Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 28.02.2016, 09:22 hod.

Ehm, Custerian Wristguards? Jsem sotva vlezo do T10 riftu a jedna prachsprosta mobka mi dala cca 1 mil. expu. Za 10 sekund jsem měl cca 30 mil. expů. Nevěřím, že by nebylo lepší mít např. Warzechian Armguards (boot pro speed). Samozřejmě boon of the hoarder nechat, ten taky boostuje rychlost.

Vidím ale, že tvůj build je výhradně na expy. s tím WD co máš jezdíž jen T10? Trohu mě mate, že tvá nejlepší postava S5 má jen 116 zabitých elitek a přitom paradon 676.

Jí jinak problém, že goldy při boon of the hoarder nebapají, nemám.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 28.02.2016, 09:46 hod.

Ahoj,moj wd je silnejší,mam na sebe farmiaci gear na expy,T10 s týmto ale tiež dávam s prstom v nose.Do gr mám trochu silnejsie itemy, a dávam si kombináciu leg gemov Blink a Bane of trapped.Takto potom dávam GR 64 a 65 by som tiež,ale hrám sposobom,aby mi char ani raz neumrel. lSa ti zdá ze k pomeru elitky/paragon je paragon nízky?

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 28.02.2016, 11:22 hod.

Na webu mi to u tvého profilu píše 297 zabitých elitek (minulý příspěvěk to byli míň). Já mám paragon skoro 600 a mám zabitých elitek cca 7.300 tis. Asi to web blbě zobrazuje :)

EDIT:
beru zpět to s těma Custerian Wristguards. Udělal jsem jen jedno měření na T10 rift ale bylo to cca 10% expů. To není špatné a ani zanedbatelné.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 28.02.2016, 11:51 hod.

Custerian Wristguards trochu přidají na T10 (s boon + gold gear) , ale rozhodně se ani trochu nevyplatí. Warzechiany ušetří více času než Custeriany přidají exp. A hlavně exp se získá především ze speed GR. Z TX jsou exp. skoro zanedbatelné oproti speed GR a to celé znamená, že pro max exp je potřeba dávat TX za co nejkratší čas.

I kdyby Custeriany daly na TX 2x více expů (což tak není a těch 10% by asi tak mohlo být, co jsem dříve zkoušel), tak se pořád ještě nevyplatí. Za ušetřený čas Warzechianů na TX pořád získám více expů na speed GR65 než co bych získal za TX navíc.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 28.02.2016, 12:10 hod.

S tou rychlostí máš samozřejmě pravdu ale já jako wizard mám teleport perma díky Aether Walker (na T10 to je jasná volba), tedy tam se v podstatě pohybuju jen teleportem. Warzechainy nevím jak moc urychlí hru. Build na speed T10 s explozive blast bohužel nemám. Když jsem jednou zkusil na HC, tak mě ne jen nebavil ale taky jsem navíc chcípnul kvůli nějakému dementnímu bugu co mě znemožlila pohyb. Tak jako tak nebudu hrát něco co mě nebaví.

Speed GR je pochopitelně naprosto jiné liga na expy. Klíče je ale bohužel taky potřeba získávat.

PS: osobně bych na T10 více řešil např. DB místo expů.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 28.02.2016, 12:21 hod.

Pro Wiz. s perma TP asi nemají cenu, to je jasné.

TX hraju jen pro klíče + DB. Tedu cíle je co nejvíce klíčů a DB za co nejkratší čas.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 28.02.2016, 13:10 hod.

" A hlavně exp se získá především ze speed GR" Mas pravdu ale lovim teraz gr klice.

Mám čo najviac gf+boon of the hoarder+custerian wristguards.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 29.02.2016, 07:19 hod.

Tak díky Démogorgonovi jsem nastartoval novou HC kouzelnici. Jelikož jsem předtím, chystal novej build, tak, věci jsem měl všechny skoro připravený...

Chyběla lepší zbraň. Hrál jsem to na energy twister, takže jsem kostkoval za 50 soulů. Na první pokus padla ancient, ale divnej roll... poloviční řešení jsem nechtěl. Tak jsem pokračoval. Měl jsem matroš na 10 pokusů. Pak nic a na pátej pokus padl výstavní ancient meč. Takže paráda.

