Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 25.08.2016, 10:54 hod.

To GM: neměl ten tvůj post být spíše v sekci Zeď nářků?? :) :)

Ale jinak držím palce, ať ta 82 padne...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 25.08.2016, 10:58 hod.

firdecek píše:To GM: neměl ten tvůj post být spíše v sekci Zeď nářků?? :) :)

Ale jinak držím palce, ať ta 82 padne...
Ne, protože mám pořád ze hry radost... :love:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.08.2016, 12:34 hod.

Glimmer Man píše:
firdecek píše:To GM: neměl ten tvůj post být spíše v sekci Zeď nářků?? :) :)

Ale jinak držím palce, ať ta 82 padne...
Ne, protože mám pořád ze hry radost... :love:
Fakt bych si pral videt tu hru tvyma ocima.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 25.08.2016, 14:59 hod.

Opet ten samej problem. Nejvetsi pruser najit partu. Pokud nematw slozenou partu na metu nema to cenu hrat. A kdyz uz se neco najde tak neumi svoji roli hrat ani.. Vypada to ze opet budu muset delat radost jinak nez diablem :-D

Sent from Huawei P9
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Tyckin » 25.08.2016, 18:45 hod.

Tak co bys čekal Hellere - tohle diskusní fórum už je tu očividně tak po 5 lidí :D Tedy hádám že i když zkusím další sezonu, bude mrtvo :{
No nic, zatím mne dělají radost v Praze alespoň ty krásné asiatky :love:

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 26.08.2016, 06:10 hod.

Tak 82 pokořena... 8-) 8-) 8-)

První pokus nepovedl o pár sekund. To byla fakt škoda. Druhej pokus jsem opustil hned z kraje, když jsem viděl, že na téhle mapě to fakt nepůjde. Třetí pokus šlo všechno dobře v riftu se mi dařilo a během něj jsem zařval asi jenom 2x. A to už jsem to hrál bez Esoterik gemu. Trochu jsem přidal na vitalitě kde to šlo a obětoval jsem area damage na jedný zbrani za 997 vitality. Nedá se nic dělat, ale se 400.000 nebo 500.000 life se to fakt moc hrát nedalo.

U guardiana jsem měl solidní náskok, v ideálním případě mi stačí fakt trocha. Bohužel padl Cold Snap. Třikrát jsem u něj zařval, náskok byl v háji. Třetí zařvání už bylo během posledního odpočtu a čekal jsem na oživení 20 sekund, dalších 5 sekund jsem byl "bílej" a začal se bát o výsledek. Nakonec jsem ho doklepal 16 sekund před limitem, takže to padlo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 26.08.2016, 12:31 hod.

HELLERcz píše:Opet ten samej problem. Nejvetsi pruser najit partu. Pokud nematw slozenou partu na metu nema to cenu hrat. A kdyz uz se neco najde tak neumi svoji roli hrat ani.. Vypada to ze opet budu muset delat radost jinak nez diablem :-D

Sent from Huawei P9
Jo, když jsem hrál onen večer s váma, tak to bylo z mý strany hodně špatný. Věčně na prkně a občas mimo děj. :roll:

On je problém, že sólo se to jede malinko jinak než v partě, takže jsem měl chaos v mačkání tlačítek a trochu jsem pak nestíhal sledovat dění okolo, jak jsem musel čučet na buff - skill bar. Ale je to dobrej poznatek, teď vím o co jde... vylepšil jsem vitalitu a na nižžších GR si trénuju se stejným nastavením, abych to dostal do ruky...

Rozhodně dík za šanci a trpělivost. Žel nemám už tolik času kvůli jiným povinostem, nebo potřebuju pauzovat a odbíhat, ale o večerech klikám co to jde... 8-) Zatím sólo, moc mě ještě nikdo nechce. K tomu se musím propracovat... jako minulou sezónu s kouzelnicí. To jsem jen vlezl do menu a už mi někdo psal, jestli se nepřidám.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 27.08.2016, 00:58 hod.

Po včerejších marných pokusech se dnes podařilo pár griftů a posun na moje maximum v leaderboardech. Těší mě to o to víc, že je to s Invokerem a na předních místech jsou vpodstatě jen LoN buildy.

Obrázek

edit:
Po dnešním fishingu se povedlo ještě o stovku výš. Ale je to peklo, dostat aspoň trochu slušnou mapu, slušný mobky a sem tam nějakej pylon, je skoro stejně pravděpodobný jako výhra v loterii :) . GR 79


Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Demogorgon » 28.08.2016, 11:41 hod.

Tak já jsem skromný.. dnes jsem dodělal celou Season 7 Journey s WD Zuni :) .

PS: S tímto buildem na žebříček asi pomýšlet nemůžu.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 29.08.2016, 06:03 hod.

Pěkný Scave... Myslím, že 80 padne, časem... 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď radosti

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2016, 08:14 hod.

mám radost záložka doma :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 29.08.2016, 08:54 hod.

Včera jsem dal tři pokusy o GR 83. Nepovedlo se mi to, ale bylo to fous. Zvláštní bylo, že se mi třeba první dvě patra dařilo a už jsem myslel, že to dám a pak jsem to ve finálním patře totálně zazdil. Stačí pár nevhodnejch elitek, který se za mnou táhnou jako ocas a pořád mí hážou pod nohy ledový prskavky a je problém na světě.

Jakejkoliv zásek (omráčení, zmrazení) je problém. Znamená to že nemlátím, takže se neléčím, takže je po mě.

Vedle trkacích bejků a boganů, kteří mě rádi one shotují jsem objevil novou hrozbu. Jsou takový kousací potvory, docela velký, jméno maj něco jako "Armadon" a neustále stunujou.

