Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Sarevok
Wraith
Příspěvky:181
Re: Avalon 2

Příspěvek od Sarevok » 15.03.2010, 12:09 hod.

damagedeath píše:Já naprosto souhlasím s Gramatorem, pokud máš build, se kterým dáš vše (a tím myslím úplně vše od krypty, přes mausoleum, icy cellar až po Avalon), Dosáhneš nejlepší možné výbavy, tak pak není Avalon tím Avalonem, jak byl prezentován. Přestane tě to i bavit a začneš si hrát na HC. Pokud ale hra bude Těžší a Avalon pak budeš opravdu dávat přes tři hodiny, tak pak si můžeš říct, jo jsem dobrej, to si ale teď říct nemůžeš, protože Avalon nebyl zas tak těžkej a já Grammatorovy všechny jeho kroky schvaluju.
davam infernal, to je bombaaaaa, som happy a budem runovat s neutichajucim nadsenim tento level este pol roka.

a teraz vazne, dal som 4 bossov ktory boli zlozitelny mojim buildom po neskutocnych subojoch trvajucich niekedy hodinu, lepsia vybava je uz iba uberitems. z tazsich uberlokacii kde som mohol pokrocit som robil iba jednu aj to vacsinou po nikolkych pookusoch o dobre vygenerovanie mapy, teraz uz nedam ani tu... mauzoleum? crypt? disused fane? ked vojdem nesihnem ani vyjst....
o tymovej hre na serveri som uz pisal, ja nechcem dat avalon sam, a pochop ze sa musim na avalon nejako vybavit, a to sa mi nechce v jednej lokacii.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 12:44 hod.

No neco na tom je kdybych mel runovat inf pit jenom proto ze v ostatnich lokacich nefunguje knockback diky kteremu ziskavam trochu casu ty potvory odtlacit ode me a nejakym zpusobem dokonce zabit tak by me takova hra asi taky na SP prestala bavit

takze tim ze jsem ziskal Hoarfrost ktery funguje me umoznilo zvysit zabavu z hrani jen proto ze si muzu dovolit vlezt do jinych ulvl nez do inf pit, abbadonu a acheronu

jako kdybych hral na realmu tak urcite vim ze budu o dost dal nez jsem protoze by me k tomu pomohl urcite DD ktery kdyz muze tak rad pomuze ze :waving:

Proto si taky myslim ze restart serveru by mel byt bez ohledu na nasledky, protoze v soucasnosti jsou velke rozdily mezi hraci co zacali hrat od zacatku Avalonu a temi co zacali v pulce kdy ti prvni uz skladali BR nebo jine uberitemy

2Gramm: zajimalo by me kolik lidi v parte musi byt aby to bylo hratelne dle Tvych predstav
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 13:59 hod.

2Srlok: tohle psal Sarevok
jendoslav >>> skutocne sa mylis vo vsetkom co tu pises. zaprve hram na realme, zadruhe na singli mam vsetky uber itemy a vymlatil som avalon, som ovela dalej a mam odohrate ovela viac ako ty, zatretie hoarfrost si po najnovsiom patchi mozes aj s knockbackom strcit do .... lebo to nefunguje nie len na uber bossov, ale ani na minionov a na cele vybrane lokacie
takze papa a pac :?

moje doporuceni: nech si zatim starou verzi a modli se ze neco najdes a hlavne rychle
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 15.03.2010, 14:45 hod.

Jendoslav píše:jako kdybych hral na realmu tak urcite vim ze budu o dost dal nez jsem protoze by me k tomu pomohl urcite DD ktery kdyz muze tak rad pomuze ze :waving:
Já? Vždycky rád pomůžu...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 15.03.2010, 14:54 hod.

