Nejlepší film

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Nejlepší film

Příspěvek od damagedeath » 22.03.2010, 09:21 hod.

dík, seženu si to.

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 22.03.2010, 09:26 hod.

Grammator píše:ad Wolverine...

já se třeba mrknu na film, a druhej den si pustím jen ty akční scény, u Wolverina to dopadlo tak, že sem si pustil znova celej film, tak snad chápete co se snažím říct :D
...začínáš mi připomínat mě :D

damagedeath:
Určitě sežeň, to se ti bude líbit...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Marast » 04.04.2010, 12:05 hod.

Včera večer jsem udělal výjimku a pustil si tv, neboť v ní česká televize pouštěla jistý film. V originále pojmenovaný The Shawshank Redemption. Široká veřejnost na to pěla a pěje jen slova chvály. Dodal bych jen, že mne zvedal ze židle. 8)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 04.04.2010, 20:02 hod.

Jj je to dobrý film, ale pro mě rozhodně na prvním místě není...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 04.04.2010, 21:51 hod.

Další dekadence od Drejka :waving: :

http://www.csfd.cz/film/230420-poughkeepsie-tapes-the/

Todle je kultovní filmeček, let the werewolf cry in the anger. 8)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 04.04.2010, 22:01 hod.

The Poughkeepsie Tapes
:-D tohle nedoporučuju slabším povahám :-D
půjčil sem to už asi 3 kámošům a jeden z nich se dokonce u hororů nudí :-D
nikdo z nich to nedokoukal ...
ta scéna, jak on se pohybuje po čtyřech a má tu "dvojmasku" ... to mi normálně běžel mráz po zádech ... :oops:
ale líbí se mi ty rozbory jeho psychyky....
Jen tak na okraj : nevíte jestli sou ty scény teda nahraný nebo sou to originál z jeho rukou ??
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 04.04.2010, 22:12 hod.

Toto? To je mazec no:

//Grammator: soráč kamaráde, choděj sem i děti a ty jsou schopný kliknout na všechno... jinak hezký video ;)

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Evil » 04.04.2010, 22:43 hod.

Teď nevim, esi sem to vypnul po čtyřech nebo po pěti sekundách :shockdiablo: :crydiablo:
O čem to jako je?
Jak si tady, Draku, dával odkazy k některejm filmům, nechápu je. Vim, že sou těžký na pochopení, ale jakej maj vlastně účel, když údajně vyvolávaj jenom deprese a jsou to, dle mého názoru, jenom pokusy, který autor vymyslel aby se zařadil do úzkého okruhu umělců, kteří jsou známí nepochopenejma a geniálníma filmama, který jsou tak geniální, až sou vlastně úplně na nic. Maj svou cenu ve filmovým oboru, to jo, ale že by se v budoucnu, bo vůbec někdy prosadily? Nemyslím...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 05.04.2010, 00:37 hod.

Milý Evile. :)

Filmy, na které dávám odkazy jsou tedy spíš pro starší publikum, které už moc nezaujmeš např.: Avatarem (který jsem nikdy neviděl a ani neuvidím), X-menana a dalším zbožím, které roste jako houby po dešti. Ale lidi to chtěj, o tom není třeba. Berou to ! Choděj na to do kina, je za to keš. Prostě líbivost. Kdyby se u nás promítal například Begotten, kolik lidí myslíš, žeby se dostavilo? Já a zbytek, co by šel okolo a dostal se tam omylem. Po zhlédnutí ústředního motivu na plakátech z jednotlivých sekvencí filmu se ani není čemu divit. 8) Ono to možná pochopíš později. (Fráze: "Povíme si za 5 let")

Na tyto filmy se musíš hodně soustředit, musíš mít znalosti z různých oborů, nesmíš se bát strachu, násilí, bezmocnosti a deprese. Ano, jsou pouze pro úzký okruh lidí, které už normální filmy nebaví. Prostě filmy, kde vše hoří, bouchá a rychle se pohybuje. Deatilní záběř na něco, se pomalu přibližuje a pak to třeba ani nic neudělá, to tě pohltí, zaujme, šokuje, rozbrečí, zničí. A to zrovna mě na těchto filmech baví. 90 % lidí film třeba ani nepochopí, ale to je účel, není to film pro konzumenta 5 filmů denně, ale pro diváka, který se podívá když má konečně čas, čili teda třebas 1x za 2 měsíce (to jsem opět já).

