Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:
Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 06.01.2010, 15:18 hod.

Já mám na svojom nekrovi vcelku dobrý vybavení, na to, že má lvl jenom 97, aby to bylo ještě lepší, chtělo by to gramm brnko. No a samozřejmě už ty uber věcičky :D

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Avalon 2

Příspěvek od Milion » 06.01.2010, 15:39 hod.

damagedeath píše: Takže když máte merce na convu, dáte mu "TŘEBA" brnění Leah se čtyřma dírama ...
jak se jmenuje brnění Leah a co umí jakou má auru? dík

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 06.01.2010, 15:44 hod.

gramm brnko je super, mam i gramm hand a gramm bone.. muzu valit jaky kouzla chci a ani mi to neubejva, takze me netrapi ani mana burn apod..

jeste je neco grammovo pro bonera? treba trofej nebo visage nebo tak neco (pripadne kde to hledat).. nasel jsem leahs, ale ta je pro summonera, tak jsem si poskladal darkness, pac to pro me znamena +10 do bone skills a to uz je parada.. :love:
Kupodivu mě to stále baví..

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 06.01.2010, 18:45 hod.

Vorvy píše:gramm brnko je super, mam i gramm hand a gramm bone.. muzu valit jaky kouzla chci a ani mi to neubejva, takze me netrapi ani mana burn apod..

jeste je neco grammovo pro bonera? treba trofej nebo visage nebo tak neco (pripadne kde to hledat).. nasel jsem leahs, ale ta je pro summonera, tak jsem si poskladal darkness, pac to pro me znamena +10 do bone skills a to uz je parada.. :love:
Tak zbraň mám taky, rukavice musim najít. Ještě je Grammators skull - bone visage 5 nekro, 5 spirit a nejlepší je cantor trophy - rule of bones, dropnuto v infernal ppit obojí. Na krku mám Trang ouls charm +5nekro skills +7 teeth, opasek nějaký 3all skills, myslim mithril coil, narrubian ring a sc ring.
edit: ještě bodky 3 nekro skills 1all a nějaká aura, myslim meditation, škoda že sou eth :(

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 06.01.2010, 19:09 hod.

rule of bones uz jsem taky parkrat potkal.. mozna to mam jeste na switchi, ale rw darkness vychazelo o nejaky to dmg lip, navic tam je holy freeze, coz mi alespon dava vic casu.. jako merce mam rogue, pro kterou mam zatim problem sehnat kvalitni equip, takze uvidime jak se to vyklube :wink:

ale jinak koukam ze vybaveni mame docela podobny
Kupodivu mě to stále baví..

sandokan
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Avalon 2

Příspěvek od sandokan » 06.01.2010, 19:14 hod.

jan1122 píše:mám dotaz nevíte někdo co patří do setu BLOOD CULT CADGET,mělo by to být s názvem DARK EDGE? A dá se to najít v Tunels nebo v Templ? Díky za info.
Dark Edge je sekera a asi vypadla mi v Buried Grounds

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 06.01.2010, 20:17 hod.

Vorvy píše:rule of bones uz jsem taky parkrat potkal.. mozna to mam jeste na switchi, ale rw darkness vychazelo o nejaky to dmg lip, navic tam je holy freeze, coz mi alespon dava vic casu.. jako merce mam rogue, pro kterou mam zatim problem sehnat kvalitni equip, takze uvidime jak se to vyklube :wink:

ale jinak koukam ze vybaveni mame docela podobny
To je nějaký divný ne? Vždyť ROB dává taky holly freeze a dmg s tim máš větší ne? no je to jedno, já sem s tím spokojen, je to jedna z těch nej věcí pro bonera

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 06.01.2010, 20:35 hod.

no dmg zubu mozna, ale to se ti hodi tak na ulvly max se stredni narocnosti.. v cavern bys s tim byl asi hodne dlouho.. darkness mi dava 15 do spiritu jakozto do hlavniho skillu (i kdyz posledni dobou spis uprednostnuju spear).. tak ted nvm, kouknu se jestli to jeste mam, nepamatuju si vsechno co mi proslo pod rukou, takze si neodvazuju se s tebou dohadovat, kdyz to pouzivas i nadale..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Storm
Quill Rat
Příspěvky:18
Bydliště:Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Storm » 06.01.2010, 21:46 hod.

Vorvy ze ty si dal naky body do bone prisonu a wallu? :)
Muj spirit ma cca 170k dmg s RoB...bez o dost min :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 06.01.2010, 21:46 hod.

RoB by mělo dávat 21 do spiritu... :P

edit: tak jen 20 do spiritu, 20 do teeth, 14 do spear...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 06.01.2010, 22:53 hod.

