Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: Druid

Příspěvek od Marast » 17.05.2010, 17:13 hod.

Netroufl jsem si do toho. :? Aspoň zatím. Asi zkusím ještě neco pohledat, protože takové Gore Rider jsem našel za celou HC kariéru jen jednou a Tearhaunch mi nepříjdou jako dostatečné boty pro závěrečné bitvy.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 17.05.2010, 21:59 hod.

Jaké obětování zvířete rituálně na hřbitově ? :!: ?? :!: ? :evil: Co to tady vykládáš ? :!: ? Myslíš, že by se satanista k nečemu takovému snížil ? Raději nepiš nic, když o tom, jak tak koukám, nic nevíš. Na todle jsem dost alergický ....... :evil:

Děkuji. 8)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 17.05.2010, 22:21 hod.

no tak to se omlouvám...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 17.05.2010, 22:54 hod.

V pohodě, hodně lidí o tom nic neví, a pak píšou takovédle věci. :wink:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 18.05.2010, 11:54 hod.

Tak když to dá Summoner, tak proč ne Wind, tam ale stejně hlavní dmg bude dělat Merc s CB Eqiupem (Duress, Obedience, Orphanka)....

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Mirda » 20.05.2010, 16:32 hod.

Kterého žoldáka k summonerovi? Might nebo Holy Freeze? Zatím jsem na nm flayer jungle, tak mám prayer, abych nemusel tolik chlastat healing potions :D Na hell už ale bývá problém s dmg, takže by mě zajímalo, jestli je lepší kontrola davu a pomalý postup nebo rychle, ale s větším rizikem ripu. Resp. jestli ten postup nebude natolik pomalý, že umřu nudou.

Edit: A ještě jeden dotaz. Právě mi padla Sol - vyplatí se víc Lore do Alpha Helm nebo Insight do Partizanu?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 20.05.2010, 19:30 hod.

Might na zvýšení fyzického poškození summonů ... A udělal bych Lore, neboť zas tak často nevyvoláváš. 8)

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Mirda » 27.05.2010, 17:13 hod.

Stručný dotaz: Shaftstop x Crow Caw (merc) :?:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Druid

Příspěvek od Marast » 27.05.2010, 17:45 hod.

Většinou se preferuje Shaftstop :!: Sám si jistě dokážeš představit, jak je sakra poznat, když máš redukované poškození o celých 30%. Přesto se mi i ten Crow Caw hodně líbí. Osobně bych možná volil dle situace. To jen v případě, že bych měl k dispozici oba exempláře. :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Mirda » 27.05.2010, 18:20 hod.

Samozřejmě že mám k dispozici obojí, jinak bych se neptal :wink: Asi budu brát na bosse Crow Caw kvůli open wounds a jinak nechám Shaftstop. Mimochodem, právě jsem pokořil Ancients nm a s CC dostal sníh brzy krásnoj nádech :twisted:

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 28.06.2010, 21:18 hod.

Co si myslíte o tomto buildu:
Werebear - 1
Lycanthropy - 20
všechny útoky médvěda - 1
Dire Wolf - 20
Grizzly - 20
Hearth of Wolverin - 20

Jako zbraň nějaký 2h, který nepotřebuje obratnost takže asi kladivo.
Atributy jen do Síly (hodně na těžkou zbraň) a Vitality s Werebearem by melo byt hodně moc HP ...

??

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 28.06.2010, 21:51 hod.

no všechno de, když se člověk nudí a je dost šílenej :D
počítej s tím že budeš mít ale hoodně malej dmg a možná ty jako medvěd nic nezabiješ, chtělo by to výbavu silně na dmg... páč lyc ti dává life a v medvědovi kterej ti dává dmg a maulu máš jen jeden bod, což mi nezní jako 20 a proto bude slabší a ten duch to nezachrání ani kdyby byl desetkrát silnější.... třeba ani nic nezabiješ na hellu a jestli jo nebude to moc char na pl8 :D summoni spíš budou jako vždy jen tankovat.... no ale jak říkám, dobrej šílenec s dobrým stylem může s dobrým eqipem dat všechno :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 29.06.2010, 06:24 hod.

To si mě moc nepotěšil :-D, ale stejně to vyzkouším...myslím že Normal by měl být v pohodě a pak se uvidí, třeba budu mít štěstí na drop :-P

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 06:25 hod.

hele tak si zkus v editoru udělat tu postavu a pak uvidíš...
nebo jestli ne, tak stačí, když mi napíšeš co bys asi měl za věci na hellu a já ti tu postavu odzkouším a druhej den ti dám vědět... :wink:

mimochodem jak tak počítám, tak máš nějakých 82 skill bodů rozdělených... což je lvl 70 kam budou směřovat další body ? chtělo by to odzkoušet na lvl aspoň 90, abys věděl..
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 06:51 hod.

No, zkusil sem to ... editorem sem si změnil svou postavu TYRa a ten měl lvl 92...
no dopadlo to líp než sem čekal... používal sem vlky ... mědvěd měl dmg 1300-1400 (asi) a měl přez 4200 life... vlci měli 800 life a dmg 350-370 (když ale žerou tak sem jim zdvojnásobí dmg... takže asi 700-750 dmg jeden... když se do někoho pustili všichni 3, bylo to dmg ve vteřině útoku 2100-2250, což je lepší než medvěd, pokud nejdeš na bosse... medvěd (ty) měl dmg 2800-4000 když sem valil maulem... celekm si to dával a byl i dobrej...
můj eqip : jalalka, mara, 2 raveny, duress, staring of ears, gorky, dracule, windhammer.
není to zrovna best eqip, ale dá se to s tím dávat dost dobře...
Ale upřímně... bez lifetab by občas měl na mále a musel bys hrát opatrně... jakmile bys našel dracule jako já, měl bys po problému a byl bys nezastavitelnej
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 29.06.2010, 11:19 hod.

To už mě těší daleko víc. Ty další body nevím přesně par bodu do Maulu a možna do Werebear...
S equipem mam dost problém protože nemám nic teď...ale to by snad nemuselo zas tak vadit...NM by nějak snad šlo a pak už snad něco nadropuju na Mephistovi a Baalovi...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 11:34 hod.

přesně... NM pude jako po másle a ještě líp než normal a věci na hell nadropuješ u mefa a později u bejla
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 29.06.2010, 11:56 hod.

Jen nevím jak si poradím s psych. immunation... přemýšlel sem o mercovi ze třetího aktu, ale to bych přišel o Might auru kterou dost potřebuju tak nevím...

fire claws asi stačit nebude..

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 15:14 hod.

já to neřeším... většinou je přeběhnu, pokud jde o bosse jako je třeba radament, řeším to tak že najdu jakoukoliv magic zbraň, co má 5% na AD a hned je po immunitě :lol: kdybych měl štěstí, najdu si atmas scarab a byl bych vysmátej... jinak nvm já používám rabbies u svých dudu ale medvěd to asi má těžší
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 29.06.2010, 16:14 hod.

Nebo řekneš "ng" a je to. 8)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“