Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 04.09.2015, 14:18 hod.

Drsma: jako některé kousky fakt pěknéééé (zbraň tiše závidím fakt)

postřehy jestli můžu:
gogok výměna za taeguk - dps + toughness v jednom, když to už nepůjde už tak místo painu esoteric,

na chestě přemotat life na redukci dmg od elit, zvážil bych + skil na helmě když máš cc všude, jinak ty ramena no na generaci fury fakt to jde takto hrát bez nich ??
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 04.09.2015, 14:47 hod.

Dík, to kladivo a pár kousků IK setu jde, ale jinak s HotA živořím z truhly :P

Taeguk mi u HotA moc nesedí. Ztrácím často stacky, když není po čem praštit. Gogok valí skoro hned a pěkně zvedá AS (+heal). Ale není to definitivní.
Zatím nepřemotávám často ani Elementy, jen to nejnutnější, protože testuju a nemám dost věcí abych mohl všechno přemotávat. To se nedá utáhnout. Na čisto to udělám, až budu vědět, co chci.

Zrovna teď jsem nakombinoval HotA IK Raekora :green:
Takže se nedivte, co mám teď ze začátku občas v profilu u DrSmiče :D



EDIT: k těm ramenům. Je to první pohled, takže ty detaily možná nevnímám, ale mě přijde, že Fury drží jak prd i bez nich. Limu to má už víc ve voku, tak v tom asi kouska rozdílu bude...ale jde to v poho podle mě..Řeším to kvůli Wardům + FCH.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 04.09.2015, 18:55 hod.

asi takhle ve skillu hamru je že maš 1% CC za každy 5 budu fury, jestli to chapu dobře tak tim že máš ramena a pořád plnou fury máš i pořád plnej bonus na CC, to pak mužeš na gearu CC nahradit někde za něco jineho. A jo drsmič, dal jsem 60 bez unity...ale měl jsem ten modrej gem na obranu esoteric myslim.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 04.09.2015, 19:11 hod.

Jasně, čím víc Fury, tím víc CC, to u HotA platí. Ale bacha, nejde o Full, jde o to, že je 1% za 5 Fury. Proto je dobrý mít v Paragonu napranou Fury na max. :wave:
Je fakt, že pak se dá nějaká CC ubrat ne Gearu..




EDIT: OK, dnešní cíl splněn. GR58 za 11:24 a to jsem chytil na konci Orlashe. Další meta je 60 :dead: :wave:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 05.09.2015, 15:48 hod.

Víte o tom, že stačí si dát na pravý myšidlo bouchadlo a to pak držet a jezdit o mapě a na moba na kterýh najede, tak postava automaticky přibehne a hned do něj bouchne?

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 05.09.2015, 16:19 hod.

Jo, taky me to zarazilo, ale je to fajn. Na nižší GR/T10 kde všechno one-shotuješ. Je to fakt relax. I diky tomu asi ani neplanuju WW build na farmu, i když by to bylo rychlejší.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 05.09.2015, 16:22 hod.

Ještě se vrátím k gemum. Na sezónu to je PE + BotT + Stricken na grupu a CoE ring v kostce. Na solo a PE + BotT + Esoteric na solo progress s diamanatam, nebo PE + BotT + Stricken s Unity v kostce?

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od azaxsyndrom » 05.09.2015, 20:31 hod.

Jaká je prosím dle vás asi nejlepší možná výměna za Taeguk ? Mě příjde ma Hota barbara tak trochu mizernej .... stacky furt padají , řvát a spamovat shout mě fakt nebaví.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 05.09.2015, 21:00 hod.

HotA na pravým tlačítku jsem měl vždycky, takže ani nevím, jak to funguje na jiným tlačítku. :D (ani mě nenapadlo že to jinde fakčí jinak)
azax: Taky mi Taeguk nesedí u HotA. Nahradil jsem ho za Esoteric. Změna zásadní, vřele doporučuju. ;)

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 05.09.2015, 21:39 hod.

nemám problém udžať Taeguk na maxime.Battle Rage spamujem stále a ide to v pohode.Som už na to zvyknutý. Pomáha to aj pri liečení, takže HOTA + BR a mam pekný heal.
Problém mám na GR 60 a to ten že mi chýba dmg.Neumieram, ale potrebujem zvýšiť dmg.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 06.09.2015, 14:54 hod.

Zkoušel tady někdo z Vás ten rend phys build na vysoké GR?? Na ofic fórech prý je možné dojít výš než s Hota kladivem (65+). Hlavní důraz je kladen na 6IK, 2WW a lamentation belt. Já právě přemýšlím, jestli se zaměřím na kladivo nebo tento build. Na obojí mám ancient zbraně, tak volba je těžká :) Rád si nechám poradit..

