Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Gladiator91 » 24.02.2009, 20:32 hod.

Plašan píše:No kvůli Life Tapu, všude čtu (zatím jsem to neměl možnost na vlastní kůži ozkoušet), že je to pro Smitera požehnání :) CB tuším Exile ani nemá.
Chybička se vloudila :)
Já měl na mysli Last wish...
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 26.02.2009, 23:05 hod.

Podle me je to zbytecne, staci kdyz zapne konvu a jawy se uz postaraj. ;)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 28.02.2009, 11:23 hod.

Tak konva je nejlepsi aura ve hre, je hrich tam nemit za paladina bod. Jedinou vyjimkou je hammer. 8)

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Gladiator91 » 28.02.2009, 15:28 hod.

Pokud nejedeš vyloženě paladina Healera tak to nemá cenu nebo jsem to alespoň nikde neviděl...
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 28.02.2009, 17:44 hod.

Aha, tak promin.

Modleni je dobry jen jako preq skill, jinak to naky velky efekt nema.. radsi zapni konvu. :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 01.03.2009, 11:41 hod.

Healovat nemuzes sice sebe, ale svoje druziniky pomoci skillu Holy Bolt. 8)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 04.03.2009, 10:50 hod.

spíš se ptej kdo je lepší hráč...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 04.03.2009, 10:50 hod.

Vse zavisi na vybave a umu hrace. Take zavisi na druhu sorcy.. Trebas lightka se chyta mene nez fireska, fb ma vetsi dolet nez lightning.

vs. ligth soso by vyhral (zase jde o cvik)
vs. fb soso by to bylo rovnocenne...

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Gladiator91 » 04.03.2009, 11:08 hod.

Ještě bych rozlišil jestli je to na pvm nebo na pvp
Na pvp bych asi volil FoHera ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 04.03.2009, 17:18 hod.

Dobra pripominka gladiatore..

No na PvM me foher nikdy nebavil, jelikoz je to docela otravne je kosit kazdeho zvlast.. a jeste to ma ten blby spelltimer.. :/

To je soso jasne volba potom. Nevim teda jestli neni v nakym modu inovace: neco jako multi-foh, cili zasazeni vsech visible targets, to by byla jina rychta potom.. :D
(mozna tip pro grammatora ;) )

Fazolek
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Paladin

Příspěvek od Fazolek » 23.03.2009, 12:35 hod.

Zdravím. Rozjel jsem si Teslu..zatim 35 lvl, 950 dmg + 1-140dmg na holy shocku, AR jen 800, def s holy shieldem a s mercem s aurou defiance kolem 700-800...mam dve kombinace stitu a zbrane Milabrega zbran a stit, na druhem slotu Bloodrise a Rondache s RW Ancient Pledge. Zatim mam problem jen s resisty, protoze kdyz pouzivam Milabregu tak mam sice velky dmg ale ressisty na prd(pit lordi me zabiji tak v jedne sekunde) kdyz teda zapomenu prehodit na druhou kombinaci. Chci se zeptat zkusenejsich, jestli mam neco zmenit, pac me brzy ceka nightmare, a chtel bych to s nim projit cele.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 23.03.2009, 12:51 hod.

Co se tyce rezu, tak je dobre si obstarat RW "Lionheart" (hel lum fal), pripadne Mosers Blessed Circle- uniq verze Round Shieldu (stit na 2 diry, na zacatku uz ma dobre rezy, ma block, atd.) nebo Amulet Mahim Oak Curio (10 rezy, atributy..). Stit ti padne ale az tak nekde na NM (opakovane chozeni na Andariel / Mefista) ale k runam byses mohl dostat drive, pokud budes mit stesti.. Jinak nake charmy do batohu s rezy (na Cow jich pada dost) taky hodne pomuzou.

Fazolek
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Paladin

Příspěvek od Fazolek » 23.03.2009, 13:22 hod.

Ok moc dekuju. a jeste jeden dotaz... s tim attack ratingem mam neco delat?? nekde jsem tady cetl ze je pro teslu hodne dulezitej...snad nekde kolem 4000 :shock: coz si nedokazu bez offensive merce predstavit..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 23.03.2009, 14:02 hod.

attack rating se dá dobře řešit s amuletem a ringem ze setu angelic... taky třeba Magnus' skin rukavky stojej za řeč...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 23.03.2009, 15:33 hod.

Pokud das 20 do aury Blessed Aim (ted ale nerikam, abys tam sup sup dal vsechny nasporeny body), tak ti to za kazdy hard point da bonus do AR. K vybeve to, co rika gramm. Docela se da i sehnat si sekyru / mec / palcat s privlastkem "Fools" nebo "Hawkeye"- toto dava celkem kotel Ar, nebo pak i obycejne ringy typu "Meteoric, Weird atp."

