Bugy a chyby ve hře

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:
Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od t0x1c » 12.04.2008, 14:46 hod.

těch je fakt milion:

Jmenuju jenom ty neznámější:

- Baal hell bug 2. vlna Pl. 8
- Dream, dragon bug
- Exile bug
- Zod bug
- Str bug
- Dex bug
- a hafo milion dalších....
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od t0x1c » 12.04.2008, 18:59 hod.

tak popíšu ty co mohou nějak uškodit ...
Například když jdeš baala na 8 hráčů ... ( plná hra ) za druhou vlnu ( pokud jste všichni v partě ) nedostaneš expy ...


Halls of neco bug:

Podle blizzardu to neni bug, naposledy jsem videl zakalit 80bara na HC ...
Problem je na hell s viperama ... Davaji psn damage a jeste k tomu psych. dmg fpa, ktery dosahuje astronomickych hodnot... ovsem pokud zustanete stat a nebudete se hybat, za chvilku neviditelny dmg "paradoxne" zmizi :lol: a vy muzete bezpecne pokracovat
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od mot » 27.04.2008, 13:33 hod.

Mě se stalo, že jsem na battle.netu na single procházel za svou FO/FW sorcku 3. akt na normal a řekl jsem si, že najdu waypoint v Great March.
Nejdřív jsem našel zlatou truhlu a když jsem ji otevřel, vysypalo se z ní plno věcí jako normálně. Pak jsem hledal dál, že mě nakonec už zbývala jen jedna cesta, šel jsem tam a našel jsem druhou zlatou truhlu. Když jsem ji otevřel, nic nepadlo a k tomu waypoint v celým Great Marchi nebyl :o
Stalo se vám někdy něco podobného?

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od t0x1c » 29.04.2008, 13:03 hod.

Nejspíš to bylo zapříčiněno tím, že jsi měl kousek do levelu ... a dalo ti to dva levely ... Ancienti ti dají na každé obtížnosti určený počet experience ... a pokud je děláš na levelu 50, je jasné že budeš mít více levelů ( na ukazateli expů ) než když je děláš na 60
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od t0x1c » 18.05.2008, 13:51 hod.

majris: Na nihla keye ... zapoměl jsem mu o tom říct :lol:
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od mot » 14.06.2008, 06:52 hod.

No, na HC vpripade, ze tam ti viperi jsou radsi nic neriskuju a zakladam novou hru - at je to bug nebo ne :-D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Grammator » 14.06.2008, 07:24 hod.

Slajs píše:tak level dostaneš za splnění úkolu a experience za jejich zabití jako kdyby to byli normální monstra.
No myslím, že asi to byl ten příjemný bug neboť si jsem jistý na 100% že jsem body za předcházející level rozdělil.

Ať je ve hře více takových příjemných chyb :D
za jejich zabití nedostaneš žádné expy, dostaneš expy pouze za splnění úkolu, jejichž množství je určité (proto to lowlevelům lupne 3x a mě to nelupne nikdy)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Zoso
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Zoso » 21.09.2008, 20:33 hod.

Jednou na BN sem neměl v crystal pasage (cp) wp, ani kamosi ho nemohli najit. Tak sem si zašel do jine hry pro wp a když sem se pak k nim vratli a použil wp, tak sem proste vlez do cp skoro jako ze zdi a wp furt nikde, celkem pr*el :D

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Lord_Sp » 03.10.2008, 11:11 hod.

to se mi stalo nejméňe 2x :-D do steni a aj do stlúpu :-D

Uživatelský avatar
Miri37
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Miri37 » 07.10.2008, 23:34 hod.

To: Kared

Jakou Hru hraješ? Verze hry 1.07 to obsahovala.

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Moredecay » 08.10.2008, 11:08 hod.

Mozno to neni bug, ale v haroghate nemam portal do nihlatakovho chramu (cerveny k pindovi). Teraz som si neni isty, ci po splneni questu zmizne, alebo nie. Ak chcem k pindovi, tak musim cez checkpoint do halls of pain a prebit sa k nemu zospodu. (coz by ani tak nevadilo) ale hlavne, on a cela jeho banda stoji hned pri vchode a akonahle sa tam zjavim tak dostanu tak 6-7 ran mecem (vacsinou sa to = smrt) skor nez bych cokolvek urobil. (terror, decrepify... ...).
Zda sa mi, ze portal robila anya, ale ked ju checknem, tak to nema v ponuke... Este pre info, dohral som hru na vsetkych obtiaznostiach
Neviem, mozno som prehliadol nieco zasadne...
poradi nekdo?

Uživatelský avatar
Zoso
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Zoso » 08.10.2008, 11:44 hod.

