Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
vacicak
Wraith
Příspěvky:103
Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od vacicak » 06.02.2016, 05:10 hod.

tos dal na sezone?

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 07:24 hod.

Hlásím Guardian: 5/6.

Moje nová HC kouzelnice se úspěšně dožila sedmdesátky a stále je to kočka. Nikdy předtím jsem HC nehrál, tak je to pro mě docela napětí. Zatím paragon 119 a probíhá snaha dosáhnout stavu, když budu moci na T10 čistit rifty s prstem v nose. Následně pokus o třetí conquest - sebrat 50 miliónů na HC.

Nicméně jsem zjistil, že můj život neusilujou jenom potvory, ale taky spoluhráči. Hraju běžně public, ale jednou jsem se přihlásil na rifty, vejdu tam, tři ve městě, rift otevřenej. Zatím nic divnýho, vlezu do riftu, normálně je tam klafu sám až se dostanu k průchodu do druhého patra, tak ten průchod bliká, což znamená, že už je, nebo byl, někdo vevnitř. Jakožto nezkušenému, mi to nedošlo, jsem tam vlezl. A hned za dveřma tři party elitek - arcane, blesky a kdovíco ještě. Naštěstí obtížnost byla pod moje možnosti, jsem vybaven funkcí pro nenadálý ocitnutí v davu (frozen nova) a meteorama jsem to rozmetal raz dva... ale zatuhlo mi, to se musí nechat.

Jsem si jistej, že to někdo z nich co tam byli narafičil a pak se chtěl bavit, jak tam někdo zařve. Jsem rád, že jsem mu tu radost neudělal. Naštěstí na HC se do vysokých obtížností až tak nehrnu. Raději pomalu.

No a ještě se musím pochlubit, můj první kousek oblíbenýho setu padl hned zkraje pokusů na T1, ještě ani nemám všechny gemy. Škoda, že to nejde předat na ne-HC... co já jsem se tam podobnýho brnění nahledal, ale takovýhle mi nepadlo ani náhodou. A tady napoprvý.

Obrázek
free image host
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Stanley » 08.02.2016, 07:30 hod.

Na HC na publicu je to jiz znama vec, tzv. PK (playerkiller) sejmuli jiz dost hracu, tak jsem rad, ze jsi jim to vysvetlil ;) Nejlepsi je nehrat public a kdyz uz, tak si pustit novou hru a pak teprve otevrit public ;)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 07:57 hod.

Stanley píše:Na HC na publicu je to jiz znama vec, tzv. PK (playerkiller) sejmuli jiz dost hracu, tak jsem rad, ze jsi jim to vysvetlil ;) Nejlepsi je nehrat public a kdyz uz, tak si pustit novou hru a pak teprve otevrit public ;)
No, tohle byla tak trochu moje hloupost, že mě to hned nedošlo... ale teď už vím.

Ale jinak můžu říct, že všechny ostatní jízdy byly na publicu suprový. Možná lepší než ne-HC. Dost se držíme při sobě a čístíme společně, což je dobrý pro magic find.

Já třeba nemám rád, když někdo běhá co nejrychlejc od vchodu k východu a skoro nikoho nezabije. To odcházím. A když někdo běží, všechno sejme a já jen klušu stylem "já počkám až na konci" a sbírám, to mě taky nebaví.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Stanley » 08.02.2016, 08:39 hod.

No ono se při farmě dost často běhá jen po elitách. Ja treba s DH vetsinou zabijim vse, obcas do davu poslu Multishot, ale pro nektere chary obzvlast s In-geomem v kostce je nejrychlejsi behat jen po elitach ;) Kdyby jsi nekdy chtel pobehat fast T10 rifty, tak klidne napis ve hre. Dmg nepotrebujes :) Ten mame my :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 09:13 hod.

Stanley píše:No ono se při farmě dost často běhá jen po elitách. Ja treba s DH vetsinou zabijim vse, obcas do davu poslu Multishot, ale pro nektere chary obzvlast s In-geomem v kostce je nejrychlejsi behat jen po elitach ;) Kdyby jsi nekdy chtel pobehat fast T10 rifty, tak klidne napis ve hre. Dmg nepotrebujes :) Ten mame my :)
To chápu, s těma elitama, ale já jak nestíhám, tak jsem spíš takovej dorážeč a otvírač truhel. A další 2/3 času trávím tím, že se snažím doběhnout partu. :roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od babacho » 08.02.2016, 10:00 hod.

Jo to znam, taky jsem celou sobotu jel public a farmil jsem matros. Ten muj farmici barb je na T10 slabej, tak jsem tam byl jen na otevirani dveri a beden. Ten public ma vyhodu, ze se kdykoliv pripojis a vetsinou to odsejpa, nezdrzuje se a kdyz nekdo afkuje ve meste tak je hned kicknutej.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 10:20 hod.

Dobrý je to na bounties... ale to musíš chytnou partu, která "ví jak to chodí". Blbý je, když chytneš trotly, který maj potřebu ti furt pomáhat a pak ještě berou kešky bez bonusů... to je k vzteku.