Tesladin ma ale hodne skillu, ktere potrebuje vymaxovat ( Holy Shock, Rezist to Light, Salvation, Holy Shield a celkem dost preq skillu), takze zadna zavratna investice do aury Blessed Aim ani nepripada v uvahu, pokud bys ho nechtel teda dostan na nejaky level 90 +. :)

Jeste taky hodne pomuze Merc z 2 actu na Norm / Hell Offensive. Ten ma prave auru Blessed Aim. Parada na tom je, ze se pocita oboji: Jak tvoje hard body v BA, tak jeho vlastni aktivni aura, Doufam, zes to pochopil, kdyztak to muzu nak rozepsat blize. ;)

Fazolek
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Paladin

Příspěvek od Fazolek » 23.03.2009, 17:37 hod.

jj v pohode, pochopil jsem...sice planuju jet vysoko, ale to je jeste daleko...tu auru BA jsem jet neplanoval, tudiz to asi vyresim mercem, ale bojim se ze mi bude chybet od merce defiance, protoze do holy shieldu mam zatim jen 3 body...kdyz uz se mi tak hezky venujete :D do aury Salvation je nutny davat vice nez jeden bod? myslel jsem to spis takhle:

20 sacrifice
4 zeal (vyhovuje mi ten multi uder)
20 light ress
20 holy shock
holy shield kolem 10 spis vic
conviction nevim kolik ale tak aby to pusobilo na resistentni bosse

je to vlastne ten build tady ze stranek, akorat jsem neco vynechal...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 23.03.2009, 17:55 hod.

já to řeším tím, že spíš než do konvy ty body nacpu do zealu (jj, su sobec, ale stejně na realmu mají všichni infi). nebo to můžeš vyřešit se zbraní která má ITD. můj poslední žijící tesla na Bn užívá Beast caduceus a jede s ním jak nůž máslem (cca 4,5k AR)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Arogant
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Paladin

Příspěvek od Arogant » 23.03.2009, 18:29 hod.

Taky hraju za Teslu, ted 68lvl. Namaxovaný Holy Shock, max LR a ted cpu body do Salvation. Ted z Travincalu padnul scepter +3 Holy Shock a +AR (zvyšující se podle LVL postavy) (pro 68 lvl je to přes 1200, celkový AR mám 2500) a +zvyšující se max. dmg.
Takže jsem na max dmg 4,4k, aura 688.
Rezistence jsem vyřešil štítem, 4x socket = 4x Perfect Diamant + sám měl 11 all rez.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 23.03.2009, 18:38 hod.

Salvation je snq skill pro Holy Shock. :)

Jako Tesladin pouzivas prave tuto auru, ktera si bere tyto snqrgie:
Light Rezist - 12 % (coz je opravdu znat)
Salvation - 4 % (sice min, ale hodi se)

Po tom take jde jakou verzi vubec hrajes? Pokud 1.10. tak te bude zajimat to, co jsem zde psal, cili tyto dve na prvni pohled zbytecne Aury.

Defense je prakticky na nic, na Hell ma dost potvor Ignore Target Defense ( coz znamena, ze se do tebe trefi vzdy a je jim jedno, kolik Defense mas ;) )
Proto se vyplati davat body do Dex, coz ti prida nejen AR (s kterym mas zrejme nouzi), ale i zaroven ti to da Chance To Block, cili sance na uspesne vyblokovani nepritelova uspesneho zasahu (krasna formulace :D).

Zeal si dej tolik, abys mel maximalni pocet hitu, coz znamena 5 (lvl 4 Zeal) i s vecma. Pokud tedy mas nejake veci, ktere ti pridavaji To All Skills, staci zde mene bodu. Nicmene pokud zde jiz neco mas, nic se nedeje. ;)

Holy Shiled kazdopadne Max, dava to nejen Defensi, ale i ten vyse zminovany Block. Cim vic zde budes mit bodu, tim mene budes muset da do Dex.

Sacrifice bych nedaval, jeden bod staci. To si radsi maxni ten Salvation. Bez Fanatismu / Concentrace / Might stejne nebude tve Fyzicke Dmg nake zazracne, proto se spise orientuj na Blesky. Light Imune bude treba resit az na Hell, ale tam asi zatim nejsi. Na to se pak na Off-Hand da nejaka zbran s velkym fyz Dmg.

Convicion muzes dat 1 ale pokud hrajes Single Player, tak ho uplne ignoruj. ;)

Edit: Jinak ty rezy se daj resit, jak psal arogant vyse. Proste si najde nejaky Paladinsky stit, co ma uz na zacatku slusne rezy. Pak tam pichnes PG Diamondy a je to v suchu. ;)

Fazolek
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Paladin

Příspěvek od Fazolek » 23.03.2009, 19:25 hod.

hraju verzi 1.12. Jinak fakt dekuju moc za vycerpavajici vysvetleni... myslim, ze ted uz v tom mam naproste jasno :idea: vubec jsem si nevsiml, ze salvation je sinergie pro Holy Shock. Taky se mi hodne hodi informace, o tom ze moby maji ignore target def... :D no jdu hrat uvidime....kdyztak se zase ozvu :D je sranda byt lama :D:D

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“