Nejlepší film

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 06.04.2010, 07:44 hod.

Drakesis: v tom s tebou nesouhlasím, já se podívám i na Stmívání a na Harryho Pottera, abych se přesvědčil, že to jsou totální slátaniny pro děti. Možná je to pro tebe ztáta času, ale pro mne to je opodstatnění mýho názoru. Je sice fakt, že filmy tebou uváděné většinou znám a Lynch patří mezi mé oblíbence...nejraději mám Mulholland drive a Lost Highway - samo i městečko Twin Peaks, ale nemůžeš pořád dokola čumět na toto, někdy je třeba vypnout mozek a kouknout na nějakou nenásilnou prkotinu, u které si hlava může vypnout většinu funkcí.

Jinak co mě v poslední době dostalo...Živý nebo (ne)mrtvý - western s gore o zombie prvky. Větší kravinu jsem fakt dlouho neviděl :!:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 06.04.2010, 19:11 hod.

*Dupe_Si*

Pro Alyx:
Je třeba zabít Sekala
Barbar Connan
Víc si toho nevybavim. :lol:

Nu, já na filmy nikdy moc nebyl, čili se nějaké čučení nekoná. Je to třeba jednou za 2 měsíce ;-). Jinak já Stmívání neviděl, Harryho pár dílů. (Pár jsou dva, zde to tak platí). Ono v těch páskách, hodně lidem to nic neřekne (tím se nechci povyšovat), taky to není film pro masy. 8)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 07.04.2010, 07:48 hod.

Draku, jelikož asi chápu, jaký máš vkus, tak ti vřele doporučuji, aby ses na Stmívání nekoukal...pokud tedy nechceš vidět nějakou tu komedii k popukání, protože pokud bys to bral takto, tak pak to fakt za to stojí. :D

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 07.04.2010, 07:58 hod.

damagedeath píše:Draku, jelikož asi chápu, jaký máš vkus, tak ti vřele doporučuji, aby ses na Stmívání nekoukal...pokud tedy nechceš vidět nějakou tu komedii k popukání, protože pokud bys to bral takto, tak pak to fakt za to stojí. :D
Na Stmívání by se neměl dívat NIKDO pokud z toho nechce mít doživotní trauma... :lol: Protože větší ptákovina je snaž už jen High School Musical :dead:

Drakesis:

Ty máš rád Conana? :P :)

damagedeath:

Ohledně Harryho s tebou nesouhlasím - já například bych na to svoje děti dívat nenechala, min. do 13 let...Protože pokud začátek a námět byl pro děti, tak ten zbytek už sakra ne (tak od třetího dílu) A už i ten druhej byl docela síla :D Jinak musím dodat, že knížky jsou super.
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 07.04.2010, 08:03 hod.

Alyx: V dnešní době děti ve 13 páchají násilné činy, hrají brutální hry a provozují obscénnosti, takže nějaký Harry Potter v tom už nic moc nezmění. Jinak napsané je to super, s tím souhlasím, samosebou... :)

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 07.04.2010, 08:10 hod.

damagedeath:
No však ve třinácti ať už se na to klidně dívaj, ale dřív leda přes moji mrtvolu :twisted: Nejvíc mě dostává, jak se v kinech domáknou, že je někde něco animovaného, nebo to má pohádkovější název, a okamžitě jim to secvakne stylem "AHA, to je pro děti, takže to bude s dabingem" :evil: Tím mě nehorázně vytáčí, pak ani nemám chuť zajít na něco do kina, protože ti vocasové pouštějí všechno dobré nadabované :roll:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 07.04.2010, 08:18 hod.

Ale zase musíš uznat, že občas se ten dabing povede, však jsme se o tom už bavili...
Jinak to máš podobný i s Pánem Prstenů. Knížky jsem miloval...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Grammator » 07.04.2010, 08:57 hod.

