Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514
Re: Zeď nářků

Příspěvek od kaindra » 02.03.2016, 12:17 hod.

Nejak ztracim motivaci posledni dobou, podle me, Diablo nici sezony. Zacne nova sezona, navali se tam lidi, dojedou si co potrebujou a pak nehrajou. A tak na tom bude i dost klanu, takze zahrat si poradne na NS je podle me problem. Osobne jsem byl nucenej jit taky do sezony, jen kvuli extra stash, jinak bych se na to fakt vybodl. Muzu rict, ze to bylo prijemny zpestreni a bavil jsem se u EQ barbara, ale bylo to fakt jenom z donuceni.

Chci mit vyssi paragon, je to fajn ted po patchi jak se zvysili expy. I tak je to porad malo. Na jaky GR se da SOLO rozumne farmit (samozrejme, zalezi na aktualnim paragonu). 70? 75? Na jakym GR se farmi party ve ctyrech? 80? 85? 90? OK fajn, nebudu brecet a pujdu hrat do party. Aha a kam teda? Lizt na public na GR jsem po patchi ani nezkousel, kdyz pred patchem byl problem sehnat 1 healera do party, ted je slozeni part 3x supporta a 1x dmg dealer, to me prijde naprosto nerealny poskladat na publicu a psat do chatu 2 hodiny a ladit to, na to se muzu vykaslat.

A teda nevim no, mit partu 3x supp me prijde trosicku postaveny na hlavu a nuda, sam jsem hral healera, jo bylo to fajn, ale jen na chvili.

Proto bych osobne zvyhodnil solo hrace, podle me solistu je hodne (aspon tady v ceskych vodach) a dat jim stejne expy jako maji expy 4 lidi v parte treba o 10-15 GR vys.
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 02.03.2016, 14:17 hod.

hraju zcela výjimečně s5 (raekor globe barb) a dát dohromady partu alespoň na gr je 70+, aby to mělo trochu úroveň je opravdu problém, ještě větší problém je gr nad 80+, zde si připadán podobně jako Dava_c, který hodiny naháněl lidi v menu 8-), nu což, blizz se pravděpodobně téhle impotentní strategie nezbaví a já budu rád, když udělám 1k para do konce sezóny, ale alespoň jsem okusil svou první a pravděpodobně i poslední sezónu ;)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Zeď nářků

Příspěvek od lulinak » 02.03.2016, 15:49 hod.

dovolil bych si to rici jinak, D3 je klinicky mrtve jiz velmi dlouho, ale skupinka naruzivych hracu "pod PL 2000 a uvedeni v pseudo zebricku neusnu" si to proste nechce priznat...
Kral je mrtev, at zije kral.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 02.03.2016, 15:53 hod.

@Maja:Vždycky je to to stejný, už od první sezony. Začátek nával jako prase prostředek standart a konec sezony už nehrají ani ti, co hrají jen sezonu....
@lulinak: Jinak ano, každou eru jsem byl v žebříčku ( i okolo 300 pozice, né jen 958 ;) :D) a chci to tak držet :). Přiznávám si to, ale baví mě to :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 03.03.2016, 21:18 hod.

Obrázek

Na publicu se najde jen kvalita - bounty T7 - buď běhali za mnou, a nebo stáli ve městě :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 04.03.2016, 06:51 hod.

Tyckin píše:Na publicu se najde jen kvalita - bounty T7 - buď běhali za mnou, a nebo stáli ve městě :D
Choď na T10.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 04.03.2016, 06:58 hod.

Taky nechápu, proč nejedeš na T10, je to lepší, je tam o jeden matroš více (tedy celkem 10 s bonusem) a já když jsem jel T10, tak většinou chytám paragony 1000+ (vzácně např. paragon 300 a ten většinou dostane hned kick, protože nejede split). V poslední době jsem jel ale bounties jen cca 15x

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 04.03.2016, 07:15 hod.

No ono je to fuk - stejně na HC non-season málokdy někdo přijde. A hlavně, T10 WD kuřátko zrovna super nedává - resp. u bosáků se fakt nechytá a včera jsem lítal s pasivkou u Butchera :) A hlavně mne ty bounty ukrutně nebaví :roll: Miluju questy typu "zabij vše v 2. patře" - takže lítám po mapě abych někde na konci našel vchod do 1. patra, tam běhám abych našel 2. patro, v 2. patře mi chybí jeden mob páč nějaký zavrtaný červ se jaksi nemá k tomu aby vylezl na povrch zemský - opravdu zábavně vymyšlené :OXO

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 04.03.2016, 08:20 hod.

