Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Bemik » 30.11.2016, 19:57 hod.

Mylím, že je důležitý vzít v potaz hlavně faster block rate nebo jak se jmenuje. Jinak hrozí stun-lock, kterým se nepřeportíš.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.11.2016, 20:20 hod.

GFFT: Co se týče Teleportu, tak se řeší proto, že ve většině předchozích turnajích byl spolu se skillem Find Item zakázán a to i všechny charges. Na pravidla předchozích MF turnajů můžeš mrknou zde https://www.diablofans.cz/forum/viewforum.php?f=132

Co se týče férového hraní, tak je nás tu určitá skupina, ve které si věříme a známe se i osobně, i když od sebe bydlíme přes půl republiky. Jinak je ale v pravidlech bod, ve kterém se píše, že bych rád viděl fotky TC87 itemů a HR's. Toto pravidlo by tam vlastně ani být nemuselo, protože když komukoliv něco z této kategorie padne, tak to s radostí postne sám :) Navíc většina lidí má během turnaje založené fotoalbum, do kterého postupně přidávají všechny nalezené itemy. A pokud chce člověk podvádět, tak se na to stejně dřív nebo později přijde a myslím, že za tu diskvalifikaci to nestojí.

Antabus: Já osobně bych teda na Sosu SS nedával. Když už uvalit tolik strength, tak spíš složit Spirit. Cannot be Frozen bych u Sosy už vůbec neřešil, protože Teleport :) A na max block bych se už totálně vy*ral, protože ten platí jen za předpokladu, že chodíš. Spíš bych se zaměřil na to, abys měl full rezy (75) a minimálně 105 FCR.
Takový RW Ancient Pledge taky dobře odvede svou práci.

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od kmotor » 30.11.2016, 21:22 hod.

ja by som zakazal aj tie fotky s tc87 a runami. :D je otrava to printskrinovat a potom postovat ktovie kde...

respektive nie zakazat, ale dat to ako lubovolnu moznost.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 01.12.2016, 00:35 hod.

kmotor: ale, ale. Vždyť tc87 a vysoké runy je to nejmenší, co se po tobě chce. A upload fotek zabere do minuty, pokud jich je rozumné množství a ne už skoro 400 jako v mém 7hrdinovém projektu v mém HC grálu.

GFFT: Neboj, sice platí, že lidi jsou různí, ale nějaký podvodník by se určitě realizoval v trochu jinačích projektech než v turnaji v 15 let staré hře. Jak to probíhalo jindy, si prohlédni v sekci Diablo2 -> obecné -> turnaje. Hezké počteníčko.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 01.12.2016, 09:26 hod.

Sdilim Fraxiho nazor...Tech TC87cek a HR v turnaji zase neni tolik, aby to byl problem postnout...Podle me je to za cely turnaj otazka kolik - maximalne pul hodiny?!To snad muze investovat kazdy, ne?Nehlede na to, ze nikdo po Tobe nechce, abys postoval treti setovou Coronu, treti setovej Mythical sword, patou MAL a podobny plecky ;)

Co se tyce podvadeni - no ta moznost je tu vzdycky...Sice nechapu, taky jako Fraxi, proc by to nekdo delal, preci jen to beru jako pratelske soutezeni a moznost pohnout se sam dopredu ve svych projektech, ale to jsem ja muze se najit nekdo, kdo chce vyhrat az moc...Na druhou stranu, jak psal Deamon, zname se i osobne, tedy vetsina z nas, a proto nad touhle moznosti normalne ani neuvazuju...

@Deamon: Kamo, jsem nevedel, ze zastavas Welwetuv nazor ohledne bloku...Na druhou stranu, kolik sorcek si pohrbil v LK? :D Chci rict, pri teleportu na blind staci, kdyz Te jednou hitnou a jsi v rejzi (hlavne v okamziku, kdyz das jedno tele naslepo treba do packu opicaku)...Ono totiz ta sosa za body ve vita dostava kulovy prd a pokud jednou nekde uvnitr zustanes viset, tak z me zkusenosti se diky neustalemu hit recovery z toho ani nedostanes...Jak jsem psal jinde, moje vita sosy jsou mrtve, me blokovaci prezivaji...To je pro me meritko uspechu...Urcite tu se mnou spousta lidi nesouhlasi, ale ja si to proste jedu po svem a basta :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2016, 11:57 hod.

