Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Zeď radosti

Příspěvek od witekcz » 22.09.2016, 19:18 hod.

Sleduj FB, snažim se tam tyhle zprávy o útocích dávat.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 25.09.2016, 20:22 hod.

Tak konečně radost - 556 rank na WD solo leaderboards. GR85 padla za krásných 12:18. Pokus na GR87 byl velmi nadějný, ale pak jsem potkal najednou dvě arcane teleporter elitky a to prostě nešlo. byly mi pořád za zadkem a moji gargové bouchali jen do bílých mobíků..zkusíme zítra a uvidím. Můj cíl je být v TOP100 WD. Vzhledem k tomu, že už sezónu hraje jen pár srdcařů, tak bych to mohl stihnout :)

Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 28.09.2016, 13:46 hod.

No tak dream come true se blíží :) GR88 za 13:28. Snad padne dneska i GR89...bomba!! >:D

Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď radosti

Příspěvek od witekcz » 28.09.2016, 16:51 hod.

Jestli padne, pošli full screen na witekcz@diablofans.cz
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 28.09.2016, 22:09 hod.

Tak dneska to nebude, 10 pokusů a nic, jen jednou mi to uteklo asi o 20 vteřin.. :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 29.09.2016, 06:20 hod.

firdecek píše:No tak dream come true se blíží :) GR88 za 13:28. Snad padne dneska i GR89...bomba!! >:D
Pěkný. Padnout to musí. Časem určitě, pořád je ještě dost času na progres. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 30.09.2016, 07:49 hod.

Tak jsem se nedávno rozhodl, že zkusím pro svojí generátor mnišku získat lepší zbraň. Měl jsem docela dobře narolovanou co se týče dps, ale měla vlastnost asi 500 life per spirit spend, což jsem usoudil, že je mi úplně k ničemu. Místo toho bych bral raději vitalitu. Podmínka byla slušnej roll na dmg, co nejvíc vitality s tím, že si dotočím area damage.

Měl jsem asi 120 z každýho matroše, s tím, že počkám na 150. Jelikož dělat bounties v kuse se mi nechce, tak jsem to začal prokládat nízkejma GR na získávání gemů pro augmenty a najednou koukám, a ta zbraň mi dropnula. 999 vitality a už rovnou z fleku měla 23% area damage a dobrý sekundárky. Jenže ten zbytek stál za pendrek, protože damage byla na minimálních hodnotách. Jenže za chvilku mi doteklo, že vlastně tu damage můžu taky rolovat a tak jsem se do toho pustil. No a měl jsem štěstí jako vepř. Oboje hodnoty jsou na svém maximu...

Obrázek
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 30.09.2016, 07:52 hod.

No a tak jsem ten matroš vyplejtval na snaze získat lepší amulet... víceméně to vylétlo komínem, páč jsem z toho žádnej špičkovej nevymlátil. Ale přesto jsem si drobně polepšil...

Obrázek
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Zeď radosti

Příspěvek od kisiko » 30.09.2016, 13:45 hod.

Včera som doťahoval gemy na augmenty do budúcna, čakali ma 86ky gemy. Išiel som solo, lebo na NS poskladať partiu na pubicu je na dlhsie a nemám na to nervy....prvom rifte ma odpojilo, a trvalo snad 3 min kým sa dalo znova prihlásiť, už som to vzdával, ale pustil som tú 87ku. 4x úspešne na 60%. A pokračoval som vyšším, 2x up, 2x fail. Ďalšia bola 89ka, dve podlažia mapky The Silver Spire - pre garga najlepšie čo môže byť, a tretie Realm of the banished, úžasný rift - zabehnuté za 9:33.
Bežal som potom 90-ku a zistil som, že nazbierané poolky ešte sú, ešte som nepadol v boji, všetko išlo ako po masle, aj napriek tomu že tento bol úplne na h. Na konci som dostal Butchera a pomohlo mi schovať sa za stĺp, kým jeho obstali gargovia a umlátili ho...Obhajoba 90ky sa teda podarila, za 13:29, gemy dotiahnuté na 91, 91,90.
Potešila hlavne tá šnúra 87-90 bez úmrtia :)
Obrázek
Z lootu sa pošťastila highendová SuWong, ktorá mi je teraz síce k ničomu, ale uschoval som ju do budúcna:
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 02.10.2016, 12:21 hod.

