Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 25.02.2016, 12:49 hod.

Já osobně u RIPů nadávám jen u těch, co si způsobím sám. Takže když jdu "bezpečně" v partě v odstupu dál i s pasivkou a sundá mne neviditelná sentry, řeknu si "Dobře ti tak blbe, nemáš tam běhat" :) Ale když mi po 130h RIPnula vytuněná postava na zamrznutí Diabla, byl jsem v klidu - sice to hodně mrzelo, ale to je zkrátka vyšší moc mimo můj vliv :)
Ale štve mi že nemůžu pořádně poskládat WD firebats, od začátku sezóny se o to snažím (na non-season :) ) a pořád toho chybí dost a dost. Matroše je kupa, ale bounty matroš už je dávno v čudu (bez valných výsledků) a honit další otravný bounty je opruz, dropy na pytel a upgrade rare v kostce bez komentáře, to vyrábí úplně všechno co nechci popř. non-ancient verze, grrr....

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 25.02.2016, 13:01 hod.

Taky me sere kostka.. mrcha jedna mi né a né dát In-geom, který chci zkusit na HC Wizarda T10, farmení klíčů :( . Nedostatek klíčů je velký. Expy za T10 jsou ubohé oproti GR55. Za stejný, odehraný čas mám dva nesrovnatelné progresy.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 25.02.2016, 13:14 hod.

Demogorgon píše:Taky me sere kostka.. mrcha jedna mi né a né dát In-geom, který chci zkusit na HC Wizarda T10, farmení klíčů :( . Nedostatek klíčů je velký. Expy za T10 jsou ubohé oproti GR55. Za stejný, odehraný čas mám dva nesrovnatelné progresy.
In-geom byl první ancient 1h sword, kterej mi padnul. Za kariéru kouzelnice jsem tři další nechal rozbít.

Moje zkušenosti: ta hra prostě ví... musíš ho přestat chtít a budeš jich mít plno. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 25.02.2016, 13:27 hod.

Jo to je ono, tak mi to taky připadá :/.
Jinak Tyckine, co máš z toho, já už měsíc lovím anci-kočku. Chápeš?? taková kravina, banalita, žádná a-kukri nebo podobně, pouze prašivá kočka...nic... :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 25.02.2016, 13:31 hod.

Glimmer Man píše: In-geom byl první ancient 1h sword, kterej mi padnul. Za kariéru kouzelnice jsem tři další nechal rozbít.

Moje zkušenosti: ta hra prostě ví... musíš ho přestat chtít a budeš jich mít plno. :twisted:
No mimo S5 HC jsem jej měl taky všude a plno. Pravda, ani jsem jej jinde nežádal :) . Naštěstí ten In-geom nutně nepotřebuju, T10 jde hrát v klidu i teď (navíc si nejsem jist, jestli by se mi ten styl hraní vůbec líbil). Jen ty orby jsou určitě pomalejší.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 25.02.2016, 14:17 hod.

Tak áčkový koťátko jsem taky ještě neviděl, ovšem serpenty už mám áčkový snad 5x :OXO
Jinak kočku bych rád ulovil nějakou japonskou :green:

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 25.02.2016, 14:19 hod.

By ti zvedla nejen defense :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 25.02.2016, 18:25 hod.

Myslel jsem, ze anci ringy F a R ulovim a nepovedlo se. Ted si davam pomalu pauzu od hrani tak asi ani neulovim uz :-D venoval jsem tomu hodne a proste nic..

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 25.02.2016, 23:47 hod.

Ja chcem anc azurewrath alebo anc stackovaciu dýku na soul harvest a....PRRRRRRRRRRRD! :twisted: :twisted: :twisted:

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tbro » 26.02.2016, 07:52 hod.

Nikdy v zivote nebudu met stakovaci dyku, NIKDY! No a taky aci TaT :/
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Brum » 26.02.2016, 12:16 hod.

Seton píše:Jo to je ono, tak mi to taky připadá :/.
Jinak Tyckine, co máš z toho, já už měsíc lovím anci-kočku. Chápeš?? taková kravina, banalita, žádná a-kukri nebo podobně, pouze prašivá kočka...nic... :/
V pohode ja vic než měsíc shánel anci barcers of the 1st spider. Dal jsem si 2 týdny pauzu a včera jsem je dostal. Tak možná dám ještě WD šanci v tomhle patchi. Už chybí jen anci kočka, MoJ a TnT :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 26.02.2016, 12:46 hod.

"už jen" :D. Njn, to vše mám, ale kočka?? to néééé, to nééé.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 26.02.2016, 18:04 hod.

Jééé.. před pár přízpěvky jsem nadával na to, že nemám In-geon zbraň a teď vidím, že jsem se ji už naučil do kostky :D . Tak to je paráda :) .

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 26.02.2016, 23:33 hod.

Super, na HC zemřít díky DC nebo vlastní chybě, to se mi už hold stalo. Ale to že mi zamrzne postava a nechce jít žádným směrem (ani pomocí teleportu) ale vše ostatní funguje, především mobky střílející z dálky které jsem sundat nemohl, to jsem ještě nežral. Jedna lahvička samozřejmě nepomohla a udržet jsem se mohl jen když jsem dal pauzu. Stejně jsem to ale jednou musel odpauzovat :( ..
Ještě že to byla má druhá postava, která měla s levelem 70 první vycházku. Jen toho gearu z truhly škoda.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.02.2016, 00:05 hod.

Já zas nedávno zažil, že po vymlácení Riftu se zjevil RG (Cold Snap) a nešel zabít. Ani se nehýbal. Když se na něj ukázalo myší, tak to nenabídlo jeho jméno + health bar. Rift pak pochopitelně nešel zavřít a hra se musela levnout.

Další taková "sranda" byla, když jsem aktivoval Cursed Chest (30 sec time limit) a po zabití všech monster se nezobrazila odměna (možnost otevření bedny). Po uplynutí časového limitu mi to naférovku napsalo failed.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od dawemorraless » 27.02.2016, 11:32 hod.

Demogorgon to mi trochu připomíná muj 1 rip kdy sem se zasekl po dashing striku a umlátili mě kostěji >:D je fakt že tenkrát ve vanile to pak blizz dokonce přiznal že dashing strike házel monky mimo textury >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Demogorgon » 27.02.2016, 12:19 hod.

Doufám, že ten bug byl tím blbým speed explosive buildem. Jsem jej zkoušel a stejně se mi nezamlouval. Ale těch 5ks Áčkových Tal Rasha kousků mě opravdu mrzí. Hlavně amulet, který byl parádní.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 27.02.2016, 19:14 hod.

Dark_Deamon píše:Já zas nedávno zažil, že po vymlácení Riftu se zjevil RG (Cold Snap) a nešel zabít. Ani se nehýbal. Když se na něj ukázalo myší, tak to nenabídlo jeho jméno + health bar. Rift pak pochopitelně nešel zavřít a hra se musela levnout.
Asi DCed. :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.02.2016, 19:26 hod.

To ne e. Zbytek mobů se na mapě chovalo dál normálně, jen RG tam stál jak zařezanej.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 28.02.2016, 08:36 hod.

Cavte,prisiel som na jeden bug.Mám boon of the hoarder na 100 proc,jazdím rifty, ale keď vleziem do dungu a začnem hneď masakrovať potvory,tak z nich chvíľu bonusové zlato neprší.Overené viackrát.Zlato mi je vcelku u zad..ehm,ale mám custerian wristguards a farmim xp.

EDIT: Ale mi to už lezie na nervz,to tak odhadom po každom vchode do dungu musím čakať asi pol min alebo viac?,kým sa hra spamata?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“