MF turnaj vol.8

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 01.01.2018, 18:44 hod.

Zomb mod právě na to abys nic nepřehlídnul dával to do MF 6. Jde o to že běhám celou mapu ne jen superchesty z těch 151 runů z nich padli jen 2 lem. Jeden run zabere cca 3-4 minuty podle toho jak moc musíš používat mind blast a kolik FRW máš.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Abuzus » 01.01.2018, 18:53 hod.

Tak tohle je trošku podpásovka Dawemorraless !!!!

Když Deamon běhal AT, tak potřeboval cca 800 runů na 1 HR, a ty to složíš za 150 ?? Fuj, hanba. Jsi vyměnil zlaté prasátko za runy, coo ???
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 01.01.2018, 18:54 hod.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

btw. ten můj mod nijak drop nemění, jen upravuje animace dropu, sám ho používám a vyšší drop run nezaznamenávám :ble:
Ale je fakt že já vždycky otevíral truhly jen na cestě mezi superchestama...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 01.01.2018, 19:01 hod.

btw run kdy padla první BER sem začal v 2017 a dokončoval asi po 20 min v 2018 :green: je to hooodně ale hoodně o držku styl runování.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 01.01.2018, 19:04 hod.

každopádně gratulace, fakt čumím ;)

Schválně to taky zkusím - s Howlem by ten full clear mohl být bezpečný, a porovnáme výsledky :D
...ale teda až za pár týdnů asi :D

a mimochodem nějakou super zbraň na Infinity už máš? :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 01.01.2018, 19:11 hod.

cryptic axe bohužel není eth ale na to že to byl první pokus dourování tak spokojenost. Nicméně infi ještě není složené chtělo by to ještě Mal na CTA. A určitě bych chtěl složit Hoto nebo Silence (na které ještě nemám zbran tak asi spíš to hoto). Ono jde o to nic nezabíjet(občas pokud je to safe zabíjím bossacky ptáků jsou FI a celkem easy to kill) jen běžet otvírat. Začínám na waypointu a vždy přes něj končím. Běhám z mého oblíbeného A1.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 01.01.2018, 19:19 hod.

Samozřejmě je to běháno na players7. Ono i z truhel padá dost unikátů. Takže se dá růst i bodově. Další dobrej char na tenhle styl je cold ama je sice pomalejší ale bezbečnějsí. Navíc z bossů se dá vypráskat tc87 což se mi právě s amou stalo a byl to setový collosus blade.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 01.01.2018, 19:54 hod.

@dawe: Moc fajné dropy chlape, čumim, že za tak málo runů se dají vyběhat takovéhle kousky ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Fraxinus » 01.01.2018, 21:16 hod.

Právě jsem se doplaholčil na hell, a doplaholčil doslova a do písmene, ten 5. akt NM byl k---vsky těžkej.
Nicméně, měl jsem celkem štěstí na velký počet ranged potvor, hlavně s flusajícími fetiši jsem si užíval chilling armoru. A to to letělo. Pak jsem ale narážel na problémy, jednak hadi, ti nakládali mnohem víc než lordi nebo sirény, a taky na ancienty, kte byl problém Talic, a pořádný, kvůli mým nízkým životům.Když mě chytnul ve WW, bez fullky se to neobešlo.
No, a s Listerem nebo těmi horadrimy u Baala, to byl také zážitek. :)

Tak jsem zvědavý, jak mi to na hellu půjde, mimochodem, až teprve před bitkou s Baalem se mi povedlo konečně sehnat hůlku s lower resistem.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 01.01.2018, 21:35 hod.

Dawe: no tak to musím teda taky zkusit :)

ZOMB: Máš ten mod někde ke stažení? dá se to hrát i s PlugY?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.01.2018, 21:38 hod.