Moredecay píše:Mozno to neni bug, ale v haroghate nemam portal do nihlatakovho chramu (cerveny k pindovi). Teraz som si neni isty, ci po splneni questu zmizne, alebo nie. Ak chcem k pindovi, tak musim cez checkpoint do halls of pain a prebit sa k nemu zospodu. (coz by ani tak nevadilo) ale hlavne, on a cela jeho banda stoji hned pri vchode a akonahle sa tam zjavim tak dostanu tak 6-7 ran mecem (vacsinou sa to = smrt) skor nez bych cokolvek urobil. (terror, decrepify... ...).
Zda sa mi, ze portal robila anya, ale ked ju checknem, tak to nema v ponuke... Este pre info, dohral som hru na vsetkych obtiaznostiach
Neviem, mozno som prehliadol nieco zasadne...
poradi nekdo?
Portal k pindelovi zmizí ve chvíli, když si vezmeš wp do Halls of Pain. V tom to tkví :wink:

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Moredecay » 08.10.2008, 11:55 hod.

jj, uz prave som sa to niekde docital na nejakom anglickom fore... :?
je nejaka sanca aby sa ten portal znovu objavil?? Natvrdo v atme odskrtnut quest a waypont ako nesplnene/nenajdene (ja viem, pekne sfinstvo...)
Este mi tak napadlo jedno runove slovo, ktore dava auru sanctuary... to by teoreticky mohlo tiez zabrat...

Uživatelský avatar
Zoso
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Zoso » 08.10.2008, 12:36 hod.

Moredecay píše:jj, uz prave som sa to niekde docital na nejakom anglickom fore... :?
je nejaka sanca aby sa ten portal znovu objavil?? Natvrdo v atme odskrtnut quest a waypont ako nesplnene/nenajdene (ja viem, pekne sfinstvo...)
Este mi tak napadlo jedno runove slovo, ktore dava auru sanctuary... to by teoreticky mohlo tiez zabrat...
No možná, kdyby jsis v atmě odebral wp (o quest vubec nejde) ale nevim jestli to jde, s atmou nemam zkušenosti. Btw sanctury dava rw Lawbringer (amn+lem+ko :arrow: swords/hammers/scepters)

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Gladiator91 » 18.10.2008, 19:28 hod.

...
Portal k pindelovi zmizí ve chvíli, když si vezmeš wp do Halls of Pain. V tom to tkví :wink:

Tak to se mi teda nikdy nestalo.Ale portal my zmizel v tu chvili jakmile sem splnil quest(zabil nihlataka)Ale že by to bylo tím wp to sem fakt ještě neslyšel :?
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Javurek » 19.10.2008, 09:00 hod.

Ano je to tak. Pokud uděláš oboje portál zmizí. Proto je lepší, pokud chceš chodit pindle runy tak si nebrat ten wp nebo nezabíjet nihlataka.

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Gladiator91 » 19.10.2008, 09:43 hod.

Takže moje mf soso už je ztracená... :cry:
Já sem ale "šikula" sakra práce.No nic tak buďto to udělám tak že na pindla budu chodit s novou sorc akorát musim vždy přehodit mf items nebo udělat novou mf soso :?
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Javurek » 19.10.2008, 11:32 hod.

A nebo pokud hraješ na singlu tak si ten q odstranit nebo si odendat wp. To by mělo fungovat pomocí hero editoru.

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Gladiator91 » 19.10.2008, 12:12 hod.

Na singlu bych si stím poradil blbé na tom je to, že je to na realmu :(
No nic no.Za blbost se platí :|
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od CADAVER » 19.10.2008, 19:39 hod.

Nevím, jestli se to stává jenom mě, ale mám poměrně zásadní problém s mizením věcí, které jsou položené na zemi mimo inv a truhlu. Stává se mi to jak na singl tak multiplayer. Nashromáždím třeba hodně gemů, které si šetřím do doby než objevím Horadrickou kostku a než ji najdu, musím se třeba na několik minut (orientačně čtvrt hodiny) vzdálit, tak nechám stát char někde ve městě. Když se pak vrátím, kolem truhly neleží těch třicet gemů. Někdy zmizí všechno, někdy jen něco. Mám takovou zkušenost, že pokud hraju bez přestávek, nic nemizí. Běda ale, když se po delší době hraní na pár minut vzdálím. Pěkně mě to teď naštvalo. Máte také stejný problém? Mám origoš, platinovou edici s LoD, v.1.12 staženou přímo z battle.netu. zkoušel jsem to nainstalovat na notebook a patchnout to 1.12 z downloadů tady na webu, ale stále stejný problém. Zmizelo mi jak 30 předmětů, tak třeba i jen jeden, vždy položené někde ve městě... Poraďte, prosím.
...a stejně všichni umřem... :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“