Klan (RIP) Mrtvolky

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 10.05.2016, 11:02 hod.

duspes píše:Já bych do toho šel:-)
Předělal jsem DH na UE set a TX je o poznání lehčí.
Ještě sehnat Restraint, zvednout gemy a bude to na pohodu.
Tak já si tě píšu. Víceméně jde akorát o tu cestu a porty a přežití během cesty. Boss ve čtyřech padne tak jako tak. Ty komerční přestávky u malthaela a diabla budou delší, než jejich život.

Předpokládám, že Danetta set na mobilitu máš...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

duspes
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od duspes » 10.05.2016, 11:06 hod.

Jasně :-) To jsem vydedukoval i z toho co vyflusnul translator v tom topicu co jsem dával odkaz.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Seton » 10.05.2016, 11:16 hod.

Support monk ve výstabě ;).

Začal jsem znovu hrát teprve včera, jak ostatně někteří z klanu už zjistili :), ale je to na dobré cestě, včera speed GR50 ve dvou což po 4 hodínách hraní není úplná tragedie).
Takže pokud budem v klanu mít ambice na nějaké GR90+, tak se jako supp monk hlásím do služby ;).
Jen je potřeba teď s někým běhat aby napadal gear, gemy, matroš na roll, bounty matroš na kostku atd atd.
Takže dám cokoliv teď :D.
Ready dnes od cca 18:00 do 02:00 (03:00) >:D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 10.05.2016, 11:35 hod.

Seton: taky jsem ve stavu, kdy beru všechno, takže nebude problém cokoliv.

Běhám rifty na klíče a mlíka, speed 65 na gemy pro augment, not so speed 70 taky na gemy a XP,

Bounties běhám spíš na publicu, páč když už se sejdem 4, je lepší dělat GR, ale když budem čtyři, klidně kolečko dám taky. Jsem žhavej na rainbow goblina...

Jsem Firebird + Archon kouzelnice. Postaráš-li se mi o defenzívu tak, že budu moci nasadit CoE, tak možná i těch 90+ dáme. Ono stačí i to, že tam nejsem sám, a každej útok není na mě... to dělá moc. S drakem hrajem stejnej build a společně dáváme 65 okolo 2-3 minut. Sám to takhle nedám.

Hraju tak nějak 18-22:00.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Seton » 10.05.2016, 11:55 hod.

........"Postaráš-li se mi o defenzívu tak, že budu moci nasadit CoE, tak možná i těch 90+ dáme."........
Přesně pro to tam budu ;), to je jasný :). Teď je to ve fázi skládání, jak bude gear, 90+ určitě ustojíme. Supp monk má nyní Heal+Freeze+Stahování+Redukci dmg....vše v jednom, moc dmg se k tobě nedostane, neboj, takže nahodit CoE a solit pořádný stovky miliard dmg ;).
Navíc tím, že díky Cyclonu Vám(Tobě) to budu chystat, už přiběhneš ke zpracované hromadě mobů a jen zabíjíš, což zase ohromě pomůže času na GR ;) ;).
Ale jak říkám, začal jsem včera, takže je potřeba vše od klíčů až po matroš na rolly :/
Jinak teda preferuju TS, protože přes chat se supportuje špatně (skipp mobů, taktika atd.)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 10.05.2016, 12:01 hod.

Sakryš začínáte mě zviklávat v rozhodnutí sezonu nehrát. Že bych taky začal ? :) Na ns není skoro s kým hrát. Sice jsem zrovna dával dohromady, co by se k mýmu monkovi hodilo jako support, ale všichni hrajou sezonu tak to asi nechám až po sezoně.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 10.05.2016, 12:15 hod.

Seton: jo, to by mohlo fungovat. TS nebo jakákoliv forma mluvení pro mě nepřipadá v úvahu, jednak ani nemám mikrofón a jednak žena je věčně unavená a tak věčně spí zatímco já hraju. Jsem rád, že jí neruším tichým pobytem u PC (mám sluchátka), mluvit už by bylo moc.

