HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 21.09.2015, 09:54 hod.

já ti dal i věci, co mě boostovaly :green: ale recht, je to fakt bída ... první Ačko věc, co mi padla byla včera po 470paragonech ... zbraně sem vytáh z kostky a Kakamily - bez gamblingu, bych byl na T3 ještě teď :OXO

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 21.09.2015, 11:01 hod.

Tak, můj monk se stal obětí vymrdanýho heal monka.. dvě A zbraně a 3 Mil DMG self buff.. :D Pomalu začínám dohánět Xka :D
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 21.09.2015, 11:31 hod.

hosi, velmi podareny vikend ... diky za podporu u gr60, timto pro me zatim solo kariera v gr konci, dalsi az s vice paragony ...

ted to vidim na full time matros a gr grupnsex honeni para :)

trosku zamrzi ty RIPy z vikendu, xko v gr a ja pri pokusu Super Human, nastesti jsem defakto prisel jen o gemy.

A co tak ctu posledni info, RIP Gviny ... umira se tu vic jak pri DC vlnach ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 21.09.2015, 11:42 hod.

Nojono, evidentně se více chodí na limity než dříve. Což to je asi ono HC.
Vlastně tomu šel blizz naproti tím, že dneska když ti postava ripne, tak nejsi zpět na začátku stovku hodin na zpět, ale jen zlomek...
Nakonec to hodnotím dobře, protože ve vanile jsem se fakt o postavu bál a hrál jsem v takové soft HC. Dnes, když vím, že mám náhradní výbavu a nedostanu se smrtí na úplný začátek, tak si i troufnu riskovat a tím zažít ono HC...
Sry za pondělí koutek filosofie...;)

Jinak RIP mrtvým a All hail to The survivals, baby.

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 21.09.2015, 16:59 hod.

Rip Gviny....je to no hodně o tom paragonu bohužel. Mno mě brzy čeká rip s dh páč prubnu 50 solo . Nějaká dmg je tak bych to za těch 15 min měl stihnout ale jak psal Gviny budu muset střílet mimo obraz páč i necelým 1mio hp to na tý 45 občas zabolelo. Tímto smekám Ddmu že s náma šel tu 60 jen se 495 Khpčkama "Hail to you champion" :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.09.2015, 20:38 hod.

No já zase provedl "personální" změny a life klesl na 470k :D Všechno to tlačím do dmg na úkor thougness. Takovej SC style :D Poslední změnou bylo vytažení Amethyst(u) z helmy a následné vložení Diamond(u), aby bylo lepší cdr => častěji Companion pro mě a partu. Člověk prostě musí dávat pozor na všechno. Největší legrace je dycky u dvou RG: Perdition a Erethon. U nich záleží, jakej má člověk odhad pro aktivaci Smoke Screen, protože jeden útok a jsem jasnej. Co se týče elit, tak tam nepřítel číslo 1 affix Mortar :ble:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 21.09.2015, 22:13 hod.

No mě stačil na 45 ten jeliman co plive ty poison kule sem si říkal to nic nebude bum 90% hp v řiti se skoro milionem hp >:D no pak sem to nějak u ss ...budu se muset naučit force move páč někdy v ss začnu střílet a ne zdrhat ....btw v hosku s novou se mi to stává často zdrhám v cloaku a ta pipna začne střílet crreeeps :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 22.09.2015, 12:11 hod.

dneska bych trosku popotahl paragony v GR, bude nekdo vecer online?
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 23.09.2015, 07:59 hod.

tak expení 0-70 s Hugo Toxxem je hodně vtipný. Zapisuji mu rekord, když obrazovka oznamovala lvl38 byl jsem 70. Kdybych měl exp gem, tak snad máme za 2minuty hotovo :green:

Ale jinak jsem si naivně myslel, že blizz ošetřil elitky u vstupu do GR ... ne :OXO ... takže GR45 4men group dva defense gemy a 1s pasivka a červenej s lahví na CD ve městě :ble: jdu si přeinstalovat D3 z SSD na 5400rpm, páč to bude výhoda ne problém >:roll:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.09.2015, 16:06 hod.

Ani nemluv s elitkama u vchodu s mým načítáním a fps mám sto chutí jít na soft >:D Když se šli ubeři tak než sem se načetl tak king dead a magda se štítem na půlce :-x Tak dneska 1 pokus na gr 50 solo ...fail prostě to neudmguju tož šecko do rici a jedu na dps pak už jen bud včas stihnu ss bo zdechnu páč i s krapet def věcma 1 mio hp ke mě přiskákali ty mrdky z a5 bum každej si na mě šáhnul a hned pasivka :ble: ikdyž v mým případě s mým štěstím na elitky u vchodu než se načtu budu prdět do hlíny :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.09.2015, 07:19 hod.

