Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:
Re: Assasin

Příspěvek od mot » 18.06.2008, 20:44 hod.

Možná jsem měl jenom štěstí, ale zrovna toto padlo asi 3x za tu kicku+za smitera(dohromady), a to jsem neměl nic na Magic find...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Assasin

Příspěvek od Lord_Sp » 19.06.2008, 12:14 hod.

víš jak sa to ríká náhoda je blbec :evil:

Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od mot » 19.06.2008, 17:20 hod.

Vím no, hlavně mě štvou skillery a Torche, mně ještě ani jednou nepadl pro tu postavu, za kterou jsem hrál. Jako by to snad ani nešlo :lol:

Astorre

Re: Assasin

Příspěvek od Astorre » 05.07.2008, 06:58 hod.

Ja osobne veľmi rád hrám za Assasinku.

Uživatelský avatar
DarakneD
Quill Rat
Příspěvky:36
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od DarakneD » 11.07.2008, 12:13 hod.

já hraju jenom za ní a na hell. akorát je to opravdu težký, jenže to je tím že nemám dobrý věci, a pořád čekám že mi něco vypadne ale ono furt nic. fakt chci najít nějakou hustou zbraň nebo boty, ostatní mám docela dobrý...chjooo fakt už nevim. kdy vám vypadla dobrá zraň na hell?
Welcome To The Real World...

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Assasin

Příspěvek od Kubis » 11.07.2008, 12:24 hod.

Tak si udělej nějakou MF Sorcku..nikdy mě Sorc nebrala tak sem za ní nehrál, ale od tý doby co sem si jí udělal a chodim MF runy tak občas padaj slušný věci který si cpu na moje oblíbený postavy :D

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Assasin

Příspěvek od Kubis » 11.07.2008, 14:37 hod.

Teoreticky můžeš mít MF na všech charech, ale podle mě je Sorc nejlepší a nejpoužívanější..má rychlej pohyb po mapě a třeba takovýho Mephysta dám během pár sekund :)

ale to už sme OT :arrow:

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Assasin

Příspěvek od Moredecay » 04.11.2008, 11:36 hod.

Mnooo, ja sa nemam cim chvalit, assku som hral este niekedy roku pane v casoch 1.09, normal som presiel za par hodin a skoncil som v nightmare v akte II, kde som proste vyhlasil bankrot (mal som nake divne, priserne drahe clawy, ktorych oprava ma stala vskutku majetok...). :evil:
Tak som sa nasr... nasrdil a asku deletol... :twisted:
Inak, momentalne po tomto chare znovu pokukujem a coraz viac ma to laka vyskusat... vyzera to pre mna na kombinaciu shadow a martial... mno uvidim kolko vydrzi(m) 8) ...

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Assasin

Příspěvek od AJey » 14.11.2008, 23:28 hod.

nech bejt. pokud jedes trapera je to neocenitelnej pomocnik at uz jako tank nebo jako vypomoc s traps. jen obcas prudi s konvertem mno...
D3Pedia.cz

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Assasin

Příspěvek od RIP » 15.11.2008, 09:44 hod.

AJey píše:nech bejt. pokud jedes trapera je to neocenitelnej pomocnik at uz jako tank nebo jako vypomoc s traps. jen obcas prudi s konvertem mno...
Nevim, me prijde, ze assa ho zrovna moc nepotrebuje, kdyz ma CoS, Mind blast atd...Nic vic pro kontrolu davu vetsinou nepotrebuje...

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Assasin

Příspěvek od AJey » 15.11.2008, 10:35 hod.

jen ji vyuzivej. haze to co mas zrovna nahozeny. a kazda trapa navic v anci tunelech hell je dobra. samo freeze merc je samo zrejmost. taky haze shadow cloack takze monstra prd vydej. ale ikdybys ji presto nepouzival jako obcasny stit je super. taky ji muzes hazet na kraj monitoru jako pruzkumnika
D3Pedia.cz

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Assasin

Příspěvek od RIP » 15.11.2008, 10:45 hod.