Sarevoku :arrow: Docela chápu tvoji frustraci. Teda pokud se to tak dá nazvat. Tento mód však byl zamýšlen jako zesílení podpory hry v partě a tímto směrem se jeho vývoj ubírá. Ať už namítáš ty, nebo někdo jiný cokoliv, mezi SP a MP je mnohem víc rozdílů než se může zdát. A něco mi říká, že změny budou pokračovat. Jediné co můžeš udělat, tak nestahovat aktualizace a zálohovat si verze starší, které byly ještě jakž takž hratelné i SP stylem. Pokud ti však Grammova filosofie nebude vyhovovat, tak existují i jiné módy potažmo hry.
Gramm totiž možná zapomíná a možná také ne na jednu věc. A to že existuje i komunita výhradně SP hráčů, kteří by hrozně rádi hráli jeho mód. To by pak ale musel udělat dvě zcela odlišné verze, jinak vybalancované a s tím moc nepočítej. To že si pak některé lidi neudrží a některé také nezíská není jeho chybou. Nabídne jen "produkt pro úzký počet zájemců".
Co se tebou uvedené hry v partě týče, proč mě to jen nepřekvapuje :?: Tvůj popis mi přijde jako názorná ukázka chamtivosti. Byl jsi prostě pro ně hrozbou, která by jim mohla sebrat jejich "úlovek" a tak ti to dali také tak pocítit. Ale ani za to Gramm, nebo Diablo vůbec, nemůže. Balanc hry si vytváří sami hráči. Proto jsem taky hodně sváteční skupinový hráč.

Pro Damagedeath :arrow: Na tvoje obrázky jsem se koukal. O té sekeře vím moc dobře, neboť ji používám. S amuletem Chemical Charm, stejně jako s unikáty Skull of a Brawler, či Pestilencer jsem zatím ještě neměl tu čest. Boty Simon jsem už našel dvakrát, ale prodal jsem je. Boty ze setu Gladiator´s Vengeance mi přijdou v kombinaci s ostastními kousky lepší.
Body jsem rozděloval následovně. Zpočátku klasicky Werewolf a Lycantrophy. Od 30. úrovně Fury. Po domaxování výše zmíněných jsem investoval do Rabies a Poison Creeper. Teď jsem rozhodnut pro Oak Sage. Heart of Wolverine jsem zvažoval, ale rozhodl jsem se tak, jak jsem se rozhodl. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 15.03.2010, 14:58 hod.

Marast: tak co se týče setu Gladiator, tak ti sem pošlu screeny celýho kompletu, ale není to zase taková sláva. Jinak Oak sage nevim nevim, díky lycanthropy naprosto jistě werewolfovi přetečou hp i bez oak sage (pokud má tedy full uber items equip). Já ho dostal na 38k hp a to je moc. Ale je to na tobě, avšak pravděpodobně se kvůli přetečení hp budeš muset některých pěkných předmětů zbavit.

Jinak ta sekera je naprosto ultimátní, moc se mi líbí kombinace poison novy, life tapu s chemical amuletu

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 15.03.2010, 15:16 hod.

ITD je problém a ty hp ti přetečou i bez oak sage. Jinak summoner je summoner, spíš bych ho podpořil nějakým elementem, pokud jedeš shapeshifting větev, tak maximálně nějakou tu bludičku. Pokud ti však vadí nepřítomnost nějakého domácího mazlíčka, tak pak doporučuji armor administrator, pak to budeš mít zadarmo:

Administrator: http://damagedeath.wgz.cz/image/15908873

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 15.03.2010, 15:29 hod.

damagedeath píše:Marast: tak co se týče setu Gladiator, tak ti sem pošlu screeny celýho kompletu, ale není to zase taková sláva.
Je mi to jasné. Jen jsem zatím nenašel to co bych opravdu chtěl. Ani nepátrám v seznamech. Spíše se nechávám překvapovat širokým spektrem předmětů.
S životem to nemám kdo ví jak horké. Aspoň zatím. Nějak se to poddá.
Sekera je brutální. A když se do toho občas přimíchá na chvíli i nižší odolnosti od jisté kletby, tož taky dobré papůůůů heh. :Diablo
damagedeath píše:ITD je problém.
Můžeš to nějak rozvést :?: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 15.03.2010, 19:03 hod.

No tak většina monster v uberlokacích maj ignore target defens, takže je ti defens naprd. Takže se víc vyplatí hrát za werewolfa než za werebeara.

Tady máš toho Gladiatora:

http://damagedeath.wgz.cz/image/16017431
http://damagedeath.wgz.cz/image/16017432
http://damagedeath.wgz.cz/image/16017433
http://damagedeath.wgz.cz/image/16017435
http://damagedeath.wgz.cz/image/16017434
http://damagedeath.wgz.cz/image/16017436

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 15.03.2010, 21:59 hod.

