mám 3 klíče

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Jireky » 24.01.2010, 14:13 hod.

Na singlu ti jsou klíče k ničemu.

Kromě toho by jsi měla transmutovat 3 stejný klíče, otevřel by se portál, tam sejmeš nějakou sviňku, z ní vypadne orgán, když máš 3 různý orgány, transmutuješ teprv je ...
A máš uber Tristram, pokud vím.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Gladiator91 » 24.01.2010, 14:23 hod.

Neplácej tady blbosti když to nevíš jistě. K otevření portálu pro orgány jsou třeba 3 různé klíče a pokaždý se ti otevře jiná oblast. Pak složíš všechny orgány v kostce pro vstup do tristramu. Ale protože hraješ na SP tak si aplikuj Plugy nebo třeba HG patch.
Najdeš zde:
http://diablo2lod.diablo3.cz/index.php? ... -tri-klice
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Javurek » 24.01.2010, 14:54 hod.

Bez speciálních pluginů nebo upravených dll souborů to na singlu nefunguje. A nevím zda na 1.12 vůbec jsou.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Jireky » 24.01.2010, 14:57 hod.

Gladiator91 píše:Neplácej tady blbosti když to nevíš jistě.
Myslel jsem si tohle ... :roll:
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Tabul » 26.01.2010, 18:24 hod.

Tak to ti zbívají jen ty PlugY, ale nevím jestly budou fungovat ty jak jsou zde na webu (starší verze).
Každopádně si stáhni verzi 9.0, ta by měla fungovat bez problémů.

Uživatelský avatar
possell
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:bfhlock

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od possell » 28.01.2010, 12:13 hod.

Na čistou instalaci s patchem 1.12a si nainstaluj Plugy The Survival kit 9.0.
Spusť hru souborem plugy.exe.Mě to funguje už jsem byl i v Uber Tristamu,problém je porazit sám na singlu všechny tři bosse.Hraju za Barbara a nevím jak je porazit?

Uživatelský avatar
possell
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:bfhlock

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od possell » 29.01.2010, 09:22 hod.

Mě to funguje s tímto postupem:
1.Odinstaloval (po odinstalaci hry restartovat PC kvůli registrům)
a nainstaloval jsem hru znova.2.nainstaloval patch v1.10 3.spustil hru a pak vypnul (nesmíte instalovat češtinu !)
4.nainstalova patch v1.12a a opet spustil hru a vypnul.
5.nainstaloval Plugy the survival kit 9.0 a spustil hru přes plugy.exe.
6.Založil novou postavu a 5 minut hrál.

Až potom jsem vložil starý save z verze 1.10,fungovalo to jen v případě že jsem neměl kromě horadrikovy kostky a zbraní v invertáři a v truhle nic,ani lahvičky.
Plugy nefungují s postavou z verze v1.11b.

Už jsem je v tristramu porazil,stačilo mýt patřičnou damage.Fire,Cold,Lightning na každého bosse platí jiná.
PS: Mě to tak fungovalo,ale možností správné instalace může být i víc.
Když tak mi napiš na mail:possell@seznam.cz a pošli mi tvůj save,
třeba je problém v něm.

http://diablo3.filefront.com/file/PlugY ... Kit;106597

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Kisuvka » 05.02.2010, 19:01 hod.

Mě teda zmutovat klíče jdou bez problému. Mám PlugY 9.00. O to větší problém mám se zabitím těch Uber bossů :D dvě rány a jsem kaput...
Pokud někdo ty PlugY 9.00 chcete, tak mi napište na Kisuvka@seznam.cz a do předmětu dejte plugy. Skoro se nedaj sehnat, protože jeden z nejrozšířenějších odkazů je zablokovaný.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Drakesis » 06.02.2010, 01:43 hod.

Eh ... Tak se podívej k nám na web. 8)

xxx-shaman
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od xxx-shaman » 24.12.2011, 21:11 hod.

zdar. jsem začátečník s plugynem. mohl by mi někdo poskytnout info o uber levlech, kde seženu klíče a k čemu jsou. mám sorcku na 82lvl a jsem v 2. aktu Hell. potřebuju zdokonalit merca abych mohl pokračovat. díky za info.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od damagedeath » 24.12.2011, 22:46 hod.


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.12.2011, 23:30 hod.