Pokud se prosadily peněžně, tak se jen podívej (CSFD FTW). Natáčely se třeba i dlouhé roky. U Eraserheadu byl tak chabý scénář, že jim to ani neschválil Hollywood. A po shlédnutí? Naprostá dokonalost. Pokud to zaujme těch pár lidí, co to zaujmulo, tak je to úspěch. To chtěl Lynch a další režiséry, které považuji za Pány Režiséry. :wink:

K těmto filmům musíš dozrát. Někdo k tomu nedozraje třeba nikdy. (Řečeno všeobecně, nic proti tobě 8) )

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 05.04.2010, 08:50 hod.

Drakesis:
Tak dle mého názoru s tímhle nemá nic společného nějaké zrání nebo nezrání, myslím si, že je to pouze věc názoru...Já se klidně podívám na cokoliv a věřím, že plno lidí tady na tvoje doporučení taky dá (ten poslední horor, o ktrém jsi psal se mi už stahuje :lol: )
Ale brát to tak jako ty, tak řeknu, že "ty jsi ještě nedozrál k tomu, že nejen staré depresivní horory můžou být doré filmy" :wink: :P Člověk přece nemusí bejt zaujatej konkrétně proti něčemu, jen tak z principu, aby se ukázalo, jakej to je rebel...Připadá mi to trochu dětinské.

Evil:

Na takovéhle filmy musí být chuť a nálada - někdy se člověk prostě chce podívat na něco takového...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Grammator » 05.04.2010, 10:04 hod.

Alyx má naprostou pravdu, když mi někdo doporučí film, tak se na něj mrknu a vůbec netušim o čem to je ani co to je za žánr... třeba nedávno mi brácha řekl abych se mrkl na Watchmena... čekal sem od toho něco úplně jiného... názor na film si dělám po shlédnutí filmu, ne před shlédnutím filmu...

ty tady píšeš že si avatara neviděl a asi ani neuvidíš, já to vidim tak že "nechceš propadnout avatarománii" protože na to kouká každej, to je největší blbost... taky choď močit do lesa, protože všichni močej do záchodu... (tohle není proti tobě, to platí jen jestli mám pravdu)... když už si zmínil avatar, tak to je film, kterej od začátku víš co se tam stane a jak to dopadne, ale stejně to dokoukáš, to o lecčem svědčí...

to je stejný jako s hudbou, když se mě někdo zeptá jakej žánr poslouchám tak řeknu všechny... prostě třeba jedna písnička jedný skupiny se mi líbí, tak si jí hodim do playlistu atd... a je mi jedno jestli to nazpíval modrookej EMAř nebo třeba zfetovanej polonahej maník s basovkou ve výšce kolen...

prostě... bez předsudků...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 05.04.2010, 10:15 hod.

Taky bych rád řekl, co se mi líbí...
zrovna ta scéna, o které sem psal... Ona je spoutaná... kamera trochu blbne... on se plíží po zemí a není vidět jak se pohybuje... pohybuje se pomalu... ona křičí... on je už u ní !!.... najednou se pomalu dostává do plné výšky a je vidět jen jeho hnusná maska... potom otočí hlavou a je tam úplně jiná a ještě horší maska ... najednou zvedne ruku... (konec znáte...)

tohle je scéna, na kterou v jiných hororrech neuvidíte... já se už otrávenej z těch kravin, kde sou samý hnusný scény plný krve a řezání do lidí... Tohle bylo po dlouhé době poprvé, co sem zažil fakt silnej strach, napětí !! , lehký pocit obdivu ( k vytvoření scény) a silný pocit odporu (k vrahovi)...
Tohle sou emoce který v normálním hororu nezažijete...

Navíc, jak pořád vraha rozebírají ti psychologové... nvm, někoho to vytrhává z napětí, mě to nutilo přemýšlet a to se mi líbí ! film vás tak nepřestane nudit... (Přemýšlení - podle mě- vás vytrhne z únavy...)

Většina hororů je skoro stejná... (partička si vyjede nějak, někam na výlet... alkohol, sex...(drogy).... potom se začínají dít divný věci, někdo z ních umře a oni si to nepřipouštějí.... potom pochopí, že je to vražda... a pak už jen závod o život a následný vyvraždění (konec je buď, že přežije jeden (většinou holka) nebo zemřou všichni (vítěz vrah)))
Tohle je asi to, proč The Poughkeepsie Tapes řadám výš mnohem víš než ostatní pořád stejný horory... umím se u toho bát...
Naposledy upravil(a) Bemik dne 05.04.2010, 10:21 hod., celkem upraveno 1 x.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 05.04.2010, 10:19 hod.

k tomu avatarovi... chápu tě drake...
taky sem říkal, že se nepodívám, protože mi to přišlo jako blbost a věděl sem ,že na to za pár měsíců lidi zapomenou a nikdo už si nevzpomene... a to to mělo bejt úspěšnější než Titanic...

