Klan (RIP) Mrtvolky

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939
Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 29.03.2016, 12:53 hod.

Pěkně to kosíte, vo tom si můžu nechat jen zdát. Ve čtyřech jsem nehrál ani nepamatuju, naposled s nějakejma číňanama nebo korejcema či co to bylo zač ;) . Holt pet-gen monk se nehraje a všude tě vykopnou :{ . Ještě že sepa se většinou přidá a jedem aspoň ve dvou.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 29.03.2016, 13:10 hod.

wert píše:Pěkně to kosíte, vo tom si můžu nechat jen zdát. Ve čtyřech jsem nehrál ani nepamatuju, naposled s nějakejma číňanama nebo korejcema či co to bylo zač ;) . Holt pet-gen monk se nehraje a všude tě vykopnou :{ . Ještě že sepa se většinou přidá a jedem aspoň ve dvou.
Mě je třeba jedno, kdo co hraje. Pokud se snaží a nezevluje někde bokem a nečeká, až to vyřídíme... takovýho jsem dal taky jednou vykopnout.

Co mě štve na publicu je to neustálý čumění a čekání. Zrovna včera jsem tam vlezl, tři tam stáli a čuměli na sebe a nic. Za chvilku jeden odejde, takže se čeká na novýho, ten přijde. Tak nastartuju GR. Nově příchozí jde čumět do truhly (asi nandávat gemy - to chápu) a odmítne s komentářem "1sec", takže za chvilku nahodím rift, ok, hraje se. Doděláme rift - identifikace, zesoulouvání, gemy do truhly a jsem ready. Ostatní pořád čuměj, nevím na co. Chvilku čekám, po minutě zkouším založit GR. Zase hláška 1sec. Za chvilku někdo odejde... takže se zase čeká. Nově příchozí jde čumět do truhly... atd. atd. A nebo přijde, počumí, a za chvilku odejde... takže zase čekáš. V praxi to je tak, že sólo dáš za stejnou dobu těch riftů víc.

Takže public na GR je o ničem. A to jsem se ještě nezmínil o sezónních debilech. Pro S5 jsou to kouzelníci, předtím to byly monkové. Přijde kouzelník do hry, počumí, za chvíli začne vykřikovat "no support, no support" a za chvilku odejde. To je ta lepší verze. Někdy tam vleze, otevře obtížnost, na kterou my ostatní prostě nemáme, po pár minutách zjistí, že to nemá smysl (někdy napíše "no support") a odchází uprostřed riftu.

Relativně dobrý zkušenosti mám s normálními rifty, protože tam jsou mi čumilové fuk. Vrátím se, naházím do truhly, zesouluju, počkám až skončí odpočet, otevřu rift a jdu si. Kdo nestíhá, smůla. Je mi to jedno, kdy se připojí. Nemám s tím problém. Všiml jsem si, že se naučej časem trochu pohnout, aby o nic nepřišli.

Hodně dobrý to je na bounties. 90% rund je v pohodě. Jen občas chytneš trotla, co má furt potřebu za tebou lízt jak ocas a nebo brát kešky bez bonusů. Ale ten je často kicknutej, takže OK. Ale většina fakt v pohodě a kdekdo ví, co má dělat.

Na klíčníky a ubery to bylo taky v pohodě, přišel jsem si na dost matroše, a mašin jsem moc nepotřeboval. Tam moc lidí není, takže se potkáváme furt ti samý a jednou někoho i napadlo svolat čtyřku na privátní hru a tam to šlo ještě rychlejc, když jsem navrhnul, že jednou otevírám všechno já, a pak se to prostřídá.

Hrát v partě známých je lepší. Akorát je zase problém se sejít ve správným čase a chuti hrát spolu a ne sólo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 29.03.2016, 13:24 hod.

