Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 09:31 hod.

Bambinot píše:Dnes se mi povedlo natrefit v nephalem riftu na tlupu goblinu ... 31 jich bylo 23x treasure + 4x odious + 4 gem ... neutekl ani jeden 8-) >:D
Včera byl asi gobliní den... nám se to v riftech na publicu povedlo 2x po sobě. 8-)

Je to takový hezký spestření... líbí se mi ta zvuková kulisa, když se hejno goblinů ohlásí svým posměškem.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 02.06.2016, 07:44 hod.

Si tak chodím po riftech, abych nadělal zásobu klíčů, sbírám mlíka a hvězdičky a tohle mi vypadlo...

Obrázek
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Stanley » 02.06.2016, 07:58 hod.

Tak to je strasna prasarna :)

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Zeď radosti

Příspěvek od MARVEL_svk » 02.06.2016, 09:57 hod.

Pekne ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď radosti

Příspěvek od marian_r » 02.06.2016, 14:24 hod.


Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 03.06.2016, 12:11 hod.

marian_r píše:mám podobný len 9% booo woooo
http://eu.battle.net/d3/en/profile/iAmT ... o/77680581
Tak jenom s devítkou by to šlo rovnou na soul... 8-) 8-) 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 11.06.2016, 18:00 hod.

Tak včera se mi na public bounties poštěstilo a natrefil jsem na rainbow goblina a poté taky na Princess Lilian, takže mám křídla... :D :D :D

Takže jedno ze sezóních prání splněno. 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.06.2016, 05:27 hod.

Běhám si tak bounties, abych měl matroš na přehazování opasku v naději, že mi padne nějakej anc s čistou padesátkou v legendárce, pak si poběhám ještě pár riftů, než se pustím do přetáčení, a najednou koukám, co mi to dropnulo... :lol:

Takže na ono přetáčení opasků už nedošlo.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 14.06.2016, 10:46 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 14.06.2016, 10:11 hod.

Pěknej, augmenty na 95 taky :green: . Já na dobrý věci teď nějak nemám štěstí, na DH mi nic dobrýho nepadlo ani nepamatuju, Zoltán nic nedá o Kadale nemluvě :{ .

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.06.2016, 10:55 hod.

wert píše:Pěknej, augmenty na 95 taky :green: . Já na dobrý věci teď nějak nemám štěstí, na DH mi nic dobrýho nepadlo ani nepamatuju, Zoltán nic nedá o Kadale nemluvě :{ .
Takový období jsem zažil minulou sezónu... a nenapadlo mě nic lepšího, než to prostě "prorazit". Ono tomu štěstí se musí naproti a když se mu nechce, musíš holt jít ještě rychlejc.

To máš jak s těma mejma křídlama běhal jsem po goblinech po každý bounties, využíval každou příležitost a pořád nic. Ale dělal jsem to pořád a nevzdal to. No a už je mám. Dobrý na tom bylo, že goblina jsem našel v public bounties já a potom, když jsem svolal ostatní a rozběhli jsme se každej jinam, se mi poštěstilo i to, že Princess Lilian byla v mém cípu a padla mojí rukou. Takže dobrej pocit, že jsem se zasloužil a nepřišel k tomu jak slepej k houslím. :)

Stejně tak když naháním na veřejný komunitě partu, tak většina chce běhat jen to, co s jistotou zvládnem. Jednou se mi povedlo objevit partu, která sdílela moje nadšení "přitlačit i s vědomím rizika selhání" a najednou jsme zvládli o 5 GR víc, takže padla 100. Byla to dobrá parta, ale bude problém je znovu nahnat.

No a takový kolegové mi prostě chybí. Většinou se někdo bojí a nebo je moc negativní z každýho dílčího neúspěchu. Takže Zoltánovi dej pohulit pořádnou řádku pokusů a ono se to zlomí. ;) ;) ;)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 14.06.2016, 11:59 hod.

jo já vím, že se to musí zkoušet furt pryč, ale když ty bounty jsou takovej děsnej vopruz. Pak dáš u Zoltána pár pokusů a můžeš to jet znova - ohromně motivující :{ .

Jinak až skončí sezóna tak se zas můžeš přidat k Mrtvolkám, partu máme a wizzů moc v klanu není. Ale kdoví co bude, zas to nerfnou a bude se hrát něco jinýho.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.06.2016, 12:10 hod.

wert píše:jo já vím, že se to musí zkoušet furt pryč, ale když ty bounty jsou takovej děsnej vopruz. Pak dáš u Zoltána pár pokusů a můžeš to jet znova - ohromně motivující :{ .