Povedlo se mi umlátit GR 88. Bylo to dlouhý čekání na správný rift, vždycky se v nějakým patře něco podělalo. Vítězný rift, jsem měl trochu náskok, skáču do patra a vidím Westmarch mapu, tak si říkám, "a je to v háji". Páč ve Westmarch se ani dobrý prase neurodí. Ale to tam docela hustě osídlený, přesto jsem ztrácel. Pak jsem dostal dárek dvou elit na jednom místě a kupodivu nebyly brutální, takže jsem je dostal. Náskok byl zpátky... potřeboval jsem už jen jednu elitku a tu jsem záhy našel. Jenže to bylo v úzký uličce a padaly tam arkány... tak jsem zdrhal a dostal jsem druhý dárek - conduit pylon. Tak jsem elitky dodělal, ale nestačilo to... Tak rychle nějam,,, doklepnout, RG byla Infernal Maiden a padlo to... :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 03.10.2016, 08:17 hod.

Včera po několika hodinách lovení správného riftu padla nejdřív GR85 a byl z toho rank 75 a vzhledem k času necelých 12 a půl minuty jsem si řekl, že zkusím i GR86 a nakonec to netrvalo ani 5 pokusů a padla i GR86 s časem 14:13 a je z toho rank 57 >:D ... navíc na konci byl klátinoha Perendi a několikrát sem se tam válel, takže s nějakým lepším bossem odhaduju minimálně o minutku a půl lepší čas 8-) ... tak snad se povede i 87 a bude z toho TOP50 >:D ... každopádně cíl být v S7 v TOP100 je splněn >:D

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď radosti

Příspěvek od witekcz » 03.10.2016, 08:23 hod.

Velká gratulka! Screenshot máš? Jestli jo, witekcz@diablofans.cz ! Tohle si zaslouží hajlajt na IG a FB!
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 03.10.2016, 08:29 hod.

Bambinot: Pěkně!!! :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 03.10.2016, 08:38 hod.

Díky ;-) ... screenshot jsem udělal jen u té 85tky ... pošlu jestli se zadaří dostat se ještě výš >:D

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 03.10.2016, 09:39 hod.

Taky cg. :) . Včera rekordy padaly často. I mě se povedl malý posun v LB, jen ta 84 ne a ne padnout :{ . Tolikrát jsem byl tak blízko a vždycky to nějaká blbost zhatila a o pár vteřin to uteklo.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 04.10.2016, 08:58 hod.

Tak jsem se tak jednou na seznamce přihlásil do party, která hledala generátor monka na GR 95, dostanu pozvánku, vlezu do hry, pozdravím a hned jsem dostal kick. Blbý je, že nevím proč. Asi proto, že jsem měl paragon asi o cca 400 menší než všichni ostatní. Ale co už... Nicméně myslím, že tohle se mi stalo poprvý. Občas mě někdo nepozve, ale že bych dostal kick hned za čerstva, to nepamatuju.

Hnedle druhý den se mi povedlo se do obdobný party propašovat a dali jsme pár 95, takže jsem spokojen a gemy mám na 96. Jako bonus se mi povedlo se věčně neválet v hrobě. Takže to bylo dobrý. Parta fungovala na výbornou, takže se hrálo dobře.

Je fakt, že to táhnul WD a já jsem se mu vyrovnal jen ve velkých skupinkách díky primárce, která zvyšuje dmg o 5% za každýho zasaženýho na chvilku.

Pomalu se smiřuju s koncem sezóny, ještě zabojuju o GR 89 a buď to padne a nebo ne. Docela mi to udělalo radost, že to skončí dřív a začne S8 hned po týdnu.

S největší pravděpodobností pojedu svojí první WD.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 04.10.2016, 19:14 hod.

To GM: tak já už jsem grind na LB v S7 ukončil, nemám na to čas, ale stejně jako ty si začnu S8. A právě přemýšlím nad monkem anebo barbem. Uvidíme, jaké budou změny, ale moc jich neočekávám. :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 06.10.2016, 11:42 hod.

