Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 08.02.2010, 09:36 hod.

Takže už nevím, kdo to chtěl, ale tady je set Grammator´s Gear i The Punisherem.

http://damagedeath.wgz.cz/image/15837120
http://damagedeath.wgz.cz/image/15837121
http://damagedeath.wgz.cz/image/15837122
http://damagedeath.wgz.cz/image/15837123

To Sarevok: Chybá mě jen B part three...ale B part One mám sedm, k zbláznění.
To Hefko: Krypta taky není špatná. Ale Mauzolem zkusím. dík za radu.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 09.02.2010, 16:57 hod.

Jendoslav píše:Marast: tolik casu nemam bohuzel ..... rodinka je prednejsi, proto to hraju jen v praci a tam na realm nemuzu pres server
Moc tě nechápu :!: Proč jsi teda o pár příspěvků výše psal toto :?:
Jendoslav píše:tak se mi povedlo uspesne downgradovat patch 1.12 na 1.10 bez reinstalace D2LoD na domacim PC s moznosti si zahrat na Bnetu s vama tak az vytrenim postavu tak snad s Vami dobyji Avalon ... nekdy a jestli me vubec nekdo bude chtit :wink:
Pro DamageDeath :arrow:
Tak takovéhle předměty se mi zdají až neskutečné. :o Jsem zvědav, jestli časem narazím na něco podobně silného pro Druida.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Gladiator91 » 09.02.2010, 20:09 hod.

damagedeath píše:Jendoslav: Tristram jde vybít i s Dark Brotherem do 96 vteřin :D (počítal jsem to.
Tak sem to teď zkoušel a přesně za 90 sec byl čistej i s DB :) ono by to šlo rychlejš kdybych neměl pomalý železo...
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Gladiator91 » 09.02.2010, 23:21 hod.

Ne Mf neovlivňuje drop šutrů nebo fragů, je to jako s runama :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 10.02.2010, 06:25 hod.

2Marast: bo doma mě bude trvat 1-2roky ze vypracuju postavu aspon na 99lvl a pak se s nekym pridam na trestnou vypravu teda pokud za dva roky jeste nekdo bude D2LoD Avalon hrat a pokud bude jeste hratelne aby z nej Gramm neudelal neco nechutne nehratelneho bez postavy na lvl200 :twisted: :twisted:
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 10.02.2010, 08:43 hod.

Marast píše:Pro DamageDeath :arrow:
Tak takovéhle předměty se mi zdají až neskutečné. :o Jsem zvědav, jestli časem narazím na něco podobně silného pro Druida.
No tak to nevím. Když ti řeknu, že mám raději svoji vlastní výbavu a The Punisher nepoužívám, tak se mi zrovna ty moc divit nebudeš. Ty dle mě jedeš druida werebeara, že? Tak to bych šel do uber výbavy: The Emperor + Avalon Guard (nebo něco obouruč...The destroyer nebo ještě líp Beast Within - i když já bych šel i do Grammator´s Revenge, sice je to stafka, ale 95% šance na CE + apocalypse aura je omg :shock: ), no prsteny booster a pak nějaký pěkný unikát - jeden je tuším i vyloženě pro druida...ring of four myslím. Amulet Mark of The Krogoth, Boty Moonwalk, Helma Tharr´s Visor, nebo běž do Black Round na snížení odolností a imunit, ale pro meele druida celkem bez ničeho dalšího. Rukavice Mark of a Devil, pásek Hannival a brnění Juggernaut. Do invu Soulstone, Annihilus, Hellfire Torch, Vicinity of Infinity, Lord of Theowiki, Acolyte, Soul Shifter a pak nějaký unikáty. No a bylo by to. Ale máš to na dlouho.

Jinak to, že The Punisher padá jen z Devila s šancí zhruba 1: 800 (při 20 picks je to asi 1:40), tak proto je to takovej Boost. O podobnejch setech pro jiný postavy nevím, myslím že nejsou, ale nikomu to nebrání, aby The Punisher používal taky :twisted:

To Gladiator: NEPROVOKUJ :!: :evil: Však ještě uvidíš :twisted:

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 10.02.2010, 13:03 hod.

pro shiftera do paciček určitě BW, s multiple attack a fury (má ho i WB) si na CE ani nevzpomeneš, upgradovaný BW má i superconvi, takže physic imunne potkáš jen zřídka a když tak ho zabije Buster...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 10.02.2010, 13:18 hod.

Jak to myslíš upgradovaný? Jako v kostce?

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 10.02.2010, 13:47 hod.

ajaj, tys to vlastně nevěděl... no nic :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 10.02.2010, 13:54 hod.

Tož hovoř...jestli je to tak tajný, tak můžeš i přes PM :D

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 10.02.2010, 18:01 hod.

Ja bych se primlouval za to aby Gramm provedl update popisu Avalonu co je uveden na webu D2, myslim ze zmen je vic nez dost od uvedeni

EDIT
Juchu !!!!
prave se mi povedlo slozi komplet set Power of Fury .... mužete se pokochat na linku Power of Fury

pekne mi to zvedlo max dmg z 24k na 48k pri pouziti Blade Fury akorat by me zajimalo jestli je to za kazdou tu hvezdici to max. poskozeni nebo za treba 5 hvezdic co Gramme ??
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Avalon 2

Příspěvek od Marast » 10.02.2010, 23:47 hod.

