Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Zeď radosti

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.09.2016, 21:54 hod.

Tak ten setup, kterej jsem myslel já, tak je pro LoN build. I po všech těch změnách/nezměnách za ty 3 sezony, co je tento build aktivní mi LoN přijde nejsilnější. Sice to chvilku trvá, než se to sekládá, ale aspoň to není až taková nuda :)

EDIT: Když si nevíš rady, tak mrkni na prvních 10 lidí v LB...většinou je ten equip na chlup stejnej ;)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 06.09.2016, 08:53 hod.

Díky....no já to nehrotím ... jen dojedu v podstatě Season journey a na to stačím i bez LoN buildu.

Mimochodem včera konečně padl Hack, ale blbej roll ... měl jsem materiál na 2 přetočení a povzbuzován Setonem jsem to zkusil ...a na druhý pokus A zbraň s +24 AD, 94% Thorns, Str a VIT :-D :-D

Už jsem tam natočil LpH a čekám jenom na děrovačku, kterou nemám. Případně přetočím na CDR, pokud nebude stačit redukce přes štít, který díky tomu Hacku v ruce budu moci dát do kostky ... krásně se usínalo :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 06.09.2016, 12:49 hod.

pan HU píše:Díky....no já to nehrotím ... jen dojedu v podstatě Season journey a na to stačím i bez LoN buildu.

Mimochodem včera konečně padl Hack, ale blbej roll ... měl jsem materiál na 2 přetočení a povzbuzován Setonem jsem to zkusil ...a na druhý pokus A zbraň s +24 AD, 94% Thorns, Str a VIT :-D :-D

Už jsem tam natočil LpH a čekám jenom na děrovačku, kterou nemám. Případně přetočím na CDR, pokud nebude stačit redukce přes štít, který díky tomu Hacku v ruce budu moci dát do kostky ... krásně se usínalo :-)
S takhle krásným Hackem je hřích toho zaklínače vůbec ještě pouštět!!! :twisted: :twisted: :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 12.09.2016, 06:11 hod.

O víkendu jsem s mniškou utlouknul GR 86. V žebříčku jsem se nijak neposunul, akorát jsem zůstal zhruba na stejným místě, jako jsem byl před týdnem.

Během pokusů jsem si zase užil. Během prvních pěti pokusů jsem měl 4x bogany. Proti boganům neumím hrát. Když mniška tluče, tak stojí. Když stojí, tak maj bogani hned potřebu mě trknout a poslat pod kytky. Šestým pokusem se to zlomilo a začalo to bejt míň předvídatelný. Jednou jsem měl namále, ale saxtris se povedlo vyčarovat tornádo přímo na mě a zrovna jsem neměl dobrou ochranu, takže jsem byl kaput a díky tomu jsem to nestihnul. Jinej pokus skončil na čase 15:01. To byla fakt škoda.

Poslední pokus, jenž byl úspěšný, šel docela dobře, náskok na RG byl luxusní... akorát se mi tam zjevil Perendi. Tenhle vořežprut mě umí dát oneshot na tři způsoby. Díky luxusnímu náskoku jsem věděl, že nemusím riskovat, takže jsem na něj šel opatrně a s jistotou jsem si už úspěch pohlídal.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Morbid » 12.09.2016, 06:51 hod.

Supeeeer!Zrýchlili animáciu upgr leg gemov a človek nemusí ohlodávať nechty. :) :) :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Seton » 12.09.2016, 08:58 hod.

zas? :D :D to sou lulani. Zrychlit--zpomalit--zrychlit....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 12.09.2016, 11:05 hod.

Také díky klanové pomoci záložka získána. Moc děkuji ochotným Mrtvolkám :wave: !!! Momentálně opět port směr Touissant

Season journey dodělám až po konci Zaklínače...do konce S7 na to bude čas. Byť mě tedy představa nekonečného levelování gemů v GR kvůli augmentům spíš děsí než láká (ale bez toho tu journey bohužel nedodělám, protože honit to jen na gearu nestačí) :roll:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.09.2016, 07:00 hod.

