to, aby se lidi dávali na multi...

Odpovědět

Zpět na „Avalon“