Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321
Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od JamieChris » 09.11.2016, 19:42 hod.

Zdravím, po více jak roce jsem se vrátil k D3 a změn je opravdu přehnaně, snažím se zorientovat.

Upgradnul jsem na RoS a mou Crusaderku mam teď někde kolem 67 lvl, hraju vycházkovým tempem tzn. na torment jsem se s ní ještě nepodíval. Je mi jasný, že s Váma paragonama 1000 si nezahraju :lol: ocenil bych pár komentářů k poznatkům, které mi google dostatečně neokomentoval

- četl jsem, že blood shards nebo jak se jmenuje ta měna pro gamblerku padají od normalu po torment 1 bez rozdílu, tak jsem jen tak vyzkoušel nephalem rift na normal a napadalo mi tam víc a hlavně lepší gemy i věci než na expert i master ... to je normální? jak můžou na normal nephalemu padat lepší věci než na master, to je zas věc :lol: ale holt asi všichni hrají torment 13, tak se nižší úroveň neřeší... předpokládam teda, že nephalem rift na normal bude mít cca stejnej drop jako master, akorát tam neni bonus +% získaných experience ... možná nějakej rozdíl v legendary dropu

- proč mi v adventure na normal vůbec nepadaj normal (bílý) itemy? jakože vůbec, padne jeden za hodinu ... koukal sem i, jestli to nemůžu mít nějak vypnutý, jako bejvalo v d2 maphacku, abyste normal věci vůbec neviděli, ale to tam není :-) mam přes 5K death breaths ale tragický nedostatek reusable parts ... jinak cpát do enchantu legendárky imperial gem se mi zdá docela drahá záležitost, ale brzo začne gemů přibývat :-)

další zmatené otázky přijdou záhy, přeji vám ať se daří a ať vás to ještě baví, sem zvědavej na necromancera

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jami ... o/84973834

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od Javurek » 09.11.2016, 20:17 hod.

Obecně vyšší obtížnost= lepší drop, problém je že drop je stále celkem random takže se klidně může stát že ti padnou lepší věci na nižší obtížnost.

Také čím vyšší obtížnost= vyšší šance na drop klíče do Greater Rift.

Pokud vím tak blood shards by mělo být víc za vyšší obtížnost, nebo je to až od tormentu, ted z hlavy nevím.

Pokud chceš bílé věci, zaměřil bych se na stojany se zbrojí a zbraněmi, to je docela dobrej zdroj. Hodně jich je v actu 5 v té lokaci kde probíhají boje mezi anděli a démony, nebo třeba před butcherem ty patra.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od dawemorraless » 09.11.2016, 21:44 hod.

Ten oldschool gear na barbarovi :love: GL se 70 přijde pohoda paragon poletí itemy jsou o dost dostupnější jak kdysi. Určitě bych doporučoval se nenechat od někoho boostit mohlo by Tě to rychle omrzet :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od JamieChris » 09.11.2016, 22:11 hod.

Hodně starých věcí sem salvagenul, protože sem měl plnou truhlu a už jsou na nic - šlo to hrozně dopředu. Měl sem docela slušnýho DH a teď sem ho neudržel na živu ani na nějakým torment 3-5 nevim co to bylo :-)

Ty gemy beru zpět, dal sem 2 nephalemy na normal, potkal sem skřítka a padlo skoro 40 marquise gemů, tzn. nějakej imperial na crafting nebude problém.

Otázka - v kanai kostce jdou extrahovat ty 3 legendární vlastnosti - weapon, armor a jewelery - 1) když tam dam nějaký, jdou pak zase přepsat jinýma? prostě nejaktuálnější recept kterej tam zadam bude platit? 2) když tam dam třeba tu leoric korunu, která má zvyšovat efekt gemu v ní v mým případě o 86%, jak to bude fungovat? budu pak mít jakoukoliv jinou helmu na hlavě a bude u ní tahle vlastnost tzn. že bude čerpat z gemu v helmě se socketem na hrdinovi nebo dává se to do kostky i s gemem? mam tam rubín na expy a musim říct že sem udělal z lvl 67 na 69 za 2 nephalemy na normalu ...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od dawemorraless » 09.11.2016, 22:19 hod.

Pokud dáš leoric crown do kostky budeš mít max hodnotu tzn 100% gemu který máš v helmě kterou nosíš. Přehazovat to mužeš libovolně v kostce.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od JamieChris » 09.11.2016, 22:23 hod.

Barbar byl WOTB Whirlwind, to mě hodně bavilo, když lítal rychlejc než teď crusaderka jezdí na koni (steed charge) :lol: to ale ještě bylo inferno a žádný tormenty :-) gear už sem sundal dřív, ale něco zbylo na památku :D já sem člověk co ho baví všechny charaktery a proto vždycky hraju co mě baví a nic nemam pořádně, jsou lidi, co maj jednoho brutálního barbara a nic jinýho nehráli :-) já z D2+D3 nemam pořádně "prozkoumanýho" jen WD i když se mi líbí ale jak říkam dost se změnilo od doby kdy v podstatě paragony byla čerstvá novinka ...

ok zkusim to :-)

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od Morbid » 10.11.2016, 09:24 hod.

Ahoj,ak budeš chcieť,napíš tu mi na SZ,možme potom niekedy spolu zahrať,hrám NS,SC.Teraz mám sice prestávku od DIII,piatok a sobotu by som mal mať voľno.PS Ale som asi divný,ak mi zhebne char,mažem a hrám znova,na NS ale mám exp gem na vyššom lvl,tak už to znovuexpenie nieje problém velký.
PSS Hrám iba helltooth pet cold WD. PSSS Určite budem aktívnejšie hrať,keď sa vráti NECROOO!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od hulkxxxl » 10.11.2016, 14:22 hod.

hoj už i já jsem psal SZ, jsem schopen se ujmout a poradit :) / pofarmit gear nebude první ani poslední
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od JamieChris » 11.11.2016, 10:09 hod.

díky :-) zatim bych chtěl nějaký postavy dostat na lvl 70 a nestrávit u toho mládí, gear si už najdu sám ... dost věcí z datadisku už sem si zkusil a pochopil, každopádně jak budou další otázky ... ;-) kdo by si mě chtěl přidat, tag mam u jména a odkaz na profil v prvním příspěvku tohohle vlákna

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od JamieChris » 16.11.2016, 09:57 hod.

Dotaz!

1) http://eu.battle.net/d3/en/item/blessed-of-haull - *Justice spawns a Blessed Hammer when it hits an enemy.*
2) http://eu.battle.net/d3/en/item/hammer-jammers - *Enemies take 300–400% increased damage from your Blessed Hammers for 10 seconds after you hit them with a Blind, Immobilize, or Stun.*

a) když levou myší kouzlim justice a při každým hitu zároveň vylítne kladivo, jakou má to kladivo dmg? tak jako by měl blessed hammer skill bez runy? v podstatě kouzlim 2 primary skilly zároveň...
b) dostávaj ty bonusový kladiva bonus i z věci č. 2) ? resp. - pokud mám nějaký legendary item, který má v bonusu vyvolání určitého skillu, dostává ten vyvolaný bonusový skill bonusy z jiných legendary bonusů? :-D snad si rozumíme...

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Vlákno pro pár rad od zkušenějších?

Příspěvek od buchis » 20.11.2016, 07:41 hod.

JamieChris píše:zatim bych chtěl nějaký postavy dostat na lvl 70 a nestrávit u toho mládí
řekni kámovi at tě vyleveluje na T6 riftu, 3*rift a máš lvl 70, cca 5 minut max.
Buchis je death, ať žije herdek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“