Já bych jen ještě doplnil, že Uber Questy nefungují s češtinou. Nebo aspoň mě to blblo. Portál jsem sice vytvořil, ale když jsem do něj vešel, tak hra spadla a po opětovném spuštění jsem byl bez klíčů.

Jinak si nedovedu představit UT se Soso. Pokud teda není melee.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od damagedeath » 25.12.2011, 11:20 hod.

na cold s max cold mastery a lower resistem na wandce to jde (i infinity dost pomůže)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od huibik » 25.12.2011, 11:31 hod.

Kluce dropuje countess, sommoner a nihlathak. Ked budes mat z kazdeho po 3, tak v 5. Akte transmutujes 3 rozne kluce, co ti otvori portal do 1 z 3 uber lokacii nahodne. Dalsie 3 kluce ti otvoria portal do dalsej lokacie a dalsie 3 kluce do dalsej lokacie. V kazdej lokacii zabijes jedneho uber bossa(izual, lilith a duriel), kde z kazdeho padne iny organ. To vsetko v 1 hre, aby si mal istotu, ze sa ti otvoria vsetky 3 lokacie. Potom tie 3 organy transmutujes zasa v 5. Akte a otvori sa ti portal do uber tristramu, kde su diablo, mephisto a baal. Ked zabijes posledneho, vypadne z neho unique large charm, co po identifikacii bude torch of hellfire. Vsetko info sa da najst tuto na webe. So sorckou budes mat sakramentsky problem zdolat tieto uber levely. Ci ich vobec budes schopny porazit. Vela stastia.

xxx-shaman
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od xxx-shaman » 25.12.2011, 19:23 hod.

Díkec za infa, jste moc hodní. jen bych se ještě ujistil že tyto uber lvl jsou v modu Survival kit 9.0 a klíče padají jen na Hell. a ještě jedna věc. když ten klíč nepadne napoprvé tak opakovat zabití? :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od DeathHero » 25.12.2011, 19:45 hod.

ahoj na countess,summonera a nihlathaka chod dokud ti klic nedropnou me to vychazi 10-15 runu na jeden klic.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Secondface » 25.12.2011, 20:52 hod.

Ještě bych doplnil že je lepší nasbírat všech 9 klíčů a ty portály otevřít všechny zaráz protože když to děláš postupně může se ti stát že ti to otevře lokace ve který jsi už byl...
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

xxx-shaman
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od xxx-shaman » 26.12.2011, 19:12 hod.

no začínám mít pocit že to opravdu bude fuška nevím jestli to zvládnu. hraju SP s 8players. na klíče zatím kašlu, nejdřív to chci dohrát do konce a to z důvodu potkání diabla v 2.aktu a nemožnosti mu jak koliv ublížit(kromě staticku) merk si párkrát tesne a padne. kdyby jste měli nějakej nápad tak poraďte co s tím. jsem už85lvl cold+fire(FO+FW) mám nahozenej ES a SA a stejně po bleskovým infernu a ohni jsem skoro mrtvej celej. FO mu nic nedělá a FW taky ne. sorry že je to tak mimo tému, jsem z toho vývoje zklamanej :(

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.12.2011, 19:22 hod.

Ještě aby mu taky elementy nějak ubližovali, když má resist all 95%

Já ho kdysi se Soso sejmul face to face a taky to bylo snad na půl hodiny. Neměl jsem "vymoženosti" jako CB, CbF a třeba OW. Ale to už jsou roky zpět. Truhla byla malinká, jen pro jeden class a tak nebyl prostor na ukládání tisíce předmětů a různých kravinek.

Být tebou tak si buď rozjedu jinej charakter a nebo si na Soso najít věci s vlastnostmi CB, CbF, OW, IAS a Prevent Monster Heal. Hodně pomůže i Life Tap. Dá se koupit ve kšeftu v hůlce (charges), ale myslím, že na DC není nezbytně nutnej. Pak by to mělo jít "samo".

xxx-shaman
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mám 3 klíče

Příspěvek od xxx-shaman » 26.12.2011, 21:41 hod.

děkuji za rady. jen bych potřeboval malinko nakopnout, co je CB CbF OW a IAS :) hraju s angličtinou ale i tak si hned nevzpomenu co to je za zkratky

Odpovědět

Zpět na „Návody“