Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Grammator » 26.03.2009, 22:44 hod.

mě by stačil magic...

scepter +3 FoH, +3 Convi, +2 pala 5 sock a něco useful k tomu...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Drakesis » 01.04.2009, 09:41 hod.

Tak včera jsem měl při expení pály opět pár šťaštných chvil. Při zabíjení Baala mi padla CoA na 2 soc, Arky 2 all skills a Jawa Skiller. Ve Wk pak padl Arach. Když se daří, tak se daří.. :) Co se týče run, tak padaly jen Dol a podobné.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 07:27 hod.

Potřeboval bych rukavice Draculy nebo Souly. Kam by jste doporučili chodit? Meph hell?
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Grammator » 03.04.2009, 07:39 hod.

no meph hell dává jednoduše všecko co se hodí (věci jako arach, shako, WT, facety), včetně draculků... mephem určitě nic nezkazíš ;)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 08:59 hod.

Ok. Tak to abych začal pomalu generovat dobrou mapu a vyštrachal z bedny MF vercajk pro Necra. :mrgreen:
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Drakesis » 03.04.2009, 11:44 hod.

Mě osobně padají lépe Drakule z Baala, než z Mefa (což je tím, že nemefim :lol: ), ale zase Mef je lépe dostupný a těch "runů" se na něj udělá víc. :)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Sir_Mac » 03.04.2009, 11:45 hod.

delosombres píše:Ok. Tak to abych začal pomalu generovat dobrou mapu a vyštrachal z bedny MF vercajk pro Necra. :mrgreen:
Pokud k tomu připojíš ještě vychytávku "50x a stále poprvé", (1st kill) bude to ještě o něco lepší :D
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Grammator » 03.04.2009, 12:24 hod.

na baala nechodim, proportovat dva levely WK, pak throne, kde je to občas velmi roztomilý, pak všech 5 skupin (sice tu občas padaj hodně pěkný runky ale stejně) a pak ještě baal, za tu dobu dám ke 20 mef runům :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.04.2009, 13:29 hod.

@delo:Nevim, jestli hrajes SP nebo na nejakem realmu, v kazdem pripade bych doporucoval spis kouzelnici, v SP je nejlepsi cista Blizzna (a exceluje i v AT), takze pro SP jednoznacna volba na MF najezdy...

WSK bych nedoporucoval, to je spis na honeni expu nez na opravdovy MFing...Ale to je vec osobnich preferenci...

Jo, oba itemy, ktere jsi zminoval, dropuje Hell Meph, celkem casto :-)

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Moredecay » 03.04.2009, 14:34 hod.

Jak to hrate? Ked davate meph popr. runy, mate p1, alebo pX? Resp. ake su vase skusenosti s dropmy z aktovych bossov v zavislosti od nastaveneho poctu hracov?
Ja hravam v podstate stale na p8, ale nekdy to skripe... a stale sa neviem rozhodnut, ci nastavenie vacsieho poctu hracov je efektivne...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.04.2009, 15:40 hod.

Moredecay píše:Jak to hrate? Ked davate meph popr. runy, mate p1, alebo pX? Resp. ake su vase skusenosti s dropmy z aktovych bossov v zavislosti od nastaveneho poctu hracov?
Ja hravam v podstate stale na p8, ale nekdy to skripe... a stale sa neviem rozhodnut, ci nastavenie vacsieho poctu hracov je efektivne...
Pro MF runy zasadne p1, at uz kdekoliv...Jedinou vyjimkou potvrzujici pravidlo by mohl byt hell Meph na p3, pokud Te to ale prilis nezpomali (tedy na singlu 30s+ znamena spatne)...

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 16:06 hod.

Players ovlivňuje drop z act bosse? Jinak tu Blizzard Sorcku (single) sice mám, ale první akt Hell hardcore. :mrgreen: Asi jí protáhnu, ale imunity mě děsí. Btw, jak se dělá 50x a stále poprvé? První kill a nevezmu stone?
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.04.2009, 16:14 hod.

delosombres píše:Players ovlivňuje drop z act bosse? Jinak tu Blizzard Sorcku (single) sice mám, ale první akt Hell hardcore. :mrgreen: Asi jí protáhnu, ale imunity mě děsí. Btw, jak se dělá 50x a stále poprvé? První kill a nevezmu stone?
Ja hraju taky SP HC a mam ji na lvl 91, beha mi Mepha a tunely...Co se tyce questeni, tak ji staci silny merc (treba A2 Might se slusnou zbrani) a v kombinaci se SF je hotovo :-)

Nejvetsi problemy Ti asi bude delat Claw Viper Temple v Act 2, kde je skoro vsechno CI...Ale da se to v pohode...

Co se tyce dropu, tak zvyseni poctu hracu prikazem players x ovlivnuje drop pouze v tom smyslu, ze snizuje sanci na tzv. no drop, tedy v podstate pocet vypadlych itemu, ne jejich kvalitu...Ale nad p3 u Mepha se to nevyplati, dost casto pak dava 6 itemu, coz je jeho strop...

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 16:24 hod.

Ok, dík. A jak je to s tím first killem?

Btw, není lepší na kill bossů FO? Co jsem to testoval, tak když se dobře trefuješ (orb vybouchne uprostřed bosse), tak to killuje asi rychleji.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.04.2009, 16:29 hod.

First kill ma zvysenou sanci na drop unique a set itemu, ale ze by se mi to nejak vyplatilo, to se rict neda...Ikdyz bugla Andy opravdu dava kvantitativne vice unique/set itemu, me je to k nicemu, protoze me z 504 U/S itemu v D2 chybi jen 13 a vetsinu z nich ona nedava...

Edit:@Javurek:Mno, jasne, a co kdyz hraju zrovna za Bow amu a dosly mi sipy? :-)
Naposledy upravil(a) RIP dne 03.04.2009, 16:39 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Javurek » 03.04.2009, 16:31 hod.

Nejde jen o lepší %. Na q drop boss nedává junk, což je zlato, lahvičky,šípy a podobné kraviny.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 16:51 hod.

V pořádku, ALE JAK UDĚLÁM, abych ho mohl killovat pořád jako first kill? Tady někdo psal, že to jde x krát a stále poprvé.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Drakesis » 03.04.2009, 17:05 hod.

Je to celkem jednoduche... Ložnes s charem, co už má Mefa splněného. Necháš ho trčet ve hře a napojíš se tam se sosou, která jěště Mefa zabitého nemá. Jak tak k němu budeš portit, tak se ti obejví QLog s hláškou, že You cannot complete quest in this game... bla bla bla. To znamená, že na něj jdeš "jakoby poprvý", Quest se ti nesplní, když ho zabiješ. No a takhle to můžeš opakovat do nekonečna, jen musíš vždy ložit s charem, který má Mefa splněného a musí být ve hře Jako První. ;)

Doufám, že je tomu rozumět. :)

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od delosombres » 03.04.2009, 17:22 hod.

Jo, je to jasný, akorát na singlu docela opruz ty hry přepínat. Navíc na multi se generuje znova mapa, takže nic... :)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Drakesis » 03.04.2009, 17:55 hod.

Njn, todle je spíš na realm, kort když maš na single tu svojí mapu na 20 sekundový drop, nebo jak dlouhý. ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“