Jinak až skončí sezóna tak se zas můžeš přidat k Mrtvolkám, partu máme a wizzů moc v klanu není. Ale kdoví co bude, zas to nerfnou a bude se hrát něco jinýho.
Když mě už NS moc nebere. To spíš vlítnu do NS sólo žebříčku, oběhám poslední zbejvající kosmetický věci a tak. A po patchi před startem sezóny ještě poběhám co bude novýho a pak hůrá na sezónu. Možná zkusím novou postavu, i když kouzelnice bude asi pořád moje top. Ale dal bych někdy i pořádně DH a nebo úplně nově mnišku nebo šamanku. Fakt nevím... chci zkusit všechno, ale i se mi líbí Tal Rasha + twister, to si taky dovedu představit, že by mne bavilo hrát. Uvidíme, uvidíme... 8-)

Asi vyhraje mniška a Uliana Build. Na to se těším asi nejvíc. Stejně jako na její mluvení, ten přízvuk je úplně úžasnej a to jsem slyšel jen pár vět. :lol:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 14.06.2016, 13:15 hod.

Skoda, ze hrajes pouze sezonu >:'(
Myslim, ze lepsi partu supportu jinde pohromade nenajdes 8-) >:D tak to zkus aspon promyslet jestli by nebylo lepsi hrat NS s dobrou partou 8-) >:D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.06.2016, 13:25 hod.

Bambinot píše:Skoda, ze hrajes pouze sezonu >:'(
Myslim, ze lepsi partu supportu jinde pohromade nenajdes 8-) >:D tak to zkus aspon promyslet jestli by nebylo lepsi hrat NS s dobrou partou 8-) >:D
Tak to už mám dávno promyšlený. A vím jistě, že pro mne nebylo. Sezóny mě baví. >:D >:D >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 17.06.2016, 08:43 hod.

Tak se zase podělím s úspěchy a radostmi předešlých dvou dnů:

Potkal jsem Menagerist goblina s pořadovým číslem 19. To znamená, že už mám posbíraný všechny pety. :)

Mám rukavice, kterou nejsou anc, ale jinak perfektně narolovaný. 8% cooldown reduction, 10%chc, a reroll na 48% chd. Chtěl jsem úplně ty samý, ale anc. Věnoval jsem tomu moc času a matroše a pořád nic. Až nedávno jsem z kostky vymlátil jedny anc, ale měly jenom 6% cdr, 9,5% chc. Tak si říkám, že rerolovat budu až na poslední chvíli a schoval jsem je. Výměna neměla až takovej smysl, tak jsem si říkal, že počkám, až budu mít ideální gem na augment... tj. min lvl 95. A ve skrytu duše jsem doufal, že do tý doby najdu ještě nějaký lepší, protože tohle se mi zdálo hodně málo.

Takže si tak včera s pomocí pár přátel cizinců a nebo s neznámými ze "seznamky" jezdím GR 95, abych popohnal nějaký gemy, nabral nějaký paragony... gem padl na 96, ale jelikož nikdy nezdržuju s rolováním a podobnejma věcma, pokud nehraju sám, tak jsem čekal a začal honit další gem. Začal bejt pozdě večer a napsal jsem, že další GR bude můj poslední. Odvážný kolega s mniškou, se kterým jsem už jednou zatlačil na limit a dali jsme 100 tam zase teda jako na poslední GR nahodil 100. Tak jedem, ale moc se nedaří. Trocha v plusu celej rift, ale málo. Zachránil náš výborně umístěnej conduit pylon, hned vedle dvou elit, takže tři elity (z nemesis) v jednom chumlu a do toho conduit a měl jsem dobře nastackováno, tak to padlo rychle. 3cm náskok byl na světě, takže pohodička. Stovka na rozloučenou pokořena pro mě v rekordním čase.

Celé to bylo završeno tím, že jsem měl po samých failech (při 60% šanci) tentokrát 3x úspěšný upgrade, takže mám dva gemy na 101. To je můj historický úspěch. 8-)

Po riftu klasicky, identifikace, u kováře rozebrat všechnu tu vypadlou veteš, a u kadaly zkoušet rukavice. No a ještě mě, nevím proč, najednou napadlo, že teda ještě před odchodem všechny ty žlutý rukavice v kostce přetavím na legendární. Tak to klikám, kolegové už odcházejí... klikám a nic. Kliknu poslední žlutý a padly firebird, tak si říkám, no, alespoň konečně šance.

Kouknu na ně... a jásám. Anc, 8% cooldown, 10% chc, 954 int, resist v secondary. Úplně přesně takový, jaký jsem chtěl. Od Myriam ještě vyžebrám 50% chd a bude to dokonalý.

Takže "lucky day". Jen je potřeba to nevzdat a nespokojit se s veteší typu 6% cdr a 9,5% chc 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 17.06.2016, 11:18 hod.

Samozrejme gratulka 8-)

No kdyz vidim Tvuj pristup tak me fakt mrzi, ze hrajes pouze sezonu >:D ... kdyby si nekdy prece jen dostal chut si zahrat NS tak si na nas vzpomen 8-)

A drzim palce at Ti to jde jeste lepe 8-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 17.06.2016, 14:17 hod.

Zavidim takové nadseni no a gratulka :-)

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.06.2016, 08:00 hod.

