Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od hugin » 24.12.2015, 10:25 hod.

Ahojte , neviem ci to nebude nahodou OT, ale chcem sa teda spytat ako to je s postavamy na novom patche?
Monk je naozaj tak LOW ako to čitam? Prípadne ako sú na tom Crusader a Barbar prosím?
Ďakujem za info , peace :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 24.12.2015, 14:31 hod.

Naliim: Pojedu sezonu až do Guadrian ranku a pak přepnu na NS (podobně jako S4, ale tam byl Guardian hned, nečekal jsem jak rychle :D).
hugin: no nevím no, mě se zdá, že je to jen prázdej křik ohledně zkrouhnutí monka...Stále se mi nezdá, že by na tom byl tak moc špatně. Nebude tak OP jako v S4, ale to je dobře ne?? Alespoň bude parta hledat i něco jiného než Static/Heal monk....a to je podle mě jen dobře :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od hugin » 25.12.2015, 10:35 hod.

Seton - áno, určite je dobré že bude inak ( možno ) zameraný monk a nebudú ťa vyhadzovať s gruppy. Každopádne , je stále hratelný monk na palm , alebo ako to vlastne teraz je ? Uli pripadne Sunwuko sú stále aktuálne po patche?
Ďakujem

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 25.12.2015, 13:04 hod.

Monk každopádně pohřbenej není, nerf dostal jen Static a Heal. Spíš se srovnal s ostatníma class.
V kurzu bude LoN Flurry Monk (Tempest Rush), Gen monk s full Inna setem a Full Inna Pet Monk (zatím podle PTR). To že Quin někde řekne "Monk rekt" nebo co to vyplodil, neznamená, že to tak je....
LoN TR monka bude dost těžký vybavit (stejně jako každej LoN build), takže pro casual do sezony to asi nebude...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od kaindra » 25.12.2015, 16:21 hod.

Jakej konkretni nerf dostane heal monk?
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 25.12.2015, 18:06 hod.

Ja nehovorim ze to tak je , ale urcite nebude tak silny ako byval a ja hram viac menej len op classy DDD

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 26.12.2015, 03:33 hod.

kaindra píše:Jakej konkretni nerf dostane heal monk?
Nerf vsech skills ktere maji LpS.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 28.12.2015, 13:21 hod.

Tak už mám jasno co po 2.4 :) :).

Non-Season (main):
-- Na solo pojedu Gen monka - Holy. S tímto setupem jsem na PTR udělal TOP 100 (v době screenshotu posunut na 101 :D) s bídným GR. Vím že na PTR se to ještě posune a nic to neznamená dokud to tak nepůjde ven, ale představu jsem si udělal. Když si na live vyhraju s rollem, což se mi na PTR nechtělo dělat a trošku zalovím GR, bude to na 75+ v pohodě :). Navíc, equip mám kompletně hotovej už teď :), protože je to z 90% setová záležitost. Ten výsledek z PTR je vlastně dělanej z věcí z truhly + jen kanai roll Traveleru.
Setup zde: http://imgup.cz/images/2015/12/28/Screenshot268.jpg
-- Do party si připravím LoN Dart WD. Jako DPS build do party naprosto dostačující pokud nebudu útočit na 4p ladder (jakože určitě nebudu :D). Tady to ovšem bude daleko horší poskládat :D. Vše v áčku a dobrý rolly, to bude porod jak prase, momentálně mám tak 40% gearu a to ještě průměr rolls :/. Na NS na to ale bude čas a materiál :)

S5:
Pojedu jen po guardian rank a pak už jen NS. Chci víc místa v truhle a nějakej ten rámeček okolo xichtu. A tím pádem je mi naprosto jedno co pojedu, protože to pak už řešit nebudu :). Asi char, který může dělat supp i dps roli, takže Barb nebo Monk.

Tak teď už jen farma matroše (LoN WD toho sežere moc) a čekat na 2.4:).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 28.12.2015, 14:05 hod.

Já stále nevím za koho hrát. Ze začátku rozjedu asi DH a počkám jestli mě to bude bavit. Barbar bude asi jen support, crusader jeden build se sweep atakem, monka a wd nehraji a pak mi zůstává ještě wizzard, ale na toho nic nemám :-) co jsem koukal na PTR tak to stejně vypadá že všechny postavy budou relativně použitelné :-)

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od wert » 28.12.2015, 15:00 hod.

Měl bych pár otázek. Jak u toho gen monka řešíš dav, nemáš žádnou plošnou dmg? WotHF na holy ji nemá. Dávat dmg přes aktivaci alíků taky nemůžeš bo je nemáš ve skillech. Není výhodnější dát LoN + HF amu než endless walk ?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 28.12.2015, 15:26 hod.

Ale ma. Ten 3. hit je plosnej, ne tak moc jak cripling ale je. Diky cyklonu mas okolo sebe furt do ceho mlatit a v davu vubec neni problem, funguje skvele :). LoN tady sponu nezabere, inna+shenlong+rainment daji lepsi boost a navic i s AS o ktery bys prisel s LoN. Hlavne absence shenlong a inna by byla moc citelna. Urcite to stoji za vyzkouseni, ale nez to clovek nasbira :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 29.12.2015, 08:35 hod.

Použitelná (minimálně solo) bude každá postava.

S DH jsem na PTR docela spokojený. Tedy v poslední iteraci patche už jsem testoval pořádně pouze UE set, který budu hrát určitě jako první i jako hlavní.

