Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Arnold » 07.11.2016, 11:52 hod.

Nechte Javurka na pokoji, ja ho pamatuju jeste kdyz delal jednoho z sefu (myslim ze vytvarel mod, ktery mirne upravoval nektere veci) na jednom neoficialnim Diablo 2 serveru (myslim, ze se jmenoval Hellgate) a byly to nejlepsi casy, co sem u Diabla stravil. Takze jestli ma nekdo problem s nim, tak ho ma automaticky i se mnou a to si radsi neprejte zazit >:D :lol:

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od witekcz » 07.11.2016, 11:58 hod.

Pište si každej co chcete, pokud to bude relevantní k tématu a v rámci slušného chování. Došlo jen k tomu, že Javůrkův názor si mohli lidi vykládat jako názor celé redakce (a taky se tak stalo). Javůrek dostal VIP status, takže k podobnému už nebude docházet. Od teď už prosím pokračujte k tématu, které nastolil Setklaf.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2016, 12:14 hod.

Když už je teda všechno pod "jednou střechou"...Tak by se konečně mohl někdo mrknout na hlavní stránku D2 http://www.diablofans.cz/diablo2lod/ a dát ju do funkčního stavu :) Jsou to už 2 roky, co je v offline stavu :(

witekcz: Je ti ale jasný, že teď jsi tu na vše úplně sám? Tím myslím na D3 novinky i chod fóra, protože nikdo jinej z vedení (James, Gramm, Kuki) sem už vůbec nechodí. Doteď se tu občas aspoň Javor ukázal.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Slw » 07.11.2016, 12:35 hod.

Javurek píše:Tak koukám že mi byl odebrán rank, holt tady už ani člověk nemůže psát co si myslí :)
a je vymalováno :shock: už dlouho sme tu neměli takovouhle "zábavu". btw autor tohothle toiče by měl nejdřív použít tlačítko hledat. dozvěděl by se, že tuhle informaci už všichni co sem pravidelně zabrousíme víme....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od dawemorraless » 07.11.2016, 12:49 hod.

He he bude zajímavé sledovat kolik lidí zde dopadne jak Drakkari.....DD ještě Drsma má funkci ale ten už tu taky dlouho nebyl což mě mrzí pač nemám koho trolit :green: jo a katedrálu si probehnu sem zvědav
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Relic » 07.11.2016, 12:57 hod.

Správce fóra by neměl hanit produkt, kterýmu se fórum věnuje. Budeš se cítit dobře v restauraci, kde provozní bude říkat, ze za bejvalýho kuchaře byla polívka dobrá, ale současnej ji vaří tak, že jemu osobně nechutná?

Glimmerman to presne vystihol a ten javorek to robi od zaciatku co si pamatam :ble: :green:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od dawemorraless » 07.11.2016, 14:16 hod.

Právě že úplně mimo. Protože tady je to o 3 polivkach ze kterých si můžu vybrat. Tzn sto lidí sto chutí. Mě teď chutná polívka 2 ale časem si dám třeba i tu 3 ikdyz s jejím receptem nejsem úplně spokojen.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 14:26 hod.

dawemorraless píše:Právě že úplně mimo. Protože tady je to o 3 polivkach ze kterých si můžu vybrat. Tzn sto lidí sto chutí. Mě teď chutná polívka 2 ale časem si dám třeba i tu 3 ikdyz s jejím receptem nejsem úplně spokojen.
Hostovi polívka chutnat nemusí. Klidně může i říct, že mu nechutná, ale obcházet každej stůl a každýmu pořád říkat, jak je ta polívka hnusná, to už by nemusel. Ve svým kšeftu bych takovýho vykázal a poslal jíst jinam.

Ale aby si manager podniku sedal k hostům, kteří tu polívku jí a chutná ji,, a vyprávěl jim, že mu ta polívka nechutná, to už je opravdu hodně nevhodný. Tady je prostě vhodnější mlčeti zlato a držet hubu diamant. Javurek ztratil soudnost a jaksi zapomněl na to, že jeho hodnost nepřináší jenom roli bachaře či strom až do nebe, ale hlavně zodpovědnost vůči "značce". Bejt ta pomyslná restaurace moje, tak bych ho také poslal o dům dál.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od Javurek » 07.11.2016, 14:43 hod.

Ach jo tobě fakt nedáchází jak jsi tím přirovnáním s restaurací mimo co?

Diablofans Diablo 1, 2, 3 nevytváří!!! My o něm pouze píšeme, recenzujeme atd.

Když už by jsi chtěl přirování tak by jsi nás mohl přirovnat k webu kterej píše články o restauracích...
Glimmer Man píše:Javurek ztratil soudnost a jaksi zapomněl na to, že jeho hodnost nepřináší jenom roli bachaře či strom až do nebe.
Nikdy jsem se tu nad nikoho nepovyšoval a vždy jsem ke všem byl spravedlivý takže si tyhle kecy ušetři.

A zodpovědnost vůči značce má blizzard ne my.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od hulkxxxl » 07.11.2016, 14:54 hod.

bežte spolu na pivo a lock plz, toto je fakt oničem

jsem zvědavej jestli si to vůbec přečtě původní autor jak se to tu rozjelo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Pôvodné Diablo príde do Diablo III

Příspěvek od witekcz » 07.11.2016, 15:22 hod.

Říkal jsem, věnujte se tématu. Off topic. Lock.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“