Ač jsem nemusel, chtěl jsem splnit GR45 bet setových věcí na HC. Na tohle jsem měl věci taky připravený a rukavice padly během hraní. Tak jsem akorát celej den dělal GR, abych měl gemy na nějaký solidní úrovni. Pak jsem se do toho pustil. Prvních pár riftů to nešlo. Takže jsem ladil a ladil. Pak mě štěstěna políbila, padl dobrej rift, takže jsem udělal drobný náskok a modlil se za poison guardiana (měl jsem mara kálejdoskop). No a vyšlo to - voracity. Takže GR45 bez setu na HC splněno.

Víc už toho na HC dokázat asi nešlo (pro mě reálně vzato), tak si říkám, poladím to a zkusím a atakovat 999. místo v žebříčku.

Tak jsem se jal na GR55 trochu vylepšovat gemy. No a v jednom takovým riftu jsem potkal RIME-ho.

Jedna jeho ledová vlna mě odpálila pasivku, takže jsem zdrhal jak divej. Čekám ve městě a pak znova. Už mu zbejval ani ne milimetr života, když v tom mi zase odpálil pasivku, tak honem teleport... a pryč, jenže jsem se dostal do úzký uličky, ten hajzlík se rychle portnul za mnou a hodil další vlnu... teleportu běžel cooldown, tak jsem zdrhal, jenže jeho ledová vlva mě doběhla...

:cry: :cry: :cry: :cry:

Kouzelnice zapištěla, její tělíčko se prolétlo vzduchem a bezvládně padlo na zem.

:cry: :cry: :cry: :cry:

Takže s HC mám pro tuhle sezónu vystaráno. Žádnou solidní výbavu v záloze nemám a odznova se mi nechce. Co jsem chtěl na HC splnit jsem splnil. A holt nejsem hráč do žebříčku.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 29.02.2016, 09:20 hod.

Nemáš zač a gratuluju, že jsi splnil alespoň co jsi chtěl. Škoda, že ti nevyšel i ten žebříček.. třeba v S6 ;) .

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 29.02.2016, 09:35 hod.

Jo jo ... jednu výhodu to mělo, že se GR bossové neportovali rychle za tebou ...dalo se jim zdrhnout.

A na rozdíl od tebe já ze včerejšího farmícího běhání neměl vůbec nic. Přes 1000 mlík bylo, přes 1000 soulů bylo na sezoně ... na 25 pokusů lege matroše ... a nic áčkovýho co potřebuju :OXO
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 29.02.2016, 09:47 hod.

Demogorgon píše:Nemáš zač a gratuluju, že jsi splnil alespoň co jsi chtěl. Škoda, že ti nevyšel i ten žebříček.. třeba v S6 ;) .
Popravdě nevím, jestli bych na ten žebříček měl. GR55 jsem dával v pohodě. Jedinej problém byl guardian... né že bych nedával damage, to bylo docela dobrý, ale problém byl ten, že jeden jeho nejsilnější úder byl hned fatální. Teoreticky bych asi dal i GR60. Ale víc fakt nevím. Myslím, že ne. Asi dělám něco blbě a nevím co. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 29.02.2016, 09:49 hod.

pan HU píše:Jo jo ... jednu výhodu to mělo, že se GR bossové neportovali rychle za tebou ...dalo se jim zdrhnout.

A na rozdíl od tebe já ze včerejšího farmícího běhání neměl vůbec nic. Přes 1000 mlík bylo, přes 1000 soulů bylo na sezoně ... na 25 pokusů lege matroše ... a nic áčkovýho co potřebuju :OXO
Pravda... Teď je o hubu vůbec dokončit teleport do města.

No jo, ale dneska jsi na tom líp. Máš přes 1000 mlík a soulů. :D Já mám kulový.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 29.02.2016, 09:51 hod.

No nemám právě ... provařil jsem je ...doslova ... v kostce :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 29.02.2016, 09:59 hod.

pan HU píše:No nemám právě ... provařil jsem je ...doslova ... v kostce :-D
Jo tak to já měl štěstí, mě to padlo na pátej pokus, takže jsem ještě polovinu soulů ušetřil. Jsem se těšil, jak to dneska dám na zeď radosti i s obrázkem.