A jo, já komentoval SC.. na HC T7 smysl mít může :) .

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.03.2016, 10:16 hod.

Demogorgon píše:A jo, já komentoval SC.. na HC T7 smysl mít může :) .
Nemá.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 04.03.2016, 11:45 hod.

Dark_Deamon: tak já HC taky jedu bounties na T10, ale když si někdo nevěří, nebo chce být až moc opatrný, tak to smysl může mít.
Nehájím to ale rozumím tomu.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 04.03.2016, 12:01 hod.

Demogorgon píše:Dark_Deamon: tak já HC taky jedu bounties na T10, ale když si někdo nevěří, nebo chce být až moc opatrný, tak to smysl může mít.
Nehájím to ale rozumím tomu.
Tak bounties jsou dobrý v tom, že se daj přehazovat věci za pochodu. Imunizační amulety řešej většinu bossů.

Zbejvá Malthael a Siegebraker (z těch nebezpečných), a tam si člověk musí dávat pozor.

Je ale zvláštní, že za tu dobu, co jsem hrál HC jsem nikdy ve hře neviděl, že by někdo zařval.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 04.03.2016, 14:05 hod.

A to já právě viděl, a to jsem na HC jel opravdu málo bounties. V aktu 5 zbával Maltheal, typek na nej šel a hned zařval. Paragon měl tuším kolem 800 ale char už nevím.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 04.03.2016, 14:46 hod.

Demogorgon píše:A to já právě viděl, a to jsem na HC jel opravdu málo bounties. V aktu 5 zbával Maltheal, typek na nej šel a hned zařval. Paragon měl tuším kolem 800 ale char už nevím.
Jo tak Malthael je zrádnej... Ale většinou jsem zažil partu, že chudák ani nestihnul doříct to, co měl na srdci. Dvě - tři rany a byl v půlce a pak po komerční pauze zase dvě až tři rany a padl.

Ale na něj jsem se bál jít sám, pravda...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 04.03.2016, 15:03 hod.

.."po komerční pauze" ... vole ... jsem tu vyprskl smíchy :-D :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 08.03.2016, 19:06 hod.

Matla mi kdysi sundal na T7 WD turbokuře, a to jsem tam šel tomu druhému v partě jen píchnout ať na to není sám :D Od té doby zakládám bounty kde ten zmetek není :) T10 kvalitní turbokuře jakžtakž dává, ale na bosáky prostě nemá dmg. A když vím že na HC non-season pravděpodobně v publicu nikdo nepřileze, je to bláznovství zakládat - jednou jsem si poběhal s pasivkou u Butchera a bohatě stačilo :wave:
Jinak od soboty tak nechutná rýma, že na hraní nebyly ani myšlenky :( Jsem tři dny z gauče zachumlanej do peřinky čučel v bedně jen na sport a asiatky, i animovaný :green: Snad zejtra už konečně zahraju, pár ancík věcí furt chybí :evil:

FirePetr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od FirePetr » 15.03.2016, 19:22 hod.

Komerční pauza - překrásně poetický název pro to, jít vydělávat penízky do práce ;-)
Barbarům brání ve vstupu velká čínská zeď.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 16.03.2016, 06:40 hod.

FirePetr píše:Komerční pauza - překrásně poetický název pro to, jít vydělávat penízky do práce ;-)
Akorát tím byly myšleny ty prostoje (kde je v kampani nějaká animace) při soubojích s některými bossy, jako jsou Diablo, Belial nebo Malthael... Jak se ti všechno uprostřed boje zastaví, někdy zčerná nebo načítá, a pak zase boj pokračuje. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 23.03.2016, 10:56 hod.

Vcera vecer byl total bad day :OXO co rikate panove???Ja uz chtel normalne becet :D Dneska si musime spravit chut...

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Zeď nářků

Příspěvek od lulinak » 23.03.2016, 11:29 hod.

sice uz D3 nehraju ale kdyz jsme v te zdi narku, tak jsem podruhy po dvou letech rozehral Alien Isolation a muzu konstatovat, ze HC v D3 je oproti tomu kaficko, protoze vsera jsem se pri predlouhem krceni pod stolem dvakrat malem posr.... kdyz me ten smejd syntetik opet vyhmatnul :oops:
vrele doporucuju se sluchatky a ve tme

Odpovědět

Zpět na „Obecně“