Ze setu Power of Fury mi chybí meč. Kompletní sada je sice ukrutná o tom žádna, ale osobní problém vidím v tom štítu. Díky obrovskému nárustu Dexterity se můžu dostávát do situace zv. block lock. :? Jen pro upřesnění bych chtěl uvést na pravou míru, že v Avalonu hraju za Werewolfa. Prozatím jsem na úrovni 91 (téměř 92), takže tebou uvedená výbava DamageDeath může zatím odpočívat v plenkách. :Diablo Teď jdu zkusit poprvé zvládnout Tristram na pl 7. Pokud se tam uchytím a získám zmiňovanou 92 úroveň, nasadím do pracek Warfear a na tělo příjde Gladiator´s Heart. :twisted: Pro mne změna playlistu, pro některé z vás asi slabota no...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 11.02.2010, 08:03 hod.

Ale vůbec ne, když jsem si prohlížel moji výbavu na summonovi kolem 90 lvl, tak jsem ani na tom tak dobře nebyl. Ale samozřejmě set power of fury je dosti slabý na většinu uberů. No, chce to pak začít hledat nějaké kamínky...chodit do kurastů na obsidian wariory, na sister of slaugter a na fragmenty třeba na Angelly.

Jinak s tou výbavou, co sem ti tu Maraste uváděl, pak budeš dávat většinu. ulevelů
Toy píše:No a dudu shifterovi,by som dal miesto thaars visor big foot helmu /Icy cellar/.Ma superconvu a kopu dalsich vymozenosti..Takze nemusime upgradovat BW..Skoda Plasmy
Včera jsem se bavil s Grammem a měl naprostou pravdu v tom, že superkonva není až tak potřeba, jelikož Tharr´s Visor ti dává Destroy curse, což ti shazuje physic immunity, a pokud máš Throwera s nějakými 500-750k dmg (podobně jako já), tak je vážně Tharr lepší. (Trošku ještě pomůže konva z jewelu na 15 lvl...)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 11.02.2010, 10:35 hod.

uber item + plasma potion = powered uber item
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 11.02.2010, 12:28 hod.

No a je to venku...

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 11.02.2010, 12:39 hod.

chodit do kurastů na obsidian wariory, na sister of slaugter a na fragmenty třeba na Angelly.
DD: chodim chodim, ale nepada a nepada a obsidian warirory nezabiju takze asi jen tak zevluju po celym D2LoD a zabijim co zabit mohu na SP toho asi moc uz nevymyslim pokud mi Gramm neda nejakou berlicku
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 11.02.2010, 12:44 hod.

Tak chodit na obsidiany samozřejmě trošku později, ale pokud dáš pit of acheron a infernal pit, tak tam to docela padá...Je sice fakt, že těch runů musíš udělat hodně.

Byl jsem taky zoufalej, ale teď, když už vybiju i Kryptu s Devilem, kdy se mi zachce, tak prostě vím, že to jde...VYDRŽ, JDE TO, někdy pomalu a se zaseknutím na mrtvým bodě, ale je to jen zdánlivý.

Já se teď zasekl na dropu kódů. Nejde o to, že nepadaj, ale mám Code B part one 11x Code B part two 7x a ani jeden Code B part three...vím ale, že jednou prostě padne, tak chodím a chodím a chodím...však to chápeš, ne. Držím palce.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 11.02.2010, 14:44 hod.

nekde Gramm psal ze pravdepodobnost dropu fragmentu na P8 v inf pitu se zvysuje az 4krat oproti P1 takze ted pomalicku polehocku trenuju jak to vymlatit, Pit of Acheron zvladam v pohode, ted zkousim chramy v Kurastu :twisted:

btw kolik runu v Inf Pitu je treba aby padl fragment .... uz jsem udelal cca 70runu na P1 a ted asi 10-15 runu na P3 a furt nic
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 12.02.2010, 07:51 hod.

Tak s fragmentama u Angellů je to na dýl, pokud se podíváš o takových 70 stran zpět, tak jsem z toho byl taky docela nešťastnej, ale jde tam o to, že Angellů není zase tolik, takže celková šance na drop není zas tak vysoká...A s tím Players 8, no nevím...tam se ti snižuje spíše šance na no drop, ale u Angellů se málokdy stává, že by nic nedropli. Ale opět říkám...vydrž, ono to padne. Já tam taky chodil a ještě do Drifter Cavern, ale tam je teď ten drop tak nízkej, že mě už tam dlouho nic nepadlo. Jezdi Angelly.

Podle Grammova návodu na drop je šance u Angellů na padnutí jakéhokoli Fragmentu a SE 1:2400. Pokud máš v lokaci nějakých 100 Angellů, tak je ta šance 1:240. Možná, že jsou ty čísla teď jiná (spíš jo než je, protože Gramm nějak s dropem hejbal). Takže z mých výpočtů, které jsou samozřejmě nepřesné (nevím, kolik těch Angellů tam ve skutečnosti je) by ti mělo něco padnout jednou za 240 runů. To není zas tak moc :shock:

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 12.02.2010, 08:15 hod.

taky záleží jestli máš nejnovější verzi, vim že mi frag padal cca jednou za 10 runů...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Avalon“