Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102
Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od MARVEL_svk » 06.04.2016, 23:05 hod.

mal som taky ciel nedavno, dostat sa na GR70...dnes som dosiel z prace a skusil som ist 67/68/69 a nakoniec som dal aj 70 :D ..sranda je, ze cas za ktory som to dal je 12:10:00 a to je presne moj datum narodenia :D az na tie nulky (plus mi padlo dnes 6 puzzle ringov za cca 2 hodky a par ackovych veci na LoN build ktory skladam) velice spokojny idem spat :wave:

Obrázek
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od pan HU » 07.04.2016, 09:19 hod.

EDIT včerejšího infa: Jelikož mi padla sultánka, EoJ a relic pro followerku, tak jsem zkusil začít používat místo templáře jí a vůbec to trochu přestavěl dle rad Kisika (díky za ně). Včera asi 6 pokusů o GR 78, z toho 3x u guardiana s určitým náskokem. Nicméně jak jsem to přeskládal, tak najednou peti mnohem méně vydrží... RG mi sejme psy během pár vteřin a ze tří gargů je v půlce CD obvykle živý jen jeden. Takže zase jsem to nedal ani jednou v limitu, byť v jednom případě tak o 15 vteřin. Ale rozhodně je průběh GR o něco snažší, než jak jsem to jel předtím ..nicméně o to horší je to na konci u šéfa. Možná to ještě do konce sezony párkrát zkusím ;)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od kisiko » 08.04.2016, 06:04 hod.

Ja som na druhy pokus tu GR79 dal :) (zabudol som prepnut na nizsi od posledneho pokusu) za 14:51, bez zabitia, gemy Molten, Trapped a Esoteric. Rift nebol najlepsi, a tak si myslim ze sa da spravit GR80 v dobrom rifte (s PL okolo 1000). Od patchu 2.4.1 bude Enforcer ako samostatny multiplier a vzrastie redukcia pre petov na 90%, nad GR70 bude znizeny narast dmg priser za level GR, takze budem menit jeden defenzivny za enforcer ;) a HT bonus zo 6 veci bude zvyseny z 900% na 1400% a oculus u follovera...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od pan HU » 08.04.2016, 20:14 hod.

Tak slááááááááááááva !!!! Konečně štěstí na všechno a 78 je dole, čas 11:56 a 856. místečko v S5 žebříčku. Sezónní cíl splněn :-)

EDIT: 812. flek ... ještě pár zásilek banánů a s nohama na gauči a vypnutým PC pokořím šestistovku :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Tyckin » 09.04.2016, 19:24 hod.

GR74 s WD - na HC non-season rank 17 :green:

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od pan HU » 09.04.2016, 23:00 hod.

Kua Tyckin ... kterej bot ti sehnal tak luxusní A-Hellfire ? :love: :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

jardach85
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jardach85#2631
Bydliště:Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od jardach85 » 10.04.2016, 18:02 hod.

vylepšeno na GR72 (a to stále nemám A fetiš opasek), WD season HC, rank 524....dobrý roll riftu
Obrázek

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od RipperOwen » 11.04.2016, 09:12 hod.

vcera som dal s mojim wizardom gr77 a myslim ze pri dobriom rolle dam aj 78-79
mam vsetok gear A vsetko skoro BiS a na kazdom iteme 70lvl gem ale malo casu na hranie, takze som iba paragon 830 a to je citit na gr vysledkoch
ale idem sa posnazit

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od MARVEL_svk » 12.04.2016, 22:59 hod.

Skusil som GR 71 a padla na treti pokus...spokojnost :)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od pan HU » 13.04.2016, 09:28 hod.

