Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 10.12.2016, 19:48 hod.

Tak za prve chalani, ikdyz k Vam vsem mam RESPECT, tak proboha prestante pouzivat to slovo ve spojeni s RESPEC, coz je respecializace ;) :lol: Je to trochu zavadejici a nejak mi to nejde vydrzet :D

A za druhe, Deamon ma naprostou pravdu...Klicem k LI u trapy je jednoduse Fire blast, coz je dostatecne efektivni skill, Trapa bude velmi rychla i s prumernym vybavenim, coz se o Kick/Trap hybridu rict neda.../nezamenovat za nehratelne, o tom se tu samozrejme nebavim, jen tak pro poradek/...Kick/Trap hybrid uz ze sve podstaty potrebuje vybavu smerovanou jako mix valecnika na blizko a castera, coz je velmi obtizne optimalizovat, oproti ciste trapce, ktera na sebe nahazi itemy s + skilly a jede se...Navic obrovskym benefitem obzvlaste v MF turnaji je fakt, ze vetsina itemu s +skilly ma casto take haldu MF - dalsi vyhoda...Tim padem prochazi vsim rychleji a ZAROVEN i nachazi lepsi veci, tudiz jde postavit slusna velmi rychle...U hybrida je to samozrejme daleko tezsi orisek a v MF turnaji bych to videl jako for fun build...

Mozna ted i nekoho urazim, ale dovolim si rict myslenku, ze ZADNY melee orientovany build se v takto kratkodobem turnaji nemuze vyrovnat casterum...Tecka...Uz z principu toho, jak casteri a bojovnici na blizko funguji je to proste nemozne...

A posledni myslenka, ktera se tyka ciste me, ale ja tentokrat turnaj nepojedu...Na D2 jsem nesahl uz skoro tri tydny a nevypada to, ze by me vytizeni melo byt do blizke budoucnosti mensi, spise naopak...A jen symbolicky se ucastnit, to se mi opravdu nechce, neni to muj styl...Nehlede na fakt, ze si celkem uzivam faktu, ze mi to honeni se za expy a grailery :lol: ani moc nechybi...Ale Vam vsem samozrejme preju vela zabavy a same pekne dropy ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.12.2016, 20:04 hod.

Tu tvou poslední myšlenku pořád beru s rezervou :) Ať kratším nebo delším obdobím bez Diabla si určitě už prošel každej, mě nevyjímaje. Až ale turnaj začne, tak už to bude snad měsíc, co budeš na "dovolené" :) a to už by takovýmu pařmenovi jako jsi ty mohlo stačit :D Nehledě na nadšení ostatních, které taky dokáže strhnout :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 10.12.2016, 21:04 hod.

Jasne, to vsechno beru...Videl bych to tak, ze se nebudu honit za itemy, pokud bych preci jen citil neodbytnou touhu se zapojit, tak to kdykoliv udelam, nejspis s nejakym netradicnim buildem, jinymi slovy tim medou bedou ;) Souhlas? :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.12.2016, 22:33 hod.

Já ty Druidy teda nemusím, ale máš moje požehnání :D

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od GFFT » 11.12.2016, 04:45 hod.

Dark_Deamon píše:Mě by vážně zajímalo, jak ty Trapky hrajete, protože mi není vůbec jasný, jak můžou být LI problém. Když to vemu z pohledu Trapa vs Kick, tak je Trapa jasnej vítěz a to ve všech ohledech (rychlost, dmg, mf, survive...). Dokonce než se Kicka dostane do A5 na Hell (pokud se tam vůbec dostane :D), tak za stejnej čas není problém tam 2x od lvl 1 dostat Trapu. A i runování dává Trapce větší volnost, než Kick Asse. Nehledě na to, že s Trapou je mnohem bezpečnější hraní.
Ten respec jsem plánoval využít jen na swap trapky na kicku kvůli torch, farmení kurastu a countesy, než budou HRs na infinity.

MF je u trapky někde jinde páč si může dovolit obětovat resist za MF. Survive je asi stejnej, navíc kopačka má SM. Zatímco na trapce mám MF a nejsou rezisty kopačka nějaké má a navíc jak se přisaje na enemáka tak už sosá. Co se týče rychlosti vykosťování tak čím víc enemáků tím lépe pro trapku a čím méně tím lépe pro kopačku.

Co se resetoval ladder na bnetu, mám tam obě dvě. A musím říct, že když se mi ve farmící lokaci naloadovali LI tak jsem to resetnul. Teď když už merc je schopnej vyřídit nějakou basic skupinu unikátů to je jiná. Nicméně nějakej recept na LI s normální výbavou by se hodil. Je jich prostě hodně a né všude je to tak hezký jako CS, kde sou nastakovaný s non LI takže jdou odpálit. I když teď mě napadá, že na single si hodím p8 a dostanu se k mnoha věcem už na NM. Ještě to zvážím.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2016, 10:55 hod.

Možná to z předchozích příspěvků vypadá, že ti do toho chcu kecat, ale tak to není :) Jen jsem reagoval na to "srovnání" Trap vs Kick. Člověk v rámci tohoto turnaje totiž musí počítat s tím, že začíná od lvl 1 a truhlu má dočista prázdnou. A za takových podmínek je určitě jednodušší progresovat s Trapkou :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 11.12.2016, 13:49 hod.

