Necromancer - summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha
Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Hrus » 24.09.2009, 09:29 hod.

Zkus ho vyexpit na lvl 99 (nebo aspon na lvl97, to je takovy pekny level, co se jeste da, a nepotrebujes k tomu parit 24/7)
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Jendoslav » 24.09.2009, 12:49 hod.

Prave jsem vymydlil Andy na P8 8)
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Gladiator91 » 24.09.2009, 14:50 hod.

Summoner je dobrej na BHčka když hrajete třeba 2 a chcete mít full hru. Tak prostě udělaáš max koster, nabufuješ a kostry jsou i na P8 docela silný takže pak stačí někoho kdo jim helfne ;) Takhle sem to hráli na Regwizaru s kamarádem z Estonska. On bral Summona a blizznu a já javu a smita a jak nám to šlo když nebyli lidi :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Drakesis » 24.09.2009, 16:58 hod.

No, když přiběhne takovej Summon se smečkou 40 a víc pikolíků, tak pak lidi dost na Bh držkujou. :D Ono to festově laguje, ale to je celé asi. :)

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Gladiator91 » 24.09.2009, 17:42 hod.

Ale když tam jsme sami dva tak nám to nevadí :D ale jinak máš recht, kolikrát sem dostal pojeb, za moc sumonů :D
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Lykantrop » 26.09.2009, 08:20 hod.

Z vlastní zkušenosti ti mohu říct toto:
1) je dobré mít něco, čím sám zabiješ alespoň jedno monsturm v pátým aktu, jinak budeš muset chodit do prvního a střílet na něj teath na lvl 1 půl hodiny, aby sis vyvolal alespoň jednoho kostlivce. Ale tohle by dokázal vyřešit voják... A ještě máš golema
2) kostlivci si to moc nedávali, možná proto, že jsem měl lvl 72, ale všechny skilly na kostlivce jsem měl na max a nějaký itemy na + skills. Stejně si to moc nedávali...
3) Osobně nedoporučuju pure summonera ;), ale i něco na útok a bez eq se mi zdá, že je na nic...
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Lykantrop » 26.09.2009, 08:21 hod.

A zbraŇ?
Ještě před 6sti leti jsem se bavil s kamarádem na základce a ten říkal, že nosí 6sti socketovou kuš narubanou gemama. Sám nevím, jaký to je, ale nemusí to být nejhorší.
Nevýhoda kuše je ta, že nemůžeš nosit hůlku + orb, nebo tu hlavu, či co to je. Což ti může kliďně dohromady dát víc jak 4 ke všem skillům a to nepočítám atributy. Nebylo by špatný mít tyhle tři zbraně a přepínat přes W na kuš, když potřebuješ něco zabít.

Mám 2 části trang oulu a jsem rád, že s tím 18lvl firebaal co tam z toho setu mám zabiju aspoň jednoho miniona v 1 aktu :D:D
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Gladiator91 » 26.09.2009, 10:14 hod.

Lykantrop píše:Z vlastní zkušenosti ti mohu říct toto:
1) je dobré mít něco, čím sám zabiješ alespoň jedno monsturm v pátým aktu, jinak budeš muset chodit do prvního a střílet na něj teath na lvl 1 půl hodiny, aby sis vyvolal alespoň jednoho kostlivce. Ale tohle by dokázal vyřešit voják... A ještě máš golema
2) kostlivci si to moc nedávali, možná proto, že jsem měl lvl 72, ale všechny skilly na kostlivce jsem měl na max a nějaký itemy na + skills. Stejně si to moc nedávali...
3) Osobně nedoporučuju pure summonera ;), ale i něco na útok a bez eq se mi zdá, že je na nic...
1)Vždycky chodím pro kostry do Blood Mooru a nebo v portálu u pindla. U summona mám merce pořád a to s aurou might a průměrnou výbavou.
2)Já sem měl summona na 88 lvl a kostry si to dávali docela slušně. Merc jim přidal Might a já Amplify dmg(a to sem na mercovi neměl Pride)
3)Většina lidi nikdy nejede pure summona už třeba kvůli Bone Armoru a taky kleteb. Jestli hraje multi tak není problém sehnat torch a anihil a to máš hned 4 to all skills, pak nějaký skillery a výbava taky není zas tak drahá pokud nejedeš na Enigmu, případně Pride pro merce nebo do ruky dát summonovi Beast ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Drakesis » 26.09.2009, 11:22 hod.

No, možná jsem to už psal, ale napíšu, jak že vlatně hraju summona já:
Nikdy se nespolíhám jen na vyvolanou havěť, ale má vždy v záloze útočný kouzlo. Samousebou i podpůrné kletby (čili všude ten bodík). Dávám 20 Skelet a 20 Mastery. Zbytek všude jeden bod ve větvi Summonig, aby se mě otevřela cesta k Revive (1 bod zde stačí bohatě, s All Skills to udělá hodně). Pak namaxuju Bone Spear, jedový kouzla ignoruju a zbytek dávám do Bone Spirit a Bone Wall. Bone Prizn ne, používám vždy Marrowwalk Bug. Čili nám pak vyleze Boner se slušným tankováním. :)

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Gladiator91 » 26.09.2009, 12:33 hod.