Nakonec sem si řekl, že nemůžu hodnotit, co sem nepoznal a neviděl... Podíval sem se na to a stalo se to, co sem čekal... Podle mě je to normální spíš průměrnej film, ale dobrej a myslím že stojí za shlédnutí... Ale nemyslím si, že si zasloužilo svoje recenze a svou popularitu.... znám i lepší filmy... moc mě nenadchl....
Ale podívat sem se musel...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Evil » 05.04.2010, 11:04 hod.

Avatar byste neměli brát zas tak moc jako film. Spíš jako pokus o průlom do další generace filmů. Scénář, kterej tam hraje až dost vedlejší roli, by vás neměl zajímat. Je jednoduchej a úplně stejnej jako většina romantickejch a zamilovanejch scénářů, prostě láska, ta ho nemiluje, až pak, zničerní světa, zlej člověk, co je pak hodnej, bo objevil lásku... No primitivní, není co si nalhávat. Šel sem na film na bráchancovo doporučení, že jsou tam dobrý efekty. Mě animace baví a rád si ve volným čase vytvářím vlastní a jednoduchý, chtěl sem jenom kouknout, kam by to šlo dotáhnout.

K těm filmům, co tady uvádíte- vim, že bych neměl soudit a už vůbec bych neměl soudit, když nevím, o čem co je a ani to nechápu. Spíš než nad filmem samotným a hlavní postavou se zamyslím nad režisérem, či scénaristou, zkrátka nad tím, kdo to vymyslel. Proč, jak, kvůli komu a co se mu stalo, že takhle přemýšlí? No, sem malý pívo, kouknu na to za těch pár let. :)
Je to horor? Bál sem se hned v prvním okamžiku, co sem to uviděl, už jenom proto, že odkaz na video dával Drak :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Drakesis » 05.04.2010, 16:36 hod.

Shrnutí:

Zaujatej nejsem, ale prostě se na Avatar nepodívám, vyřízené. :lol: Pokud jsem dětinskej, tak to nedokážu posoudit. Předsudky netrpím, prostě se vždy staršně bojim, že mě film nebude bavit a žebych zbytečně ztratil fůru času, tak se na to ani nepodívám. :)

Watchmena jsem neviděl, nedokážu soudit. Je mi jedno, že na Avatár kouká každej, já asi prostě nemám čas někde jen tak civět 3 hodiny. A do lesa se zajdu rád. Aj na to močeníčko. 8)

Příště tedy postu něco "normálního", ale to se odemne asi ani čekat nedá. :twisted:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 05.04.2010, 19:39 hod.

v poslední době sem koukal s kámošem na G.I Joe....
je to film kterej podle mě stojí za shlédnutí protože je to v poslení době jedinej akčňák kterej mě aspoň trošku nadchnul :-D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Alyx » 05.04.2010, 20:57 hod.

Tak Poughkeepsie Tapes jsem shlédla...A popravdě nechápu ten rozruch kolem toho. V celém filmu byly snad jedna, dvě dobré, drsné scény, ze kterých šel mráz po zádech, ale zbytek slabota, bohužel :?
Doufám, že Eraser Head dopadne líp :P

Drakesis:
...ještě si dupni a nebude to mít chybu :P :lol: (vtípek)
Nikdo po tobě nechce, aby si tu prezentoval jen ty "normální filmy" jak ty jim říkáš. Znova opakuju, že já se ráda podívám na všecko, co je dobré...lhostejno kdo to natočil a jaké to má kde hodnocení :wink: Tohle sice nebylo nic moc, ale věřím, že to první na tom bude o poznání líp :) Btw. Na jaké jiné filmy kromě hororů se třeba ještě díváš?

Bemik:
Tak G.I. Joe mě teda popravdě zklamal...Ale aspoň sem u toho nemusela uvažovat, to je fakt :D
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Grammator » 05.04.2010, 22:44 hod.

Drakesis píše:Předsudky netrpím, prostě se vždy staršně bojim, že mě film nebude bavit a žebych zbytečně ztratil fůru času, tak se na to ani nepodívám. :)
což je předsudek :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Vorvy » 06.04.2010, 05:50 hod.

Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 06.04.2010, 07:01 hod.

znám....:-D scal sem smíchy :-D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“