Povedlo se mi udělat GR 80, aniž bych tam zařval. Což je vzhledem k tomu, že hraju jeden z top chcípacích buildů, docela úspěch.

Klíčem k tomu je, se prostě a jednoduše vyprdnout na elitky, který maj potenciál bejt hustý a ani to nikterak nezkoušet. Všiml jsem si totiž během pokusů o žebříček, že by mi víc seděl rift se spoustou bílejch a třeba i bez elitek. Páč u bílejch nezařvu a z dobrých skupin je i dobrej progres, protože to popadá rychle. Průšvih mám u elitek, u kterých popadám já a pak je to ztrátový a nebo šul-nul. Stejně tak nemá smysl nahánět utíkavý potvory.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Zeď radosti

Příspěvek od kisiko » 14.09.2016, 19:58 hod.

Glimmer, ja mám podobnú skúsenosť s Gargom, útočím na 91-ku a zatial jediná možná cesta ako sa priblížiť ku úspešnému splneniu riftu je bez elít. Na prvý pokus bez zabitia jedinej elitky mi chýbalo 20 sekúnd. Pri zabíjaní elitiek je to na 18-20 minútový rift. Prijde mi, že bossom rastie HP iným vzorcom ako bielym.
Kedysi sa takto behal SuWong HT.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 15.09.2016, 06:11 hod.

kisiko píše:Glimmer, ja mám podobnú skúsenosť s Gargom, útočím na 91-ku a zatial jediná možná cesta ako sa priblížiť ku úspešnému splneniu riftu je bez elít. Na prvý pokus bez zabitia jedinej elitky mi chýbalo 20 sekúnd. Pri zabíjaní elitiek je to na 18-20 minútový rift. Prijde mi, že bossom rastie HP iným vzorcom ako bielym.
Kedysi sa takto behal SuWong HT.
U těch Gargů to asi bude ještě složitější o to, že gargové maj IQ tykve a bušej co čehokoliv jinýho, jen ne do elit... alepoň takhle jsem o tom četl.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 20.09.2016, 08:09 hod.

Konečně aspoň GR 70 s Crusaderem a gemy na 70 !!! Vím, je to trapně málo ... ale snad s žádnou postavou mi to nešlo celé tak lopotně pomalu ten postup, tak jako s Crusem. Příští sezóna zcela jistě za jinou postavu.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 20.09.2016, 09:12 hod.

pan HU píše:Konečně aspoň GR 70 s Crusaderem a gemy na 70 !!! Vím, je to trapně málo ... ale snad s žádnou postavou mi to nešlo celé tak lopotně pomalu ten postup, tak jako s Crusem. Příští sezóna zcela jistě za jinou postavu.
Jo, je fakt že Crusadery moc nepotkávám... a pokud jo, tak jediný v čem vynikaj je taktika "úprk vpřed a nikoho nezabít". Občas narazím na Crusadera, kterej do dává docela solidně, ale to je vzácnost.

Mě už zbejvá zahrát právě Crusader a WD. Takže pravděpodobně příště dám jednu z těchto postaviček. Ve hře je i DH, páč tu jsem hrál jen jako vedlejší charakter. Ale bavilo mě to. Srdcem i duší nejvíc tíhnu ke kouzelnici, ale chci hrát za všechny. Užívám si Uliana mnišku, to je naprostá paráda to farmení klíčů a odpalování velkých houfů jednou ranou... ten generátor je spíš povinnost dostat se vejš. Je to moc chcípací a náročný na kvalitu hraní.

A mám pocit, že mi to moc nejde. Věci mám docela dobrý, ale pořád mi to přijde takový jalový. V partě hraju druhý housle a ještě jsem rád, když si nikdo nevšimne, jak stojím za prd a balancuju na hraně smrti. Tenhle build mi moc nesedí. Mám problém i s technickým ovládáním. Řezat to primárkou mi fakt nesedí, páč to musí bejt cílený a nebo se ještě musí mačkat tlačítko navíc.

Honění ega v žebříčku je taky náročný. Zde rozhoduje dobře rolovanej rift ještě víc, než jsem doposud zažil. A opět mám problém, že jsem 10 levelů pozadu od špičky. A pořád nechápu, jak to dělají, že to daj. Budu doufat, že udržím TOP 500.