Stejne jako ja vychazis z predpokladu, ze se tu bavime o singlu a untwinck MF turnaji, to jen tak pro poradek...Videl jsem porovnani techto dvou na incgmers, bylo to v 99threadu, takze byly obe boostle equipem na max a trapa proste vyhrala na cele care...Takze tak jako tak, trapa vitezi...Pokud by jel kolega GFFT tu kicku, tak by me celkem lakalo v MF turnaji dokazet, ze mam pravdu (samozrejme pratelskym soutezenim :D )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2016, 14:22 hod.

I takto si člověk může vybrat build pro turnaj :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Obter!vr » 12.12.2016, 17:52 hod.

Trochu vám tu do toho vstoupím otázkou ohledně MF :) Chodím s trapkou na Pindla a probíhá to asi takhle: Přiběhnu před chrám, naházím pasti (4 +1), přepnu na switch, kde mám ali babu, mind blast, schovat do toho výběžku .... a otázka zní asi takhle :) šance ma mf se počítá z toho mf co mám aktuálně na sobě při úmrtí monstra nebo se počítá už při tom, když vykouzlím pasti? Díky za rady :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 12.12.2016, 19:57 hod.

Jak jsi psal, pri umrti monstra...Takze nahazis pasti, pak switchnes na MF gear a je to ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2016, 20:21 hod.

Něco pro magic findery :) https://www.youtube.com/watch?v=XT3bl9_T9GY

Dělat ale top10 já, tak to vypadá úplně jinak. Absolutně vůbec mi třeba hlava nebere, co tam dělá ten item na 5.fleku :shock:

A něco pro zajímavost :) https://www.youtube.com/watch?v=sojb-ncy1Hg

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 12.12.2016, 21:02 hod.

GFFT píše:.... než budou HRs na infinity.....
To jsi asi jeden z málo, který kalkuluje, že untw během dvou měsíců postaví Infi a začne huntit.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Antabus » 12.12.2016, 21:15 hod.

Dark_Deamon píše:Něco pro magic findery :) https://www.youtube.com/watch?v=XT3bl9_T9GY

Dělat ale top10 já, tak to vypadá úplně jinak. Absolutně vůbec mi třeba hlava nebere, co tam dělá ten item na 5.fleku

Jo, na obě ty videa jsem teď dva dny zpět koukal a k tomu TOP10 jsem mu napsal i koment, že vynechal některý opravdu vzácný kousky. Je toho celkem dost, sice totalně marný, ale velmi vzácný, jsou např. Astreon´s , Drakonscale, Ravenlore, šance jsou sice o řád výš než u Tyraelka(10 krát všechny tyhle krámy a pak možná máte právo ucházet se o Tyralea :P ), ale taky jsou o řád jinde než ty relativně běžné items jako shaka, arachy atd.

Přišlo mi, že to bral hodně ze svýho pohledu, s čím on se ve hře setkal/nesetkal a to je neskutečně o štestí. Death´s Web sem za svou diablo 2 kariéru - několikaletou - našel dvakrát, ale oba ty nálezy dělil od sebe asi týden :) ty zbylé obří hluché období ani tuk a jelikož to bylo na nějakým realmu, co už dávno neexistuje, už ju asi ani nikdy neuvidím :D
Naposledy upravil(a) Antabus dne 12.12.2016, 21:20 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Antabus » 12.12.2016, 21:17 hod.

Abuzus píše:
To jsi asi jeden z málo, který kalkuluje, že untw během dvou měsíců postaví Infi a začne huntit.
Však dobré, malý je jen ten, kdo si dává malé cíle 8-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 12.12.2016, 21:53 hod.

Tak asi se neshodneme nikdy, kazdemu pada neco jineho, ale podle me do prvni petky patri rozhodne tyto itemy...

1) Tyraels might (pak samozrejme dlouho nic :D )
2) Mang songs lesson (ten mi padl jen 2x v 1.11)
3) Deaths web (ten mi padl 3x v 1.13)
4) Deaths fathom (1x 1.11 a 1x 1.13)
5) Dragonscale (1x 1.11 a 1x 1.13)

Pripadne v tesnem zavesu prave Ravenlore, Spirit keeper a Astreons, jo a CoA (kazdy mi padl asi 3x, uz si to nepamatuju)

Do dalsi skupiny tech mene vzacnych bych dal klasicky

Windforce, Griphons, Grandfather, Shadow dancers atd...Je to vysoce subjektivni hodnoceni, ale beru to za celou dobu, coz je o neco vic nez 100k runu ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2016, 22:12 hod.

Moje top 10 by vypadala asi takto:

1. TM
2. Mang Song's Lesson
3. Death's Web
4. Executioner's Justice
5. Asteron Iron Ward
6. Stormlash
7. Schaefer's Hammer
8. Shadow Dancer
9. The Cranium Basher
10. Metalgrid

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.12.2016, 07:39 hod.

No ty voe, na Stormlash a Shaeffers jsem zapomnel :roll: Ty rozhodne patri do elitni desitky, Shaeffers u me je c.2 :cry:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 13.12.2016, 08:06 hod.

TM....o kus dál Zod....pak je to jedno :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 22.12.2016, 17:15 hod.

Jsem tak náhodně koukal na D2 videa a narazil na tohle:



Jsem nevěřil, že mě tahle hra dokáže ještě pořád v něčem překvapit :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 22.12.2016, 18:20 hod.

Zomb ...kde nic tu nic....nemužeš hodit odkaz?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Obecně“