Tak pomalinku balím na sezóně... ještě dodělám nějaký gemy na augment a jinak už začnu pomalu uklízet v truhle.

Zkoušel jsem ještě pár pokusů pokořit GR 89, ale vypadá to už nereálně. Neumím to zahrát lépe a na to jak to hraju už nemám dost damage a v podstatě už není moc kde brát. Šance na lepší věci je malá a žádnej extra velkej skok už stejně není až tak reálnej.

Takže se spokojím s GR 88 a doufám, že se udržím v TOP 500. Což bych považoval za úspěch.

Zato Uliana build mě moc bavil... akorát už na vysoký GR to moc není. Ale farmení v riftech jsem si užíval.

A tak jsem si říkal, že houpnu na set dungeony. Generátorskej už jsem měl splěněj dávno díky season journey a tak jsem vykročil k těm ostatním.

Uliana dungeon je totální průšvih. Musím sehnat skupinku 21 potvor a třikrát takovou skupinku ocejchovat a odpálit jednou ranou. Vypadá to jednoduše, ale není. Najít větší houf je problém a snad nikdy jich není na jednom místě 21. Díky novýmu patchi už si je nemůžu pohazovat přes celou mapu, ale jenom kousek. A celý je to zabitý tím, že tam jsou jenom kostry, který choděj pomalu a nebo se jim ani chodit nechce a jen stojej a čuměj. Tak to naháním jak se dá a pak "bum" a místo 21 jich je jenom 20. A to je v háji. Na nějaký zdlouhavý nahánění není zase čas.

Tak jsem to zatím nezvládl, ale pozitivní je, že jsem si procvičil kanálovou mluvu.

Tak si říkám, na tohle dlabu a raději později seženu nějakýho pomocníka.

Tak jsem se vrhnul na Inna set. Tam člověk musí vtěsnat 10 potvor do 10 yardů (to je hodně malý kolečko kolem postavy) a ještě na ně stihnout hodit mystický spojence, který ke vší radosti maj cooldown jako prase. S tím se člověk brzy popasuje, ale s tím, že ti mystický kašpaří běhaj moc rychle a pokosej všechno dřív, než to stihnu nakupit, to bylo horší. Člověk se musí oslabit (vskutku originální pointa set dungeonů v RPG "snaž se být slabší"). Nicméně po pár pokusech jsem to pobral a nakonec se mi MASTER podařilo.

Tak jsem se vrhnul na opičí set. Zde mi opět chvilku trvalo, než mi dotekla mechanická stránka věci a princip fungování toho sweeping windu. Naštěstí všechny potřebný věci jsem měl nasyslený v truhle, takže to problém nebyl. Po pár marných pokusech jsem dal MASTER taky.

Už se těším na S8. S největší pravděpodobností pojedu WD, druhá v pořadí je DH (tu chcí hrát, ale touha hrát něco novýho je zatím silnější) a při nějaký divný konstelaci by to mohla bejt i Crusaderka, ale to asi ne. Musím přiznat, že Mniška mě až tak nezaujala, pominu-li ten Uliana set.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 06.10.2016, 11:45 hod.

firdecek píše:To GM: tak já už jsem grind na LB v S7 ukončil, nemám na to čas, ale stejně jako ty si začnu S8. A právě přemýšlím nad monkem anebo barbem. Uvidíme, jaké budou změny, ale moc jich neočekávám. :)
Myslím, že změny budou minimální. Není vůbec žádný PTR, žádný oznámení patche, přestávka mezi sezónama krátká, sezóna utnutá docela dřív... spíš si myslím, že se něco chystá na S10, takže to nějak rozpočítali, aby S8 a S9 byli stejně dlouhý. Uvidíme.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 06.10.2016, 13:39 hod.

Já už v sezoně taky žádný extra ambice nemám. Když to půjde rád bych dodělal tu tisícovku na paragonu a kdyby se u toho povedla konečně ta 84 GR bylo by to fajn. Přesvědčil jsem se, že je hratelná, jen trochu toho štěstíčka je zapotřebí.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“