I keď som sa zaprisahal, že public chodiť nebudem včera som si chcel dať jeden posledný run pred spaním na mlieko.Tož som to šiel zabili sme Guardiana a bral som loot jeb DC a bolo vymalované...Gemy 51 v prdeli a Ačková Chantodoo tiež...Postava je vyexpená a je posledná pokiaľ ripnem na DC končím s HC... :wave:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 24.09.2015, 07:44 hod.

Xko a neni to u tebe problem s tvym pripojenim? Protoze mi to prijde, jako by jsi byl jedinej z meho friend listu, ktery ma tak casto rip na DC. Kdyz teda nepocitam ty DC vlny.

Vcera jsme hral asi 4 hodky solo a za celou dobu ani jeden lag nebo DC. Jedu na ADSL.
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.09.2015, 07:47 hod.

ADSL tak isto, idem len cez kábel...hneď ako mi dalo DC som kontroloval či bol výpadok linky no nebol...Lagy som mal včera 3 a dosť brutálne pred tým to sme boli s chalanmi GR50 čo sme skúšali Dawe(XP Monk)...takže problém je niekde inde...Každopádne som to nejak vyskladal ale už mi skutočne dochádzajú nervy...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.09.2015, 07:49 hod.

Rip.....já lagoval taky včera celkem...ale jak sem šel do btýmu tak cajk zvláštní :green: Jinak Wulfe taeguk udržet jde ale je to otrava teda popojít plesk a tak furt dokola pokud není densita mobů jakože není :ble: Zkusil sem fajrovej slam a brutus >:D akorát mám dilema jestli do kostky strong army (jak je to hodí do luftu počítá se to jako knockback či) nebo cindera. Cinder mi sere v tom že slam je skoro zdarma a blbě stahuje berka a když je densita na pytel...
Jo a weapon mastera sem změnil na zatím nevim co zkoušim tam všecko možný a s fury no problemo :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.09.2015, 08:18 hod.

Latence byly včera jasně vyšší - 250+ když normálně je 60-70 ... ale že bych neudržel spojení se mi taky nestává. Jedině, když mě vyse*e UPC - to vidím hned a teda víkend, kdy mě to koplo asi 2x ze serveru s různě zábavnýma hláškama o "vyloučení z clanu" apod. >:D
Ale RIPnout tolikrát co xko na DC, tak jsem na SC už dávno. HC už je stejně takový polovičatý. Strach tam ještě trochu je, ale víceméně proto, že nemám na hru 6h denně a hledat gear je pak vopruz. A kdybych těch 6hodin měl, tak bych radši pushoval vysoký GR na SCčku :D


Taeguk je pakárna ... nakonec i na Hotě, ale tam si aspoň prázdnym plácnutím nabíjíš Fury - nicméně hrát se mi to nechce

SS firovej se mi taky líbí možná víc. Cinder a weapon master je moc (a zároveň reset CD na berka v tahu) ;)

Ale víš, co na tom knockbacku je divný ? ... Nevim jestli se mi to jen nezdálo, ale podle mě ten knockback ty lítací potvory z 5týho aktu k tobě stahuje, nikoliv odhazuje :roll: a to je faaaaaaakt na pi*u

Osobně, kdybych strongarmy měl (díky blizzno), tak bych je tam hned šoupl - trapped gem je taky povinnost.
Sem zvědav, co vymyslíš, abych to moh vokopírovat - mě teď nic nějak nenapadá.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.09.2015, 09:10 hod.

Mno večer by sme mohli zabarbařit mám teda chudinku krapet jalovou ale t8 no problemo případně Grka at namrskám gemy aspon na 25.....btw broken promis nemá buff ikonu? \Já jen že sem to ráno zkoušel se skoro hotovou (hexingy vy.....ý už x K shardů mě stály)a prvně nic moc pak critila jak zběsilá a furt dokola přišlo mi to divný tak se ptám :green: já bych potřeboval tak 8 hodin denně nějak mě to i přes ty fps atd..problémy chytlo do psí pochvy :green:
Btw Kryo o tom notáku dáme řeč :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 24.09.2015, 12:33 hod.

Dneska bych se rad pridal na GRka, jinak budu farmit mliko ... patek, sobota a mozna i nedele v Decku nebudu, mam zapijecku svobody od kamarada, takze restart mozku >:D
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.09.2015, 12:50 hod.

dawe: jasný, když uber dovolí zaslamujem si ;) a už se mi dokonce rozvítilo a mám nápad na Fury generátor :wave:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 24.09.2015, 13:29 hod.

Tak to nasere, bonusovy vikend na kesky ... no nic, v nedeli musim byt cely den pripraven :)
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.09.2015, 14:03 hod.

dawe: tak prej že fire knockback neprocuje trapped gem :{

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“