Posledně jsem zkoušel pokořit GR 87. Opět stejný problémy. Občas se dařilo, ale finální patro pohřbilo všechny naděje. Jednou to málem padlo, ale RG byl R(H)aizel. Ten paznecht pořád couval a uhejbal a nebohá mniška ho pořád někde naháněla a místo jedný facky za druhou dostal jenom občas nějakou. Totální průšvih, bejt tam nějakej statickej RG, tak jsem to v pohodě dal, ale tenhle ksindl mi to pokazil. Škoda.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 20.09.2016, 09:15 hod.

Bambinote, hoď sem ten tvůj amulet... ten by si to asi zasloužil, aby byl zarámovanej... (drobná závist) 8-) 8-) :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 20.09.2016, 11:32 hod.

Obrázek

Tady je >:D ... mel sem nasetreno na 200+ pokusu a tento se povedl cca 140 ... predtim sem zkousel cca 100 pokusu v tehle sezone a nic pouzitelneho ... uff sem rad, ze mam na nejaky cas od uberu pokoj :D >:D

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 20.09.2016, 11:47 hod.

Gratulace, tak ses dočkal :lol: .

to Glimmer Man: ohledně těch crusaderů v partě - ono se ani nic jinýho nedá čekat. S LoN buildem potřebuješ jezdit a jezdit sem tam na malým prostoru logicky nikoho moc nebaví. Invoker je do party vcelku nepoužitelnej, chybí mu stacky ze set bonusu a tudíž dmg. A jinej build jsem snad neviděl, že by někdo hrál, maximálně nějakej supp.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 20.09.2016, 12:25 hod.

Hele, Bambinot ... co ty teď vlastně lovíš u Kadaly, když posun v gearu je už prakticky nemožnej ? Teda ale ten amulet ...to je něco :!:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 20.09.2016, 13:01 hod.

pan HU píše:Hele, Bambinot ... co ty teď vlastně lovíš u Kadaly, když posun v gearu je už prakticky nemožnej ? Teda ale ten amulet ...to je něco :!:
Coby... ramena má takový ubožejší, tam je šance na lepší... :P

Navíc, s těmi BS je to vymyšlený tak, že tě to štve jak ti to na zemi pořád poskakuje, když máš už plno a nejde to sebrat, takže to raději utrácíš klidně i nadarmo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 20.09.2016, 13:08 hod.

pan HU píše:Hele, Bambinot ... co ty teď vlastně lovíš u Kadaly, když posun v gearu je už prakticky nemožnej ? Teda ale ten amulet ...to je něco :!:
... no trapi me zbran blade of the tribes ... mam 2 ale jedne chybi leceni a max fury a druha ma vse ale o dost mensi dmg ... no a pak bych rad lepsi prsteny F+R >:D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 20.09.2016, 13:08 hod.

Bambinot píše: Tady je >:D ... mel sem nasetreno na 200+ pokusu a tento se povedl cca 140 ... predtim sem zkousel cca 100 pokusu v tehle sezone a nic pouzitelneho ... uff sem rad, ze mam na nejaky cas od uberu pokoj :D >:D
Do konce sezóny určitě... jo... leda bys přijal Master Chalenge a měl touhu získat ještě lepší = anc 20/100/10 + 210 resist + nerves of steel nebo jiná chtěná pasivka. :love: :love: :love:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 20.09.2016, 13:11 hod.

Glimmer Man píše:
pan HU píše:Hele, Bambinot ... co ty teď vlastně lovíš u Kadaly, když posun v gearu je už prakticky nemožnej ? Teda ale ten amulet ...to je něco :!:
Coby... ramena má takový ubožejší, tam je šance na lepší... :P

Navíc, s těmi BS je to vymyšlený tak, že tě to štve jak ti to na zemi pořád poskakuje, když máš už plno a nejde to sebrat, takže to raději utrácíš klidně i nadarmo.
... jo ramena prijdou na radu pozdeji nejdriv ta zbran ... sem zvedav kolik to bude stat pokusu >:roll:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“