Já na block nikdy nehrál. Spíš se u Sosy zaměřuju na FCR, all skills a rezy. Radši než do Dex mi přijde lepší ty body narvat do Energy, ale to jen za předpokladu, že jede člověk na Energy Shield.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 01.12.2016, 11:58 hod.

mě stačil blok u negra, cink cink cink fulka cink fullka cink fullka , opasek v pejši :lol:

v lk sem nezařval jedinou sossu, myslím že zařvat tam sorcku tak bejvá problém jinde :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 01.12.2016, 12:45 hod.

max blok u tele nebrat. honit fcr a něco mít ulito i v fhr. i když má soso (a ostatní casteři) zdvihlý fbr tak to stále jaxi není ono. zkoušel sem obě cesty
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 01.12.2016, 16:13 hod.

RIP píše:Urcite tu se mnou spousta lidi nesouhlasi, ale ja si to proste jedu po svem a basta :lol:
Koukam, ze se nepletu :D

Edit: Pokud bych pouzil Welwetovu terminologii, tak pro me Vita sorcka - spatne tele, mrd, hit recovery, fullka, pokus o tele, mrd mrd, hit recovery, fullka, fullka, mrd mrd, hit recovery, prazdnej pasek :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 01.12.2016, 16:57 hod.

Def merc+frozen shield+high block, to nejlepší co můžete pro přežizí udělat.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 01.12.2016, 16:58 hod.

a proto mám dual spirit nebo aspoń jeden, nebo nějaké fhr, páč fbr nikdy nevytáhneš na takovou hodnotu jako fhr takže právě proto to nemám rád, protože ta rovnice co dáváš nesedí, faster hit recovery bude vždy rychlejší jak fbr (a nedíval jsem se na to, to plácám od boku bo to tak prostě je!) :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.12.2016, 17:20 hod.

Teorie to jsou všechny pěkné, pak ale na vás naběhne 6 extra fast/might/cursed leaperů a za 1s vás zmlátěj tak, že ani po 5 minutách pořád nechápete, jak se to vlastně stalo :green: A můžete mít block klidně 200% :D

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Antabus » 01.12.2016, 21:59 hod.

Já ten max block vyzkouším, už proto, že jsem, pokud si vzpomínám, takovou soso nikdy neměl.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 02.12.2016, 12:40 hod.

Dark_Deamon: takhle se rakví ty sorcky v LK ? sem se zas naučil něco nového :lol:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 02.12.2016, 13:04 hod.

Mohu potvrdit, ačkoliv já takhle nedávno zrakvil trapku... prostě si v pohodě otevírám truhly, když se zničehonic vynoří pět leaperů, extra fast + might + extra strong. K mé smůle ke mně všichni přiběhli ve stejný moment a udeřili ve stejný moment = instant kill. Si říkám, že kdybych používal multires, třeba bych je stihl i spatřit těsně předtím, než čumím na svou mrtvolu :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.12.2016, 17:05 hod.

Welwet: Jj, přesně takhle jsem kdysi jednu pohřbil :D Ono stejně...někdy mám pocit, že když se člověk zkušeně portne přímo do středu bosspacku, tak je z 80% k.o. Teda za předpokladu, že se zaboha nemůže vyportovat ven.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 02.12.2016, 17:58 hod.

Takže konečné rozhodnutí je že nakonec pojedu Hardcore a rozhoduji se mezi 2 postavami. Berserker nebo ES/Orb sorcka.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od TeS » 02.12.2016, 20:22 hod.

Já jsem si vybral Hc Javu, už se těším :-)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 02.12.2016, 21:14 hod.

Až tak moc jsem Kouzelnic neodehrál, ale musí mít >105 FCR, jinak se neportí, ale chodí si pro facky...
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 02.12.2016, 23:11 hod.

Mozna jsem asi pritroublej, ale nechapu to vecny omilani FCR a resu...Doprkynka pokud hraju HC, tak ani neuvazuju o tom, ze bych mel v konecne fazi min jak aspon 75% res na lightning a fire a slusne pozitivni i na cold...Stejne tak jako 105% FCR beru jako normu, ne neco vyjimecneho...Uprimne, 90% mych charu zabila fyzicka, ne elementalni dmg ;) Pokud char over resnete, coz v pripade, ze beham mista, kde je to vo hubu jako CS je normalni, tak se smejete i Conve...Ale Fana/Might/Cursed/Extra strong - cokoliv?Hmm, pak je povetsinou cas udelat detem papa, pokud nemate jo hafo zivotu a prave blok :D

Nehodlam se tu prit, kazdej si to hrajeme jinak a kazdej si tu hnojime do svyho pisecku, proto tahle debata nikam nevede...Ja mam svou pravdu a Vy svou, a to je v pohode, koneckoncu je zazrak, ze tu vubec debatujem na jakykoliv tema u takhle stary hry...Haleluja ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“