OK, můžem dneska poběhat a pofarmit.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 19.05.2016, 10:03 hod.

ad TS

... myslim, ze prinos pro komunikaci muze byt i varianta pouze "odposlech i bez mikrofonu" ... proste Ty dal budes psat, ale zbytek party muze mluvit i k Tobe ;-)

PS. ... rad bych Te poprosil az budes on-line jestli by si mi nepomohl s tim mym barbar buildem (Tebou inspirovanym klokanem, myslim tim jak dal ladit gear a kde mam pripadne nejvetsi slabinu)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 19.05.2016, 10:07 hod.

Bambinot: No to je asi pravda, s tou komunikací.

Na barbara se ti klidně kouknu, ale kdy budu zase online, to je ve hvězdách. Viz můj příspěvek na zdi nářků.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 19.05.2016, 10:13 hod.

Tak drzim palce at Ti rychle opravi pripojeni k netu a brzo se uvidime zase online ;-) ... a predem diky ;-) vim ,ze ses ted plne vytizen sezonou :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 19.05.2016, 10:23 hod.

k tomu klokanovi

podle mě moc pěkný, když chceš víc dmg tak vyměň relentless na nějakou dmg pasivku, na zbrani chybí 10% dmg - to je si největší rezerva si myslím

jinak hf amulet kdyby se podařil tak ideál je phys, cc, chd a díra + receptem síla, ale to je fakt běh na dlouhou trať

no a pak f+r prsteny vyměnit za áčkové
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 19.05.2016, 11:33 hod.

Tu pasivku místo Relentless bych dal Nerves of steel. Já jsem čekal na dobrej hellfire abych mohl tuhle pasivku nasadit a potom jsem se hodně posunul, protože značně ubylo smrtí a tím pádem jsem měl v GR víc času, že jsem zvládl o dva levely vyšší. A je v tom taky asi i takovej psychologickej trik, že když vidíš proclou pasivku, tak hraješ líp a opatrnějc. Já se časem naučil i skákat mezi arcane paprsky.

Bracerky jsou hodně dobrý!!

Kdyby byly prsteny a amulet anc, tak by to bylo lepší... ale není legrace to sehnat ve stejným rollu. Ten hellfire by se zkusit dal. Taky jsem se nadřel, než použitelnej padnul (k ideálu ale hodně daleko), ale chce to partu na farmení uberů, pak to jde rychle.

Ale není co vytknout. Hodně dělá herní styl... naučit se stahovat si velký skupinky a vždycky pokud možno skákat a házet šutry na elitu a ostatní okolní plebs nechat zhynout na "vedlejší" damage z earthquake.

Když jsem udělal svůj rekordní GR v sezóně, měl jsem mapu ze IV aktu (tu považuju za nejlepší), podařilo se mi nahnat skupinku na celou obrazovku kde byly tři party modrých elit. Podařilo se mi nezařvat a když to popadalo, měl jsem asi 2 cm náskok. Další patra už tak dobrý nebyly, ale podařilo se mi je udělat tak, že jsem netratil.

Bejt v tý mega partě ještě poblíž power nebo conduit pylon, byl bych s časem ještě někde úplně jinde. Ale tehdá jsem to taky zahrál docela dobře.

Takže výbava dobrá, teďka to chce trénink. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 19.05.2016, 11:35 hod.

Bambinot píše:Tak drzim palce at Ti rychle opravi pripojeni k netu a brzo se uvidime zase online ;-) ... a predem diky ;-) vim ,ze ses ted plne vytizen sezonou :D
No s tím spojením je to průšvih jako hrom. Ono to vyřadilo moc a moc lidí a než na mě přijde řada, tak to potrvá... Pěkně mě to štve, ale čpět síru na ty chudáky co teď asi fakt nestíhaj by stejně nebylo k ničemu dobrý.

