Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939
Re: Zeď nářků

Příspěvek od wert » 06.02.2016, 14:51 hod.

Tak problém identifikován - vadná myš. A to jsem ji kupoval novou, vydržela cca 3 týdny :{ . Zjevně m*dka za 69 Kč není na D3 stavěná :green: . Máte nějaký tip na kabelovou myšku co chvíli vydrží, za cenu tak do pětikila ?

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 06.02.2016, 15:41 hod.

Jo mysi to je i muj problem.Tu prvni jsem rozflagal pri afektu :D U te druhe mi prestalo fungovat leve tlacitko na mysi.Ted mam treti a doufam,ze na delsi dobu posledni :) Vypada klasicky :)

http://www.exasoft.cz/a4tech-x-710bk_d26550.html

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 06.02.2016, 17:26 hod.

69Kč :green: Já mám Razer Diamondback po kámošovi nějakých 10 let? :D A to prosím už 1,5 roku hraju HC a furt je celá :lol:
Akorát mám problém - na non-season jsem totálně, ale totálně opuštěnej >:'( No nic, půjdu asi honit SC2 :P

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 06.02.2016, 18:49 hod.

69 kc ? To se dost divim ze vydrzela ty 3 tydny, zvlast pri diablu :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď nářků

Příspěvek od wert » 06.02.2016, 19:24 hod.

Stejnej typ jsem měl předtím a vydržela asi 2 roky, sice normálního provozu, ale hrál jsem s ní asi 3/4 roku v pohodě. Holt jak je dnes běžné, kvalita takřka čehokoliv stále klesá.

gunchan
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gunchan#2904

Re: Zeď nářků

Příspěvek od gunchan » 07.02.2016, 23:13 hod.

Tyckin píše:69Kč :green: Já mám Razer Diamondback po kámošovi nějakých 10 let? :D A to prosím už 1,5 roku hraju HC a furt je celá :lol:
Akorát mám problém - na non-season jsem totálně, ale totálně opuštěnej >:'( No nic, půjdu asi honit SC2 :P
rozbehni si season WD ja teraz hram len HC na sezone tak ta mozem potiahnut+ak padne naky equip ty ho z radostou prenecham

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 08.02.2016, 07:36 hod.

Dík, není třeba, sezonu jsem z určitých důvodů už rozjíždět nechtěl, tam je lidí dost - celý můj klan :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 08.02.2016, 08:58 hod.

2 večery a 1 dopoledne hledám na HC gobblina na prachy, abych dodělal konečně už tu sezónu kompletní. 2 stáda, ostatní gobové se protočili taky už párkrát ... jen baron nic .. .ta hra to ví !!!! :OXO
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 08.02.2016, 09:03 hod.

pan HU píše:2 večery a 1 dopoledne hledám na HC gobblina na prachy, abych dodělal konečně už tu sezónu kompletní. 2 stáda, ostatní gobové se protočili taky už párkrát ... jen baron nic .. .ta hra to ví !!!! :OXO
To jsem takhle jednou šel v partě na publicu, klofli jsme barona a padlo mi 49,8 mil. Tož jsem se pousmál. Naštěstí už jsem měl tenhle úkol splněnej, tak mi to bylo jedno, ale kdyby ne, tak by mě asi museli omejvat. :roll:

Ale taky mám pocit, že ta hra VÍ, když něco hledám, tak ani ťuk, padá všechno ostatní. Pak si to rozmyslím, nebo najdu něco lepšího, a začne mi padat to, co jsem hledal původně a už to nechci.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 08.02.2016, 10:41 hod.

To je klasika no :D. A poprvé, když jsem dělal gold úkol tak mi taky z barona vypadlo nějakých 49,8 M :D tak sem myslel, že se zvencnu :D. Ale už je to hotovo naštěstí :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Zeď nářků

Příspěvek od tomisco » 08.02.2016, 16:30 hod.

Tak si musím postěžovat. Za 50 hodin hraní HC sezóny dostali moji Crusové do pracek 5 áčkových Barber kudel, ale Pig Stickery jen dva chudáčky okolo 2000 dps. Asi začnu šetřit matroš na rerolly... Z brnění padá áčková kdejaká srajda, ale z Invoker setu zatím nic.

A úkol na goldy byl dlouho k nasrání. Ale nakonec jsem to vychytal, udělal si v komplexu před Adriou v každé uličce ostrůvek zlata, pozabíjel všechno, co by mě mohlo zdržet a při zpátečním proběhnutí s Avarice Band prstenem na T10 to dalo 55 M. To GR45 bez setového předmětu bude chtít asi delší přípravu...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 08.02.2016, 18:05 hod.

Ty si nestěžuj, máš ve třídě dvě Japonky :green: Se mi udělalo trochu líp, tak vyrazím alespoň na jeden film z EIGA-SAI, třebas tam něco ulovím >:D
Ale pobrečím si taky - připlatím si za vysoký GR a ze 4 pokusů upgradu mi vyjde tak jeden, opakovaně. Zato v nižších GR úspěšnost upgradu gemů nadprůměrně vysoká (při 60% běžně všechny tři) - herdek, tak takhle fakt ne :twisted:

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Zeď nářků

Příspěvek od tomisco » 08.02.2016, 18:25 hod.

Už tři Japonky, Tyčko. :) Přibyla Mari z Kjóta. Hned jsem ji otravoval a nabídl pomoc se studiem. :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 09.02.2016, 07:04 hod.

Prej pomoc se studiem, ha ha :green:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 09.02.2016, 07:49 hod.

Studiem pohlavních orgánů... Seems legit >:D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 09.02.2016, 15:22 hod.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: UŽ CHCEM TEN ANC AZUREWRATH!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

EDIT:Všimol som si (o(otskú vec,ak mám na TX rifty boon of the hoarder na max,ak otvorím normal rift a sú pri vchode enemáci,hra ako keby nevedela,že mám spomínaný gem,tak pár sekúnd nepršia goldy z potvor,to isté,ak rozohratú hru v normal rifte pauznem,skočím do win,vrátim sa,musím počkať chvíľu,aby mi hra "uznala",že mám ten leg gem. :shock: :shock: :shock:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 17.02.2016, 09:31 hod.

:/ :/ Tak sem to včera ani nezapnul, což mě fakt se*e, každým dnem co nejsem online ztrácím a ztrácím :/. No PC už byl zapnutý, já lehl na gauč, že dokoukám Partičku a "olalalááá" o půl 3 ráno jsem se na tom gauči probudil :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 17.02.2016, 10:29 hod.

Mě sejří, že už několik dní plně věnuji utrácení matroše + bloodshardů na anci ringy F + R ... a ani ťuk ! a když už se mi zadaří a mám anci ( zatím jen 2x ) tak tam nemám CC nebo CHD .. :D a já to už chciii ! ))
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 17.02.2016, 10:30 hod.

Nic si z toho nedelej, ja zase sotva to zapnu tak ripnu na DC. Kdybych nehral, tak bych udelal lip.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 18.02.2016, 09:46 hod.

Ne, prostě ne, prostě z ní tu anci kočku nevymlátím ani za zlatý prase. Ani craft, ani drop, ani BS ani ani.... Takže je tu poslední možnost, které jsem se vyhýbal jak Diablo holy poškození....udělat cca 20x komplet bounty abych měl na točení té non-a :/ :/. I když mám na to KFC build, tak to bude opruz.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“