Tak nějak jsem to tušil co mi asi napíšeš. Za obrázky toho setu moc děkuju, ale až na korunku mám celý set, což jsi samozřejmě nemohl vědět. Každopádně ty bonusy za kompletní sadu nejsou k zahození. Je však pravdou, že zrovna lykantrop nemá z tohoto setu takový užitek, neboť je v něm štít. :?
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 16.03.2010, 00:12 hod.

zítra odpovím i Sarevokovi....

pro dnešek mám všeho plný zuby (před hodinkou sem přišel z práce), takže jen dodám že shifter může používat teleport, warcries, venom, fade, ES, všechno co potřebuje i když je v proměně...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Avalon 2

Příspěvek od Sarevok » 16.03.2010, 07:45 hod.

toho pretecenia zivota by som sa po najnovsich patchoch nebal, dost je to tam znizene, nie som si isty u druida ktoreho ako shapeshiftera neskusal ale orientacne mam na postavach ktore boli okolo hranice pretecenia 30000+ o tretinu mensi zivot cize kludne davaj do zivota co sa zmesti, prinajhorcom existuje charm reduceur??? neviem presne nazov

na IAS je tusim cap pri 400 ak to nebolo zmenene. da sa dosiahnut, nezabudaj ze fana aura je uplne normalna vec. nemam to vyskusane ale ja by som siel do medveda. v kazdom pripade plugy to istia, zlaty SP :D

gramm >>> ak budes daco pisat tak rovno na paradise, tam sa debata dost rozprudila

offtopic: 23.3. ma byt na battle.net reset a verzia 1.13, skoda ze mna uz po avalone klasika nechyti

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 16.03.2010, 09:04 hod.

2Srlok: no nevim jestli Ti pomuzu ale mam aktualne verzi -2 od Grammovy posledni aktualizace modu

Coz me privadi na myslenku zda by byl Gramm ochoten zalozit novej topic kde by si popisoval verze např. 2.0.xx s datem vydani a kratkym komentarem popisujici změny aby to bylo hezky pohromade a clovek by to nemusel hledat tady mezi jiz vice nez tisici prispevky
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 16.03.2010, 11:25 hod.

2Srlok: takze jsem to prosel zpatky par desitek stran a je to takhle

29.1.2010 - Gramm hlasil novou verzi - TU MAM
3.3.2010 - nova verze - 6 novych uberitemu + snizeni dropu - NEMAM
14.3.2010 - nova verze - 1 novy uberitem + nejake zmeny - NEMAM

zmeny na tech jednotlivych verzich si najdi podle tech datumu tady na foru i kdyz tam nenajdes vsechny zmeny bo Gramm je taji aby byla vetsi prca :waving:

takze pi pres PM posli maila a ja ti to poslu zazipovany jestli mas zajem o tu moji verzi
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 16.03.2010, 12:34 hod.

Sarevok: ty hp ti u shapeshifting větve s max do lycanthropy přetečou stejně i s novou verzí.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 16.03.2010, 12:39 hod.

Když tě tu vidím kamaráde, tak ti tu i odpovím na tvou PM zprávu ze včerejška. Já si ten seznam vytvářím jen tak pomaličku, polehoučku. A zrovna dělám unikáty. Jen až budu dělat sady, bude asi trošku složitější získávat ty částečné bonusy za např. dva, tři kousky. Dnes si jich však pár zase udělám. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 16.03.2010, 12:41 hod.

Setů mám plno, ty co mám ti nascreenuju a vypíšu i bonusy za částečné složení. Pokud tedy chceš, mám toho vážně hodně. Já tak nějak počítal s tím, že ti pomůžu, však jsme se o tom bavili na d2webu.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 16.03.2010, 15:45 hod.

Srloku to nemyslis vazne takovej dotaz :twisted: samo ze to nejde ledaze by sis tu verzi modu sam upravil
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Javurek » 16.03.2010, 17:21 hod.

Jendoslav píše:Srloku to nemyslis vazne takovej dotaz :twisted: samo ze to nejde ledaze by sis tu verzi modu sam upravil
A pročpak by to nešlo? Pokud ta věc nemá novej kód jde to. Jen bude mít místo nového názvu an evil force.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 16.03.2010, 17:45 hod.

jo tak to odvolavam predchozi prispevek ja nevedel jake vsemozne ficurinky jdou delat

jinak se musim pochlubit ze jsem vynalezl (pro vas ovsem nic noveho pod sluncem) se svoji BF asskou taktiku na Shadow Demona a jeho poskoky ktere jsem daval predtim na p7 skoro pul hodky a ted mi to trva cca 1-2 minuty :twisted: :twisted: , ale z toho filajovyho rumburaka zatim nic pekneho nevypadlo :shockdiablo:
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Avalon“