Nic naplat, tenhle RIP mě tak neseje, páč za ten si můžu sám a vím jak k tomu došlo... ale ten první - tu křivdu jsem ještě nestrávil. :OXO :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 29.02.2016, 10:06 hod.

Já měl DMG na GR70 docela na hraně, ale ještě se to dalo. Když jsem zkošel GR71, tak jsem to jednou skoro dal a pak 3x vůbec. Toughness jsem měl vysoký dost. Na GR70 jsem raději dával i unity ale je to na úkor DMG. Pak jsem si říkal, že než chcípnout, tak to zatím nechám tak. V žebříčku jsem docela vysoko, tak snad mě nesesadí.. Měl jsem ale build Arcane Orb místo Twisteru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.02.2016, 16:34 hod.

Glimmer Man píše:Nic naplat, tenhle RIP mě tak neseje, páč za ten si můžu sám a vím jak k tomu došlo... ale ten první - tu křivdu jsem ještě nestrávil. :OXO :)
RIPování na HC je jen o zvyku. Svým způsobem by to mělo člověka posunout o level výš => nabírání zkušeností, které se příště nebudou opakovat.

Za první rok, co jsem hrál D3 (cca 2 roky zpět) jsem ripl tak 10x. Něco jsem přecenil, něco položil v Trialu (legendární rip v clanu :D) a bylo tam i pár DC, které se posléze ukázaly, že jdou na vrub mě. Hlavně ale každá smrt ze hry byla velká zkušenost, jak se zachovat příště. Teď už většinou lehnu, jen když se pokouším o hraniční pokoření GR. Pokaždé už je to na hraně s dmg, thougness, prostě vším. Ale případný úspěch by mě zas posunul do top 10 v EU :)

Takže nevěšet hlavu nad nějakým ripem a jít to řezat dál :twisted: O tom celý to Diablo je :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 02.03.2016, 11:40 hod.

Ten public je fakt někdy k posr... - jedu bounty T7, hotovej A1, rozjíždím A3, připojí se cruss s para400, nějakou dobu nic nedělá, tak ho popíchnu, pak se portne na mně a běhá se mnou, samo mému turbokuřátku nestačí - tak mu napíšu "split", on jde zpět do města a zase tam zevluje, na chat bez reakce. Kick nejde když jsme jen dva, takže dojedu A3, něco si pocraftím (on se zatím ani nehne, asi si tam honí péro) a znechuceně leavuju bounty v půlce, nebudu mu tam dělat trotla aby jen slíznul smetanu že :) To už je snad lepší ty bounty běhat sám...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 02.03.2016, 12:03 hod.

Tyckine predbehl jsi me :) Taktez chci reagovat na public.Po vcerejsku tam zase pekne dlouho nevlezu.Pripada mi,ze ti dotycni cekaji,az se vyjadris ty sam.Chtel jsem pobehat nejake GR,protoze jsem nemel skym.Toz vlezu tam a vsichni jen stoji a cumi.Napisu GR 65-70?Odpoved : no idea :D .No dal uz netreba pokracovat.To radsi pojedu solo nez s chujema,kteri mlci nebo chcipaji jen co zacne GR.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 02.03.2016, 12:03 hod.

Jo, taky raději odcházím, když je tam někdo špatně.

Ale dělat bounties sám, to je na dlouho. Public je v tomhle ideální. Jen škoda, že to po dodělání nejde resetnout a dělat nový kolo v aktuální partě.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 02.03.2016, 12:09 hod.

Skyrim: Hele, já to dělám tak, že na nic nečekám a pěkně je proháním. Když jedu rifty na klíče, tak jedu, klepnem bosse, port do města zavírám. Skončí cooldown, otvírám rift a jedu znova. Je mi jedno, že někdo má potřebu na publicu zdržovat neustálým prohrabováním truhly nebo úpravou věcí. A to bys koukal, jak se to za pár riftů sladí. Včera ideální parta. Kmitali jak divý, aby nepřišli do riftu o moc později než já. Pěkně nám to šlo. 8-) 8-) 8-) Mám zase nafarmený klíče. >:D

No a u GR se nevyptávám. Chvilku počkám, pak nahodím klasickou 65, kterou zvládám v pohodě. No a pak se uvidí, jestli má cenu dávat větší.

Mě public docela baví, páč žádnou grůpu nemám. Ale ne vždy je dobrá parta, to je fakt.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“