Ano, mám to stejně jak píšeš. Na GR na public už ani nechodím, chci si zahrát a ne čumět jak se střídaj příchozí/odchozí. Rifty jsou v pohodě, když chytnu dobrou sestavu tak dělám jen sběrače :lol: . Ovšem na bounty jsem měl teď obzvlášť štěstí na trotly, za asi 7 koleček to 5x někdo zku*vil vybráním bez bonusu. A nebyli to žádný nováčci, PL700+ ani tisícovky nebyli výjimkou.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 29.03.2016, 13:38 hod.

wert píše:Rifty jsou v pohodě, když chytnu dobrou sestavu tak dělám jen sběrače :lol: .
Jo tak to seš ty... 8-) 8-) :lol: :lol:

S těma bonusama je to někdy problém, ono u actu III a IV, jak je stejný město je to někdy problém. Dobrý je nedokončit tyhle acty současně a vždycky se přesvědčit, že jsi ve správným městě. Pokud se teleportuješ z jinýho města, tak já se vždycky hodím na nějaký místo v mapě a pak až klasickej port do města... pro jistotu.

Prej to bude ale od patche 2.4.1 spravený, tak to je dobrá zpráva.

Ale mám pocit, že se trotl dá poznat rychle a zavčas vykopnout, pokud to neprojde, raději odcházím. Tuhle jsem měl chuť někoho nechat vykopnout, ale nakonec jsem to neudělal a on pak před mejma očima běžel vyzvednou nebonusovej act, zatímco já už čekal, až někdo vyzvedne jinej act, aby bonus přeskočil. Jemu to bylo jedno, portnul se do města, viděl Tyraela s vykřičníkem a šel na to...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

duspes
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od duspes » 12.04.2016, 09:12 hod.

Zdarec Mrtvolky,
sezona je téměř u konce a tak bych chtěl poděkovat všem Mrtvolkám za super herní zážitek.
Je (Byla) to moje první sezona, do které jsem se pustil jen kvůli záložce v truhle.
A musím uznat, že jsem si zahrál do sytosti. Tolik kompletních setů, tolik ANC věcí jsem do teď nikdy neměl.
Díky tomu jsem si mohl a stále můžu vyzkoušet spoustu charakterů a buildů.

Pokud bych měl poděkovat jednotlivým hráčům, tak by to byli:
Yesper - Za pomoc na začátku sezony a s laděním mého DH
Drak - za protažení nespočtem riftů a GR
Scavenger - za pomoc s monkem a za trpělivost, když mu překážím v 70 GR :-)
Hulkxxxl - vůbec za přijetí do klanu :-) a za spoustu užitečných rad
A samozřejmě dalším, za možnost si projít vysoké GR. :-))

Takže u další sezony (možná) zdar. :-D
sepa
Naposledy upravil(a) duspes dne 12.04.2016, 09:58 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 12.04.2016, 09:54 hod.

Tak mě jsi ani nepřekážel, chcípali jsme oba o 106 :green: . Náhodou mě to bavilo hrát ve dvou, aspoň jsem si vyzkoušel spolupráci pet gen monka s různými buildy a postavami. Asi nejlepší spolupráce byla s DH (multishot) a dvou gen monků - kdybychom vypilovali timing a sehráli se, šlo by to super.
Naposledy upravil(a) wert dne 12.04.2016, 13:24 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 12.04.2016, 11:15 hod.

joo lidičky spolupráce a (teď to hnusný slovo) synergie je klíčem k úspěchu v GR

já se teda chystám na thorn frenzy barba, včera pokořen gr70 za 12 minut, takže po patchi to bude ještě lepší, určitě uvítám nějakýho naháněče elit a buffera do party :) (je to krutě single target build - rg je dole za pár sekund)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 12.04.2016, 13:27 hod.

Klidně ti budu elity nahánět, až skončí sezona už budu i na ns mít s čím hrát :green: .

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 15.04.2016, 05:29 hod.

tak dneska bude náš klan konečně pouze non season? :D
Obrázek Obrázek

duspes
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od duspes » 15.04.2016, 06:25 hod.