Možná časem zkusím i M6, ale ten mi na PTR až tako moc neseděl. Už je to celkově přehnaně klikání, když se musí hlídat i perma Vengeance (oproti M6 co se hrál ve 2.1.2, tak je to navíc Vengeance + F+R/Wraps of clarity).
Vengeance by sice šlo vyřešit přes trvale stisknutou klávesu (stačí num lock metoda, ani není třeba macro), ale tohle řešení nemám rád (i když to funguje splehlivě, tak pak pořád křičí, že skill is not ready).
A fungující macro pro Vengeance, které by nikdy nekřičelo, že skill is not ready se mi nepodařilo naprogramovat (problémem je Vault; jakmile vyjde Vault do momentu stisku klávesy macrem, tak to nezafunguje; v macru lze samozřejmě také použít dlouhý stisk klávesy na více sekund který zafunguje vždy, ale to už je zase pak skoro jako metoda numlock).

Co jsem koukal jakékoliv videa z PTR, tak všichni používají numlock metodu (nejen u M6, ale i U6) a asi jim tedy nevadí, že na ně pořád křičí, že skill is not ready.

U U6 není ještě problém si hlídat Vengeance ručně (a tak to také hraju), u M6 je toho ale už pak moc, tam už nezvládám ručně hlídat Vengeance.

A jak si aktuálně stojí U6:
- na PTR někdo zahrál GR79, na live pak určitě půjde o trošku výše, ale už ne o moc
- TX bude opravdu rychlovka s UE, už jsem i zahledénul video, kde se podařil TX na PTR solo pod 2 minuty
- na první pokus jsem zahrál spíše horší roll GR73 ve variantě s Moltenem (to je varianta kdy je to hodně na pohodu s defense a jsem limitovaný jen dmg)
- lepší roll s Moltenem by šel tak o 2-3 lvl výše (maximum se Stricken jsem nezkoušel, dělal jsem nový převod postavy a už jsem mi znovu nechtělo na PTR stricken levelovat)
- výše už bude nutný jak stricken, tak i více ladit do max dmg gear a to už bude na hodně pokusů, protože to bude chtít jak dobrý roll riftu, tak i perfekntě zahrát (bez Moltenu už to nebude taková pohoda + navíc to bude o dalších 4-5 lvl výše, takže zase už o dost větší dmg monster)
- GR70 jsem dal několikrát v čase kolem 8-11 minut ve variantě s Moltenem, abych mohl hrát na pohodu s větší defense (to je nejen kvůli dlouhodobému pohodovému hraní, ale také kvůli trvale udržitelnému poolu, tedy neumírat vůbec)
- GR70 tedy bude s DH v pohodě hratelný solo dlouhodobě, i když ještě bude chtít otestovat, jestli to o pár lvl níže nevyjde efektivnější

Tedy solo je UE DH cca +15-17lvl výše než v aktuálním patchi.

A myslím, že UE DH i M6 DH zůstane už v podobě v jaké je na PTR.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Naliim » 29.12.2015, 12:32 hod.

No tak ted jsi mě udělal radost! :D Já totiž nechtěl hrát jinej set než UE! A co S6 set a hratelnost??

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 29.12.2015, 13:26 hod.

Inak barbarian s might setom ako je natom je to len funny build a musime hrat opat raekor hovaaadko ?

Edit: Co som videl ptr ladder tak crussovi sa tuto sezonu asi dost zadari alebo ?

Wizna nwm nesledujem wd je v cajku monk toho som nesledoval

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od hulkxxxl » 29.12.2015, 13:40 hod.

vypadá to že raekor + full IK je asi nejlepší varianta

pokud bude HOTA s tím jak přidali DMG na palici jen nepatrně horší tak na 99% zůstávám u HOTA, ten stal hraní raekora mi nějak nesedí (ikdyž stejně jsem nadával na paličáka po přechodu z ww že :D )
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 29.12.2015, 19:51 hod.

Naliim: S6 jsem ani více netestoval, to není můj šálek kávy.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 29.12.2015, 20:22 hod.

Ten UE set je úplně stejný jako teď, jen dáte do profilu perma vengeance ne? Z toho moc od vařený nejsem, když jsme to teď hráli několik měsíců :-D doufám že M6 nebude tak složitá :-)

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 29.12.2015, 20:52 hod.

M6 bude cca o 3 levely nizssie ako UE. Takze velky rozdiel v tom nie je. No na M6 sa mi nepaci ze tie turrety maju velke CD. Je to uz uplne ine, nie ako pred tym ste len nahadzali veze a behali ste okolo nich. Uz musite aj aktivne DMgovat.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Naliim » 29.12.2015, 21:16 hod.

Když jsem slyšel prvně o konceptu mlee Dh, tak mě to moc nenadchlo, ale po zhlédnutí pár videí jsem změnil názor :) Btw co se týče těchto setů měli by byýt všechny vyrovnané ne? nebo S6> UE? Nebo je jeden z těch 3 setů nejvíce OP? Ptám se blbě,ale PTR jsem nehrál, tak nevím..

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 29.12.2015, 23:38 hod.

Budou dost nastejno, rozdil okolo 3lvl GR pociti jen top10 hracu si myslim. S6 bude asi vic v parte nez ostatni sety.
Mlok: vim ze hrajes prevazne sam a taky pisu dost pozde, ale kua chtel sem vyzkouset na PTR M6 cluster bomb se stunt-vcuc-heal monkem. To by asi taky zabralo sponu ;) jako driv s WD. Pokud to s monkem ustuntuju tak bys mel pres CA:CB nasolit strasny peklo :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“