RipperOwen píše:vcera som dal s mojim wizardom gr77 a myslim ze pri dobriom rolle dam aj 78-79
mam vsetok gear A vsetko skoro BiS a na kazdom iteme 70lvl gem ale malo casu na hranie, takze som iba paragon 830 a to je citit na gr vysledkoch
ale idem sa posnazit
Řekl bych tedy dobrý příklad vyladění buildů ... s pragonama jsem na tom totiž podobně a s WD jsem na svém stropu GR 78. A 2 věci nemám ancient. Snad to takhle bude i ve 2.4.1. že s více buildy a u různých charů bude možné dosáhnout na pobodnou úroveň GR.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Glimmer Man » 13.04.2016, 10:28 hod.

pan HU píše:
RipperOwen píše:vcera som dal s mojim wizardom gr77 a myslim ze pri dobriom rolle dam aj 78-79
mam vsetok gear A vsetko skoro BiS a na kazdom iteme 70lvl gem ale malo casu na hranie, takze som iba paragon 830 a to je citit na gr vysledkoch
ale idem sa posnazit
Řekl bych tedy dobrý příklad vyladění buildů ... s pragonama jsem na tom totiž podobně a s WD jsem na svém stropu GR 78. A 2 věci nemám ancient. Snad to takhle bude i ve 2.4.1. že s více buildy a u různých charů bude možné dosáhnout na pobodnou úroveň GR.
Pokud je tvůj strop 78, tak předpokládám, že jsi schopný zvládat GR 76. Pak jsi schopný docela snadno vyrobit gemy lvl 77. Není problém vyrobit lvl 78. Možná by se dal i 79 a kdybys přitlačil a zkoušel, tak i 80. (Já dělal lvl 77 a gemy na 80, i přes 15% šanci to prostě jednou padlo)

A teď počítám: Máš 6x augment lvl 60. Takže ti chybí 600 inteligence. Pak máš 5x augment 70 lvl., tady ti chybí 300 inteligence. Dvě věci nemáš vůbec, takže ti chybí 800 inteligence.

Celkem ti jenom na augmentech chybí 1700 inteligence. A to jsou podle mě dva až tři GR levely.

Já si dával tu práci, že jsem sehnal všechno anc. Pak rychle s DH pohonil gemy na 65 a pak dodělal barbarkou na 80. Dalo to práci a žralo to čas. Pak jsem všechny 70 caldean nahradil 80 lvl. Zisk byl 50 síly na věc. Nahradil jsem třeba 6 věcí, a to bylo 300 síly. Žádnej velkej skok, ale pokud hraješ na hraně možnosti, tak cokoliv se dá reálně dosáhnout ti může pomoct tu hranu překonat. 300 síly mi třeba mohlo ubrat 20 sekund z GR a to se někdy hodí.

Nevím jak to je přesně, jenom takhle přemýšlím.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Mlok » 13.04.2016, 10:32 hod.

"Celkem ti jenom na augmentech chybí 1700 inteligence. A to jsou podle mě dva až tři GR levely."

To vůbec. Má 16tis. int.

1700 int navíc (k 16tis.) znamená 10,6% dmg navíc a něco málo toungess.

+1 lvl GR = + 17% monster health.

Tedy těch 1700 int navíc je cca 2/3 lvl, tedy nedá to ani celý 1 lvl GR navíc.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Glimmer Man » 13.04.2016, 11:23 hod.

Mlok píše:"Celkem ti jenom na augmentech chybí 1700 inteligence. A to jsou podle mě dva až tři GR levely."

To vůbec. Má 16tis. int.

1700 int navíc (k 16tis.) znamená 10,6% dmg navíc a něco málo toungess.

+1 lvl GR = + 17% monster health.

Tedy těch 1700 int navíc je cca 2/3 lvl, tedy nedá to ani celý 1 lvl GR navíc.
:oops: :oops: :oops:

No, tak myšlenka správná, odhad špatný. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Mlok » 13.04.2016, 12:01 hod.

Já skončil augment na lvl75, že více je příliš malý zisk a za příliš velké úsilí. 75lvl jsem zkončil proto, že dávám se 100% úspěšností GR74 a tedy končím na 60% upgradu. O trochu větší snahu jsem věnoval hlavním gemům, ale i tam jsem zkončil na lvl80.

A raději si připravuju novou větší zásobu gemů na augment. Tohle ale samozřejmě má smysl jen pro ty co hrajou NON season. V novém patchi to pak půjde se stejným úsilím cca o 7lvl výše (vypočteno za změny dle patch notes a to za skilly, itemy i změny obdržené dmg od mosnter na 70lvl+; na PTR jsem tentokrát zkoušel jen velmi krátce a tedy progress netestoval), tak abych měl připravené nové gemy na aspoň lvl 70 a pak je jen dorazil po startu patche.