Jako daleko větší průšvih se ovšem ukázala vlastnost "nightmarish" u elitek. Když mniška každou chvíli nekontrolovatelně zdrhá kdovíkam (ta lepší verze) a nebo se snaží zdrhat, ale obklopena davem se jí nedaří (ta horší verze), tak je to většinou cesta do hrobu. Většinou má potřebu zdrhat přímo přes poison nebo lávu... A platí tady výše uvedený. Nemlátím - neléčím - nežiju.

A to byl právě problém těch finálních pater. Chytnu dvě nightmarish a frozen elitky a jde to do háje. Občas se snažím to přeskočit, ale někdy když vidím velkou skupinu kolem elitky, hned mi nastočí v očích fialový progres glóby a hamižnost zastří zdravý úsudek.

Jednou se mi to málem povedlo, ale finální patro byli ty hodně ouzký uličky různě klikatý a všude samý schody. A bohužel RG byl Rimme, kterej měl potřebu stát vždycky v nejblbějším možným místě, neustálě uskakovat a jednou se mu povedlo dát mi one shot, čímž zamezit vzniku senzace a jeho smrti 2 sekundy před časovým limitem. Takže jsem to o pár sekund nezvládl.

Nicméně GR 83 je reálný uhrát tak jak teď jsem. Chcípání není tolik, pokud to fakt není smolnej rift a damage na to jakž takž je.

Můj problém bude efektivita. Ztrácím čas na různých skupinkách místo abych to skipnul. To byl většinou můj problém a pořád jsem ho neodboural.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 29.08.2016, 10:38 hod.

Moje radost byla, že místo víkendového hraní jsem dělal real-life věci a večer raději sledoval dodatečně GoT 5 a 6 epizodu :D
Protože diablo už mi asi radost neudělá. Schválně jsem si nabral barbary a monky do friend listu ... a když jsem je oslovoval,tak už bylo "sorry in party" atd ... v komunitě to je taky jak psát do prázdna ...
Tak jsem si udělal pár solo her a konečná :D jelikož pochybuju, že se to ještě změní, tak už plánujeme rozjet znovu POE jak vyjde novej datáč 2.9.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 29.08.2016, 10:49 hod.

HELLERcz píše:Moje radost byla, že místo víkendového hraní jsem dělal real-life věci a večer raději sledoval dodatečně GoT 5 a 6 epizodu :D
Protože diablo už mi asi radost neudělá. Schválně jsem si nabral barbary a monky do friend listu ... a když jsem je oslovoval,tak už bylo "sorry in party" atd ... v komunitě to je taky jak psát do prázdna ...
Tak jsem si udělal pár solo her a konečná :D jelikož pochybuju, že se to ještě změní, tak už plánujeme rozjet znovu POE jak vyjde novej datáč 2.9.
Tož RIP Hellere... :roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 29.08.2016, 11:04 hod.

GR 80 padne určitě, už jsem ho měl několikrát dobře rozjetej, ale vzhledem k tomu, že jsem včera měl zase problémy s připojením, jsem vždycky skončil díky lagům nebo disconnectu. Půjde i o dost výš, mám velký rezervy na gearu. Bohužel budu muset hrát bounty a otočit gear, některý věci prostě nepadnou s dobrým rollem (compass rose, belt of throve, justice lantern).

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 29.08.2016, 11:44 hod.

wert píše:GR 80 padne určitě, už jsem ho měl několikrát dobře rozjetej, ale vzhledem k tomu, že jsem včera měl zase problémy s připojením, jsem vždycky skončil díky lagům nebo disconnectu. Půjde i o dost výš, mám velký rezervy na gearu. Bohužel budu muset hrát bounty a otočit gear, některý věci prostě nepadnou s dobrým rollem (compass rose, belt of throve, justice lantern).
Jo, ale dobrý je, že teď stačí bounties otočit 3x a máš hned na 9 pokusů.

Ještě lepší je, že příležitostní hráči nedávaj T13, takže nechoděj T13 bounties na publicu, takže jsem zaznamenal, že tam je míň těch, co to vezmou klidně bez bonusu. Zatím se mi to nestalo, což je dobře. To mě brali čerti, když to někdo vzal bez bonusu a ještě nechápal, za co ho káráme nebo vyhazujeme.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Zeď radosti

Příspěvek od RipperOwen » 29.08.2016, 11:54 hod.

konecne nejaka radost v hre
mam komplet gear na helltooth gargs v A verzi, takisto aj komplet jade set v A verzii a vcera mi padla perfektna A stafka na firebatovsky build + pretocil som A pasok na batov a to hned s 195% bonusom

takze este porobim nejake augmenty (dal som si metu lvl75) a idem skusat na com dam najvyssi GR, zatial ho mam na helltoohh gargs lvl 80 ale mam iba 4 augmenty

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Seton » 29.08.2016, 14:37 hod.

Tak po týdnu dovolené opět kosit démony :). Mám radost jednoduše proto, že mě to zase baví a navíc jsem si uvědomil, že Cruse a Wizznu nemám vůbec vyzkoušenou takže další sezony mám co dělat :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 29.08.2016, 22:42 hod.

Tak dnešní úspěšný večer jsem uzavřel osmdesátkou na první pokus :wave: . Sice hnusná mapa (tunely), ale dobrý elitky - žádný arkány, shieldy atd. a power na konec. Dal bych to i bez něj, náskok jsem měl dostatečnej, ale potěšil.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 30.08.2016, 06:26 hod.

wert píše:Tak dnešní úspěšný večer jsem uzavřel osmdesátkou na první pokus :wave: . Sice hnusná mapa (tunely), ale dobrý elitky - žádný arkány, shieldy atd. a power na konec. Dal bych to i bez něj, náskok jsem měl dostatečnej, ale potěšil.
TOP 100 už na tebe čeká!! 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“