Abuzus píše:
01.01.2018, 18:53 hod.
Když Deamon běhal AT, tak potřeboval cca 800 runů na 1 HR, a ty to složíš za 150 ??
To ale nemůžeš srovnávat AT s LK ;) Navíc já AT běhal na p1 a on LK na p7. Kdyby běhal LK na p1, tak je doteď rád za jednu Lem :D

dawemorraless: CG k Berkám :ble: :green:

Dragonius/RIP: Jestli se vám do toho můžu vmísit, tak já Cold Amu zas doporučuju frčet na total cold. Což znamená 20 FA, 20 CA, 20 IA (prodlužuje délku zmražení, což se třeba u Pindla na Hell náramě hodí), 20 Valka a pak už je to vesmě jedno. Do celé Passive větve dávám po 1b. Nakonec se člověk může rozhodnout mezí Penetrate nebo Decoy.

Hybrid Amu bych třeba já nedoporučil, protože co není cold, to seřeže Might merc + Valka. Jediný psycho na člověka čeká ve Viper Temple na Hell. Tam je to fakt mega oser. Jinak zaměřovat se na defacto dvojitou výbavu (bow / javelin+shield) je v tomto turnaji podle mě sebevražda (Drago u toho asi neprosedí takový kvantum času hádám), protože nakonec nic z toho nemusí být super. Taky bych do toho nešel už jen proto, že pokud budou na switchi nástroje na lightning javelin skilly, tak to znamená bye bye CtA. Protože neustále to přehazovat, tak to bych si radši skočil na lobotomii :D

Co se týče mé srandy v LK, tak za včerejších 250 runů padla:
https://www.twitch.tv/videos/214186503?t=01h04m53s
https://www.twitch.tv/videos/214186503?t=04h08m58s
https://www.twitch.tv/videos/214186503?t=05h41m16s
https://www.twitch.tv/videos/214186503?t=06h26m41s

a tady mě hned první bosspack solidně stáhl půlky...aneb tak to dopadá, když zaboha nechce procnout Mind Blast :D https://www.twitch.tv/videos/214186503?t=26m27s dejte tomu tak 20s :)

btw...dneska večer udělám update

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Fraxinus » 01.01.2018, 21:44 hod.

Dark_Deamon: S tou amou si dovolím nesouhlasit. Je potřeba dát 20 do Pierce, jinak je to neefektivní.
A pěkná dropárna tam v LK. ;)
Ten boss byl teda pěkně ouvej.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dragonius » 01.01.2018, 21:58 hod.

Dark_Deamon píše:
01.01.2018, 21:38 hod.
(Drago u toho asi neprosedí takový kvantum času hádám)
to s Tebou souhlasím, proto jsem sel cilene do Cold Amy, ze to zakotvim u Pindla nebo v AT.

RIPova rada se mi taky zamlouva, to resetnu az po turnaji, kdy se zkusim to dotahnout do zdarneho konce :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 01.01.2018, 22:02 hod.

Nez merc a Valkou upizlaji CI, tak je ty blesky daleko driv usmazi...ja ji hral, vim o cem mluvim....a stejnym stylem bez prehozu veci, v podstate single pass...Je to na Majkiem, at se rozhodne, dle libosti kazdeho soudruha

@Crec: Pekny body, ja ty svoje lepsi dropy postnu zitra...akorat se Ti to nejak pomixoval, Shadow killer asi chybi vybarvit a Kiras je mezi facetama, jinak cajk :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.01.2018, 22:03 hod.

Fraxinus píše:
01.01.2018, 21:44 hod.
Dark_Deamon: S tou amou si dovolím nesouhlasit. Je potřeba dát 20 do Pierce, jinak je to neefektivní.
Je mi jasný na co narážíš, ale v AT není Pierce až tak třeba a u Pindla už vůbec ne. FA má dostatečnej freeze radius, takže je to zabíjí všechny naráz. Leda že by se chtěl člověk koukat, jak ty šípy lítaj do zdi za Pindlem a jeho bandou :D

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Obter!vr » 01.01.2018, 22:25 hod.

Tak jsem se dnes dostal zpět k pc a protáhnul jsem čarodku od Duriela až k 1. portálu v 5. aktu. Trochu jsem polevlil, ať má orb trochu sílu a možná, že už mám asi 10 unikátů a setů (dohromady) :D + runy. Zatím nechávám hydru hydrou a hodím aspoň na 10 orb, protože s tím se dá rychleji zabíjet zatím + FB na 20 taky něco zabije i na pl8. Bodů je zatím pomálu a vzhledem k tomu, že nemám zatím excel v PC, tak to nebudu hrotit. Doplním později, až to bude stát i trochu za to (čti 100+ bodů).