Od určité hranice jen zlepšení za augment a za paragon lvl pomarně už malý (tedy pokud to nebude nárůst typu +1000 parag lvl) a největší boost může být za předměty i přes velmi slušnou komplet výbavu.
U mě konkrétně bych nejvíce získal za perfektní HF amulet (dobrý áčkový roll s 20% fire dmg), ale ten jsem vzdal, proto6e mi to vůbec nebaví a ukončil jsem to u perfekt rollu neáčkového s dex/ChD/ChC.

A pak dobrý roll áčkového DML, ten by přidal také poměrně dost. A perfektní áčkové ringy (tzn. base dmg + ChC + ChD + díra). Na tohle se zaměřuju, ale dlouhodobě se pořád nedaří (už např. 40 kousků áčkových DML a pořád nemám lepší než ten dobrý neáčkový roll - a samozřejmě počítám áčkový včetně augmentu).

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Glimmer Man » 13.04.2016, 12:27 hod.

Jde o to, že jsem prostě věřil tomu, že když to všechno udělám a vylepším, získám dva levely navíc. Takže do nových věcí jse už dával rovnou 80 lvl gem. Takže když jsem sehnal nový ramena (poslední, co nebyly ancient) a dal do nich 80, tak se mi pak povedlo udělat GR79. A nabyl jsem dojmu, že dalších 300 síly bude stačit na pokusy o 80. Tak jsem to udělal, a GR80 se nedařil, ale pořád jsem věřil že to půjde. No a nakonec se mi to povedlo...

Až dneska jsem se od tebe dozvěděl, že to vlastně bylo stylem "víra tvá tvá tě posune na další level"... :lol:

Myslím, že když narazíš na hranu možností, tak když uděláš cokoliv se ještě dá - byť jen pár drobných malých zisků - můžeš se ještě pokusit o jeden vyšší level. Já už tu 80 opravdu rybařil, páč už se to nedalo... Pár dobrých rolů se mi nepovedlo a pár sekund, ale nevadí, zase to házelo expy, takže během pokusů jsem nahrál tak 40 paragonů.To je taky trocha síly pak navíc, takže jsem věděl, že to jednou vyjít musí.

Na non season máš tu výhodu, že tě netlačí čas. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od xpandelx » 13.04.2016, 13:12 hod.

Tak a je vymalované, včera po 2 týždňovej pauze keďže som sa nemohol dostať cez GR80 som si vravel idem na to a pochoval som ju po 178 hodínách hrania.
Tož TOP 75 v EU.Ostatným prajem G-luck do piatku pushujte :wave:

perak80
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mike#21553

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od perak80 » 16.04.2016, 08:34 hod.

tak nakonec to je v 5. sezoně 342 místo s WD HC. Tohle úžasný umístění svědčí asi o tom, že už to moc lidí nehraje :{ .
Jo a chvilku před koncem sezony sem byl ještě vo čtyři příčky vejš, tak se laskavě přihlašte kdo mě posunul!!!

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od kisiko » 21.04.2016, 00:55 hod.

GR 80 za 13:07 s Helltooth gargom, non-season, rank 394.
Všetky itemy s augumentom 72-75, PL 1097.
Od GR79 uz padaju psy a nasledne gargovia ako muchy na guardianovi, tak som musel vymeniť esoteric gem za enforcer. Bolo to o hubu so životom ale vyšlo to na druhý pokus.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od pan HU » 21.04.2016, 08:27 hod.

Hezky pěkně ... já taky zkusil včera 5x pokus o zápis i do mimosezónního žebříčku. Ale skromněji ...stačí na to 78 za 13 minut. 2x jsem dojel s velmi slušnou rezervou až ke guardianovi a 2x se načetl Perendi :-( A to je prostě v hajzlu ... a nejvíc to jak hází miniony různě kolem sebe (takový ty torpéda z nebe padající), tak gargové se rozbíhají různě po nich, místo aby stáli u něj. Do toho občas nestihnu uhnout ... a je to v pérkeli, no :-/
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Glimmer Man » 21.04.2016, 08:46 hod.

pan HU: No tak to je pech. Tenhle Perendi je snad špatnej pro každou postavu a každej build.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“