Sic mi to kazí plány pro S6, nedá se nic dělat. Top 500 snad zvládnu i tak. 8-)

Ale bude to těžký konkurence veliká, páč jsem si vybral Firebird kouzelnici a pak se rozkecalo, že to je hodně silnej build, takže to hraje kdekdo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 19.05.2016, 14:37 hod.

diky obema ;-) ... ringy i HF amulet jsou jasny, na prsteny mam zatim smulu, kdyz uz ackovej tak nepouzitelnej roll, no s amuletem to snad pujde, mam za sebou cca 50 pokusu, ted mam 60+ pokusu pripraveno + dalsi infernal machinky (tady musim moc podekovat spoluhracum, hlavne Silanah, Scavenger a Oplooplix)

ad zbran ... nevim jak moc je u zbrane dulezite slazeni "dodatecne" damage? (musím hledat jen takovou kde je pouze +dmg bez elementu?) ... a lepsi je tedy 10% dmg nez 10% dmg proti elite?

ad gameplay
... skakat mezi arcany pokud to neni nejakej uzounkej plac s velkym mnozstvim paprsku mi uz bych rekl taky docela jde ;-)
... pasivku NoS zkusim a mozna i zmenu na nejakou utocnou (napada me berserker rage nebo brawler - dokaze tenhle build vyuzit berserker vzhledem k tomu, ze se strida fury plno a prazdno?)
... kdyz hraju solo max. se snazim vyuzivat oculus ring co ma na sobe templar, nevite jak to funguje? - jde mi o to jestli to zvysuje dmg kdyz v tom skacu a jsem defacto ve skoku a pak me zajima jestli to zvysuje dmg z utoku, ktere jsou rozprostrene do nejakeho casu jako u EQ na 8 vterin, tak jestli to kdyz si vlezu do kruhu to zvysi dmg u utoku, ktere byly vyvolany drive resp. treba mimo ten kruh (no snad jsem to napsal aspon trosku srozumitelne)
... co se tyka leapu skakat na jednom miste nebo se snazit zvetsovat plochu pro EQ?
... u pokriku kdyz jsou nabite oba (TS i WC) zalezi na poradi? (myslim kvuli falteru jestli kdyz dam poradi WC a potom teprve TS jestli pak falter (+25%dmg na 6sec) pusobi i na dmg z toho WC?

... nejvetsi problem mi delaji jakakoli znehybneni jinak moc neumiram, takze asi musim posilit redukci control impairing effectu?

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 19.05.2016, 14:48 hod.

Porad se memuzu rozhodnout jakou bych si mel udelat support postavu pro NS partu ... nejradeji bych asi hral barbara.

Scavenger mi poslal link na tenhle build:
http://www.diablofans.com/builds/79092- ... er-rifting

... vubec netusim jak se s tim hraje ... nesel by nejakej support barbar postavit spis na tom klokanovi?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 20.05.2016, 07:02 hod.

teoreticky jde všechno dřív se klokan jako support používal, díky tomu že dokázal s cold runou hezky mrazit, dneska je to asi překonaný díky tomu že runa u fch mrazí na 2,5s zatím co u té runy na leapu není čas napsanej

pokud chceš můžu skusit na diablofans něco poskládat

PS: ale určitě to nebude tak účinné

tak jsem něco splácal


http://www.diablofans.com/builds/80461- ... pport-test


chtělo by to vyskoušet na jak dlouho to bude mrazit, určitě je potřeba kvanta cdr jako dřív - není použit bouldet pro reset cooldownu!!!
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 20.05.2016, 12:26 hod.

diky ... mrknu na to ... pokud by to nemelo mit ten spravny support ucinek, tak si radeji necham rict a postavim build co nejvhodnejsi (snad se s tim naucim hrat :D) ... jinak uvazuji i o dalsim charekteru jako support krome barbara ;-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 20.05.2016, 12:28 hod.

kdysi jsem jezdil support cruse tan taky umí hodně pomoct
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 20.05.2016, 12:31 hod.

... musim opet podekovat za pomoc spoluhracum (Scavenger a Silanah) 8-) ... vcera se povedlo rozsirit sady matrose na HF amulet na 100+, tak snad se dnes odpoledne zadari a padne konecne nejakej peknej kousek 8-)

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 20.05.2016, 12:38 hod.

... no crus by se mi asi dost libil, hlavne kdyz by v tom buildu mohlo byt jezdeni na koni (nevim jak se ten skill jmenuje) 8-) >:D

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“