V podstatě jedu to samé až na to, že nemaxuju spear a spirit ale body cpu do CE. Taky využívám marrowalk bug a zbylý body dávám podle toho co mě zrovna napadne :D
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Jendoslav » 29.09.2009, 05:23 hod.

Gladiator91 píše:V podstatě jedu to samé až na to, že nemaxuju spear a spirit ale body cpu do CE. Taky využívám marrowalk bug a zbylý body dávám podle toho co mě zrovna napadne :D
Sorry za blby dotaz ale muze mi nekdo rict co je marrowalk bug ?
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Gladiator91 » 29.09.2009, 06:57 hod.

Grammator píše:POZOR 1.10!

u bonemancera se používá cosi, čemu se říká marrowalk bug, jsou k němu potřeba unique botky marrowalk...

funguje tak, že pokud nedáš žádnej bod do skillu bone prison, počítá to synergii s charge skillu, v tomto případě bone prisonu, který je na marrowalkách....
Snad to jako vysvětlení stačí ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Jendoslav » 29.09.2009, 07:48 hod.

aha .... tak to dik .... ja to nepouzivam 8)
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Hrus » 29.09.2009, 08:07 hod.

Synergy bug byl opraven v patchi 1.11, plati jen pro 1.10, takze to ani pouzivat nemuzes.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Hrus » 29.09.2009, 14:15 hod.

Pokud chces byt opravdu dobry na hell difficulty, musis se na neco specializovat. Poisonmancer je dobry pokud ma 60 skillu v poison nova a jeho synergiich. Abys neco zabil BoneSpearem, musis mit 60-80 skillpointu v bone spear a jeho synergiich. Z toho je videt, ze se to neda kombinovat dohromady.
Poisonmancer (pouzivajici poison novu) zabiji pomerne rychle v kruhovem dosahu, takze CE je docela podobny - redundantni skill. Navic ve chvili, kdy zabije poison nova, tak lehne vsechno, co si zasah a neni moc potreba pouzivat CE - proto u svyho poisonmancera jsem do CE vubec nepridaval...

Hlavni chyba v buildu je soustredit se na mnoho ruznych skillu, takze doufam, ze kdyz rikas "mam rad PN,CE,BS", tak do nich neinvestujes do vsech... Protoze pak nebudes schopny zabijet nicim.

Klasicky summonmancer pouziva jen skeletony, prokleti a CE. Poison hybrid 60 PE+PN+PD, 1 CE a zbytek kostry a prokleti.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Drakesis » 29.09.2009, 16:09 hod.

Tak já všechny Nekry (krom HC) hraju na max CE. Je to dost dobrý na WK a hustě osídlený lokace. Jen stačí dát Jawe LR, občas dát Novu na zbloudile creepy a pak jen CE, CE, CE..
Samo, že na sólo hraní tu CE tolik nevyužiješ, páč všem ubereš stejně...

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Moredecay » 30.09.2009, 07:12 hod.

Tiez si myslim, ze ako pridavny dmg k summonovi je viac vhodna poison vetva. Za povedzme 40 skillpointov v poizn synergiach vychadza dmg poisonnovy cca dvojnasobny - ako 40 bodov v bone synergiach (porovnanie dmg bonespiritu a novy). Nehovoriac o tom, ze dmg novy je plosny...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od damagedeath » 01.10.2009, 08:53 hod.

Jenže bonespirit má magic dmg, kdežto poison je poison a je na něho více monster v hellu immuních, ha ha ha!!!

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Slw » 01.10.2009, 09:53 hod.

to závisí přece na vkusu každého hráče. poi nova má zas plošné dmg a ten 1 bod do lower resi přeci obětovat můžeš. tak moc nechápu to tvoje ha ha ha :shock:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Necro(Summoner) - jaky bude na Hell?

Příspěvek od Hrus » 01.10.2009, 10:00 hod.

Pravda pravdouci - drtiva vetsina PI je prolomitelna pouzitim Lower Resistances.

Pri slusne vybave je 60 bodu v Poison nova daleko silnejsi nez 80 bodu v Bone Spear. Navic Nova je schopna zasahnout vic monster.
Na klasickeho summonera je vsak dle meho nazoru oboji docela moc, chtelo by to neco zabijeciho za 40 bodu a takovy utocny skill necro nema, takze radeji vymaxovat CE a dat neco do prokleti nebo golemu.
Naposledy upravil(a) Hrus dne 01.10.2009, 10:01 hod., celkem upraveno 1 x.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“