Alyx: jj HP občas připomíná texaskej masakr, sem zvědavej co vymyslej v tom 7. díle :D Knížky se mi líbily i filmy se mi líbily a to i u LOTRa....
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 07.04.2010, 12:15 hod.

Jistě, že mám rád Connana, jdou tam ty dlouhé scény rádoby "o ničem", kdy se jen tak rozhlíží a to je fakt nádhera. Třeba jak tam trčí na tom stromě, to fakt žeru. :dead:

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 07.04.2010, 18:58 hod.

Drakesis:
Pro mě to vůbec není "o ničem" :) Ach ta nostalgie :love: Ale popravdě teda neznám moc lidí, co by to měli rádi...Potěšil jsi mě :) Akorát musím dodat, že u mě vede jednička (Conan the Barbarian), protože dvojka (Conan the Destroyer) je už kapku slátanina :?
A scéna na stromě je super, jak zakousne toho supa :lol: :lol: :twisted:

Grammator:

Mě se třeba taky líbilo obojí, akorátže knížky jsou u obou prostě nepřekonatelné :love:

damagedeath:
Možná by to chtělo si Pána prstenů znovu přečíst :twisted: Taky se na to chystám...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 07.04.2010, 19:43 hod.

No proto tam jsou ty uvozovky, já to též miluji a kort ten první film. Zde s tebou souhlasím ve všem. 8)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 08.04.2010, 08:58 hod.

Tak já jakože Conana taky můžu a Alyx má naprostou pravdu v tom, že Conan the Destroyer je slabota (Red Sonja je taky slabota). Barbar je kult a Arnold je tam ostrej.

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 08.04.2010, 12:27 hod.

damagedeath:
Rudá Sonja, to snad ani ne :lol: To jsem myslím ani nedokoukala...
A mě se v Conanovi strašně líbí ten začátek, jak bojuje a získává si slávu...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 09.04.2010, 07:47 hod.

Jo, to máš pravdu, Red Sonja je sra..ka na entou. Mám ji sice doma, ale ještě jsem na ni nesáhl.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 09.04.2010, 09:00 hod.

damagedeath píše:Jo, to máš pravdu, Red Sonja je sra..ka na entou. Mám ji sice doma, ale ještě jsem na ni nesáhl.
Nač sahat na Sonju, když tam máš manželku, že. :wink:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 09.04.2010, 09:31 hod.

No to je vlastně taky fakt... :wink:

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Garn » 16.04.2010, 15:23 hod.

Právě jsem shlédl 1984. Zapůsobilo to na mě opravdu... velmi. Jde tam vidět velká podobnost s Equilibriem, ale co se psychiky týká, tak Equilibrium je jen pohlazení, toto je rána do hlavy. Jako film bych řekl dost dobrý. Vychutnal jsem si to v originále s anglickými titulky, takže zážitek o to lepší -> "two plus two equals four".

Ještě mi tu leží No country for old man a Max Payne, o kterém všichni tvrdí, že je to ptákovina, ale hru zbožňuju, takže se na to podívám z povinnosti.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 17.04.2010, 08:52 hod.

Garn: Tahle země není pro starý je super film a velmi mě překvapil...zejména pan Jones má pořád koule. Ale Max Payne...no, uděláš si názor sám a myslím si, že se s ostatními shodneš...jediný, co mě na tom filmu trošku nadchlo, tak je ta noire atmosféra, která čiší i ze hry...některé pasáže jsou velmi dobře udělané, ale jako celek je to slátanina.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Marast » 18.04.2010, 01:26 hod.

Před nějakou tou chvilkou jsem dokoukal film s názvem Children of Men. Pokud náhodou někdo neměl tu čest, tak vřele doporučuji jeho shlédnutí. Zase mi nějaký ten film pohnul s myšlenkami takovým způsobem, že z toho klidné a příjemné spaní rozhodně mít nebudu. :?
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Grammator » 18.04.2010, 08:59 hod.

konečně sem mrkl na SAW 4 a 5 a nebyl sem zklamán...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“