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 06.09.2015, 23:51 hod.

asi blbej dotaz, ale jak funguje treba resource cost reduction s life per fury spend? Snizi to cost ability a tim i pripadny heal? Nebo to nejdriv vyleci za defaultni fury cost a pak to refundne manu zpet? Premyslim, jestli vubec chci do RCR u Hota buildu neco davat...

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 07.09.2015, 05:39 hod.

Brum, ja myslim že to vliv má, prostě místo 20 fury sežereš jen o ty procenta mín a tim i cooldown na berka, lečení z lpfs atd. je menší. No nevim to jistě, ale prostě rozdělený body v paragonu tam vůbec nemam. Firdecek - nemůžeš sem hodit nějaký odkaz, za mne, nezkoušel jsem i když jsem to už někde viděl.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 07.09.2015, 06:20 hod.

ale jste se tu teda rozjeli :D

já jedu stále taeguk + bane + esoteric, taeguk spadne max při nízký obtížnosti a tam mi to zase tak nevadí, udržet se dá i tím že si buchnu do sudu nebo jen tak doprázdna

mě nejvíc vyhovuje na levým myšítku kladivo a napravo charge

tu kombinaci raekor + hota jsem viděl na PTR ale nakonec asi vyhrálo čisté kladivo, neviděl jsem nikoho kdo byto používal

co se týká snižování costu skilů ano je to tak že redukce costu = redukce healu = nedávat to v paragonech ani na gearu

u toho rendu fakt nevím i s beltem na 2x stack mi to připadá docela slabej skil
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 07.09.2015, 10:39 hod.

firdecek: Já teda taky nevím v čem přesně má spočívat Phys WW Rend Build, ale mě hned napadnul klasickej 5WotW+3IK, jen do kostky hozenej Lamentation. Když ale dám do kostky Hexáče, výsledek je jasně lepší. To bude platit i kdyby se měl člověk točit s 6IK (jak je zmíněno) a ještě ubydou Tornáda, který jsou výrazně silnější jak 250% dmg z IK. Suma sumárum, buď to funguje na nějakým zajímavým principu, nebo to je slabota. Chtělo by to líp popsat o co jde.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 07.09.2015, 19:49 hod.

No já když na sezóně kouknu na to, kdo to v EU vede solo leaderboard, tak top 10 borců jsou snad skoro všichni rend barbové...hlavní je totiž to mít lamentation (dvojnásobný rend), bonus z full IK setu (250% navíc) a hlavně ještě 2WW set (500% bonus k rend). Tohle vše dohromady dává strašné šupy - zkoušel jsem něco málo procházet (GR50) a výborné je to, že dvakrát hodíš rend a můžeš na 10-15 vteřit odběhnout na jiné mobky a k těmto se pak zas vrátit (pokud přežily). no ale je to trochu jiný playstyle než HoTA.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 07.09.2015, 20:20 hod.

Já testoval dvojitej Rend s WotW a chyběl mi tím pádem 250% bonus z IK. Asi to budeš muset zkusit. :)

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 08.09.2015, 07:13 hod.

chtěl bych se zeptat, jaká je mechanika toho rendu s lamen? to dává dvojnásobnou dmg, nebo trvá dvojnásobnou dobu tj. že jak dojede jeden naskočí to znova?

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 08.09.2015, 10:15 hod.

No já tomu přesně nerozumím, ale myslím, že máš pravdu - že to zdvojnásobuje celý rend damage. dobu trvání to nijak neovlivňuje. A myslím, že žádný rend nenaskočí po tom, co jeden skončí - jedou oba současně. Proto to dává strašné pecky. Na druhou stranu se mi nelíbí, že nevidím žádné pěkné crit čísilka, prostě jen vidíš, jak ubývá bar mobíkům...trochu mě to nudilo, takže jsem zpět na HoTA kladivu :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 08.09.2015, 10:52 hod.

Rend se aplikuje 2x najednou. Otázka je, jak je to třeba s cold a 10% cc. Kdysi jsem to zkoumal a nedokázal jsem to na 100% potvrdit, jestli se dvojnásobí i efekt Runy. Osobně si ale myslím, že na vyšší GR to na Rendu stát nemůže. DMG bude slabá. Kolem té 50 třeba dobrý, ale od 60 to bude šimrat.

Schválně jsem se teda podíval do NS žebříku (US) a vpředu ani stopa po Lamentation,..

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“