To jsem takhle jednou vyjádřil mračícího smajlíka, když někdo vzal kešku bez bonusu, ale říkám si, no co... když to někdo udělal vzápětí podruhý, tak jsem už se optal "do you have a brain?"... a no a co se stalo... oni mě kicknuli. Což mi přišlo zvláštní, ale každému co jeho jest. Alespoň jsem s nimi neztrácel další čas.

No a jednou jsem vlezl dělat bounties na T10, byl jsem čertvě posílený, takže jsem zvládal, ale co čert nechtěl, vyšel na mě diablo. Tak jsem si říkal, někdo se připojí, pomůže a bude. Ale nikdo, šel jsem na něj sám. Mě jsem nahozenej protiohňovej amulet, takže diablo byl skoro neškodnej... akorát měl hodně tuhej kořínek. Uklepal jsem půlku, pak přepnutí do realmu, ok, taky jsem ho uklepal, ale parta začala bejt nervózní, že mi to trvá... páč nemohli k jinejm bosům. A tak rychle klepu dál, už mu zbejvala třetina, skoro hotovo... no a oni mě kicknuli.

No a další smolná příhoda... dokončil jsem poslední bounty, že jsem do města vyzvednout kešku, ještě se kouknu na mapu, jestli bonus sedí, ok bonus byl, tak v klidu zaběhnu k tyraelovi, vyzvednu a prd. Bez bonusu. Bonus byl na jiným aktu. Muselo to přeskočit zrovna v tu chvíli. Než jsem k němu došel. Pitomá náhoda, ale byl jsem za trotla já...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Seton » 08.02.2016, 10:48 hod.

Proto public nehraju, to raději s lidma z různých komunit.
Jinak už mám záložku do truhly, takže hurá opět na NS a tam už zůstanu až do možnožnosti získat další záložku (S6) :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 11:02 hod.

Seton píše:Proto public nehraju, to raději s lidma z různých komunit.
Jinak už mám záložku do truhly, takže hurá opět na NS a tam už zůstanu až do možnožnosti získat další záložku (S6) :D.
Tak mě to nedá a chci dát i Guardiana. Portrét je mi fuk, stejně stojí za prd, protože není vidět paragon, ale jen pro ten pocit "pokořit to".

Už jen třetí conquest zbývá. Když nedá kouzelnice na HC 50 mil, tak mám záložní plán - 6x grift na 55. Barbarka svůj úkol splnila - 4 sety na 55 zvládnutý. Takže jiná postavička bude muset udělat ještě dva. Což nevím která... DH si chci nechat na S6. Monkové a crusadeři mi zase tak sympatičtí nejsou. WD mám v plánu S7, takže vlastně nevím. Asi zase kouzelnici. To je můj oblíbenej char už od D2. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od pan HU » 09.02.2016, 08:43 hod.

Season complete ... včera jsem na barona narazil asi po 5 minutách :wave: Na HC zatím zůstávám, docela se mi to zalíbilo. Jen se budu muset naučit dát exit game, když se načte na konci GR Butcher, Perendi nebo Rakkanoth. Jeden hit a okamžitě použitá pasivka :D A nejhorší je jak se teď portujou .. .proclo mi to, utíkám, abych mohl dát portál do města (leave mi přišlo škoda) a on se na mě zase portnul (naštěstí Spirit walk) >:D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od skyrim1988 » 09.02.2016, 09:00 hod.

Jeste jednou CG kolego :) V brzke dobe to budu mit taktez komplet.Chestu na goldy jsem dropl vcera.Jeste doladit utocnou a prezivsi silu,no pak ho budu hledat :) Za pripadnou pomoc predem dik :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od skyrim1988 » 09.02.2016, 23:22 hod.

Tak a je to tu.Pridavam se taky do klubu ;) SEASON 5 COMPLETE K tomu vsemu me zaclo bavit HC Prece jen ty sezony maji neco do sebe.Konecne si vazim zivota.Ze by zmena do budoucna po tech stovkach hodin na SC? >:roll: :!:

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Stanley » 10.02.2016, 07:25 hod.

Obcas to tak byva, ze se cloveku nechce zpatky na SC :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od skyrim1988 » 10.02.2016, 09:08 hod.

No vypada to tak :) Takze je cas nabrat spoustu HC pratel 8-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 10.02.2016, 09:29 hod.

skyrim1988 píše:Tak a je to tu.Pridavam se taky do klubu ;) SEASON 5 COMPLETE K tomu vsemu me zaclo bavit HC Prece jen ty sezony maji neco do sebe.Konecne si vazim zivota.Ze by zmena do budoucna po tech stovkach hodin na SC? >:roll: :!:
Tak ještě jednou gratulace kolego. 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Stanley » 10.02.2016, 23:34 hod.

Tak jsem se do toho dnes oprel, nasadil Taeguk a s DHckem GR 76 na druhej pokus, rank 29 (season HC). Top ten ceka :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od babacho » 11.02.2016, 06:43 hod.

Tak velka gratulace a drzim pesti at ta Top10 vyjde

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.02.2016, 10:19 hod.

Stanley: To je už ale pěknej výsledek. Cg ;)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Stanley » 11.02.2016, 10:48 hod.

Díkes, puvodne jsem chtel jen 75 do konce sezony, ale kdyz jsem videl jak to jde, tak budu muset posunout cile :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“