Tak zase nějaké ty úspěchy vyventiluju... a neúspěchy taky. 8-)

Sólo jsem s kouzelnicí zmáknul GR 90. Zase takovej problém to nebyl. Hned mi narostl sólo hřebínek a říkám si, že další metu hnedka půjdu na GR 95. A tam mi to nakopalo pr*el. Už potřebuju hodobrou a hustou mapu a je zatraceně velkej problém přežít. V podstatě cokoliv mě sundá. Stačí se někde zapomenout a je po všem. Největší problém je něco co nevidím a nemohu úplně předvídat. Bleskový koule pomalu rotující ve velkým davu. To je mor vždy a všude, protože je prostě v chumlu nevidím. Ledový vývrtky - když nestihnu uhnout, je ze mě hrobeček a když uhnu moc brzo, tak se to za mnou táhne jak mouchy na lejno. Kombinace výše uvedeného vylepšená o arkánový paprsky. Problém, problém...

Padlo třicet klíčů na hledání ideální mapy a situace a taková nenastala. Mám problém s útoky na dálku. Když už je dobrá mapa, vcelku hustá, elitky se daj zvládnout, tak je to zmrvený tím, že tam jsou kozlové s oštěpama a nebo sukuby.

Zkusil jsem obětovat stricken a dal lekařskej gem molten. To byla hned v prvních pokusech a povedlo se mi dojít k RG s náskokem asi 2cm. K mý smůle mi padla ta velká sukuba (viz výše o hatu sukub), která má chuť pořád uskakovat a usmrtí mě snadno. Ze dvou cm náskoku byl najednou 1 cm a přesně 1 cm jí ubyl ze života. V tu chvíli jsem pochopil, že to je bez strickenu opravdu úplně v háji.

Tak jsem sebral molten a vrátil stricken a to se vracím k vyprávění o tom, jak je problém přežít.

Je třeba to zahrát ideálně bez obdržených úderů a mít alespoň 1x štěstí na dobře postavenej conduit nebo power pylon. Potřebuju alespoň 3cm náskok na RG.

Jelikož mi to nedá a studoval jsem, jak je možný, že někdo s kouzelníkem udělá sólo víc jak GR 100 a inspirovalo mě to k pár drobným změnám, nad kterejma budu přemejšlet (myšleno poohlížet se po ideální výbavě).

---

V partě se nám s Hellerem, českým monkem ze seznamky a s výborným barbarem z Francie povedlo uklepat GR 101 za cca 9 minut. To byl můj nejlepší výkon. Ukázalo mi to, že na mě až tak nezáleží a že klíčový je v partě barbar. Tenhle to dával fakt famózně, jeho cit pro hru, mapu a situaci a moje potřeby byl excelentní a jeho efektivita práce úplně výstavní. Škoda, že bylo pozdě večer a poté jsem končil. Dobré opět bylo, že mi Urshi vrátila celodenní křivdu na 60% (60% pokusů na 60% pravděpodobnost končí selháním) a všechny tři upgrady byly úspěšné, takže hlavní gemy padly na 102.

Nově se chystám opustit Chantodo set a nasadit 2set bonus z Vyr setu. Uvidíme, co to udělá.

Taky jsem se stal nováčkem v CZSK klanu, tak jsem zvědavej, kdy mě vyhoděj. 8-) Je dobrý ale někde být, protože jak jsem chvíli v žádným klanu nebyl, hned má každej potřebu mě na publicu do nějakýho zvát. Nevím, ale zvát někoho do klanu na potkání mi přijde divný. Kdyby alespoň řekli slovo...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 22.06.2016, 09:20 hod.

Jo jak jsem psal i ingame, jsi výborný Archon wizz a dělat tak rychle a dobře vyšší GR, to je úctyhodné. A jak ty chválíš frantíka barbara, tak já chválím tebe :) je to hned znát, když má člověk cit pro hru, určité zapálení do hry a ví, jak se co hraje.

Mimochodem, zapomněl jsi napsat výborným Hellerem :D ne sranda. Já vím, WD je jen ocásek party, co se snaží dojít k hloučku mobů, sem tam mrknout na mobky "za rohem" a nalákat je k hloučku. Spamovat megažáby. To zmákne i opice :D
Už se těším, jak další sezonu začnu hrát za damagera do party ...

No a jinak mě udělalo radost to, že jsem udělal solo garga hell WD 86 a jsem v žebříčku EU, 87 jsem mohl udělat taky, ale 2x se mi stalo, že denzita mobek byla tak na prd, že se to prostě nedalo. Ale nechám to uležet a za nějakou dobu zase zkusím popojet :D
Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 22.06.2016, 09:26 hod.

No jo nám prostě chybí stabilní wizz. Hard už taky moc nechodí, a z lidí co hrajou nikdo wizze nehraje. Ještě oplo měl wizze, ale s tím se taky moc nepotkáváme. Já jsem si ho taky složil, ale spíš hraju healera.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“