AJey píše:jen ji vyuzivej. haze to co mas zrovna nahozeny. a kazda trapa navic v anci tunelech hell je dobra. samo freeze merc je samo zrejmost. taky haze shadow cloack takze monstra prd vydej. ale ikdybys ji presto nepouzival jako obcasny stit je super. taky ji muzes hazet na kraj monitoru jako pruzkumnika
No prave, moje assy vzdycky pouzivaji CoS, stejne jako spamuju Mind blast, ten je s Cloakem neocenitelny...

Ja hraju HC (single) a cim dyl to hraju, tim vic zjistuju, ze neni potreba zadny Warrior, ani Master, a ze Might merc mi vetsinou udela lepsi sluzbu nez ten HF :-) Ale to je vec nazoru :-)

Mimochodem, na AT bych zasadne pouzival Blizznu, neni tam nic CI...

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Assasin

Příspěvek od AJey » 15.11.2008, 11:00 hod.

freez aby z pasti neutikaly. az prijdou imunity budes rad za tank. ale mas pravdu dojed to jde vselijak. v podstate ti bude stacit jedna mrtvola a pak ce a je konec. teda na play1
D3Pedia.cz

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Assasin

Příspěvek od RIP » 15.11.2008, 12:20 hod.

AJey píše:freez aby z pasti neutikaly. az prijdou imunity budes rad za tank. ale mas pravdu dojed to jde vselijak. v podstate ti bude stacit jedna mrtvola a pak ce a je konec. teda na play1
Ano, na players 1, jinak ja ji takhle v pohode dohral, ani nepotrebuje Fire Blast na LI, staci, kdyz merc sunda jednu potvoru v davu a DS dokonci zbytek...Proti Ancikum jsou vetsinou Shadow Master/Warrior/Valkyra apod vyvolany kamosi stejne k nicemu, nejak je uplne ignorujou...A to je asi jediny misto ve hre, kde je potrebujes...Nastesti mame BoS :-)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 17.12.2008, 12:56 hod.

Pokud ma poradnou vybavu, tak se do ni muze klidne i busit :D

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Assasin

Příspěvek od AJey » 19.12.2008, 11:12 hod.

tu du du tuuu. a je spravne. nohy jsou ti na nic. bez def do tebe mlati. kdyz mlati dostavas rany. kdyz dostavas rany jdes do locku. no a kdyz jsi v locku tak jsou i sebehezci nohy na nic. :lol:
D3Pedia.cz

Wosk Sarkon
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Assasin

Příspěvek od Wosk Sarkon » 08.04.2009, 12:45 hod.

ale notak, assasinka je nejlepší postava v celý hře.. mám 66 level hell, hybrid mezi kicka a martialkou. v ruce chaos drápek, jinak dva kousky z natalyas odium.. boty a přilbu. plus pár dalších blbostí, ale tim nebudu zatěžovat :) s touhle mojí potvorou nahodim boosty(Venom, BoS,...) dám mind blast, doběhnu, nabiju tiger strike a kopnu dragon tailem... a potvory dou k zemi raketovým tempem:) mefiho na nightmare sem kosil cca dvacet sekund :D když náhodou dojde mana, přepnu a kosim dragon clawem(oba drápky naráz) a pak zdrhám... znovu mind blast....
kdo si za assku pořádně nezahrál tak tuhle postavu prostě neocení.. začne s ní bejt sranda až někdy ve třetim aktu na nightmare, ale pak to opravdu stojí za to.. Asska 4ever:)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 08.04.2009, 17:17 hod.

Oni tě Ancové Hell sklidní, neměj strach.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Assasin

Příspěvek od delosombres » 08.04.2009, 20:52 hod.

Haha, pěkně řečený Drakesisi. :mrgreen: Hlavně ten, co má fire enchanted a amplify. Ten ho sklidní. Pak ještě imunity na fyziku a fire. :mrgreen: :mrgreen:

Nevim, ale Asska mi vždycky připadala slabounká. Na druhou stranu má zajímavý gameplay. Nestačí jen mačkat WW a Berserk jako třeba u Barba.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Grammator » 09.04.2009, 07:36 hod.

asska je silná víc než dost, sundá cokoli.. a když jde do tuhého jednoduše přepne na BF a zrube kohokoli ještě než doběhne...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“