Storm píše:Vorvy ze ty si dal naky body do bone prisonu a wallu? :)
samozrejme ze jsem tam dal par bodu, respektive uz mam domaxovanou celou bone utocnou vetev + CE, max armor a zbytek cpu do prisonu.. kam taky jinam..nepotrebuju tanka a merc aspon dyl drzi..+ teda 1 bod do amplify, ale toho ted lituju, pac mi padl lc se zakladnima/nejuzitecnejsima kletbama..

jinak kameni dnes zase zadny.. jediny co mi zvedlo trochu naladu bylo brnko s +10 do necroskills.. akorat me stve ze od te doby co jsem zadrel se str bugem, jsem nesehnal nic s convou.. takze je to celkem bida a ty prvni mrtvoly trvaj no.. vim ze normal conva nema na magic vliv, ale myslim to kvuli rogue

EDIT: Gramm: to je zvlastni, jsem si 100% jistej ze uz jsem RoB nekolikrat potkal.. tim spis me zarazi ze jsem ho nepouzil.. ja jsem taky dobrej pripad :Diablo
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Storm
Quill Rat
Příspěvky:18
Bydliště:Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Storm » 06.01.2010, 23:10 hod.

Tak to uz ti RoB moc nepomuze, leda bys ty body z prisonu a wallu dal pryc :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 06.01.2010, 23:28 hod.

tak pokud vezmem v uvahu co rika Gramm, tak mi to pomuze celkem vydatne.. nejak ti nerozumim.. proc bych mel ty body davat pryc?
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 07.01.2010, 08:41 hod.

Evil píše:To je nějaký divný ne? Vždyť ROB dává taky holly freeze a dmg s tim máš větší ne? no je to jedno, já sem s tím spokojen, je to jedna z těch nej věcí pro bonera
A co uber itemy jako Black round, Hannival, uber charmy...možná i moonwalk (itemy, které mají i bonus do vit a hp...)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 07.01.2010, 08:53 hod.

no jo.. to by bylo pekny.. ale ma to jeden hacek.. chce to nadropavat suroviny a to neni zadna bzunda jak asi jiste vis :wink:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 07.01.2010, 09:18 hod.

Tak základ je black round kvůli super konvě, takže drifter a infernal, i když já měl štěstí, když jsem BR skládal já, ještě nebyla tak snížená šance na drop v drifter cavern, takže jsem to měl asi za 20 runů nasbíraný.

Teď chci poskládat hannival a zhánět Golden ore je fakt humus, mám jeden a přemýšlím o složení v kostce ze šutrů, ale chce to na jedno GO pět šutrů!!!, ale když máš 18 narrubianů, 22 krystalů a 11 obsidianů, tak tě to zase tak moc neštve...já už skládám uber itemy i mercovi :twisted:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 07.01.2010, 12:27 hod.

Já Warlorda nedám ani s 57 kostrama a 57 mágama s aurami superkonva, fanaticism, concentration, might...nic mu kostry neudělají, co mu vezmu, to mu doběhne zpět, přemýšlel jsem, jestli nemá absorbce z elemental dmg, že bych zrušil mágy, a šel na něj jen se skletonama, ale když jsem měl merce z druhýho aktu, kterej dával dmg přes 200k, tak ten ho udolal sám, ťeď mám Iron wolfa na fire

Jinak na starým patchu jsem skládal jen BR, vše ostatní dropnuté mám už na nové verzi...Snad ještě kromě Golden Amuletu, ale tam se ten drop snad nezměnil.

Jo a ještě jedna věc...uvědom si, že ve starší verzi módu některý věci chybí, pokud je máš u sebe, může se ti stát, že postavu nenačteš :(

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 07.01.2010, 13:10 hod.

no tak nasbirat veci takhle rychle to taky neni ono.. sice byl hooodne snizen a je fakt maso odsud neco vyzdimat, ale zase 20-25 runu na kamen taky neni tolik.. jen me se proste stalo ze za cca 100 runu mi nedroplo nic a pak behem 5 runu mi padly dva fragmenty.. to je trochu na bednu kdyz clovek dva dny po sobe nedela nic nez od rana do vecera runuje cavern a nic mu nepadne..

no tak je to o vytrvalosti, zatim me to fakt bavi runovat i kdyz vim ze na BR si jeste tak 14 dni pockam, ale kdo vi jak budu mluvit za par dni :lol:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 07.01.2010, 16:23 hod.

Toy píše:20-25 runu?Tak to musis mat velke stastie:D Asi tak 200-250runu..Abo holt mam nejaku smolu:P
tohle cislo je od Gramma.. a rikam ze kdyby to tak bylo tak by to bylo super.. me treba vcera asi za 50 runu nepadlo nic a dneska jsem dal zatim asi 10 a padl mi elixir a narrubian..(hned po sobe).. takze to chce proste hrat a ono to nakonec napada..

navic v okamziku kdy budes mit alespon superconvu (ktera nejni zas tak draha), tak budes moct chodit na mista kde to bude padat vic..
Kupodivu mě to stále baví..

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 07.01.2010, 19:43 hod.

Je možný, že když si dám angel shiftera tak mám rychlejší fcr, frw a tak?

Odpovědět

Zpět na „Avalon“