Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103
Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 17.08.2009, 15:24 hod.

no hele cold sosa se da jet i ciste na blizzard a neni problem si sni projit sam celej hell ...
ja osobne nejsem zastance skillu FO neprijde mi az tak dobry jak blizzard nebo jakykoliv jinej skill ... a co se tyce hybryd charu tak ty uz vubec nepodporuji protoze pokud nemas dobrou vybavu abys oboji vybalancoval na nejakej slusnej dmg tak to da zabrat .)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 17.08.2009, 16:04 hod.

Tak jsem si právě parádně dohrál na SP Hellík s FO / FB soskou, lvl 83 a celkem pohoda. Ance Hell díky duálnímu poškození nebyli problém a Bh si taky dala v pohodě. 8)

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 09:15 hod.

ja bych ti poradil spis blizzardku je silna a nepotrebuje nijak zvlast dobrou vybavu a hlavne si sni uz i s 3,5k+- das hell sam :) a o imune se postara merc ale tech stejne moc neni ..... brneni bych ji dal Ormusa +3random skill (zalezi na tom co bys preferoval jestli firewall nebo FO ) a do energy bych nedal ani bod(nikdy zadne postave) jen kdyz delas treba pvp ES FO soso tak to klidne ale jinak na pvm asi ne i tak budes mit many ze nebudes vedet co sni :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.08.2009, 09:52 hod.

Ničím, protože aby měl blizz velkou sílu tak potřebuje hodně synergií a musíš dát pár bodů do light větvě kvůli TP a do fire jeden kvůli Warmth ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 10:18 hod.

blizzard vzadnem pripade nicim nedoplnovat jedine body ktere das mimo sou teleport,static,warmth jinak maxujes synergie na blizzard+blizzard samotny a cold mastery :) s imunima si poradi bez problemu merc (def z nm)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.08.2009, 10:27 hod.

Souhlasím ale spíš bych volil offensive merce, protože bude mít větší dmg. A proč zrovna jeho? Když používám blizz a k tomu glacial nebo ice bolt tak je zpomaluju sám ;)
Ale to je otázka názoru :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 10:56 hod.

asi proto ze nedokazes zmrazit rozlezle skupinky najednou coz merc dokaze :) a tim mas vyhodu v case nez se ktobe dostanou rozhodne je lepsi nez ziskas lepsi itemy .... podotykam ze bude hrat SP postavu takze nebude mit moznost na dobre veci hned takze def merc je jasna volba
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.08.2009, 10:58 hod.

Kurnik no jo vlastně :D
Tak to sorry, já už SP nehrál ani nepamatuju :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 12:16 hod.

jako kdyz bude mit nejakou skvelou vybavu se kterou si dokaze udrzet odstup od priser tak at si veme off ale jinak je lepsi mit def z nm kterej je udrzi dost daleko abys je mohl mezitim zabit :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 17:11 hod.

jak dlouho hrajes dia? :D a hral si uz nekdy za soso? imune cold je treba v travincal jeden ale stim si merc poradi raz dva (sak mas static+telekinezi) a pak v chaosu tam to taky neni problem ..... a co se tyce dohrani za blizzku tak je to uplne vpoho ja ji jedu vzdycky kdyz je reset a nemam problem vpohode si projdu norm/nm/hell uplne sam takze nic hrozneho jen staci uvazovat co pouzit kdyz narazis na odpor :) glacial vemes na skupinky cimz je zmrazis a pak jim tam jen hazis blizzard , ice blast na jednotne championy nebo bossy a zaroven stim hazis zase blizzard a kdyz je nekdo imune tak das static cimz mu uberes life na minimum co to jde a pak davas jen telekinezi cimz ho odhazujes a merc to ma jeste jednodussi :)a bossove se daj sundat i vtom nejhorsim EQ ... a co se este tyce toho cold mastery tak se tu uz nekde resilo proste kdyz maj cold ressist tak to nepomuze ale kdyz nemaji tak jim to snizi a cold skilly jim tak ubiraji vic
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 17:41 hod.

jj chapu ja se taky obcas zeptam na nejakej build a uz jen proto ze mam par svych oblibenych a rad si nekdy zkusim neco noveho :) ale jinak co se tyce hrani D2 tak me osobne by to moc na SP uz nebavilo uz jen kvuli dlouhemu zakladani her a nudy u toho :) prece jen kdyz hrajes na nejakem servu tak muzes udelat klan a hrat s par kamarady a muzes si pozom dovolit i tak dobre veci o kterych se ti ani nesnilo :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.08.2009, 19:18 hod.

Taky už si pomalu nedokážu SP představit :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 30.08.2009, 19:21 hod.

ja se hlavne divim drtive mensine ze i kdyz maji net a maj moznost zahrat s vice lidme a naucit se tak toho vic tak hraji porad SP kde si poradne neuziji tu hru :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Sorceress

Příspěvek od Hrus » 31.08.2009, 07:47 hod.

SP ma taky sve vyhody...

mech13: S čistou Blizzard se hrat da, ale zabit cold immune je problem. Muzes je nechavat zabit merce (ale musi mit dobrou zbran, jinak mu to de pomalu, nebo chcipe). Ja osobne jsem se kolem CI monster jenom teleportoval, nezabijel jsem je, ztrata casu. Jediny problem, ktery budes mit (a velkej), je osvobozeni Anyi. Ve Frozen river je skoro vsechno CI a navic tam jsou fakt drsny typy potvor. Tam bych to prosel treba pres MP s brachou. Jinak se to da celkem v pohode projit, zadny z actbossu neni imunni a kdyz budes mit s urcityma monstrama problem, znovuzalozenim hry si muzes pomoct zbavit se cold immune monster...

Nicmene pokud si spis zacatecnik a jeste si 1.12 na hell obtiznosti nehral, rozhodne doporucuju vic univerzalni build (fireball-frozen orb)
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 31.08.2009, 10:42 hod.

No nevim, čistá Blizz. Sice s ním musíš zabít jen 3 potvory ITC (Lord De Seis, Ancestor ITC a Death Mage), ostatní se daj obskočit, ale pokud nepadne aspoň ten Reaper, tak je namydlená. :/

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sorceress

Příspěvek od negris » 31.08.2009, 11:46 hod.

tak to zase ne zas tak casto phys+cold imunich moc neni :) takze nez najde reaperu tak si vystaci i s insight nebo bonehew ktera pada casto
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Sorceress

Příspěvek od AJey » 07.11.2009, 00:39 hod.

jako vzdy classica FO FB+mete ... es z pre castu a mas vyresene vse ...
a kdyz budes na mercich pouzivat drahe RW nemas problem vubec se zadnym buildem ... nuda... :roll:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 08.11.2009, 01:57 hod.

A o tom to možná také celé je :!: Nuda :arrow:
Z příspěvků, ve kterých lidé žádájí co nejlepší možné kombinace dovedností a předmětů, mám dojem, že dotyční chtějí přejít všechny tři obtížnosti za "tři" odpoledne a pokud mohu částečně citovat jednoho známeho tak snad i "s klackem" v ruce. :)
Doteď rád vzpomínám na moje první HC postavy (vrhač a kouzelnice s enchant) kdy jsem začal pěkně od "píky". Ta motivace a zápal, i když obě postavy skončili na FE bug, byly jedinečné. :|
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Sorceress

Příspěvek od AJey » 08.11.2009, 08:44 hod.

ja osobne uz davno nehraju "normalni buildy"
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Sorceress

Příspěvek od damagedeath » 08.11.2009, 12:11 hod.

Nápodobně.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“