A co tak koukám na některé, tak kromě toho, že to docela tryhardíte, tak i to štěstí tam je :) Jen tak dál ;)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Abuzus » 01.01.2018, 22:25 hod.

dawemorraless píše:
01.01.2018, 19:01 hod.
... sem začal v 2017 a dokončoval asi po 20 min v 2018 :green: je to hooodně ale hoodně o držku styl runování.
vím, o čem mluvíš, dnes jsem začal cca ve 12 hod, dosud odehrány 3 hodiny času, padly 3 body, 6 kozlů, Avanti, Bohemka, Rulanda, Camelky a pár grogů.

Btw: SECONDFACE / RIP - TO SI DĚLÁTE LEGRACI, TAKHLE SE CHODÍ HC??? 800 BODŮ ZA TÝDEN???

Jsem demoralizován, jěště že můj kozel mi rozumí, a to jsem dnes chtěl vstoupit na Hell, takže až ve čtvrtek. Sbohem frajírci.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Crec » 01.01.2018, 22:26 hod.

@RIP: Díky za echo, používám ten excelovský soubor od Javurka, takže to přímo kopíruju a asi tam došlo k nějakým nesrovnalostem, tak už je to snad v cajku :) Jinak abych nepsal naprázdno tak tu je něco lepšího co popadalo za poslední asi 2 dny :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 01.01.2018, 22:40 hod.

Fraxi: Hodně štěstí na hellu ;)

Kisuvka: Ohledně toho modu sem zkopíruju to, co jsem psal kdysi (a plugy samozřejmě fungují):
Jinak jak jsem slíbil, zveřejňuji svůj mod pro tento turnaj (už jsem ho dostatečně otestoval, vše funguje tak, jak má). Můžete ho stáhnout zde. Je to plugin do D2SE - stačí jen rozbalit a složku MF překopírovat do složky MODS ve vašem diablo adresáři. Když spustíte D2SE, měli byste to vidět (podle obrázku snad poznáte :D). Jinak pokud nemáte D2SE, můžete jej stáhnout zde. Neovlivní originální hru, takže se nemusíte bát o své savy ;)
Jinak pokud si mod stáhnete a rozbalíte, budete muset nakopírovat savy do složky MF/save. V případě, že chcete pak postavu nakopírovat zpátky do originální hry (patche), nedoporučuji hrát v originální hře za jinou postavu, aby nedošlo ke konfliktům mezi savy (truhly). Pokud tedy máte zájem, zkopírujte si postavu se všemi savy do Diablo 2/MODS/MF/save a hrajte pouze s tou postavou v daném modu. Až budete chtít hrát za jinou postavu v originální hře, zkopírujte všechny savy z modu zpátky do originální hry. Snad je to srozumitelné :D

Kdyžtak se ptejte ;)
Mod je pro zájemce, kteří nechtějí nic přehlédnout. Funguje na jádru hry 1.13c.
edit: Jen jediná chybka co tam je je ta, že občas dropne unikátní Crystal Sword, který byl už ze hry odstraněn v novějších verzích (v tabulce bodování ho nenajdeš) a u některých předmětů se nezobrazuje jméno ale jen "an evil force", např. u Skin of the Vipermagi. Jedná se ale jen o dva malé bugy, které můžeš v klidu ignorovat. Drop je ale stále stejný, jen máte větší šanci nepřehlédnout bodované věci, což, jak vidíte u daweho, se vyplácí, protože opravdu spoustu věcí ve hře prostě přehlédnete, obzvlášť pokud už hrajete několik hodin vkuse a barvu rare a unikátního předmětu nerozeznáte :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Slw » 01.01.2018, 22:42 hod.

Abu já jen zíral jak to postovali :green: já radší s kámošema na pívu byl a oni runovali jak o dušu >:D nicméně i já se do toho pomály opírám-kempím nm mef
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“