Dobře, přiznávám se, že jsem hru na sezoně zbytečně protahoval. :-))))
Já se polepším náčelníku.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Morbid » 17.04.2016, 07:42 hod.

Cavte,je idem určite s6,až bude,svoj wd pet cold helltooth build,keby niekto náhodou chcel na S6 zunimasu wd,mozme spolu hrat.
PS Snáď už mi nebude wd zkapinat,to bolo napr včera u nas dom doma,ehm,nnnoo....slečien istého povolania,som SC,ale mam svoj sposob hry. :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 18.04.2016, 08:24 hod.

doufám že někdo zůstane i na ns :D

docela se mi to v sobotu líbilo si zahrát po xx měsících v plné partě
Obrázek Obrázek

Oplix
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:oplooplix #2554

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Oplix » 20.04.2016, 23:03 hod.

Díky všem účastníkům včerejšího výletu na gr 81. Fakt to šlo moc pěkně. Takže diky Hulku, Silanah a Redickovi

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 22.04.2016, 08:05 hod.

jj stihli jsme to co nějteří chodí jako speed rifty :D

ale aspoň je to větší zábava než ty 60, včera mi dokonce jednou procla pasivka :D

těším se na patch, netěším se na sezonu zase nebude s kým hrát, já bych to zrušil
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 22.04.2016, 10:16 hod.

Já sezonu nepojedu, určitě ne od začátku. Jak barbara nemusím a od D2 jsem ho v podstatě nehrál, ale tenhle thorns se mě docela líbí. Asi ho časem vyzkouším. Ale vzhledem k tomu, že na barba nemám vůbec nic, ani v kostce, tak to bude časově náročný. Teď jsem navíc rozjel DH, taky v podstatě od nuly, takže nestíhám živit matrošem všechny postavy. O augmentech nemluvě, ještě přibude Uliana atd, to abych si vzal aspoň měsíc dovolenou a objednal náhradní ruce :) .

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 22.04.2016, 11:14 hod.

joo víc postav to znám, proč jsem asi furt bez materiálu? :D

tak když budeme hrát spolu podaruju co půjde, občas i něco padne (moc často to ale není)

přeci jen padli včera např parádní gatě na tenhle build
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 22.04.2016, 13:22 hod.

Takovejch jsem vyházel, stejně tak hacků, archewů. Člověk holt nemůže skladovat všechno. Ale itemy zas takovej problém nejsou, s pomocí ostatních, kadaly a kostky je mám za hoďku pokupě. Pro mě je největší problém bounty matroš, potřeboval bych jezdit tejden jen bounty, abych měl zásobu +500 ks a mohl doladit gear aspoň na monka. Jenže mě to tak krutě nebaví. Navíc při rerolu padají snad ty nejnesmyslnější kombinace, naposled jsem zkoušel vykostkovat compass rose - po celým dnu stráveným otravou v bounty to dalo na nějakejch cca 20 pokusů. Výsledkem byly úplně komický rolly, nakonec jediný byl lepší než můj původní - o skvělých 0,3% dmg :{ . No snad to s DHčkem půjde rychlejc.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 24.04.2016, 17:14 hod.

Tak Mrtvolky... jsem jedním z vás. 8-) :twisted: :twisted: :twisted: :wave:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 25.04.2016, 06:59 hod.

vítej mezi námi

jsem rád že se průbežně rozrůstáme, lehce mě už ruka cuká ale zatím odolávám promazu lidí co dlouho nehrají (možná se vrátí že)

stále platí nábor u úplných nováčků, primárně ns ale beztak bude 80% klanu hrát sezony :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 25.04.2016, 14:39 hod.

Ahoj Mrtvolky,

rád bych se k Vám připojil, pokud ještě nabíráte.
Najde se někdo kdo se ujme začátečníka? ;-)

Bambinot

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“